ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
08 kwie 2016, 03:42
Dzwonia do niej tylko z SU bo podaje kontakt to sie nie dziwie , zalosne jest to co ona mowi . Nikt nie ma prawa a ona co robi na profilu ma fotki nie swoje . Na jej transmisjii mozna latwo sie domyslec i zauwazyc ze podaje tel , SU z nia wspolpracuje ahhhah smieszna dziewczynka .


https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 kwie 2016, 11:23
jurek_chujek pisze: Wczoraj oglądałem ją w nocy ze 30 minut bo rano musiałem wstać

Tak, jurek_chujek, wszyscy widzimy, że prawdopodobnie nie jesteś zbiegiem z hotelu bez klamek jak Koksik, który siedzi na forum w temacie jej przypadku, i u niej samej "tylko 30 nano-sekund dziennie", a nie 1/3 dnia - (bo "masz w życiu inne obowiązki niż zakładanie majtek żółtym do przodu i brązowym do tyłu, defekacja, oddychanie i pobieranie pokarmu + odebranie renty raz w miesiącu") i nie piszesz żadnych referatów na 6246737 stron swojej muzie z przeszczepem twarzy (spuchniętej na łukach brwiowych, powiekach, innych jej elementach jak u Holyfielda po 12 rundach z Bowem, jakości skóry jak u 75latki palącej 2 wagony/tydz. od 15r.ż., nie stroniącej od amfetaminy i źle dopasowanym kolorze skóry przeszczepu, który znacznie rożni się od koloru skóry na reszcie ciała) od zmarłego motocyklisty.
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 kwie 2016, 12:26
ahahah urwaaaa ja wysiadaaaaam przy tym serialu już.
Tu się chyba poyebały portale coś..
seks-kamerki z wydziałem śledczo-prewencyjno-dochodzeniowym.

Obrazek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
08 kwie 2016, 16:19
msn pisze:ahahah urwaaaa ja wysiadaaaaam przy tym serialu już.
Tu się chyba poyebały portale coś..
seks-kamerki z wydziałem śledczo-prewencyjno-dochodzeniowym.

Obrazek


Widocznie za dlugo juz tu przesiaduje bo jej sie zwoje poplataly :laugh3:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
09 kwie 2016, 15:35
Obrazek
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
09 kwie 2016, 15:47
ExxonValdez pisze:Obrazek

:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laugh3: :laugh3:
Zajebiste stary:D
Suivalus


Re: ToxicAngel
09 kwie 2016, 16:41
Doskonale tak to się jeszcze dawno nie uśmiałem.
Awatar użytkownika
Szpilka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 01 kwie 2016, 13:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
10 kwie 2016, 13:57
Obstawiam Exxon,ze twoja ksywa zostanie wymieniona przez nasza wielka "gwiazde" i uslyszysz o sadzie :D na najblizszej transmisji
showfapowiec


Re: ToxicAngel
10 kwie 2016, 14:38
jurek_chujek pisze:WielkieNieba czytając Twoją wypowiedź i mając na uwadze poprzednie, zastanawiam się. Czy to jakiś kiepski sarkazm, wkręcanie mnie, czy tak jak powiedziała toxic niktórzy narobili w spodnie i zmienili strony. Wczoraj oglądałem ją w nocy ze 30 minut bo rano musiałem wstać, i nic takiego nie słyszałem
Ale chyba to środkowe możemy wyeliminować bo znając toxic to może być prawda.
Tak więc zakładam że to słowa toxic i je skomentuje:

WielkieNieba pisze: uśmiałam się " bedziesz cieńko piszczał przed sądem!

Toxic ma nikłą wiedze prawną jak pisałem wczoraj. W sądzie odpowiada sie na pytania a nie siedzi i piszczy. Niestety tam nie ma przycisku ban. Tylko to sędzia każe zamknąć mordę tym co mówią nie na temat i zadaje pytania. Ewentualnie inni zadają pytania a przesłuchiwany odpowiada. Natomiast pozostali mają zamknąć w tym czasie morde i nie utrudniać procesu.
Ja to byłem na rozprawach jak tox jeszcze nie wiedziała co to jest ShowUp.tv. A ją widze tutaj od 4 lat co najmniej. Niedługo też będe na rozprawie więc mam na bieżąco praktyke.
I wbrew nadziejom nigdy nie byłem karany. Niestety moje akta są czyste jak łza a dlaczego to za chwile...

WielkieNieba pisze:"oni myśla ,że mnie na prawnika nie stać, zapomieli ,że mój eks ma w chui pieniedzy i my wyłoży"


Określenie w chuj pieniędzy znaczy tyle co nic. Nie jest to żadna wartość liczebna a jedynie wulgarna odzywka. Używana szczególnie przez ludzi którzy pieniędzy nie mają. Bo co to jest w chuj? I co to znaczy ma? Bo jak ktoś jest majętnym człowiekiem to nie ma pieniędzy ale je zarabia. To zarabianie pozwala wydawać, trzymanie kasy powoduje spadek jej wartości poprzez inflacje. A kilka tysięcy które jest dla typowego człowieka w chuj kwotą. Ogarnięci ludzie potrafią wydać miesięcznie na paliwo czy wynajem lokum. Przykładowo dobre mieszkanie w stolicy kosztuje 3000zł miesięcznie.
Natomiast ja widzę że pomimo tych zapewnień nie była u prawnika. I opowiada o majętnym ex (serio ma czelność leźć do ex po pieniądze???). Jeśli by poszła to pierwsze co by zrobił prawnik to wylał jej na łeb wiadro lodowatej wody za to co ona wyrabia.


A teraz do rzeczy. Bo zakładam że to prawdziwy cytat i toxic mi obiecuje pozew. Jeśli tox myśli że mnie przestraszy to grubo sie myli. Od dawna nie biore jej wypowiedzi na serio. Ale ja wręcz czekam na taki pozew. Chociażby dlatego że jak wielu sie przekonało posiadam dużą wiedze na temat ShowUp.tv. Ta wiedza jest tak gruba że wielu rzeczy nie pisałem pomimo że mnie o to proszono. Powód prosty, gula by skoczyła pewnym osobom i próbowały udowodnić że to kłamstwa. Ale jest jeden haczyk w takich sytuacjach. Jak coś napiszesz/powiesz to Cie mogą oskarżyć o kłamstwo i musisz udowadniać dowodami. Jak wkleisz film z dowodami to go usuną sądowo, bo takie jest prawo w tym dziwnym kraju że nie można wizerunku bez zgody publikować.
Ale jak pójdziesz do sądu i zeznasz to czy tamto. To będziesz miał dowód że tak zeznawałeś czy pokazywałeś dane nagranie. I już wtedy nie mówisz że to czy tamto miało miejsce, ale że Ty tak zeznawałeś na danej sprawie. To jest haczyk prawny pozwalający wyciągnąć różne fakty. Oczywiście tylko te związane z daną sprawą. Bo sąd pyta a Ty odpowiadasz, i pierdołów nie na temat nikt nie będzie słuchał.
A wyciągać jest co, ale to zachowam na razie dla siebie. Ale pewnie większości opadnie szczęka jak poznają te fakty. Bo takiej grubej afery to jeszcze nikt na ShowUp.tv nie słyszał. W każdym razie weznę na rozprawe dyktafon żeby mieć nie tylko pismo ale i każde słowo które zostało tam powiedziane. A wiedząc o co będzie się pytanym, można dobrze ułożyć odpowiedzi aby jak najwięcej faktów zostało w nich ujawnione.
Pisanie co zamierzam zrobić w sądzie jest dla mnie wyjątkowo głupie i nierozsądne. Ponieważ zdradza moją linie obrony. Ale podam 3 ogólnikowe przykłady, bo chyba nie sądzicie że piszę posty nie mając jakiegoś dowodu. Chociażby:

1.Nagranie z 5 października 2015 o godzinie 1:00 w nocy. Gdzie mówi na temat annpearl bardzo ciekawe z prawnego punktu widzenia rzeczy. O obiegu zamkniętym na który pewnie nie ma żadnego dowodu. Oraz prowadzi bardzo ciekawą prawnie rozmowe z jednym ze sponsorów annpearl. To jest właściwie filmik który pozwoliłby annpearl wygrać pozew przeciwko toxic na kilkadziesiąt tysięcy.

2. Nagranie z 26 maja 2015 o godzinie 2:00, które mocno daje do myślenia. Czy toxic faktycznie jest jakaś poszkodowana, czy jedynie nakręca specjalnie niestworzone historie o sobie, aby było więcej widzów i żetonów. I jest to prawie rok temu! Rok szczycenia się takimi opowiadaniami z uśmiechem na twarzy. A teraz nagle żądanie kasy za to że ktoś powtórzył to co padło z jej ust :lol:

3. Nagranie z 28 kwietnia 2015 o godzinie 22:00. Czyli to którym właściwie toxic zwróciła na siebie moją uwage. Bardzo ciekawa wypowiedź o prywatnym życiu... PureDream. Tak! Nie tylko annpearl mi podpadła podobnym czynem. Ale annpearl bardziej zawiniła i do dnia dzisiejszego uważałem że to ona jest gorsza. Jednak właśnie sie to zmieniło.

Toxic może i myślała że nikt nie nagrywał jej nocnych transmisji w 2015 roku. Ale jak widać ja takie filmy posiadam i będę je pokazywał w sądzie. A tak w ogóle to jest automat (prywatny) co nagrywa niemal wszystko. Jak sie zna nick tego gościa to można kupić większość nagrań transmisji.

Podsumowując koniec dnia dziecka dla toxic. Od dzisiaj nie udzielam jej absolutnie żadnej rady, bo teraz każdy jej błąd zostanie wykorzystany przeze mnie podczas rozprawy.
I choć u prawnika nie byłem ani nim nie jestem. To doskonale wiem że każe zamknąć mi mordę w tym wątku. Więc jest to ostatni mój post do czasu rozprawy i zdobycia potwierdzenia pisemnego oraz nagrania jego treści. Aby niczego nie zanegowała co zostało tam ujawnione.
Tymczasem przejrzę sobie ściągnięte przed chwilą prawie 10GB nagrań z 3 kwartału 2015. Zapewne takich smaczków znajdę tam więcej.
Jak ktoś ma interesujące z prawnego punktu widzenia nagrania transmisji toxic, których nie będę posiadał. To dajcie znać na PW. Dla mnie to nie jest problem zapłacić za udostępnienie dobrych dowodów do sprawy 200zł (jest to legalne). Bo tyle to prawnik bierze za godziną konsultacji na temat jak można słabszy dowód wykorzystać ;)



Co tu się wyprawia? :shock2: :shock2: :shock2: tym sposobem ktos chyba zakonczył marną kariere toxic na showupie!!! W koncu ktoa się za nią wezmie:) :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :haha: :ok:
Suivalus


Re: ToxicAngel
10 kwie 2016, 16:44
showfapowiec pisze:Obstawiam Exxon,ze twoja ksywa zostanie wymieniona przez nasza wielka "gwiazde" i uslyszysz o sadzie :D na najblizszej transmisji


I to akurat nie będzie śmieszne. Jedni zaczęli trząść portkami i przeczyć temu co wcześniej pisali. Drudzy bardziej realnie podeszli do sprawy.
Jednak mało kto wykazał się posiadaniem inteligencji na zadowalającym poziomie. Najbardziej wkopali się ci którzy zaprzeczyli. Sami się przyznali że to co pisali było tylko hejtami i w sądzie są przegranymi.
Jednak najpewniejsi i najbardziej zajadli przeciwnicy toxic też nie wykazali sie inteligencją. Po co szargać jej wizerunkiem i tworzyć karykatury. Fakt toxic jest osobą publicznie znaną na showup.tv, i jej karykatura jest prawdopodobnie dozwolona prawnie. Ale nie znaczy to że możecie sobie dowolnie szargać jej wizerunkiem.
Owszem może niektórzy mają świadomość że toxic polegnie w sądzie. Ale wbrew temu co im sie wydaje nie będzie to od razu. Jak pisałem wcześniej toxic na 99% wytoczyła proces. I ona wygra w pierwszej instancji procesy o antytransmisje czy telefony do niej, czy z ann.
Zarówno dlatego że w tych dwóch pierwszych faktach nie ma wątpliwości że zostało złamane prawo. Oraz telefony od kogoś na pewno były, chociaż nie wiadomo od kogo.
Jak i dlatego że np ann pomimo zgrywania gwiazdy SU, nie przyjaźni się z nikim ważnym kogo ja znam. Co za tym idzie ona nie ma dostępu do odpowiednich świadków, dowodów i informacji które mogłyby ją wybielić w sądzie. Gdyby było inaczej to wczoraj by to opowiadała, zamiast zdenerwowana opowiadać że już nie pierwszy raz słyszy że będzie skazana :)
Dlatego toxic w pierwszej instancji wygra takie procesy bezdyskusyjnie. W drugiej instancji zapewne pojawia sie dodatkowi świadkowie chociażby z innych pozwów, oraz pozwy przeciwko toxic. Wtedy zacznie się prawdziwa afera i wyciąganie jadu który zbierał się od 4 lat na SU i w końcu wybuchnie jak apokalipsa. Będzie z tego wielka afera i prokurator pewnie otworzy w którymś momencie usta ze zdziwienia, oraz rozpocznie kilka innych spraw karnych.
Kości zostały rzucone jak powiedział Juliusz Cezar. Sprawa trafiła do prokuratury i nie da się już tego przerwać.
Jak słusznie sądzą co niektórzy, w końcu zrobi sie taki burdel że już żadna następna osoba nie zostanie pozwana. Ale nie bądźcie zbyt pewni siebie bo możecie się ostro zdziwić że stało się to za późno dla Was. Ja postanowiłem zamilknąć bo w sądzie zamierzam mówić o toxic a nie prowadzić wymijające dyskusje na temat treści tego co napisałem.
Jak Wy chcecie pisać dalej to z głową tak aby w sądzie epicko rzucić dowody i pokazać bezzasadność pozwu. Nie możecie znieść tego co gada toxic? Nagrywajcie to aby mieć twardy dowód że tak faktycznie było. Nie przypisujcie jej słów jakich nie powiedziała i nie teoretyzujcie. Pozostańcie przy 100% faktów i cytatów. Bez zbędnego, obraźliwego i teoretyzującego komentarza.
To zapewni Wam niewinność w przeciwieństwie do durnego tworzenia karykatur.

Suivalus ja nie zamierzam kończyć kariery toxic na SU. To ona mnie zamierza pozwać. Więc ja odpowiedziałem że będzie ciekawie bo będę przytaczał grube dowody. Oraz mówił o faktach z okresu 2013-2016, a może nawet z 2012 musiałbym sprawdzić.
Tyle w temacie i prosze mnie nie prowokować do dalszego pisania w tym wątku. Im mniej wie toxic na temat tego co mam, tym gorzej dla niej.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
10 kwie 2016, 18:50
Jurek_chujek, po twoich wstawianych tu wypracowaniach, jedyne co wiadomo na pewno to to, że jesteś takim przygłupem, że jakbym spotkał kogoś takiego na ulicy i ten ktoś powiedziałby mi, że w nocy jest ciemno, to ja wyszedłbym po zmierzchu sprawdzić czy to prawda.
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
10 kwie 2016, 19:11
szukajcie juz krajow bez umowy ekstradycyjnej z Polska
Desperat


Re: ToxicAngel
10 kwie 2016, 19:48
Strach sie bac. Kiedys na ShowUp.tv czlowiek wchodzil popatrzec na ladne panie, posmiac sie...teraz bardziej przypomina "trudne sprawy" :unsure:
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Re: ToxicAngel
11 kwie 2016, 03:27
Strach się bać normalnie, ciocia toxic straszy nas sądami :D
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
11 kwie 2016, 10:28
Ten temat, to w ogóle jest przypał.
temat anka92 i ten, to bym zamknął w pizdu dla spokoju psychicznego. Niepotrzebnie się tu nakręca spirala tych wszystkich komentarzy.
wiadomo co takiej toxic strzeli do glowy? Jeszcze anka pójdzie w jej ślady i wyślą nas wszystkich do łagrów na gułagu na prace przymusowe, bo byliśmy niemili i nie pisaliśmy przychylnych komentarzy na forumku.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
12 kwie 2016, 14:05
kiedys widzialem toxic z blondynką o nicku bodajże wrednasuka75(albo nimfomanka, na pewno coś z wredną) i pokaz nawet fajny. Tak to pokazy toxic nudne są
Awatar użytkownika
maniek0101
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 02 paź 2015, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
12 kwie 2016, 14:19
maniek0101 pisze:kiedys widzialem toxic z blondynką o nicku bodajże wrednasuka75(albo nimfomanka, na pewno coś z wredną) i pokaz nawet fajny. Tak to pokazy toxic nudne są


wiernasuka75

https://showup24.tv/wiernasuka75?
https://showup24.tv/profile/wiernasuka75?
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
13 kwie 2016, 17:15
Nowa antytransmisja z Toxic mistrzostwo!, znalazla sie tez WrednaSuka z ktora kiedyś robiły wspólne lizanie bułeczek na swojej transnsmisji, co zostalo umieszczone na wczorajesz nowej Antytransmisji, hehe ze komuś się chce w to bawić? musi być chyba wybitnym fanem Tox:D?
Zastanawia mnie tez jedno, czy Tox Ann i Annka92 (bo one wszystkie mialy anty-transmisje )mają jednego wspolnego AntyFana? czy to jedna i ta sama osoba bawi się w ten montaż :)?a swoja drogą niezle trzeba się przy tym napracować :) :ok:
Suivalus


Re: ToxicAngel
15 kwie 2016, 02:52
Ona juz wyglada jak wrak , oczy to ma takie napuchniete siedzi do rana to sie nie dziwie . Chora niby byla Heheheh , teraz tez chora i siedzi i jeb..e po bani . Nie ma z Kim to z ShowUp.tv fredzlami chodziaz pogada , i nie jest sama Heheheh .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
15 kwie 2016, 14:04
:DWczoraj, bylem u niej na chwile jakos po 20:00, ciekawilo mnie co u Tox:D po tak długiej przerwie...
znowu to samo, temat Afer ciąg dalszy! :shock2: pustki i milczenie ktore u niej zapadło, potwierdza mnie w przekonaniu....
ze nikomu się nie chce juz nawet tego sluchać, patrzec, zaglądać...

siedzac w milczeniu (bo nie miała z kim nawet porozmawiać) :scratch_one-s_head: zeszła, bez słowa podirytyowana cisza.
Awatar użytkownika
trzynaszynach
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2016, 18:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: AnnPerl JoannaPl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości