Szablony priv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Szablony priv
09 kwie 2023, 17:38
Cześć wszystkim. Nie mogę usunąć prywatnych szablonów, aby dodać nowe. wcześniej można było to zrobić w każdej chwili, ale teraz nie ma takiej możliwości
Awatar użytkownika
SlodkaMonika
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2023, 16:45
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: UrSexyCherry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: UrsexyCherry


Re: Szablony priv
09 kwie 2023, 18:42
Hej,

dużo tematów już było wielokrotnie przerabianych, ale dziewczyny zwykle piszą wszystko w jednym wątku (Płynność wypłat z SU) i ucieka, ale udało mi się znaleźć:

niebanalna777 pisze:Dziewczyny, pytanie z innej beczki. Czy macie też tak jak ja, że nie możecie usunąć privów z listy? Mam możliwość dodania priva, ale usunąć nie mogę, bo przyciski są "zakryte"

MalinowaKotka pisze:Weszlam z tel na szybko. I działa wszystko. Można usuwać privy z listy. Na kompie możesz mieć za dużego zooma. U góry obok paska z adresem strony.. % powiększenia...

bbb pisze:Mi tez wszystko dziala tak, jak powinno.

niebanalna777 pisze:Dzięki za radę :) miałam ustawiony zoom na 100%, musiałam zmniejszyć do 80 żeby przyciski były widoczne

PaniElsa pisze:Tak, miałąm tak dzisiaj z zakrytymi przyciskami. DAłąm CTRL i klawisz minus jednocześnie. Zmniejszyło mi rozmiar obrazu i pojawiły się przyciski
Edit, widzę, że już mnie ktoś uprzedził :lol:

Źródło: viewtopic.php?f=10&t=52&start=19940#p162687
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Szablony priv
11 kwie 2023, 15:05
:heart: dziękuje .
Awatar użytkownika
SlodkaMonika
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2023, 16:45
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: UrSexyCherry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: UrsexyCherry



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości