ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Mistrzostwo świata Henry powinieneś chyba dostać za to jakiś medal :)
jak toxic to zobaczy to pewnie włączy Cię do swojego słynnego sztabu marketingowego :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:TYLKO TUTAJ!!!!!!
Reakcja Toxica na brak wypłaty z ShowUp.tv
Opinia o życiu i Januszach.
Prawddziwa twarz Anioła ze Szmulek....
https://www.youtube.com/watch?v=iHPEeAnzJeo


Hahahah :D Mistrz :)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oto prawdziwe oblicze królowej rurociągów toxic bez makijażu
Obrazek
Mano_Negra


Niezły filmik :) jednak jeszcze nie przenoście tematu do kosza :P
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Rzeczywiście bardzo przypomina toxic :) tylko nie ma doklejanych rzęs :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:TYLKO TUTAJ!!!!!!
Reakcja Toxica na brak wypłaty z ShowUp.tv
Opinia o życiu i Januszach.
Prawddziwa twarz Anioła ze Szmulek....
https://www.youtube.com/watch?v=iHPEeAnzJeo



I co by tu napisać... Henry MISTRZ :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Toxic dzisiaj: U mnie można się pośmiać humorystycznie.

Obrazek
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale wy tą użytkowniczkę ShowUp.tv lubicie :P może ta afera ją odgoni od ShowUp.tv raz na zawsze



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


lordfixu pisze:Ale wy tą użytkowniczkę ShowUp.tv lubicie :P może ta afera ją odgoni od ShowUp.tv raz na zawsze


Wydaje mi się, że niestety nic, ani nikt nie jest w stanie odgonić Toxic od Szołapa. :nea:

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Wczoraj wbiłem na chwile do niej ok. 23, poźniej przyszedłem, była 4:30 mówie zajrze co tam u toxyka.. a ta to samo ględzi i gestykuluje tymi rączkami co 6 godzin temu :shock:

Baba 40l+ a tak łeb zaśmiecony szołapem, jedno co jej rekompensuje tę całą 'szołapową mogiłę, to żetony.
Ostatnio się znowu chwaliła, że nie przepiła zarobionych żetoników (jak to niektóre użytkowniczki, przytyk do Annpearl i Bananowej) Tylko kupiła sobie PAROWAR a co !
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


sadistik pisze:
lordfixu pisze:Ale wy tą użytkowniczkę ShowUp.tv lubicie :P może ta afera ją odgoni od ShowUp.tv raz na zawsze


Wydaje mi się, że niestety nic, ani nikt nie jest w stanie odgonić Toxic od Szołapa. :nea:

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?


Myślę, że jest tylko jedna rzecz, która może sprawić, że toxic zniknie z tego portalu. Jak showup będzie funkcjonował nadal ale bez żetonów to wtedy bardzo szybko zniknie :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dzień dobry:-)

Ale się uśmiałam jak to przeczytałam w tym poście:-) buahahahahha. Filmiku też gratuluję autorowi Henriemu:-)
Cóż mam więcej powiedzieć..... szkoda chyba moich słów, żeby pisać wypociny na jej temat. Ona nie pije, nie pali i nie ma robali. Jest najpiękniejsza, najzgrabniejsza, najbardziej sexowna, najbardziej inteligentna, nie zapominajmy, że także najmądrzejsza, najwspanialsza, urocza, słodka, miła, uprzejma i mega kulturalna. Dlatego też ma niezwykłe powodzenie wśród mężczyzn, bo normalnie się o nią faceci zabijają, tylko szkoda, ze ją tylko zapraszają na Tortille i kupują tanie kosmetyki w Rosmannie.

Serdecznie Cię Toxic pozdrawiam. Jadę właśnie do Bierhalle na zajebistą golonkę i choć jestem w kłótni z moim facetem, to uwierz mi, że mi golonki nie odmówi, bo nie ma co jak iść do knajpy i się najeść porządnie w dobrej restauracji. A ty wpierdalaj sobie te swoje Tortille w tych chujowych klubach na Mazowieckiej, które uważasz za luksusowe, gdzie dziewczyny mają wejście za darmoche i kupa gnojków tam się schodzi na lans, żeby wyrwac jakąś starą pudernicę, ktora jeszcze im zapłaci za to, że oni ją wyruchają.

Bo prawda Toxic jest taka, że Ciebie za darmo, żaden facet nie wyrucha, chyba ze będzie w trzy dupy najebany a rano jak się obudzi, to Cię z łóżka lewą nogą z łóżka wypierdoli.

Taka jesteś właśnie. Pomyśl nad sobą ..... A tą oglądalność co masz, to wszyscy siedzą na nie podglądzie, żeby Cię na forum cisnąć..... Tak się uśmiałam Toxic, że musiałam się do Ciebie odezwać, bo nie potrafisz, bez nerwów rozmawiać, tylko wszystkich banujesz, bo brak Ci słó.
Ale jak byś chciała to się zgłoś do mnie, to Ci pożycze 13to - tomową encyklopedię PWN z 1970 roku, to jak ją przeczytasz od A do Z, to wzbogacisz swój zasób słów i może będziesz potrafiła z ludźmi rozmawiać :-)
Udanej lektury Ci życzę:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


vikibrunetka pisze:Dzień dobry:-)

Ale się uśmiałam jak to przeczytałam w tym poście:-) buahahahahha. Filmiku też gratuluję autorowi Henriemu:-)
Cóż mam więcej powiedzieć..... szkoda chyba moich słów, żeby pisać wypociny na jej temat. Ona nie pije, nie pali i nie ma robali. Jest najpiękniejsza, najzgrabniejsza, najbardziej sexowna, najbardziej inteligentna, nie zapominajmy, że także najmądrzejsza, najwspanialsza, urocza, słodka, miła, uprzejma i mega kulturalna. Dlatego też ma niezwykłe powodzenie wśród mężczyzn, bo normalnie się o nią faceci zabijają, tylko szkoda, ze ją tylko zapraszają na Tortille i kupują tanie kosmetyki w Rosmannie.

Serdecznie Cię Toxic pozdrawiam. Jadę właśnie do Bierhalle na zajebistą golonkę i choć jestem w kłótni z moim facetem, to uwierz mi, że mi golonki nie odmówi, bo nie ma co jak iść do knajpy i się najeść porządnie w dobrej restauracji. A ty wpierdalaj sobie te swoje Tortille w tych chujowych klubach na Mazowieckiej, które uważasz za luksusowe, gdzie dziewczyny mają wejście za darmoche i kupa gnojków tam się schodzi na lans, żeby wyrwac jakąś starą pudernicę, ktora jeszcze im zapłaci za to, że oni ją wyruchają.

Bo prawda Toxic jest taka, że Ciebie za darmo, żaden facet nie wyrucha, chyba ze będzie w trzy dupy najebany a rano jak się obudzi, to Cię z łóżka lewą nogą z łóżka wypierdoli.

Taka jesteś właśnie. Pomyśl nad sobą ..... A tą oglądalność co masz, to wszyscy siedzą na nie podglądzie, żeby Cię na forum cisnąć..... Tak się uśmiałam Toxic, że musiałam się do Ciebie odezwać, bo nie potrafisz, bez nerwów rozmawiać, tylko wszystkich banujesz, bo brak Ci słó.
Ale jak byś chciała to się zgłoś do mnie, to Ci pożycze 13to - tomową encyklopedię PWN z 1970 roku, to jak ją przeczytasz od A do Z, to wzbogacisz swój zasób słów i może będziesz potrafiła z ludźmi rozmawiać :-)
Udanej lektury Ci życzę:-)



Trafiony zatopiony nic dodać nic ująć, dobra rada z tą encykopedią tylko że problem w tym ze ona nie wie jak się nią posługiwać.
Ma trudnośći zeby zlepić porządnie zdanie, a co dopiero ogarnąć taką rzecz.
Nie jestem również fanem Pani która się wypowiada, bo to co sobą reprezentujesz to wybacz. Ale robisz gorsze cyrki jak ta cała toxic, posmiewisko z siebie upijającej się kobiety.
Troche smiesznie to wygląda jak patologia poucza patologie :)
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


vikibrunetka pisze:Dzień dobry:-)

Ale się uśmiałam jak to przeczytałam w tym poście:-) buahahahahha. Filmiku też gratuluję autorowi Henriemu:-)
Cóż mam więcej powiedzieć..... szkoda chyba moich słów, żeby pisać wypociny na jej temat. Ona nie pije, nie pali i nie ma robali. Jest najpiękniejsza, najzgrabniejsza, najbardziej sexowna, najbardziej inteligentna, nie zapominajmy, że także najmądrzejsza, najwspanialsza, urocza, słodka, miła, uprzejma i mega kulturalna. Dlatego też ma niezwykłe powodzenie wśród mężczyzn, bo normalnie się o nią faceci zabijają, tylko szkoda, ze ją tylko zapraszają na Tortille i kupują tanie kosmetyki w Rosmannie.

Serdecznie Cię Toxic pozdrawiam. Jadę właśnie do Bierhalle na zajebistą golonkę i choć jestem w kłótni z moim facetem, to uwierz mi, że mi golonki nie odmówi, bo nie ma co jak iść do knajpy i się najeść porządnie w dobrej restauracji. A ty wpierdalaj sobie te swoje Tortille w tych chujowych klubach na Mazowieckiej, które uważasz za luksusowe, gdzie dziewczyny mają wejście za darmoche i kupa gnojków tam się schodzi na lans, żeby wyrwac jakąś starą pudernicę, ktora jeszcze im zapłaci za to, że oni ją wyruchają.

Bo prawda Toxic jest taka, że Ciebie za darmo, żaden facet nie wyrucha, chyba ze będzie w trzy dupy najebany a rano jak się obudzi, to Cię z łóżka lewą nogą z łóżka wypierdoli.

Taka jesteś właśnie. Pomyśl nad sobą ..... A tą oglądalność co masz, to wszyscy siedzą na nie podglądzie, żeby Cię na forum cisnąć..... Tak się uśmiałam Toxic, że musiałam się do Ciebie odezwać, bo nie potrafisz, bez nerwów rozmawiać, tylko wszystkich banujesz, bo brak Ci słó.
Ale jak byś chciała to się zgłoś do mnie, to Ci pożycze 13to - tomową encyklopedię PWN z 1970 roku, to jak ją przeczytasz od A do Z, to wzbogacisz swój zasób słów i może będziesz potrafiła z ludźmi rozmawiać :-)
Udanej lektury Ci życzę:-)

Nie no z tą encyklopedią to przesadziłaś, przecież ciocia Toxic już dawno całą Wikipedię na pamięć zna :D
Mano_Negra


lol pisze:Troche smiesznie to wygląda jak patologia poucza patologie :)


Wiesz, bananowa jest wprawdzie alkoholiczką, ale nawet pijana nie zachowuje się tak chamsko i wieśniacko jak tox na trzeźwo.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tylko tutaj
Kolejne specjalne oświadczenie artystki estradowej Toxic Angel, opublikowane w północnokoreańskiej telewizji u jęta w karby artystycznego recitalu.
Mistrzyni ciętej riposty znów zaskoczyła w temacie o wszystkich i wszystkim.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie musisz być moim fanem, każdy ma prawo do własnego zdania Henry. Przede wszystkim, ja wchodzę na SU po to, żeby się napić i pośmiać - czuję się jak na jakiejś przygłupiej imprezie. Gdybym chciała tam pracować i zarabiać kasę, to bym wiecznie była wymalowana, wypiękniona i ubrana w pończoszki, żeby kokietować i bajerować. Więc najlepiej nie porównywać mnie do kobiet, które robią pokazy.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
17 wrz 2016, 07:10
Koleś robiący antytransmisję ma rację pisząc, że antytransmisja wychowuje Toxa.

Faktycznie:

1 - rzuciła palenie
2 - wstawiła sobie brakujący ząb
3 - resztę kłów wybieliła
4 - przestała niczym pojebana lesba godzinami krytykować facetów
5 - wyzywa ludzi znacznie rzadziej
6 - mięsem też rzuca rzadziej niż kiedyś

Wprawdzie pkt. 5 i 6 to pokazówka głównie dla nowych widzów, którzy nie mają pojęcia, że tak naprawdę to wulgarna fleja i prostaczka, ale dobre i to na razie.
Chociaż w sumie tox sięga szczytów zakłamania mówiąc, że nigdy nikogo nie wyzywała i w ogóle ona z tych "bułkę przez bibułkę". Żyje w alternatywnej rzeczywistości i chyba naprawdę w nią wierzy, biedaczka z posagiem w postaci wytartej kanapy w 12-metrowej klitce.

Ostatnio tłumoczek dziwił się, że Szefowa ma w domu euro zamiast złotówek.
No coś niepojętego! :lol:

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
17 wrz 2016, 16:13
Szkoda słów...
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
17 wrz 2016, 18:55
Szkoda, że nie znalazł się nikt kto młodej Toksie wpoiłby kulturę osobistą i pomógł ukształtować osobowość pozbawioną bezguścia oraz tandety. Nieszczęście jest tym większe, że ona słuchając muzyki dla galerianek i dresów, rzucając mięsem (ostatnio mniej) i ubierając się jak rumuńska tirówka, jest przekonana, że ma klasę i jest obiektem zachwytu.

Zresztą ma zakodowany w sobie taki charakterystyczny rodzaj prostackiego śmiechu. Od razu można wyczuć to z kim mamy do czynienia, bo czuć to jak budki z frytkami - już na odległość kilometra.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości