Straszenie prawem :)

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Straszenie prawem :)
10 kwie 2019, 21:59


Odnawiam temat:

tomoxx pisze:
Ostatnio coraz więcej dziewczyn ma ten śmieszny wpis o prawach autorskich, karze więzienia i tych magicznych 10000 złotych za każdy dzień filmu w sieci.

Pomijam już jak durne są te zapisy, i nawet nie trzeba się znać na prawie żeby wiedzieć że mają taką samą wartość jak pieniądze z monopoly kiedy chcesz nimi zapłacić w sklepie.

Wiadomo że trzeba by twardych dowodów i dużego zaangażowania żeby ugrać cokolwiek w takiej sprawie (mając na myśli cokolwiek chodzi mi choćby o uznanie winy i jakieś zaiwasy albo prace społeczne)
Nie wiem czy którakolwiek dziewczyna poszła by do sądu (wyciekną jej dane, bo żaden adwokat nie utajni procesu jak oskarżony będzie tego chciał, w myśl zasady że nie ma podstaw utajnić czegoś czym się jawnie oskarżająca trudni)
Inna sprawa SU jest zarejestrowany w USA, i tam można dochodzić swoich praw na początku, a ten haker co wykradł zdjęcia celebrytek , za taką aferę dostał kilkanaście miesięcy więzienia. Kolejna sprawa że wszystkie strony z tego typu filmami są w takich miejscach że uzyskanie jakiś informacji na temat wrzucającego jest praktycznie niemożliwe.

Od jakiegoś czasu mnie to zastanawia, czy dziewczyny które to wstawiają liczą że ich widzowie są tak upośledzeni że w to uwierzą , czy same są tak głupie i myślą że ten zapis w jakikolwiek sposób je zabezpiecza i chroni.


Odpowiedzi:

- kopia google: strona 1, strona 2;
- kopia archive: strona 1, strona 2.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2084
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości