ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
NoMoreMoney pisze:
Jamulin pisze:Na ShowUp.tv wszedłem po raz pierwszy prawie 4 lata temu i pierwsza transmisja (także pod względem ilości widzów) to były 2 kobiety w wannie, jedną z nich była Toxic. Gdyby wtedy mnie ktoś spytał skąd jest to powiedziałbym, że Toxic jest z bardzo małej miejscowości albo ze wsi - lekko zaniedbana, niewiele mówiła i wyglądała na trochę przestraszoną/zahukaną.

Ona kiedyś chyba wyłącznie występowała z kimś, najczęściej z młodszymi od siebie - co raczej nie było z korzyścią dla niej. Sam nie wiem kiedy zrobiła się z niej taka diva, może wtedy kiedy zauważyła że niektórzy trzepią z ShowUp.tv naprawdę sporą kasę.


Występowała, z tego co ja pamiętam to robiła wspólne trans z Malkox, z Kim, z Różą (być może jeszcze z kimś innym). Ale racja nie przypominam sobie by na początku "kariery" Tox występowała solo. Jedno wiem na pewno - nie była wtedy tak zgorzkniała jak teraz. To co teraz odwala to żenada.


Toxic została wprowadzona na SU przez Malkox. Na początku swojej kariery była miła i słuchała każdej wskazówki swojej nauczycielki. To były podwaliny do kariery solowej. Pierwsze transmisje Toxic były nadawane z mieszkania Malkox. Upiorne wnętrza warszawskiej klitki zasłaniały wtedy parawany w japońskie wzory. Początki nie były łatwe, gdyż dźwięki z transmisji Toxic było słychać u Malkox i odwrotnie. Kwestie czysto finansowe zaważyły o rozpadzie znajomości tych pań. Toxic na dzień dzisiejszy to wrak kobiety. Marna podróba człowieka. Zniszczona psychicznie. Kobiety na linii produkcyjnej składając czajniki phillipsa zarabiają więcej niż ona na SU. Dzisiaj od rana do godz. 13 jej ekwiwalent pieniężny wynosił całe 11żetonów.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


tasmanx pisze:
Toxic została wprowadzona na ShowUp.tv przez Malkox. Na początku swojej kariery była miła i słuchała każdej wskazówki swojej nauczycielki. To były podwaliny do kariery solowej. Pierwsze transmisje Toxic były nadawane z mieszkania Malkox. Upiorne wnętrza warszawskiej klitki zasłaniały wtedy parawany w japońskie wzory. Początki nie były łatwe, gdyż dźwięki z transmisji Toxic było słychać u Malkox i odwrotnie. Kwestie czysto finansowe zaważyły o rozpadzie znajomości tych pań. Toxic na dzień dzisiejszy to wrak kobiety. Marna podróba człowieka. Zniszczona psychicznie. Kobiety na linii produkcyjnej składając czajniki phillipsa zarabiają więcej niż ona na ShowUp.tv. Dzisiaj od rana do godz. 13 jej ekwiwalent pieniężny wynosił całe 11żetonów.


Hahah, to dzisiaj z pracy transmitowała w takich godzinach? :sarcastic:
W karty też desperatka grała z jeleniami? :sarcastic:
PS.
Mam pewna propozycje. Fajnie by było gdyby antytransmisja leciała przez cały czas- 24h/7.
Da się załatwić :?: :winkextra:
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


tasmanx pisze: Dzisiaj od rana do godz. 13 jej ekwiwalent pieniężny wynosił całe 11żetonów.


Pewnie szef w biurze często zaglądał do jej gabinetu i musiała przerywać transmisję.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie pytajcie skąd wiem.
Toxic - rocznik 1972.
:papa:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:Nie pytajcie skąd wiem.
Toxic - rocznik 1972.
:papa:


Skąd wiesz ? :azn2:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


No chyba jebne :lol: :lol: :lol:
Tox powiedział, że ona i Piczunia24 to ten rodzaj kobiet, z którymi można iść na... wernisaż. :shock2:
Mało tego! I można się nie obawiać tego, że otworzą usta. :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:No chyba jebne :lol: :lol: :lol:
Tox powiedział, że ona i Piczunia24 to ten rodzaj kobiet, z którymi można iść na... wernisaż. :shock2:
Mało tego! I można się nie obawiać tego, że otworzą usta. :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

Najpewniej chodziło jej o pijacki melanż, ona często myli słowa bo nie zna ich znaczenia.
Mano_Negra


Książe_showupa pisze:
Jamulin pisze:Ona kiedyś chyba wyłącznie występowała z kimś, najczęściej z młodszymi od siebie - co raczej nie było z korzyścią dla niej.


Ja pamiętam, że jak pierwszy raz zobaczyłem transmisję Malkox z toxic to myślałem, że wnuczka zrobiła transmisję ze swoją babcią :)


Faktycznie pomiędzy wyglądem malkox a toxic jest przepaść. Pewnie dlatego malkox przestała z nią nadawać już ze 2 lata temu :lol:


Książe_showupa pisze:Tylko ona pokazuje na koncie kwotę 10 tys. żetonów i mówi, że zarobiła ją w ciągu jednego dnia a pewnie zbierała te żetony przez ponad tydzień.


Wiecie, tak sobie patrze na poczynania toxic. Potem zerkam na swoje konta, i jebnąwszy śmiechem idę smacznie spać ;)
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mano_Negra pisze:Najpewniej chodziło jej o pijacki melanż, ona często myli słowa bo nie zna ich znaczenia.

:good3:

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzisiejszy opis transmisji toxic - Królowa ciętej riposty... wita :P :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tak w ogóle to jak długo Tox nadaje już na ShowUp.tv ?



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BasiazLodzikowa pisze:Tak w ogóle to jak długo Tox nadaje już na ShowUp.tv ?



Coś mi się kojarzy, że w 2013 już ją na ShowUp.tv widziałem ale możliwe, że było to wcześniej. Nie pamiętam dokładnie. Jedno wiem na pewno - jest zdecydowanie za długo :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Toxic z Piczunia na wernisażu
Chyba tylko jako modelki performansu....

Dziś wernisaż z cyklu "Konstrukcja w Procesie"
Bułgarski artysta, z rumuńskimi korzeniami Nikola Dimitrij Sebiksescu przedstawi dziś swój performance pt... " Obrastać w czas, jak rzeżuchą"
Instalacja, to dwie modelki, które siedząc w drewnianych bujanych krzesłach w doniczce, wymyślają gościom wernisażu. W doniczkach została zasiana na ligninie rzeżucha -rodzaj szybko rosnącej, wysokopiennej.
- Obie modelki, a nawet nie waham się użyć słowa artystki, to dwie panie, prawdziwe królowe życia ze Szmulek . Modelki znane, w praskim półświatku jako Toxic Angel i Piczunia. Ich interakcja z widzami jest osią mojego performansu. Bujane krzesła to artefakt, pokazujący, że niegdysiejsze bywalczyni najlepszych salonów rozrywki prawobrzeżnej Warszawy, powoli muszą już myśleć o porzuceniu dotychczasowego życia. Rzeżucha, która będzie pięła się po stopach modelek w górę, to synonim wkraczania w kolejny etap życia, które coraz bardziej będzie więziło te wolne, niebieskie ptaki w swoich przyziemnych okowach. Czego ekspresją będzie wspomniana na początku interakcja z widzami - czyli najczęściej stek obelg i wulgaryzmów, wywołanych frustracją - wyjaśnia bułgarski artysta.
Zaznacza też, że performance jest tylko dla widzów dorosłych.
- Będziemy rygorystycznie sprawdzali dokumenty tożsamości. Sądzę, że czeka nas wyjątkowo mroczny performance - o ogromnym natężeniu emocjonalnym. Mamy uzasadnione obawy, że dla młodego człowieka, jeszcze nieukształtowanego pod względem osobowościowo-tożsamościowym, może to być zbyt wstrząsającym doznaniem, rzutującym na jego późniejsze życie a zwłaszcza na kontakty z płcią przeciwną - dodaje Nikola Dimitrij Sebiksescu.
Artysta rodem z podsofijskiej wsi Kozojeby, podkreśla również wyjątkową ofiarność swoich modelek.
- Obie panie zadeklarowały, za dodatkową niewielka gratyfikacją, ze nie ruszą się z miejsc, dopóki rzeżucha nie dojdzie do kolan. Potrzeby fizjologiczne będą załatwiały za parawanem. Pomogą im w tym wolontariusze mający doświadczenia w wolontariatach w Nigrze, Mozambiku i Mali w pracy w leprozorium z trędowatymi - także powinni dać radę - kończy bułgarski performer.
Wystawa realizowana w Szmulkowskim Domu Kultury znanym także jako "Praskie Studio Relax"
Serdecznie zapraszamy.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BasiazLodzikowa pisze:Tak w ogóle to jak długo Tox nadaje już na ShowUp.tv ?



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

ja ja pamietam od wystepow z malkox, jakies 2 lata temu
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spalona fryta Tox musi mieć dużą moc sprawczą, gdyż wczoraj odgrażała się, iż zlikwiduje to forum.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


tasmanx pisze:Spalona fryta Tox musi mieć dużą moc sprawczą, gdyż wczoraj odgrażała się, iż zlikwiduje to forum.

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?

Powinna wpierw zlikwidować swój przepity alkusowy spuchnięty pysk
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tasmanx pisze:Spalona fryta Tox musi mieć dużą moc sprawczą, gdyż wczoraj odgrażała się, iż zlikwiduje to forum.


Niemożliwe. Ona przecież nie czyta tego forum i nie przejmuje się tym, co tu jest pisane. :lol:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj miała na sobie 'seksowny' strój. Wyglądała w nim jak baleron w siatce.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


tasmanx pisze:Spalona fryta Tox musi mieć dużą moc sprawczą, gdyż wczoraj odgrażała się, iż zlikwiduje to forum.

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?

babcia toksia już nie raz kogoś zamykała, kogoś skarżyła i pewnie pół Polski już udupiła...ehh te bajki starszych kobiet po menopauzie :laugh3: gdyby miała wnuki byłoby co opowiadać ale niestety, żaden facet jej nie chce bolcem stuknąć :D
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MRX_SU pisze:żaden facet jej nie chce bolcem stuknąć :D


Zauważyłem właśnie, że większość tipujących jej transmisje to kobiety.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości