Dziury w przegrywowym CV - kłamać? Jak załatać?

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Jak wiadomo każdy przegryw ma pewne "luki" w swoim matrymonialnym CV które przeważnie wygląda tak:
"Do 15 roku życia, gimba - marzenie o dziewczynie, Unreal Tournament
Między 15 a 19, liceum - marzenie o dziewczynie, Counter-Strike
Między 19 a 21, studia - marzenie o dziewczynie, Starcraft
22 - wiekopomna chwila, pierwsza dziewczyna, pierwszy pocałunek, rzuca po 3 tygodniach
Między 23 a 25, magisterka - marzenie o dziewczynie, WoW
26 - druga dziewczyna, pierwszy seks, rzuca po 3 miesiącach
27-29, praca - marzenie o dziewczynie, LoL
29-32, zmiana pracy - marzenie o dziewczynie, konsola"

Oczywiście to tylko żartobliwy przykład, czasami trafiają nam się dłuższe przygody matrymonialne (niektóre trwają po kilka lat), czasami te "dziury" w CV trwają tylko kilka miesięcy ale potrafią trwać i kilka lat i to wtedy wygląda dziwnie -jak się tłumaczycie z nich lasce z którą zaczynacie się spotykać, poruszacie w ogóle ten temat? Czy tylko "Ostatnio byłem trochę sam..." bez wdawania się w szczegóły? Czy uważacie, że bycie w jakiejś tam fazie swojego życia no-lifem w jakiejś grze czy typowym nerdem zakopanym w książkach to jakiś wstydliwy moment w Waszym życiu który należy przemilczeć? Drogie panie - co byście wolały usłyszeć od Waszego potencjalnego nowego partnera - że miał powiedzmy 10, 20, 30... lasek (zmyślona liczba) kiedy w rzeczywistości miał jedną albo nie miał wcale, czy może usłyszeć 100% szczerośc? Czy uważacie, że to istotna wada że facet miał zerowe powodzenie i wolał grać w gry albo siedzieć w książkach zamiast podrywać? Zapraszam do dyskusji!
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 316 razy
Podziękowano mu: 102 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Za bardzo sie przejmujesz xD. Po co rozpisywać jakieś okresy w życiu wystarczy powiedzeć ze imałeś sie róznych zajęć z różnym skutkiem. A o dupach lepiej nie kłamać (jedynie jeśli jesteś prawiczkiem to lepiej skłamać ze nie xD )
Awatar użytkownika
GumowyWonsz
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

W oczach kobiety jak facet poruchał ze 2-3 razy jakieś przypadkowe laski i miał powiedzmy 2 związki po 3 miesiące w których poruchał z 10-20 razy a potem miał roczne i dłuższe przerwy to jest praktycznie jak niedoświadczony prawiczek a i od razu rodzi się pytanie "co jest z nim nie tak że laski go nie chcą?" Dlatego może lepiej kłamać? Ja ostatnią dziewczynę miałem 1,5 roku temu i tak się własnie zastanawiam - czy "zakopać" ta dziurę jakimś fikcyjnym związkiem ("byłem z dziewczyną 1,5 roku, właśnie się rozstaliśmy i wymazałem ją z mojego życia, zero wspomnień"), czy może lepiej mówić prawdę?
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

ruger44 pisze:Czy uważacie, że bycie w jakiejś tam fazie swojego życia no-lifem w jakiejś grze czy typowym nerdem zakopanym w książkach to jakiś wstydliwy moment w Waszym życiu który należy przemilczeć?

Myślę, że bycie no-lifem czy nerdem samo w sobie raczej nie jest powodem do wstydu ani głównym problemem. Problemem jest bardziej to, czy potrafi się zainteresować dziewczynę w jakikolwiek inny sposób, pomimo tej właśnie no-life'owości i nerdowości. Jeśli laska będzie zainteresowana takim facetem, będzie to odbierać po prostu jako hobby czy pasję, jeśli nie będzie - odbierze to jako dziwactwo.
Teoretycznie najlepiej byłoby szukać potencjalnej dziewczyny z podobnymi zainteresowaniami - jeśli jest się zapalonym graczem, niech i ona będzie, jeśli ma się szafki zawalone książkami (tak jak ja), niech i ona w nich tonie. Wtedy chyba najłatwiej i najszybciej o zrozumienie.
Ja w sumie mogę się przyznać (a co mi tam) że jestem takim właśnie no-lifem, przegrywem, czy jak nawet niektórzy mawiają - spierdoliną życiową. Tak się jakoś ułożyło. Tyle tylko, że mam świadomość (a przynajmniej częściowo), skąd się to u mnie wzięło, jakie są tego przyczyny. Więc gdyby kiedyś faktycznie zdarzyło się, że jakaś panna mnie o to zapyta, to mam przynajmniej ten "komfort psychiczny", że nie muszę nic kręcić, wymyślać, przemilczeć, tylko po prostu powiedzieć co, jak i dlaczego. Zrozumie - będzie ok, nie zrozumie - trudno, i tak nic nie tracę.

ruger44 pisze:Dlatego może lepiej kłamać? Ja ostatnią dziewczynę miałem 1,5 roku temu i tak się własnie zastanawiam - czy "zakopać" ta dziurę jakimś fikcyjnym związkiem ("byłem z dziewczyną 1,5 roku, właśnie się rozstaliśmy i wymazałem ją z mojego życia, zero wspomnień"), czy może lepiej mówić prawdę?

Głupota, prędzej czy później kłamstwo wyszłoby na jaw. Jeśli laska zacznie wypytywać o jakieś szczegóły poprzedniego związku będziesz albo się motał we własnych wymysłach, albo w ogóle wykręcał się od odpowiedzi. W każdym przypadku laska się w końcu domyśli, że coś kręcisz.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

cholera to ja chyba z odzysku jestem ;)

ale tak ogolnie to zgodze sie z przedmowca... kazda "dziure" zalatasz tym czy tamtym... a sciema ma to do siebie ze trzeba o niej non stop pamietac...

imho lepiej powiedziec ze mialem wywalone na to wszystko ostatnie iles tam niz wciskac cos na sile...

a nerdy ostatnio ponoc modne... ;)
Awatar użytkownika
kawaZpradem
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: a bo to jedna?
Nick na ShowUp.tv: kawaZpradem

No nie wiem czy modne, nie spotkałem się na portalach matrymonialnych z nawałem lasek piszących "gram w gry i szukam kolesia, który ostatnie 10-105 lat życia spędził przed kompem, jara mnie to!" :)

www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Ruger...... a jak ja mam się wyłgiwać ze swojego CV?
3 x wyroki karne
hue, hue
brak prawka.. zabrali za % (ale już niedługo będę miał - chyba)
2 x prace społeczne za karę
2 x byłe żony
z 7 x nieco dłuższych związków
3 x pobyt w prywatnej klinice psychiatrcznej na terapii - alkohol, narkotyki - było ekstra
1 x pobyt w psychiatryku państwowym - odbiło mi po koce...hue, hue - też było fajnie ale za wiele nie pamietam.. halupoeridol był grany...hehe
10 x albo i wincyj robota zmieniona na wskutek różnych rzeczy
kilkaset kurew zaliczonych
wiadro koki i cysterna wódy
i sto innych pojebanych rzeczy :-)
i co ja mam tym biednym dziewczynkom opowiadać?
historie z mojego życia?
toż to ucieknie zaraz
a i tak się garną...ehhhhh
dlatego ja im mówię, ze jestem jak Samotny wilk McQuade i szybko, acz dyskretnie i kulturalnie zmieniam temat na jakiś inny
hue, hue
np na teorie chaosu w inwestycjach i fraktale w tym kontekście
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 137 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

He, he...
A może tak:

"do 14 roku życia, podstawówka - dziewczyny to teoria, Atari
Między 14 a 19, liceum - marzenie o dziewczynie, pecet
Między 19 a 20, studia - marzenie o dziewczynie, Steel Panthers
20 - wiekopomna chwila, pierwsza dziewczyna, pod dwóch latach pettingu defloracja, najpierw sex jak króliki...
30 - zastanawiasz się, że kutas ci się marnuje mało używany, a w zasadzie opanowałeś już nieźle technikę i wypadałoby z kimś się podzielić
35 - odkrycie SU i wreszcie ktoś inny ogląda twojego kutasa, chociaż nie to miałeś na myśli ;) ..."

Oczywiście, jakiekolwiek podobieństwa są przypadkowe i niezamierzone

Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...

Henry ale takich bad boy'ów z takimi "kwiatkami" w życiorysie typu sprawy sadowe, wyroki i odwyki właśnie kobiety ubóstwiają (zresztą widzisz sam po ruchu na Twoim koncie na sympatii), gorzej jak się w CV ma tylko i wyłącznie "przegrywowe" sprawy takie jak granie w gry, sklejanie modeli, chodzenie na LARPy, cosplay'e i takie tam gówna - to od razy faceta skreśla jako poważnego kandydata na chłopaka
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

ruger44 pisze:Henry ale takich bad boy'ów z takimi "kwiatkami" w życiorysie typu sprawy sadowe, wyroki i odwyki właśnie kobiety ubóstwiają (zresztą widzisz sam po ruchu na Twoim koncie na sympatii), gorzej jak się w CV ma tylko i wyłącznie "przegrywowe" sprawy takie jak granie w gry, sklejanie modeli, chodzenie na LARPy, cosplay'e i takie tam gówna - to od razy faceta skreśla jako poważnego kandydata na chłopaka

Rug jedne dziewczyny lubią władczych pewnych siebie bad boyów, a inne słodkich kochających romantyków. U nich to bardzo różnie bywa. :)
Awatar użytkownika
Paul__Eluard
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: kilka ich jest ;-)
Nick na ShowUp.tv: Paul__Eluard

Ale po co w ogóle poruszać temat tego co było wcześniej? albo inaczej, po co mówić na ten temat prawdę? dziury wypełniasz tak jak to sobie wymyślisz, kwestia późniejszej pamięci o nich, ale to też może rozejść się po kościach

www.BlogSu.pl
Awatar użytkownika
kirappa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: nick
Nick na ShowUp.tv:

ruger44 pisze:Henry ale takich bad boy'ów z takimi "kwiatkami" w życiorysie typu sprawy sadowe, wyroki i odwyki właśnie kobiety ubóstwiają (zresztą widzisz sam po ruchu na Twoim koncie na sympatii), gorzej jak się w CV ma tylko i wyłącznie "przegrywowe" sprawy takie jak granie w gry, sklejanie modeli, chodzenie na LARPy, cosplay'e i takie tam gówna - to od razy faceta skreśla jako poważnego kandydata na chłopaka

Trzeba umieć to sprzedać.

Idź na kurs sprzedawcy/akwizytora, etc.
Legginsomaniak, wielbiciel lodzików, samozwańczy ekspert do spraw Lusha ;x i spraw technicznych Showupowych.
Podobno również hejter naczelny... Kto nie gadał ze mną, to tak myśli... :P (wynik pochopnej oceny ludzi).

Kontakt: [email protected]
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 170 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Wracając do postu nr 1 - Lukę w CV wypełniłam wymówką wyjazdu za granicę w charakterze innych obowiązków niż toczyła się moja karierą. Zazwyczaj nie było dodatkowych pytań

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Raciczka50
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

:D :D :D :D :D :D
MORE BEER
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Bluzqajacy
Nick na ShowUp.tv:

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość