Zrealizowany przelew nie dotarl :(

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Przelew, który zlecilam wczoraj został zrealizowany dzisiaj o godz 10, niestety wciąż nie pojawił się na koncie... Czy wiecie, co to może oznaczać?? :( Wyplacalam na inne konto, niż zwykle wypłacam... Ale sprawdzałam dane i na pewno się zgadzały. Czy ktoś też tak miał?
Awatar użytkownika
Snuffy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 01:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Snuffy pisze:Przelew, który zlecilam wczoraj został zrealizowany dzisiaj o godz 10, niestety wciąż nie pojawił się na koncie... Czy wiecie, co to może oznaczać?? :( Wyplacalam na inne konto, niż zwykle wypłacam... Ale sprawdzałam dane i na pewno się zgadzały. Czy ktoś też tak miał?

Przy wypłacie na inne konto moderatorzy zazwyczaj dokonują weryfikacji - więc musisz potransmitować jeszcze jako Ty, by mieli pewność, że ktoś nie wbił Ci na konto i nie przelał sobie kasy.
Prawdopodobnie nie robią tego, gdy imię i nazwisko było takie samo jak wcześniej.

Tak czy siak, po prostu czekaj.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości