Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 14:39


Pracując za najnizsza krajowa to nie jest myslenie o przyszłości. Jak w kraju jest wszyscy wiedzą. Nie każdy ma pieniądze na naukę, kursy itd. Nie wiesz czy i w co dziewczyny inwestują/odkładają. I pewnie większość wybierze 5tys na SU przez pół miesiaca niz 1633 w 30 dni.
luckykarma


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 14:41


Ja tego nie rozumiem :?
Co jest złego w łatwych pieniądzach?
Co złego jest w pracy, zeby zrobic tak, zeby zarobić a sie nie narobić?
Czy to trzeba zawsze zapierdalać, albo jak to w korporacjach z powazną miną kurwa udawac, ze się robi ważne rzeczy?
Zycie przecież polega na tym chyba, zeby nie zapierdalać jak ta mrówka i na koniec zdechnać
I dobrze, niech sobie dziewczyny w łatwy sposób zarabiają
jakbym nie był facetem i miał taka możlwiość na tych webcam, to pewnie też bym pizdą świecił.. czy tam czym innym - nie mogę tego absolutnie wykluczyć
Wole modelke niż warszawskie korpokurwiszcze spod wschodniej granicy ze złym błyskiem w oku
aha
zapomniałbym
Yebać system
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 14:58


HenryChinaski1 pisze:Ja tego nie rozumiem :?
Co jest złego w łatwych pieniądzach?
Co złego jest w pracy, zeby zrobic tak, zeby zarobić a sie nie narobić?
Czy to trzeba zawsze zapierdalać, albo jak to w korporacjach z powazną miną kurwa udawac, ze się robi ważne rzeczy?
Zycie przecież polega na tym chyba, zeby nie zapierdalać jak ta mrówka i na koniec zdechnać
I dobrze, niech sobie dziewczyny w łatwy sposób zarabiają
jakbym nie był facetem i miał taka możlwiość na tych webcam, to pewnie też bym pizdą świecił.. czy tam czym innym - nie mogę tego absolutnie wykluczyć
Wole modelke niż warszawskie korpokurwiszcze spod wschodniej granicy ze złym błyskiem w oku
aha
zapomniałbym
Yebać system


Ja to często słyszę "gdybym tylko ja miał cycki..." :biggrin:
Awatar użytkownika
wetagony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 15:16


HenryChinaski1 pisze:Ja tego nie rozumiem :?
Co jest złego w łatwych pieniądzach?
Co złego jest w pracy, zeby zrobic tak, zeby zarobić a sie nie narobić?
Czy to trzeba zawsze zapierdalać, albo jak to w korporacjach z powazną miną kurwa udawac, ze się robi ważne rzeczy?
Zycie przecież polega na tym chyba, zeby nie zapierdalać jak ta mrówka i na koniec zdechnać
I dobrze, niech sobie dziewczyny w łatwy sposób zarabiają
jakbym nie był facetem i miał taka możlwiość na tych webcam, to pewnie też bym pizdą świecił.. czy tam czym innym - nie mogę tego absolutnie wykluczyć
Wole modelke niż warszawskie korpokurwiszcze spod wschodniej granicy ze złym błyskiem w oku
aha
zapomniałbym
Yebać system

Polać mu

www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 15:36


XaXa pisze:fajna--po30,
Jak dla mnie to pod koniec kwietnia. Skoro Koko cały czas transmituje to jestem pewna, że pieniądze do nas przyjdą.


Koko dzisiaj mówiła, że nie zdziwi się, jak to wszystko jebnie, bo już nawet nie odpisuje jej zaprzyjaźniony moderator, mimo że wyświetlił wiadomości.

Mam złe przeczucia... Nie jestem nawet w stanie transmitować przez stres, więc jedyne co mogę robić, to czekać i faszerować się ibupromem, żeby nie zwariować od bólu brzucha.
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 15:49


Jak nawet Koko przestają odpisywać to chyba koniec, nawet przy poprzedniej niewypłacalności jak było zero komunikatów i zero kontaktu z moderacją zaprzyjaźnieni moderatorzy pisali "stałym bywalczyniom" meile żeby się nie martwiły, że wypłaty będą a tu cisza... To chyba już koniec
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 15:53


Drama narodowa. Showup przestał płacić i e-prostytutki, których jedynym źródłem dochodu było świecenie dupą przed kamerką wpadły w popłoch i nie wiedzą jak żyć w tym trudnym i złym świecie. Można by zacytować klasyka i zadać pytanie: "Jak żyć Panie Premierze, jak żyć?" Teraz pewnie wzrośnie liczba eksmisji, przybędzie bezdomnych i głodnych na ulicach. Do dobrego łatwo się przyzwyczaić i pewnie sama myśl o normalnej pracy u wyżej wymienionych powoduje odruchy wymiotne. Byłoby to w chuj zabawne, gdyby nie było w chuj smutne...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:01


Po tym wątku można skumać ile modelki miesięcznie zarabiały :mocking: Jeśli to prawda to wynika z tego że nie jednej wiszą nawet około 10k :? Same sobie jesteście winne niestety..Mówię tu tylko o tych co zapierdalały bez tych wypłat do samego końca i mają teraz pokaźne sumkę żetonów. Z drugiej strony współczuje bo chyba sam nieźle bym się stresował :?
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:09


Jeżeli się pracowało miesiąc bez wypłaty i teraz pracodawca wisi 10 koła to stresik jest, ale z drugiej strony - jeżeli się od lat "pracuje" w firmie-krzak to czym się stresowac, przecież firma ta mogła upaść w dowolnym momencie, każdy normalnie myślący człowiek pracujący dla takiej firmy MUSI mieć plan B w razie wu i teraz to "WU" właśnie się dzieje
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:12


Czy ja wiem czy to taki znowu łatwy pieniądz? Dla mnie łatwy pieniądz to może być wtedy kiedy ktoś ma mega bogatych rodziców, którzy w dodatku lubią go tymi pieniędzmi rozpieszczać, albo ktoś kto odziedzicza ogromny majątek itp. Występy na kamerkach wymagają jakiegoś zaangażowania. Plus jest taki, ze nie trzeba gdzieś dojeżdżać na konkretną godzinę, tylko można nadawać z domu o której się chce. Może są i takie, które trochę potańczą, trochę pogadają i żeton się sypie, ale jednak większosć robi bardziej zaawansowane pokazy, które potrafią fizycznie zmęczyć. Do tego dochodzi to ze nie każdy widz jest w poirządku, zdarzają się chamscy, psychiczni. A modelka musi się uśmiechać i nie może sobie pozwolić na wykrzyczynie co o danym typie myśli. Do tego dochodzi ryzyko, ze ktoś z reala rozpozna i może nieźle zaszkodzić. Też niewiadomo jak taka praca odbije się na psychice danej kobiety w przyszłości, czy jej facet kiedyś tego nie wypomni lub czy znajdzie faceta po tym co robiła. No i nie jest to praca na całe życie, nikt tam nie będzie nadawał do starości. Te które mogą to się ustawią jak bardzo dużo zarabiają, te które zarabiają mniej, kiedyś i tak będą zmuszone podjąć inną prace. Więc nie przesadzajcie z taką gadką, że wszystkie tam leżą wygodnie przed kamerkami i są obsypywane złotem za nic bo to bzdura.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:15


Dla wszystkich dziewczyn spamujących BOK - nowa kopiuj-wklejka:

"Witam,
Bardzo prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. Termin uważamy, że jest już ostatecznym. Jednak nie możemy podać konkretów, ponieważ tak jak Pani zauważyła nie przewidzieliśmy wszystkiego i stąd tak długi okres oczekiwania."

Czyli wypłaty pewnie po świętach, ale bożego narodzenia.
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:25


No i dajcie SU robić..gadaniem nic tu nie zdziałacie :)
Jednego dnia można być bezdomnym, mieć wypadek, a jednego dnia można po prostu nie dostać wypłaty. Weźcie się w garść i po prostu działajcie na swoją korzyść moje drogie koleżanki. Nie wierze,że nie ma u was w mieście pracy dodatkowej : roznoszenie ulotek, lub wykładanie towaru w sklepie. Pora schować koronę do szafy i iść do pracy by mieć chociaż na chleb z masłem. :heart:
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:27


W koncu widze ze kilka "nowych" zaczyna gadac normalnie, ze wskazaniem naDalli140183 i wetagony, fajnie.
Henry, pelna zgoda, z zasady niema ma nic zlego w latwych pieniadzach, pod jednym warunkiem, ze latwo (i duzo!) nie zarabia skonczona idiotka/idiota. Bo to koniec koncow praktycznie zawsze sie zle konczy. I Ty i ja mamy ciut wiecej latek niz srednia na tym forum i o ile sie nie myle oboje mamy dosc spore doswiadczenie z paniami lekkich obyczajow. Teraz zastanow sie ile spotkales w swoim zyciu kurew typu "glupia cipa" ktore dobrze skonczyly kariere a zarabialy duzo, szybko i latwo? Bo ja osobiscie zadnej. Dziwka to taki dziwny zawod, latwy dostep, zadnych wymagan poza pewnymi cechami osobowosci ktore pozwalaja go wykonywac. Wydawac by sie moglo ze nic prostszego i kazda Karyna ma otwarta droge kariery w branzy. Natomiast, wbrew pozorom prawdziwy sukces w tej branzy odnosza jedynie jednostki w miare inteligentne, przede wszystkim rozsadne. Latwa kasa jest i owszem latwa ale najwazniejsze co sie z nia potem zrobi.
Dokladnie z taka sytuacja mamy teraz do czynienia na SU i forum. Z uraza badz nie, drogie Panie, ale wiekszosc z was ktora tu teraz wyje do ksiezyca prawdopodobnie jest wlasnie tymi "glupimi cipami" Bo co ja mam sadzic o panienkach ktore od kilku lat istnienia SU kosily ponoc po kilka srednich krajowych miesiecznie i nagle po 3 tygodniach bez wyplaty leza i kwicza bo zycie sie skonczylo? To bylo nie zaczynac z e-kurestwem, siedziec na dupie w Biedronce i cieszyc sie zyciem za minimalna krajowa. Bo jak widac nie wiedzialyscie co zrobic z wiekszymi pieniedzmi. "Miales chamie zloty rog"- znacie to? Ta jedna co tu pare dni temu pisala ze "co zrobi bo ma czynsz do 10tego" to juz chyba jest na ulicy...bo jak sie pojawila tak znikla. No to ja sie qrwa pytam czemu my sie mamy nie smiac? Zalowac to ja moge jak ktorejs pizda wybuchnie i nie bedzie miala w co Lusha wlozyc, owszem sa takie przypadki losowe gdy bedzie mi kogos zal, ale z glupoty bede mial beke. Takie zycie.
Na koniec przypomne wam tylko ze bylo na SU kilka panienek ktore czerpaly garsciami z mozliwosci jakie dal im portal i naprawde potrafily sie dobrze ustawic w zyciu. Z nich tez czesto mielismy tu beke, a jednak zrobily swoje, wycisnely gabke i pozegnaly sie z kurwidolkiem. Amen.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:29


maxim pisze:Drama narodowa. Showup przestał płacić i e-prostytutki, których jedynym źródłem dochodu było świecenie dupą przed kamerką wpadły w popłoch i nie wiedzą jak żyć w tym trudnym i złym świecie. Można by zacytować klasyka i zadać pytanie: "Jak żyć Panie Premierze, jak żyć?" Teraz pewnie wzrośnie liczba eksmisji, przybędzie bezdomnych i głodnych na ulicach. Do dobrego łatwo się przyzwyczaić i pewnie sama myśl o normalnej pracy u wyżej wymienionych powoduje odruchy wymiotne. Byłoby to w chuj zabawne, gdyby nie było w chuj smutne...


A wez sie odp**** stulejarzu nie twój biznes i ch*ja wiesz
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:38


Wzajemnie się nakręcacie. A jak kasa przyjdzie na konto to strzelicie wszyscy tu takiego karpia że szok. Ktoś tu pisał o koko największą zetoniara na SU nigdy konkurencji nie powie prawdy. Jakby portal miał upaść to już dawno by to zrobił, zresztą jak jebnie to jebnie kasę zawsze można zarobić gdzie indziej ale życzę wam żeby przelewy wam wkoncu zrobili. AMEN :hi:
Awatar użytkownika
HITLER88
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Stalin
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Max10


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:42


Już się zaczynają wyzwiska, modelkom chyba kończy się cierpliwość, przechodzimy do kolejnej fazy:

V Zaprzeczenie
=> gniew
negocjacje
depresja
akceptacja
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:43


ZmysłowaOna23 pisze:
maxim pisze:Drama narodowa. Showup przestał płacić i e-prostytutki, których jedynym źródłem dochodu było świecenie dupą przed kamerką wpadły w popłoch i nie wiedzą jak żyć w tym trudnym i złym świecie. Można by zacytować klasyka i zadać pytanie: "Jak żyć Panie Premierze, jak żyć?" Teraz pewnie wzrośnie liczba eksmisji, przybędzie bezdomnych i głodnych na ulicach. Do dobrego łatwo się przyzwyczaić i pewnie sama myśl o normalnej pracy u wyżej wymienionych powoduje odruchy wymiotne. Byłoby to w chuj zabawne, gdyby nie było w chuj smutne...


A wez sie odp**** stulejarzu nie twój biznes i ch*ja wiesz

Moze wez sie zachowuj? A co on nieprawdziwego napisal? Jak Ty mu stulejarzu i "wez sie odpierdol" to jakiej teraz odpowiedzi sie spodziewasz?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:44


ja już nie wierzę , że będzie to w nast tygodniu :lol:
Awatar użytkownika
Wredotka30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 2017, 21:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:48


Ja osobiście uważam, że jeśli to wszystko pier*olnie to poniekąd możemy podziękować Paniom którym wiecznie mało i mało i postanowiły pobawić się w sprzedaż żetonów na czym portal stracił, próbowali coś rozkręcić wprowadzając miedzy innymi grupowe i tu kolejny zonk bo dziewczyny zaczęły robić grupowe za 10-20 żetonów. Też słyszałam jak Koko mówiła, że ma złe przeczucia
PS Wy dymałyście SU teraz SU wydyma Was/Nas
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:08
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:49


komin pisze:W koncu widze ze kilka "nowych" zaczyna gadac normalnie, ze wskazaniem naDalli140183 i wetagony, fajnie.
Henry, pelna zgoda, z zasady niema ma nic zlego w latwych pieniadzach, pod jednym warunkiem, ze latwo (i duzo!) nie zarabia skonczona idiotka/idiota. Bo to koniec koncow praktycznie zawsze sie zle konczy. I Ty i ja mamy ciut wiecej latek niz srednia na tym forum i o ile sie nie myle oboje mamy dosc spore doswiadczenie z paniami lekkich obyczajow. Teraz zastanow sie ile spotkales w swoim zyciu kurew typu "glupia cipa" ktore dobrze skonczyly kariere a zarabialy duzo, szybko i latwo? Bo ja osobiscie zadnej. Dziwka to taki dziwny zawod, latwy dostep, zadnych wymagan poza pewnymi cechami osobowosci ktore pozwalaja go wykonywac. Wydawac by sie moglo ze nic prostszego i kazda Karyna ma otwarta droge kariery w branzy. Natomiast, wbrew pozorom prawdziwy sukces w tej branzy odnosza jedynie jednostki w miare inteligentne, przede wszystkim rozsadne. Latwa kasa jest i owszem latwa ale najwazniejsze co sie z nia potem zrobi.
Dokladnie z taka sytuacja mamy teraz do czynienia na SU i forum. Z uraza badz nie, drogie Panie, ale wiekszosc z was ktora tu teraz wyje do ksiezyca prawdopodobnie jest wlasnie tymi "glupimi cipami" Bo co ja mam sadzic o panienkach ktore od kilku lat istnienia SU kosily ponoc po kilka srednich krajowych miesiecznie i nagle po 3 tygodniach bez wyplaty leza i kwicza bo zycie sie skonczylo? To bylo nie zaczynac z e-kurestwem, siedziec na dupie w Biedronce i cieszyc sie zyciem za minimalna krajowa. Bo jak widac nie wiedzialyscie co zrobic z wiekszymi pieniedzmi. "Miales chamie zloty rog"- znacie to? Ta jedna co tu pare dni temu pisala ze "co zrobi bo ma czynsz do 10tego" to juz chyba jest na ulicy...bo jak sie pojawila tak znikla. No to ja sie qrwa pytam czemu my sie mamy nie smiac? Zalowac to ja moge jak ktorejs pizda wybuchnie i nie bedzie miala w co Lusha wlozyc, owszem sa takie przypadki losowe gdy bedzie mi kogos zal, ale z glupoty bede mial beke. Takie zycie.
Na koniec przypomne wam tylko ze bylo na SU kilka panienek ktore czerpaly garsciami z mozliwosci jakie dal im portal i naprawde potrafily sie dobrze ustawic w zyciu. Z nich tez czesto mielismy tu beke, a jednak zrobily swoje, wycisnely gabke i pozegnaly sie z kurwidolkiem. Amen.

A po co ty sie wpie.... w ten watek i inni faceci?? Skoro dupami nie swiecicie to co was to wszystko obchodzi?! Jest post dotyczacy wyplat to chyba kazda dziewczyna moze sie tu zapytac co i jak i napisac a wy faceci co z zazdrosci sie wpierd... i piszecie ?! bo was dupa sciska ile tu mozna zarobic...Wezcie sie swoja robota zajmicie i nie wpierd... q to forum,bo to sie robi juz zalosne
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości