Filmiki z neta

Aby uzyskać dostęp do działu należy napisać 10 postów
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ ZAMIESZCZANIA LINKÓW DO NAGRAŃ Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: filmiki z neta
16 lip 2017, 19:56
moryl2 pisze:znalazłem kilka innych.Nawet z Jagodą z początków ShowUp.tv jest dwa filmiki

A byłbyś dobrym kolegą i podał linki? :D Bo chyba wiem o którą Jagodę chodzi, dobra laska z niej była.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
16 lip 2017, 22:16
Jednak to nie ta Jagoda o której myślałem, szkoda :(
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
16 lip 2017, 22:31
Nie wiem w takim razie o jaką jagodę chodzi.Znalazłem nawet Uwodzicielkę a gwiazdy starego SU czyli Cciasteczko21 niestety brak.a chętnie bym sobie przypomniał.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
16 lip 2017, 22:43
Była kiedyś taka Jagoda (nie pamiętam dokładnie jej nicku), czarnowłosa, z apetycznymi nogami i ogólnie kobiecą figurą, którą trochę mi przypominała RedLips. Ciężko opisać dokładniej, bo i się dokładniej nie pokazywała :P
A Cciasteczko pamiętam, jak dla mnie jedna z najatrakcyjniejszych lasek w historii SU. I kto wie, czy nie najładniejsza cipka w historii SU :P Choć miała też sporą wadę w postaci bardzo zaniżonej samooceny i ciągłego narzekania na samotność. Chyba z Poznania była.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
16 lip 2017, 22:51
Nie wiem czy widziałeś twarz bo raczej zmieniłbyś zdanie.Ale figura rzeczywiście była super choć transmisje to ciągłe kłótnie z piszącymi póżniej widziałem jej bardzo mały epizod na innym nicku ale jakość kamerki jak i pokaz był bardzo słaby.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
16 lip 2017, 23:01
Nie widziałem całej twarzy, bo zawsze pokazywała się od nosa w dół :P Pamiętam, że bardzo mi się podobały jej usta. Kiedyś podała na czacie numer swojego telefonu, trochę żałuję, że go potem usunąłem :D
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
17 lip 2017, 16:58
ja czekam na nagrania "nogidonieba" czesto kiedys byla pozniej pojawila sie raz i znikla :(
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
17 lip 2017, 19:48
razielospl pisze:ja czekam na nagrania "nogidonieba" czesto kiedys byla pozniej pojawila sie raz i znikla :(


na webcamrecordings tego nie ma więc marne szanse
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
17 lip 2017, 20:04
nobody69 pisze:Nie widziałem całej twarzy, bo zawsze pokazywała się od nosa w dół :P Pamiętam, że bardzo mi się podobały jej usta. Kiedyś podała na czacie numer swojego telefonu, trochę żałuję, że go potem usunąłem :D

Tak się składa ze nie zawsze.Sam kiedyś natrafiłem na transmisję gdzie nadawała z twarzą ale bez pokazów.Jeśli chodzi o jej wygląd to buzia to jej najsłabsze ogniwo.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
18 lip 2017, 23:04
Edmund pisze:
razielospl pisze:ja czekam na nagrania "nogidonieba" czesto kiedys byla pozniej pojawila sie raz i znikla :(


na webcamrecordings tego nie ma więc marne szanse

TO że jej nie ma juz na wr to nie oznacza, ze nie pamietaja jej :D na CH jest duzo dziewczyn co juz na WR nie ma :P
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
19 lip 2017, 08:43
razielospl pisze:
Edmund pisze:
razielospl pisze:ja czekam na nagrania "nogidonieba" czesto kiedys byla pozniej pojawila sie raz i znikla :(


na webcamrecordings tego nie ma więc marne szanse

TO że jej nie ma juz na wr to nie oznacza, ze nie pamietaja jej :D na CH jest duzo dziewczyn co juz na WR nie ma :P


Tak ale to tylko z prywatnych zbiorów które ktoś udostępni ;)
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
20 lip 2017, 23:24
na camwhores dodajecie do znajomych ludzi, żeby widzieć ich prywatne filmy? Dacie linki do ciekawych profili?
Awatar użytkownika
fidafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2015, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: freya
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
21 lip 2017, 04:07
Dla mnie głupota nagrywać laski i wrzucać na Camwhores... niedlugo nikogo nie będzie na Showupie przez to ;)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
21 lip 2017, 16:58
tajemniczysu pisze:Dla mnie głupota nagrywać laski i wrzucać na Camwhores... niedlugo nikogo nie będzie na Showupie przez to ;)

i tak praktycznie nie ma na kim oka zawiesić więc strata żadna
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
22 lip 2017, 00:40
faraon pisze:
tajemniczysu pisze:Dla mnie głupota nagrywać laski i wrzucać na Camwhores... niedlugo nikogo nie będzie na Showupie przez to ;)

i tak praktycznie nie ma na kim oka zawiesić więc strata żadna

Nie zgodzę się... jeszcze sporo jest dziewuch które oferują ciekawe privy, a wykupowanie priva u laski i potem wstawianie go do internetu jest dla mnie co najmniej zjebane i kretyńskie
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
22 lip 2017, 11:21
faraon pisze:
tajemniczysu pisze:Dla mnie głupota nagrywać laski i wrzucać na Camwhores... niedlugo nikogo nie będzie na Showupie przez to ;)

i tak praktycznie nie ma na kim oka zawiesić więc strata żadna



na Camwhores ost zobaczyłem u użytkownika InstantVisa
małolate z showupa co ma tego cyca dużego nigdy celu ani chuj wie czego nie robiła sporadycznie wchodziła taka nudna dziewucha ,co kilka miesięcy temu bana moderator jej dał bo ktoś ją rozpoznał i pisał że nie pełnoletnia że SU to pedofile bo na to pozwala i zaraz po tym laska ta z trans uciekła w Polsce 16 lat to niby jeszcze dzieciak i prawo ochory ma waszym zdaniem takie filmy udostępnianie nieletnir to nie podchodzi pod pedofilie?
Awatar użytkownika
Bekazkoniojebcow
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
22 lip 2017, 13:04
Bekazkoniojebcow pisze:
faraon pisze:
tajemniczysu pisze:Dla mnie głupota nagrywać laski i wrzucać na Camwhores... niedlugo nikogo nie będzie na Showupie przez to ;)

i tak praktycznie nie ma na kim oka zawiesić więc strata żadna



na Camwhores ost zobaczyłem u użytkownika InstantVisa
małolate z showupa co ma tego cyca dużego nigdy celu ani chuj wie czego nie robiła sporadycznie wchodziła taka nudna dziewucha ,co kilka miesięcy temu bana moderator jej dał bo ktoś ją rozpoznał i pisał że nie pełnoletnia że ShowUp.tv to pedofile bo na to pozwala i zaraz po tym laska ta z trans uciekła w Polsce 16 lat to niby jeszcze dzieciak i prawo ochory ma waszym zdaniem takie filmy udostępnianie nieletnir to nie podchodzi pod pedofilie?



Myślę że każda dziewczyna ma (albo powinna mieć) świadomość że w internecie nic nie ginie, i internet nie zapomina. No cóż takie ryzyko zabawy na SU czy innej stronie.
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: filmiki z neta
22 lip 2017, 13:10
Ma ktoś działający generator linków do publish2.me?
Awatar użytkownika
Kuteusz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2015, 23:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka się znajdzie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kuteusz


Re: filmiki z neta
22 lip 2017, 17:03
Bekazkoniojebcow pisze:w Polsce 16 lat to niby jeszcze dzieciak i prawo ochory ma waszym zdaniem takie filmy udostępnianie nieletnir to nie podchodzi pod pedofilie?

Pod pedofilię już raczej nie, skoro ma 16 lat. No ale zawsze to upublicznianie nagiego wizerunku bez zgody, co samo w sobie jest karalne, a za fakt, że jest niepełnoletnia, pewnie też jest dodatkowy paragraf.
I na niebiosa, używaj na przyszłość interpunkcji, bo musiałem 3 razy przeczytać twojego posta żeby się domyślić o czym piszesz.

lordfixu pisze:Myślę że każda dziewczyna ma (albo powinna mieć) świadomość że w internecie nic nie ginie, i internet nie zapomina. No cóż takie ryzyko zabawy na ShowUp.tv czy innej stronie.

Jak młode, to i głupiutkie, wiele z nich pewnie nawet o tym nie myśli albo się tym nie przejmuje.

Kuteusz pisze:Ma ktoś działający generator linków do publish2.me?

Wejdź do działu Download, tam powinieneś coś znaleźć.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: filmiki z neta
22 lip 2017, 18:08
nobody69 pisze:
Bekazkoniojebcow pisze:w Polsce 16 lat to niby jeszcze dzieciak i prawo ochory ma waszym zdaniem takie filmy udostępnianie nieletnir to nie podchodzi pod pedofilie?

Pod pedofilię już raczej nie, skoro ma 16 lat. No ale zawsze to upublicznianie nagiego wizerunku bez zgody, co samo w sobie jest karalne, a za fakt, że jest niepełnoletnia, pewnie też jest dodatkowy paragraf.
I na niebiosa, używaj na przyszłość interpunkcji, bo musiałem 3 razy przeczytać twojego posta żeby się domyślić o czym piszesz.


Sorra za niezrozumiałość , no niby jakiś paragraf jest bo z tego co wiem za udostępnianie materiałów (nawet jeśli dziewczyny siedzą na ShowUp.tv to nie dają one prawa nam byśmy nagrywali je i wrzucali w świat), więc za za udostępnianie materiałów do których nie mamy prawa, jest przestępstwem. Może za to grozić nawet 5 lat sanek , a do tego niepełnoletnia , no doba internetu jest ale taki co daje nie nieumyślnie nagranie małolat może odpowiadać za to a szkoda .
Tak jak Adaś z ShowUp.tv za podobne przewinienie miał sanki ;/ i siedzi teraz też za taką podobną sprawę z tym że on za hajs udostępniał z 6 lat temu coś.
Awatar użytkownika
Bekazkoniojebcow
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Download



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość