ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
06 lut 2016, 19:14
Jureczku, ja ogladalem obydwie transmisje jednoczesnie (z dwoch browserow) I widzialem, ze na "komende" Ann, jedna z osob bedacych na jej transmisji wywalala Toxica.
Wyglalo to mniej -wiecej tak, ze Ann mowila: "do wora", jej fan (kobieta) odpowiadala "juz sie robi" I transmisja Toxa znikala. Byc moze osoba wywalajaca jest moderatorem SU, to bardzo prawdopodobne, ale tego nie wiem. Takie wlasnie zachowania uznaje za ciosy ponizej pasa.
To co obie panie robily kiedys w Warszawie, Szwajcarii, czy na Kamczatce nie obchodzi mnie zupelnie. Moj post dotyczyl awantury, ktora ogladalem na zywo I pozwolilem sobie skomentowac
Ale wiecie co bylo najbardziej niesamowite? Poziom nienawisci , z obydwuch stron. Gdyby te nienawisc dalo sie zamienic na energie elektryczna, moznaby tym oswietlic sredniej wielkosci miasto.
Z powazaniem, tepy scoorviel :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
scoorviel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 05 gru 2015, 06:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszystkie MILF-y
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Literacki


Re: ToxicAngel
06 lut 2016, 20:14
bolekxxx pisze:Akurat Cute uważam ze jest w tej chwili także jedną z gwiazd na ShowUp.tv ale to oczywiście moje prywatne :mrgreen: zdanie


Nie zaprzecze, wybiła sie na blogach o annpearl. Nawet teraz pisze jaka to ona jest biedna prześladowana.
Ann została oficjalnie frajerką bo ja nagrali co gadała na cute i pokazują zainteresowanym. A gdyby tylko ann pokazała co cute o niej pisała to zupełnie inaczej ludzie patrzyliby na tą wojenkę.

scoorviel
Jak ann napierdalała ten tekst w kółko to trudno żeby kilka razy nie trafiła. Toxic wyleciała z transmisji ze 20 razy.
A tak przy okazji, kiedyś osoba robiąca antytransmisje toxic włączyła przez przypadek kamerke. Twarzy nie zauważyłem, ale białą ścianę i plątaninę kabli. Jakoś dziwnie skojarzyło mi sie to z mieszkaniem ann. Ale pewnie to był ktoś inny z białymi ścianami w mieszkaniu, przecież niektóre antytransmisje toxic były równoległe z transmisjami ann.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 lut 2016, 20:44
Akurat o wojenki między laskami mi nie chodziło bo to było i będzie ale pokazy Cute. Są ona coraz ciekawsze i dostajemy tam to co ann i toxic nie mogą nam zaoferować extra palcówki ,lodziki , analki i inne :D myślę że Cute wybija sie na SU i to inny że tak powiem dział pokazów niż ann i toxic . Zresztą każdą z tych trzech dałbym do innej kategorii pokazów jakby takie kategorie istniały :mrgreen:
Awatar użytkownika
bolotrolo
SU-holik
SU-holik
Posty: 99
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: parę ruchawic ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tajny


Re: ToxicAngel
06 lut 2016, 21:13
scoorviel pisze:[...]
Jureczku, ja ogladalem obydwie transmisje jednoczesnie (z dwoch browserow) I widzialem, ze na "komende" Ann, jedna z osob bedacych na jej transmisji wywalala Toxica.
Wyglalo to mniej -wiecej tak, ze Ann mowila: "do wora", jej fan (kobieta) odpowiadala "juz sie robi" I transmisja Toxa znikala. Byc moze osoba wywalajaca jest moderatorem ShowUp.tv, to bardzo prawdopodobne, ale tego nie wiem. Takie wlasnie zachowania uznaje za ciosy ponizej pasa.
[...]


Już na poprzednim forum chodziły słuchy, że na SU są równi i równiejsi. Jeśli to prawda to jest to mocno nieprofesjonalne. Showupowy Moderator powinien być bezstronny.
Strach pomyśleć, jesli ktokolwiek z transmitujących ma specjalne przywileje na SU. I nie chodzi mi np o te rzekome zrywanie transmisji. Przykładowo kiedyś widziałem na transmisji jak koleś rzucił ze 40 tys. żetonów. Ze zrozumiałych wzgledów liczy na anonimowość. Czy jego ip jest bezpieczne? Czy ma zapewnioną anonimowość? Czy jego dane są bezpieczne przy zakupię żetonów? Czy nie jest wystawiony na łaskę jakiegoś przekupnego moderatora, co sprzeda jego dane niewiadomo komu i po co? A chuj wie jak to jest na tym SU.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 lut 2016, 21:53
sliskiTroll pisze:
scoorviel pisze:[...]
Jureczku, ja ogladalem obydwie transmisje jednoczesnie (z dwoch browserow) I widzialem, ze na "komende" Ann, jedna z osob bedacych na jej transmisji wywalala Toxica.
Wyglalo to mniej -wiecej tak, ze Ann mowila: "do wora", jej fan (kobieta) odpowiadala "juz sie robi" I transmisja Toxa znikala. Byc moze osoba wywalajaca jest moderatorem ShowUp.tv, to bardzo prawdopodobne, ale tego nie wiem. Takie wlasnie zachowania uznaje za ciosy ponizej pasa.
[...]


Już na poprzednim forum chodziły słuchy, że na ShowUp.tv są równi i równiejsi. Jeśli to prawda to jest to mocno nieprofesjonalne. Showupowy Moderator powinien być bezstronny.
Strach pomyśleć, jesli ktokolwiek z transmitujących ma specjalne przywileje na ShowUp.tv. I nie chodzi mi np o te rzekome zrywanie transmisji. Przykładowo kiedyś widziałem na transmisji jak koleś rzucił ze 40 tys. żetonów. Ze zrozumiałych wzgledów liczy na anonimowość. Czy jego ip jest bezpieczne? Czy ma zapewnioną anonimowość? Czy jego dane są bezpieczne przy zakupię żetonów? Czy nie jest wystawiony na łaskę jakiegoś przekupnego moderatora, co sprzeda jego dane niewiadomo komu i po co? A chuj wie jak to jest na tym SU.



Ja tez slyszalem pogloski o "mafii moderatorow", faworyzowaniu jednych dziewczyn kosztem innych itp. ale puszczalem te sensacje mimo uszu. Jednak cos musi byc na rzeczy, bo na srodowej transmisji Ann rozmawiala o tym ze swoimi fanami zupelnie otwarcie, na publicznej transmisji. Bezstronnosc modow szoupa jest fikcja juz od dawna- transmitujace sa traktowne zaleznie od ukladow- np jedna moze pokazywac puste krzeslo przez godzine, a druga dostaje bana jesli pojdzie sie wysikac I nie wylaczy kamery. Dane , szczegolnie finansowe sa raczej bezpieczne- o to dbaja banki I towarzystwa kredytowe (Visa, MC).
Ale chyba za bardzo odeszlismy od tematu "Toxic Angel". Jeszcze nas tutaj zbanuja I bedziemy musiali prosic o ulaskawienie. :?
Awatar użytkownika
scoorviel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 05 gru 2015, 06:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszystkie MILF-y
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Literacki


Re: ToxicAngel
06 lut 2016, 22:04
Jak ktoś ma tyle kasy to i go stać żeby sie zabezpieczyć. Poza tym jak płacisz przez przelewy24 to jesteś anonimowy bo twoje dane trafiają tylko do pośrednika. Nie mówiąc już o możliwości robienia przelewów w żabce. A z IP to tak naprawdę gówno sie dowiesz po jego zmianie. Z sieci kablowych to często nic sie nie dowiesz nawet ze stałego IP bo to idzie przez ich routery wewnętrzne.

Jak szukasz dziury w całym to zauważ inną sytuacje. Laska z SU daje dupy jakiemuś gościowi z CBŚ, skarbówki czy ABW. Dla takiego gościa sprawdzić IP innej laski to jak pstryknąć palcem. A SU nie informuje że np czysto teoretycznie: w poprzednim roku mieli 20 zapytań o IP użytkowników. I nie informują czy to było z polecenia policji, sądu(oficjalne na piśmie), urzędu kontroli skarbowej czy jeszcze jakiejś innej organizacji.
Google publikuje takie informacje, i okazuje się że najwięcej zapytań jest nie od policji czy sądów, ale od urzędu kontroli skarbowej. Widocznie w UKS mają najmniej problemów z wykombinowaniem takich nakazów. A SU to taka firma że nie publikuje :D
Potem sie laski dziwią że ktoś je podpierdolił do skarbówki czy prokuratury za prawdziwe lub nieprawdziwe przestępstwa. Jak ktoś nie wierzy w moja teorię to niech sie tylko zastanowi ile danych lasek wyleciało. Chociaż to równie dobrze mogli załatwić bogaci sponsorzy z możliwościami.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 lut 2016, 04:56
toxic to padaka, juz za czasow transmisji z malkox byla irytujaca a teraz jest jeszcze bardziej, i z twarzy to faktycznie 100% toxic :D
Awatar użytkownika
boskidagmarro
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 06 lis 2015, 16:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja xD
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 lut 2016, 13:42
faktycznie najlepsze lata ma już za sobą :(
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 lut 2016, 14:12
Co ty wypisujesz jej najlepsze lata jeszcze nie nadeszły! :geek:

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 lut 2016, 20:24
cos ostatnio nic nie idzie po jej mysli .Nawet juz czepia sie tego sexownego kocurka mmm . Niestety nie jest i nie bedzie nigdy taka nawet jak zrobi sobie rzesy zeby i operacje to i tak nie dorowna kocurkowi . Ją powinni odizolowac na jakis czas z SU , to by jej tak szlag nie trafial ze inne maja tyle zetonow a ona zaledwie garstke . No cos toxic musisz sie bardziej postaram i wrocic do poczatku SU jak to sie ponizalas z malkox i innymi na kam . I ubierz sie jak kobieta z klasa a nie jak dziunia z wiejskiej dyskoteki :sarcastic: . Te oksy to ci nie pasuja... :lol2: .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 lut 2016, 21:38
Bentley77 pisze:I ubierz sie jak kobieta z klasa a nie jak dziunia z wiejskiej dyskoteki


Mam identyczne skojarzenia. W dodatku pamiętam jak wielokrotnie słyszałem u niej jakieś disco polo. Dość jednoznacznie wskazuje to skąd pochodzi toxic. Z pewnych wpojonych w dzieciństwie wzorców nigdy się nie wyrasta.
Z drugiej strony ann naśmiewała się toxic że ona jest z jakiejś wsi. Czyli jak zwykle twierdzenia z dupy bez wskazania konkretów które można zweryfikować. Natomiast z wzorców zachowania ann też widać wyraźnie, że ona nie wychowała się na osiedlu tylko w domku.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 lut 2016, 23:48
jurek_chujek pisze:W dodatku pamiętam jak wielokrotnie słyszałem u niej jakieś disco polo. Dość jednoznacznie wskazuje to skąd pochodzi toxic.


Nie no Jurku, co do muzyki to raczej ten fakt bym pominął, nie przesadzajmy, że np. ktoś puści kilka kawałków disco to wieś, a ktoś kto kilka kawałków metalu to musi mieć długie włosy i brodę.
u niej często leciały jakieś klubowe nuty, przecież toxic zna wielu dj'ów, nie zapominajmy :azn2:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 00:12
Dla mnie słuchanie disco polo to wieś. A opieram to na tym że nie znam nikogo z dużego miasta co by słuchał disco polo. Za to znam wiele osób ze wsi i małych zapyziałych miasteczek które disco polo się brzydzą. O czymś to świadczy. Albo znam malutko osób z dużego miasta, albo takiej muzyki słuchają niemal tylko we wsiach i małych zapyziałych miasteczkach.
Myślę że poziomem swoich poprzednich wypowiedzi, nie pozostawiam złudzeń która wersja jest prawdziwa.


Zobaczcie jak się ubiera toxic, każdy się z tego śmieje. Ona nawet nie ma porządnych markowych ciuchów. Ale wielce się mądrzy jaka to jest lepsza od ann. Ja sie pytam w czym???? Brak kasy widać u niej na każdym kroku, a podskakuje do najlepiej zarabiającej laski na SU.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 00:26
Niektóre disco jest spoko, Zenek Martyniuk, czy stary Boys, PiM albo Mig też robi przyjemne kawałki do posłuchania. Są utwory disco polowe które faktycznie są z totalnych nizin społecznych a teksty są drętwe jak nogi kapitana Hooka, ale przyznam, że rzadko słyszałem takie disco u Toxycznej... a co do ubioru no to cóż, nic mi do tego jakie futra nosi;p
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 01:49
Ja tam mam odmienne zdanie, ale nieważne...

Wracając do tematu, tox jednak może wygrać starcie z ann. Jej atutem jest to że ma dużo wolnego czasu i nie musi z rana zapierdalać do roboty. Przykładowo teraz siedzi jak ann śpi, i może jechać po niej ile wlezie bez możliwości podważenia tego przez ann. Na dłuższą metę toxic może w ten sposób tak ośmieszyć ann że to z niej będą cisnąć bekę a nie z tox. Jednak dość cwana bestia z tej tox.

Punktacja:
toxic +10
ann -5
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 02:40
Jurek, słyszałeś co toxic mówiła teraz, że ktoś jej w nocy wydzwaniał bo ktoś od ann prawdopodobnie dał komuś jej nr. tel, i toxic coś mówiła, że miarka się przebrała, i może będzie sprawa sądowa buahaha. :?
a dzisiaj tak mówię, zerkne do niej, a nóz się coś unormowało i może coś się polepszyło na trans... jednak nie, dalej szaruga, dno i 3 metry mułu. :lol2:

ann na plusie, tox na minusie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 03:27
Słyszałem msn, i nadal słucham.

Zdam własną relacje bo sprawa jest ciekawa. Toxic mówiła że ktoś do niej wydzwaniał czy tam smsował. Treści smsów nie zakumałem ale to jest nieważne. Podobno numer tox podał jakis gość z SU.
Ale ja tam chciałbym zwrócić uwagę na malkox która przecież była wielka przyjaciółką tox. Ale jak ann ja zaczęła cisnąć 1,5 roku temu to poleciała do niej z płaczem przepraszać. Z dnia na dzień skończył sie jej temat u ann. Pasowałoby zadać pytanie czy malkox aby nie przekazała tak grubych informacji ann, że ta zagwarantowała jej spokój? Może numer tox wcale nie wyszedł od jakiegoś tam chłopaczka?
Dodam że informacje jakie posiadam, nie pozwalają mi absolutnie zaprzeczyć słowom tox w sprawie tych telefonów. Podkreślam, absolutnie nie ma opcji abym podważył dzisiejsze słowa tox o telefonach od annpearl. To co wiem na temat ann, nawet nie pozwala mi pomyśleć że tox mogłaby kłamać.
Jednocześnie nie potwierdzam też słów tox, ona gada to i niech ona to potwierdza ciekawskim.

Druga sprawa to opowiastki tox o prawniku, policji, sądzie i prokuraturze. Tox twierdzi że rozmawiała z prawnikiem. Ciekawy jestem kiedy? O 23:00? Pewnie że jest to do zrobienia, ale jak ma się własnego prawnika. Żaden zwykły prawnik nie będzie udzielał porad prawnych przez telefon o tej godzinie. Za takie coś się płaci a dokładnie mówiąc umawia na poradę prawną. Za chuja nie wierzę że ona dziś gadała z prawdziwym prawnikiem.
Mówiła że pozwie annpearl czy tam zgłosi zawiadomienie o przestępstwie. Ciekawy jestem ile z tego wyniknie. Bo chyba ona sobie zdaje sprawę z tego jak wielkim pośmiewiskiem się stanie gdy skończy tylko na straszeniu. A ann straszyło już wielu i gówno jej zrobili.
Skoro już wiadomo że za telefony można pozwać i wygrać. To teraz kilka czysto neutralnych uzasadnień dlaczego toxic jest na przegranej pozycji:
1. Pewnie nie był to telefon ann, jak właściciel telefonu nie zrzuci na nią winy, to też nic toxic jej za to nie zrobi.
2. Nawet jak padną oskarżenia na ann to ona może temu zaprzeczyć, bez dowodów nic jej nie udowodnią.
3. Ann ma w chuj kasy obecnie i stać ją na tak dobrego prawnika że mordercę wybroni. Toxic jakoś kasą nie opływa a dobry prawnik to koszt kilku a nawet i 20 tyś zł.
4. Jak ann ma nagrania tego co gadała o niej toxic to zostanie uniewinniona. A takie nagrania można pobrać chociażby z neta na stronkach automatycznie nagrywających. Przecież tox powiedziała to samo o ann co ona o niej.
5. Imie i nazwisko ann jest znane, ale tox nie. Jak tox kogoś pozwie to ta osoba może ujawnić swoją korespondencję sądową gdzie będą dane tox. Każdy może ujawnić własną korespondencję, ma pełne prawo do jej rozpowszechniania bez zgody drugiej strony.
6. Jak tox za bardzo poszaleje, to do sądu przyjdzie cała ta banda jako świadkowie. Ciekawe kto przyjdzie za tox i nie będzie się bał wpisania imienia i nazwiska w dokumentach. Tox może łatwo uwalić 1 osobę i tym zastraszyć resztę. Jak zabierze sie za drugą to reszta ze strachu pójdzie jej bronić.

Ogólnie marnie to widzę, raczej nic z tego nie będzie. Toxic rzuca się z motyką na słońce. A przecież jakby np pozwała za antytransmisje gdzie były jej zdjęcia, to by spokojnie wygrała. To jest prawo autorskie i chuj do tego mają okoliczności. Nie ma prawa bez ważnego celu społecznego tego używać. A na tych transmisjach był jedynie hejt na toxic, więc tutaj jest akurat na wygranej pozycji. Tak jak i z nękaniem telefonami.
Ale ann jest dla niej raczej nieosiągalna, dorwie tylko 1-2 jej pionków w tych sprawach. A za prawo autorskie będzie musiała zabulić z własnej kieszeni, to jest proces cywilny.



A najlepszy smaczek na koniec. Wspomniała ze słodkarizkosz o pozwaniu admina tego forum za hejt na nią 8-) Kolejne forum zniknie?
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 04:02
Toxic i slodkarozkosz trzeba adorowac i na sile lubic bo inaczej jestes ich wrogiem :lol:
mnie jakos ann tak nie odstrasza co tox ostatnio, kiedys mowila na malkox ze to zly czlowiek, a jakis czas temu to co pokazala na trans kilkakrotnie, to wszyscy co znaja temat to stwierdzili ze tox to falszerz jakich malo, teraz dupe wylizala i sie robi swieta, ona nie obraza, nie obgaduje, nie wywleka czyichs prywatnych spraw na ogolnym ona nic nie robi przeciez.. :good3:
Poza tym wątpie w takie sprawy, zresztą te antytrans to i tak nie są pewnie nadawane z polski a te telefony jakies do tox, to i tak gowno z tego by bylo jesli cos.
Toxic sie nie potrafi pogodzic ze jest ujowa juz i jej czas minal. W ogole podziwiam ja ze chce sie jej tyle siedziec i zajmowac takimi rozkminami...
i pali fajke za fajka z nerwow fuj.
a tak w ogole to toxic, slodka i ten caly nocny homoseksualista jastrzap.. :suicide:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 05:09
W temacie tych antytransmisji, akurat lecą dwie równocześnie. Pomijam fakt ich jakości, rzetelności i prawdziwości gdyż z reguły są to memy mające na celu ośmieszenie, obrażenie itd., itp. obu bohaterek. Kłamstwa rzucone w necie w ten sposób są łykane przez rzeszę czytających i przyjmowane jak "prawda objawiona".
Jak wspomniałem memy to memy, ale to co jest gorszym .syństwem to poniższy przykład:

Obrazek

Widząc to pierwszy raz pomyślałem, że to jakaś graficzna przeróbka, ale to jednak autentyk:

http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/problemy-z-seksem/waginoplastyka-jakie-wady-i-zalety-ma-plastyka-pochwy_40846.html

Ktoś przekracza już wszelkie granice i fabrykuje te gnioty w ten sposób. Dla mnie gówniażeria.
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 07:40
Być może to jakieś karaczany i wykopki.. ktoś się na poważnie tym zajął.
Też nie sądziłem, że to na tej stronie to prawdziwe.. :roll:
z drugiej strony, na szołap nie wpadają sami gimnazjaliści, jak niektorzy mysla, komuś widocznie sie cos bardzo nie spodobalo. Zresztą to nie pierwszy przypadek, że kogoś 'niszczą' w sieci.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości