co polecacie na dluzszy seks

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
co polecacie na dluzszy seks
Awatar użytkownika
andrzej99988
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2023, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: marekgrechuta


trening ale w formie walenia konia. pamietam ze kiedys trenowalem przy lodziku tzn podczas loda staral sie wstrzymywac jak najdluzej plus cwiczenie miesni kegla czy jak to tam sie zwie ale i tak po dluzszym czasie pierwszy strzal bywa szybki i trzeba sie nastawiac na drugi raz a docelowo to mozna seks z pieszczotami naprzemiennie i moze to trwac godzinami jesli nie postrzega sie seksu jak mechanicznej czynnosci wkladania penisa do cipki do spustu.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:trening ale w formie walenia konia. pamietam ze kiedys trenowalem przy lodziku tzn podczas loda staral sie wstrzymywac jak najdluzej plus cwiczenie miesni kegla czy jak to tam sie zwie ale i tak po dluzszym czasie pierwszy strzal bywa szybki i trzeba sie nastawiac na drugi raz a docelowo to mozna seks z pieszczotami naprzemiennie i moze to trwac godzinami jesli nie postrzega sie seksu jak mechanicznej czynnosci wkladania penisa do cipki do spustu.

Po pierwsze - nadużywanie masturbacji możecie powodować przedwczesną erekcje. Po drugie - nie powinno trenować się kegla(chyba że masz problemy z trzymaniem moczu lmao), bo to prowadzi do zbyt napiętych mięsni dna miednicy.
Awatar użytkownika
Johntsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 11 lis 2022, 03:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: batwomen
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RiseShine


naduzywanie czegokolwiek ma zly wplyw wiec wiesz...trening miesni kegla ma zawsze sens czy to dla faceta czy dla kobiety.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


możecie powodować przedwczesną erekcje
miałem na myśli przedwczesny wytrysk :lol: :lol:
semt3x pisze:naduzywanie czegokolwiek ma zly wplyw wiec wiesz...trening miesni kegla ma zawsze sens czy to dla faceta czy dla kobiety.

Czegoś nie zrozumiałeś. Uzależnienie od masturbacji i ćwiczenie mięśni kegla w zwykły sposób prowadzi do tego że kończy się ze zbyt napiętymi mięśniami dna miednicy - co prowadzi do tego że seks trwa krótko(oczywiście między innymi). Jak to odwrócić? Należy robić tzw. reverse kegel czyli odwrócony kegel, który polega na wypychaniu.
Co jeszcze na dłuższy seks? Ja bym zaczął od ćwiczeń na rozluznienie i rozciągniecia mięśni dna mienicy, a potem ćwiczył dolną partie mięśni m.in pośladki która działają jak pompa dla erekcji.
Awatar użytkownika
Johntsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 11 lis 2022, 03:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: batwomen
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RiseShine


brzydka laska wydluza stosunek
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 255
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:24
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


semt3x pisze:naduzywanie czegokolwiek ma zly wplyw wiec wiesz...trening miesni kegla ma zawsze sens czy to dla faceta czy dla kobiety.

Czegoś nie zrozumiałeś. Uzależnienie od masturbacji i ćwiczenie mięśni kegla w zwykły sposób prowadzi do tego że kończy się ze zbyt napiętymi mięśniami dna miednicy - co prowadzi do tego że seks trwa krótko(oczywiście między innymi). Jak to odwrócić? Należy robić tzw. reverse kegel czyli odwrócony kegel, który polega na wypychaniu.
Co jeszcze na dłuższy seks? Ja bym zaczął od ćwiczeń na rozluznienie i rozciągniecia mięśni dna mienicy, a potem ćwiczył dolną partie mięśni m.in pośladki która działają jak pompa dla erekcji.


ty chyba nie rozumiesz czegos albo zwyczajnie nie potrafisz czytac ze zoruzmieniem. to ty odnosisz sie do mojej wypowiedzi ja zmieniajac...

ja pisze o treningu ty o uzaleznieniu a to nie to samo. samo cwiczenie miesni kegla ma sens chocby na trzymanie moczu czy na zwieracze tyle tylko ze ty znow odnosisz sie do tego w formie jakbym ja mowil o naduzywaniu a nie treningu.

sam trening miesni kegla wplywa na kontrole wytrysku czyli dluzszy seks a o to op pytal.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Jest coś takiego jak priligy na receptę sam nigdy nie stosowałem ale podobno działa
Awatar użytkownika
ParkaSU1999
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 25 gru 2023, 16:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Parka1741
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość