jaka najlepsza kamerka na show?

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ta kamerka była dzisiaj przeceniona na 3 zł - model zielony (4 zł za niebieski lub czerwony).
Tania i do bani - 15 klatek na sekundę to bardzo źle.
Ale ogólnie to chyba najbardziej budżetowa kamerka :D ledwo ma 640x480 czyli tyle ile ma rozdzielczości stream ShowUp.tv.

https://www.ecarrefour.pl/komputery-i-a ... ic-mr1803r

Ale 3/4 zł to nie 400 zł ; ) od czegoś zacząć można.
Wiem, że kamerka chujowa, ale musiałem napisać post o kamerce za mniej niż 5 zł xD
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Dla bardziej ogarniętych niewiast fajną opcją jest manycam + telefon z androidem. Do tego jakiś prosty statyw za 2 dyszki z allegro i robi się tego fajna opcja.
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Chciałabym odświeżyć temat. Obraz z kamery laptopa porażka+trudno kontrolować. Telefon plus laptop daje mi opóźnienia do 10 sekund, tracę komfort. Jaka kamerka w rozsądnej cenie? Nie zarabiam tu 10000 zł miesięcznie, żeby wydać 1000 zł na kamerę, ale zdaję sobie sprawę, że jakość z kamery za 80 zł będzie równie słaba co z laptopa.
niewyzytamezatka81




Mimo, że logitech wychodzi mi bokami, niestety ale robilam testy roznych kamerek i w rozsądnej cenie tylko logitech. Raz ze obraz jest przyzwoity ,dwa ze masz program do ustawień /filtry/kolory itd. autofocus, auto światlo itd.

najpopularniejszy model c920, ale śmialo możesz celować w tańsze kamerki z grupy logitecha c615,c910 itd. Jezeli chodzi o innego producenta to creative live chat cam czy jakoś tak, jakośc bardzo poprawna ladne kolory, ale kamera gdzieś po okolo roku "męczenia" siada, ale za to kosztuje tylko sete ;)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kupiłam używane c920 za 150 zł. Jakość nieporównywalna z tym co było wcześniej. Rewelacja.
niewyzytamezatka81




Najlepsza na rynku obecnie jest kamerka Logitech Brio Stream 960.
Nie jest tania ale ma bardzo dobre parametry.
Ja jej nie mam ale to info mam od zaprzyjaźnionej laseczki z SU która ona używa.
Ale poprzednie modele też dają radę :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Do nadawania na SU nie ma w ogóle sensu kupować kamer z rozdzielczością wyższą niż FHD. Sam Szołap nie obsługuje chyba na swoim playerze nawet marnego 720p w pełni. Więc kamerka 1080p w zupełności wystarczy aby nadawać. A jeśli już ktoś serio chce wydawać fchuj hajsu na jakościową kamerkę, to moim zdaniem lepiej kupić nawet średniej jakości używaną lustrzankę i z niej nadawać, a jakość obrazu na strimie będzie lepsza od każdej z wymienionych w tym temacie kamerek. Fapka pisał kiedyś na forum jak można nadawać na SU za pomocą lustrzanki, i wg mnie to jest o wiele lepsze rozwiązanie niż pchanie ponad 1k PLN w kamerkę internetową.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Moje drogie panie proponuję też nie zapominać o właściwym oświetleniu swojego miejsca pracy.
Polecam softbox.
Dużo nie kosztuje a potrafi robić cuda :!: :!:
Ps Ostrzegam przy tym oświetleniu trudno jest ukryć cellulit jeśli już takowy posiadacie ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Sadistik pisze:Do nadawania na SU nie ma w ogóle sensu kupować kamer z rozdzielczością wyższą niż FHD. Sam Szołap nie obsługuje chyba na swoim playerze nawet marnego 720p w pełni. Więc kamerka 1080p w zupełności wystarczy aby nadawać. A jeśli już ktoś serio chce wydawać fchuj hajsu na jakościową kamerkę, to moim zdaniem lepiej kupić nawet średniej jakości używaną lustrzankę i z niej nadawać, a jakość obrazu na strimie będzie lepsza od każdej z wymienionych w tym temacie kamerek. Fapka pisał kiedyś na forum jak można nadawać na SU za pomocą lustrzanki, i wg mnie to jest o wiele lepsze rozwiązanie niż pchanie ponad 1k PLN w kamerkę internetową.


Zgadzam się, można uzyskać bardzo dobrą jakośc nadając na lustrznace tylko do już kosztuje trochę więcej niż 1k pln ;) poza samym aparatem potrzebny jest sprzęt który przetworzy obraz z lustrzanki ;) samo takie cacko kosztuje ze 2k ;) ale niestety na SU nie ma znaczenia czy masz kamerke za 150pln czy 2k.

Zdecydowanie polecam taki sprzęt na nadawanie na zagranicznych stronach typu CB, zresztą same posurfujcie po czatach na CB i zobaczcie jaką jakość mają niektóre dziewczyny :)
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 02:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek
A tutaj odpowiednia strona.....
https://www.morele.net/wiadomosc/rankin ... deli/1805/
Każdy tam znajdzie coś dla siebie :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Ranking topowych kamer internetowych jest generowany automatycznie, a podstawą do jego tworzenia są statystyki sprzedażowe sklepu morele.net.

No zajebisty ranking... fchuj pomocny, szczególnie dziewczynom na SU :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Oj tam, oj tam ranking jak ranking.
Chciałem być choć trochę tutaj pomocny.
Odnośnie rankingu to przy jego tworzeniu są brane różne kryteria: opinie użytkowników, ilość sprzedanych egzemplarzy jak to mamy tym przypadku.
Ale chyba najprostsza metodą jak można kupić sobie dobrą kamerkę jest chyba obserwacja innych okienek i możliwość spytania danej laseczki jakiej używa kamerki jak już jej obraz przypadnie wam do gustu moje miłe panie.
Aha proszę nie zapominać o odpowiednim oświetleniu transmisji co by można wtedy było wydobyć wasze wszystkie ''walory'' mmmrrrr :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Dla niektórych lepszą opcją jest słaba kamerka, zwłaszcza dla tych z ostatnich rzędów. Przynajmniej nie widać tak dokładnie pryszczy, krost czy brudnych nóg.
Awatar użytkownika
dominikt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:15
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:






Może komuś się przyda.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




A co myślicie o dodatkowym ringu oświetleniowym do kamerki? Czy któraś z Was używa?
Awatar użytkownika
Tweeety
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2021, 20:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Twei
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Tweeety




Ring jest dobrym pomysłem - szczególnie jeśli możesz w nim zmienić światło zimne na ciepłe oraz intensywność.
My używamy ring i kamerki logitecha, zawsze mi się sprawdzały i też dobrze "łapią" światło.
ktoś tu pisał że softbox i cellulit, hmm...można ten efekt łatwo zniwelować tą "pelerynką" na softboxa (są różne rodzaje) ale można też światło ustawić pod innym kątem i wtedy wręcz skóra będzie się wydawała jak u lalki.
Na SU nie musisz mieć tych najlepszych, bo ich nie obsłuży ale jak już chcesz nagrywać lub występować na innych portalach to warto sobie z 500zł wydać na taki sprzęt.
Awatar użytkownika
freeymeey
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2021, 17:47
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocham wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




c930e
Logitech StreamCam
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny




Dla osób, które zamierzają tylko na SU występować C930e jest prawdopodobnie idealną opcją - nie kosztuje majątku (np. w porównaniu do Brio), daje ładny obraz - chociaż nieco szerszy niż typowa kamerka, a do tego ma zaślepkę.
Ale trzeba też pamiętać o świetle.

Opcjonalnie C922 jest dobrym zakupem, gdy u kogoś trochę gorzej z kasą - ale pewniej jest kupić coś rząd lepszego niż zastanawiać się po paru miesiącach, czy kupić jeszcze lepszą.
Awatar użytkownika
ThousandFacesGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2021, 23:00
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SlodkaGepardzica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ThousandFacesGirl




Przydatne info bo muszę zmienić tą laptopowa kamerkę :D
Awatar użytkownika
Sexownaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 20 lip 2021, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




ThousandFacesGirl pisze:Dla osób, które zamierzają tylko na SU występować C930e jest prawdopodobnie idealną opcją - nie kosztuje majątku (np. w porównaniu do Brio), daje ładny obraz - chociaż nieco szerszy niż typowa kamerka, a do tego ma zaślepkę.


Muszę powiedzieć, że u mnie 930e dawała lepszą jakość streamu na showupie niż obecna brio i zastanawiam się nad powrotem do starej kamerki. Możliwe też, że brio wymaga po prostu innego oświetlenia, żeby wyciągnąć z niej maxa, ale póki co nie udało mi się tej jakości przenieść na wyższy poziom.

Jeśli ktoś jeszcze ma porównanie tych dwóch kamerek (lub np. starszych, a też fajnych logitechów, np. c920, c922 do brio), to chętnie się dowiem, czy podobnie to odbiera pod względem jakości streamu na showup
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 475
Rejestracja: 03 cze 2017, 10:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 240 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości