Zbiornik.com & Zbiornik.tv

Zbiornikowa społeczność - zbiornik.com / zbiornik.tv
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Czy na zbiorniku mozna w ogole sprzedawac kredyty? Widzialam ogloszenia na tamtejszym forum/scianie, o sprzedazy...
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mają chyba trochę mniej rygorystyczny regulamin, także chyba nie ma z tym problemu.
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak wygląda obecnie procedura wypłaty na zbiornik.tv ? Czy konieczne jest aby wypłaciła na konto bankowe na moje nazwisko?
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Leila87 pisze:Jak wygląda obecnie procedura wypłaty na zbiornik.tv ? Czy konieczne jest aby wypłaciła na konto bankowe na moje nazwisko?


Wypłata na konto bankowe 3 dni robocze przelew ewentualnie niektóre nawet BLIKIEM
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 16:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _


Robert pisze:Wszystko jest na zbiorniku nie wyraźne i chujowe, wygląda to ja facebook, czasami się zastanawiam czy oni nie chcą przypadkiem zrobić facebookowi konkurencji haha, nie zaglądam tam bo grafika i ułożenie wszystkiego jest na najniższym poziomie, mogli by się rozwijać z czasem przegonili by SU, a jak wy myślicie?



https://natsu.pics


Zgłosiłem by coś zrobili przykładowo formularz kontaktowy może czytać każdy kto zna Twój e-mail to już przesada wygląd od 24 lat nic nie zrobiono osadzone na starym kodzie szablony też technika za XP rok 2013
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 16:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _


Xerox, weź Ty proszę dwa razy przeczytaj co napisesz zanim wyślesz... nic dziwnego, że w jednym temacie mówią, że kuzyn GORYLa ;) - też nie używasz znaków interpunkcyjnych i ma się wrażenie czytania oszołoma.

Po pierwsze - możesz użyć http://web.archive.org/ by sprawdzić jak zmieniała się strona.
Po drugie, portal jest o wiele bardziej złożony niż SU, a SU jakoś nie wprowadza zmian zbyt często - raz na rok lub rzadziej.
Po trzecie, XP i 2013 rok? Welp... FYI, strona wykorzystuje framework React, który 24 lat temu nie istniał https://i.imgur.com/fW7apEv.jpg

Obrazek
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Mam pytanie odnośnie wypłat ze zbiornika. Jak to jest z podatkiem? Nie doczepi się kiedyś ktoś do mnie ze np w ciągu tygodnia/dwóch wypłaciłem 1000 zł na konto?
Awatar użytkownika
Paraonaion90
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2023, 10:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpiszbrak nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paraonaion90 pisze:Mam pytanie odnośnie wypłat ze zbiornika. Jak to jest z podatkiem? Nie doczepi się kiedyś ktoś do mnie ze np w ciągu tygodnia/dwóch wypłaciłem 1000 zł na konto?


Wiesz my tutaj to stulejarze jesteśmy i się nie znamy ale zawsze możesz przedzwonić na infolinie i zapytać https://www.kis.gov.pl/kontakt/dane-teleadresowe.
:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
Wszędzie dobrze ale w piwnicy najlepiej, każdy piwniczniak wam to powie.
Awatar użytkownika
piwniczniak
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2021, 13:25
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dobra strona, szkoda, że przestarzały design
Awatar użytkownika
NinaMiłość
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2023, 21:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Strona zbiornik.tv jest blokowana przez przeglądarki internetowe, gdyż jej Certyfikat SSL utracił ważność 1.12.2023.

Nie połączono: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa

Firefox wykrył problem i nie wczytał „zbiornik.tv”. Witryna jest źle skonfigurowana lub zegar systemowy ma ustawioną nieprawidłową datę.

Certyfikat witryny prawdopodobnie wygasł, co uniemożliwia programowi Firefox bezpiecznego połączenia.

Co zrobić w takim przypadku?

Witryna „zbiornik.tv” określa poprzez HSTS (HTTP Strict Transport Security), że Firefox ma się z nią łączyć jedynie w sposób zabezpieczony. Dodanie wyjątku w celu odwiedzenia tej witryny jest niemożliwe.

Problem leży prawdopodobnie po stronie witryny i nie masz możliwości jego rozwiązania. Możesz powiadomić administratora witryny o problemie.

https://decoder.link/sslchecker/zbiornik.tv/443
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


e-Laski pisze:Strona zbiornik.tv jest blokowana przez przeglądarki internetowe, gdyż jej Certyfikat SSL utracił ważność 1.12.2023.

Nie połączono: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa

Firefox wykrył problem i nie wczytał „zbiornik.tv”. Witryna jest źle skonfigurowana lub zegar systemowy ma ustawioną nieprawidłową datę.

Certyfikat witryny prawdopodobnie wygasł, co uniemożliwia programowi Firefox bezpiecznego połączenia.

Co zrobić w takim przypadku?

Witryna „zbiornik.tv” określa poprzez HSTS (HTTP Strict Transport Security), że Firefox ma się z nią łączyć jedynie w sposób zabezpieczony. Dodanie wyjątku w celu odwiedzenia tej witryny jest niemożliwe.

Problem leży prawdopodobnie po stronie witryny i nie masz możliwości jego rozwiązania. Możesz powiadomić administratora witryny o problemie.

https://decoder.link/sslchecker/zbiornik.tv/443


To napisz do administracji ich by dali przekierowanie z tv na com i już :D

Zbiornik leży gorszy od SU bo parę osób a steam już wisi lepiej by napisali od nowa w nowym standardzie.
Awatar użytkownika
Kruger
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 02 cze 2023, 17:46
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zbiornik na ten moment jest offline
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zbiornik.com Zbiornik.tv



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości