ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Żeton pisze:Ona z tym pokazywaniem stanu konta przypomina mi Piczkę24, która pokazywała, ile ma torebek ukradzionych we Włoszech.
Wszyściuteńkie z metkami! :taunt.:


Tylko ona pokazuje na koncie kwotę 10 tys. żetonów i mówi, że zarobiła ją w ciągu jednego dnia a pewnie zbierała te żetony przez ponad tydzień.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziś pół nocy uprawiała klasyczny karciany hazard. Jeśli ktoś wysłał zgłoszenie do admina, to będzie miała bana i zacznie nadawać jako Toxic-awaryjnie.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:Dziś pół nocy uprawiała klasyczny karciany hazard. Jeśli ktoś wysłał zgłoszenie do admina, to będzie miała bana i zacznie nadawać jako Toxic-awaryjnie.

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?


Panie Żeton, nie łudź się pan. :roll:

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Żeton pisze:Dziś pół nocy uprawiała klasyczny karciany hazard. Jeśli ktoś wysłał zgłoszenie do admina, to będzie miała bana i zacznie nadawać jako Toxic-awaryjnie.

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?


Mając na uwadze ilość osób które podpierdolił tox :bad: do administracji, zgłosiłem ją od razu w momencie gdy uprawiała nielegalny hazard na SU.
Choć podpierdalanie jest mi obce, to w przypadku toxa :bad: , uczyniłem to z wielką przyjemnością i bez jakichkolwiek oporów :dance3:.
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


Ja to właśnie też zrobiłem. Pierszy raz w życiu.
Powiem krótko: niemal orgazm :yes4: :D :yes4:

Może dadzą tłumokowi bana na IP, a ponieważ jej wiedza w tym zakresie jest wręcz kabaretowa, to jest szansa, że na jakiś czas to upudrowane truchło zniknie z SU.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:Ja to właśnie też zrobiłem. Pierszy raz w życiu.
Powiem krótko: niemal orgazm :yes4: :D :yes4:

Może dadzą tłumokowi bana na IP, a ponieważ jej wiedza w tym zakresie jest wręcz kabaretowa, to jest szansa, że na jakiś czas to upudrowane truchło zniknie z ShowUp.tv.


Ban na Ip to byłoby zbyt piękne, ale niech chociaż moderacja baczniej zwróci uwagę na to co tox odpierdala.
Bo jej się już za bardzo zaczyna w dupie pierdolić. :shok:
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


Żeton pisze:Dziś pół nocy uprawiała klasyczny karciany hazard. Jeśli ktoś wysłał zgłoszenie do admina, to będzie miała bana i zacznie nadawać jako Toxic-awaryjnie.

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?


Niestety ale ta gra w karty była całkowicie legalna i nie ma żadnych szans na to, żeby za coś takiego dostała bana.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Niestety ale ta gra w karty była całkowicie legalna i nie ma żadnych szans na to, żeby za coś takiego dostała bana.


Czyli nie znasz regulaminu ShowUp.tv.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hazard jest wtedy jak gra się na żetony a u niej nie można było wygrać żadnych żetonów. Bardzo wiele dziewczyn na showupie ma tego typu gry i chyba jeszcze nigdy żadna z nich nie dostała za coś takiego bana.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Toż ona właśnie grała na żetony. Jak przegrała pokazywała np. cycory. Jeśli jednak wygrywała, to koleś tracił żetony, które jej wcześniej dał.


Zabrania się urządzania gier losowych oraz konkursów z wygranymi w postaci żetonów
lub podobnymi.


To był podręcznikowy przykład gry losowej z wygraną w postaci np. pokazywania wymion.

===========================================
I znów gra. Ma nawet w opisie: jak przegram pokazuje tyłek albo piers
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Możecie ją znowu zacząć zgłaszać bo dzisiaj u niej ta sama gra w karty co wczoraj :) tylko to i tak nic nie da :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziś ten kto przegrywał musiał płacić 100 żetonów, ale zbyt wielu jeleni nie znalazła.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chyba SU się zmówiło na tą kreature i obniża jej widzów, dziś miała tylko 20 -tu i 0 zetonow i słabiuską zrozpaczoną mine:)

Ach jaką mam radośc z jej nieszczęścia nie macie nawet zielonego pojęcia :heart:


Toxic ma zero zetona! toxic to dziwka skonczona
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja bym się na Twoim miejscu tak bardzo nie cieszył bo ostatnio toxic dorwała frajera, który zapłacił jej ponad 3000 żetonów za to żeby z nią zagrać w karty :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Ja bym się na Twoim miejscu tak bardzo nie cieszył bo ostatnio toxic dorwała frajera, który zapłacił jej ponad 3000 żetonów za to żeby z nią zagrać w karty :)


Bo głupich nie sieją, sami się rodzą :)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Polin pisze:Toxic ma zero zetona! toxic to dziwka skonczona


Chciałem napisać, że za mocne słowo, ale przypomniałem sobie, ileż to razy tox wyzywała ludzi od chujów i innych takich.

Ostatnio jednak złagodniała. Może antytransmisje są przyczyną, bo tam pełno starych cytatów tej upudrowanej ropuchy.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na SU wszedłem po raz pierwszy prawie 4 lata temu i pierwsza transmisja (także pod względem ilości widzów) to były 2 kobiety w wannie, jedną z nich była Toxic. Gdyby wtedy mnie ktoś spytał skąd jest to powiedziałbym, że Toxic jest z bardzo małej miejscowości albo ze wsi - lekko zaniedbana, niewiele mówiła i wyglądała na trochę przestraszoną/zahukaną.

Ona kiedyś chyba wyłącznie występowała z kimś, najczęściej z młodszymi od siebie - co raczej nie było z korzyścią dla niej. Sam nie wiem kiedy zrobiła się z niej taka diva, może wtedy kiedy zauważyła że niektórzy trzepią z SU naprawdę sporą kasę.
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jamulin pisze:Ona kiedyś chyba wyłącznie występowała z kimś, najczęściej z młodszymi od siebie - co raczej nie było z korzyścią dla niej.


Ja pamiętam, że jak pierwszy raz zobaczyłem transmisję Malkox z toxic to myślałem, że wnuczka zrobiła transmisję ze swoją babcią :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zastanów się..każdy kto cię pozna naprawdę potem od ciebie odbija. Zastanów się i moŻe wreszcie wyciągnij wnioski, prymitywie.
Bidula nie radzi sobie z samotnościom i brakiem kasy. Bezdomna karlica na którą nawet brat się wypiął...
Wszyscy wiemy, ze desperacja i prowokacja,bo tym zyje ta panna nawet poziom SU obraza... Gliwicki baboluj musi obnażyc swoje prostactwo nawet kosztem czyjegoś życia. A zgnilizna wraca do niej z każdej strony, ktoz chciałby się wiązać z chamem, agresorem i kims, komu najśliczniejsze loczki, najpiekniejsza sukienka, czy najdłuzsze sztuczne rzesy nie dodadzą grama kobiecości, a już na pewno klasy.Na jej wulgarny image żaden facet się nie łapie,a z takim niefajnym charakterem żaden nie zostanie na dłużej...Jest już za stara, aby nawet mieć dziecko, a lada moment zacznie przekwitać. Niby szczerzy zęby do kamerki, ale aż oczy jej wyłażą z samotności
Dyplomacji niech się uczy , bo w tym wieku taka słoma z butów to wstyd.
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jamulin pisze:Na ShowUp.tv wszedłem po raz pierwszy prawie 4 lata temu i pierwsza transmisja (także pod względem ilości widzów) to były 2 kobiety w wannie, jedną z nich była Toxic. Gdyby wtedy mnie ktoś spytał skąd jest to powiedziałbym, że Toxic jest z bardzo małej miejscowości albo ze wsi - lekko zaniedbana, niewiele mówiła i wyglądała na trochę przestraszoną/zahukaną.

Ona kiedyś chyba wyłącznie występowała z kimś, najczęściej z młodszymi od siebie - co raczej nie było z korzyścią dla niej. Sam nie wiem kiedy zrobiła się z niej taka diva, może wtedy kiedy zauważyła że niektórzy trzepią z ShowUp.tv naprawdę sporą kasę.


Występowała, z tego co ja pamiętam to robiła wspólne trans z Malkox, z Kim, z Różą (być może jeszcze z kimś innym). Ale racja nie przypominam sobie by na początku "kariery" Tox występowała solo. Jedno wiem na pewno - nie była wtedy tak zgorzkniała jak teraz. To co teraz odwala to żenada.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości