Kilka milionów loginów i haseł z Polski wyciekło do sieci

Regulamin forum oraz ważne komunikaty.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kilka milionów loginów i haseł z Polski wyciekło do sieci,
w tym również kilkaset danych logowania do SU, głównie widzów,
więc proszę zapoznać się z poniższymi artykułami:


Obrazek

POLECAM:
Obrazek

SZCZEGÓLNIE POLECAM:
Obrazek


Sprawdź koniecznie czy wyciekły Twoje dane na wszystkich poniższych stronach:

1. https://haveibeenpwned.com

2. https://www.hudsonrock.com/email-search

3. https://www.f-secure.com/pl/identity-theft-checker

(Edit 10.06.2023: mamy potwierdzenie, że ten wyciek jest już uwzględniony w tym raporcie. Warto również sprawdzić pod kątem innych wycieków)
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Chociaż byś podał skąd masz to info Panie Admin :yes4: . Mojego tematu nie zatwierdziłeś. Zamiast go ewentualnie zmienić to napisałeś swój. Oj nie ładnie :lol2: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


No lepiej sobie hasła pozmieniac na all kontach dla świętego spokoju
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Halo Policjaa pisze:No lepiej sobie hasła pozmieniac na all kontach dla świętego spokoju


Jeśli wyciekły Twoje dane, to sama zmiana haseł niewiele pomoże, gdyż wcześniej trzeba pozbyć się wirusa, który wykradł te dane logowania zapisane w przeglądarkach.

Czyli najpierw trzeba przeskanować komputer wszystkimi poniższymi programami:

1. Programem Antywirusowym (już zainstalowanym lub skanerem online np. https://www.f-secure.com/pl/online-scanner)
2. AdwCleaner - https://adwcleaner.pl/adwcleaner/pobierz-program/
3. Malwarebytes - https://pl.malwarebytes.com/ (Bezpłatne pobieranie)
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


kotquee pisze:Chociaż byś podał skąd masz to info Panie Admin :yes4: . Mojego tematu nie zatwierdziłeś. Zamiast go ewentualnie zmienić to napisałeś swój. Oj nie ładnie :lol2: .


kotquee, Niestety Twój temat za bardzo mijał się z prawdą, zresztą celowo i miałeś złe intencje:
kotquee, 30 maja 2023, 23:46 pisze:
Zabezpieczenia showup.tv czyli wyciek loginów i haseł 2023

Cześć :bye: ,

Chciałbym poinformować iż 29 maja, do darknet'u trafiła baza danych z loginami/emailami i hasłami m.in z showup.tv .
Nie wiem jakie oni mają zabezpieczenia, ale jak widać niezbyt dobre - skoro wyciekła kolejna partia a serwis dalej funkcjonuje. :derisive: .
Żeby nie przedstawiać wam niesprawdzonych informacji i nie siać "paniki", postanowiłem przejrzeć te konta.
Są konta z 2013r jak i z 2023r, które wypłatę żetonów zlecały np. w tamtym tygodniu.
Również pasy działają na takie konta, gdzie można znaleźć nie małą ilość żetonów aktualnie dostępnych.

Próbowałem ręcznie wyodrębnić te dane z pliku, który zawiera ogólnych 6.5mln rekordów z baz i skupić się tylko na frazach z showup.tv ale za dużo czasu to zajmuje.
Ktoś kto próbował zaimportować wpisy z bazy danych zrobił to nieumiejętnie i są takie wpisy gdzie login i hasło działa, ale nie kieruje do docelowego konta użytkownika.
Aczkolwiek w tych rekordach wyciągniętych z bazy danych znajdują się loginy i hasła i nawet jeśli akurat dany rekord nie jest powiązany nick + pasy to gdzieś w tym dokumencie one są zawarte.
Jutro będę pisać skrypt pod to, aby wyodrębnić te dane i przedstawić je w kolumnach. Dam znać jak już to zrobię, ale na wszelki wypadek, lepiej zmieńcie hasło do konta :winkextra: .

Kilka SS'ów
https://imgur.com/a/GmFKtoF

Jak widać widnieją tam takie konta m.in jak Pani Jumpsuits, annpearl, Devii i wiele innych łącznie 3264 wpisy

PS. Showup is always the best :hi: :papa:

kotquee, 30 maja 2023, 23:56 pisze:Apropo niszczenia wizerunku i utraty zaufania, to wrzuciłem post z wyciekiem loginów i haseł, które pojawiły się w darknecie i są tam też takie konta, które wypłacały żetony tydzień temu :sarcastic_blum: .
Nie pierwszy i nie ostatni :D .


Twój kolega i wspólnik _-XeroX-_ zrobił podobnie - próbował założyć temat wprowadzający w błąd, że to niby był wyciek z ShowUp'a, podczas gdy te dane wyciekły z komputerów użytkowników, zainfekowanych wirusem:
_-XeroX-_, 31 maja 2023, 18:17 pisze:
OGROMNY WYCIEK DANYCH LOGOWANIA Showup znikające żetony!

Droga Administracja Showup można było poinformować o wycieku loginu (e-mail) i haseł jakie miały miejsce ostatnio
brak jakiegokolwiek informacji grozi kara właścicielom Showup.tv nawet 75% udziału rocznego lub więzienie dla właścicieli - według przepisów unijnych od 2020 roku

Już niektórym znikają żetony to jest odpowiedź!
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Jest różnica między edycją posta i usunięciem informacji, które Ci nie pasowały - zostawiając autora , a napisać jako własny post :biggrin: .
To, że wyciekły dane z showup'a wiesz o de mnie, bo nikt tego dokumentu nie analizował pod tym względem, więc to info masz tylko o de mnie :winkextra: .
Na kolegę nie mam wpływu i jest to po prostu wasz użytkownik, więc to już jego sprawa co on pisze :sarcastic_blum: .
Mi chodzi o sam fakt, że nie uwzględniłeś skąd masz to info :yes4: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


KissDick pisze:
kotquee pisze:Chociaż byś podał skąd masz to info Panie Admin :yes4: . Mojego tematu nie zatwierdziłeś. Zamiast go ewentualnie zmienić to napisałeś swój. Oj nie ładnie :lol2: .


kotquee, Niestety Twój temat za bardzo mijał się z prawdą, zresztą celowo i miałeś złe intencje.

**Pokaż Spoiler**
kotquee, 30 maja 2023, 23:46 pisze:
Zabezpieczenia showup.tv czyli wyciek loginów i haseł 2023

Cześć :bye: ,

Chciałbym poinformować iż 29 maja, do darknet'u trafiła baza danych z loginami/emailami i hasłami m.in z showup.tv .
Nie wiem jakie oni mają zabezpieczenia, ale jak widać niezbyt dobre - skoro wyciekła kolejna partia a serwis dalej funkcjonuje. :derisive: .
Żeby nie przedstawiać wam niesprawdzonych informacji i nie siać "paniki", postanowiłem przejrzeć te konta.
Są konta z 2013r jak i z 2023r, które wypłatę żetonów zlecały np. w tamtym tygodniu.
Również pasy działają na takie konta, gdzie można znaleźć nie małą ilość żetonów aktualnie dostępnych.

Próbowałem ręcznie wyodrębnić te dane z pliku, który zawiera ogólnych 6.5mln rekordów z baz i skupić się tylko na frazach z showup.tv ale za dużo czasu to zajmuje.
Ktoś kto próbował zaimportować wpisy z bazy danych zrobił to nieumiejętnie i są takie wpisy gdzie login i hasło działa, ale nie kieruje do docelowego konta użytkownika.
Aczkolwiek w tych rekordach wyciągniętych z bazy danych znajdują się loginy i hasła i nawet jeśli akurat dany rekord nie jest powiązany nick + pasy to gdzieś w tym dokumencie one są zawarte.
Jutro będę pisać skrypt pod to, aby wyodrębnić te dane i przedstawić je w kolumnach. Dam znać jak już to zrobię, ale na wszelki wypadek, lepiej zmieńcie hasło do konta :winkextra: .

Kilka SS'ów
https://imgur.com/a/GmFKtoF

Jak widać widnieją tam takie konta m.in jak Pani Jumpsuits, annpearl, Devii i wiele innych łącznie 3264 wpisy

PS. Showup is always the best :hi: :papa:


kotquee, 30 maja 2023, 23:56 pisze:Apropo niszczenia wizerunku i utraty zaufania, to wrzuciłem post z wyciekiem loginów i haseł, które pojawiły się w darknecie i są tam też takie konta, które wypłacały żetony tydzień temu :sarcastic_blum: .
Nie pierwszy i nie ostatni :D .


Twój kolega i wspólnik _-XeroX-_ zrobił podobnie - próbował założyć temat wprowadzający w błąd, że to niby był wyciek z ShowUp'a, podczas gdy te dane wyciekły z komputerów użytkowników, zainfekowanych wirusem.

**Pokaż Spoiler**
_-XeroX-_, 31 maja 2023, 18:17 pisze:
OGROMNY WYCIEK DANYCH LOGOWANIA Showup znikające żetony!

Droga Administracja Showup można było poinformować o wycieku loginu (e-mail) i haseł jakie miały miejsce ostatnio
brak jakiegokolwiek informacji grozi kara właścicielom Showup.tv nawet 75% udziału rocznego lub więzienie dla właścicieli - według przepisów unijnych od 2020 roku

Już niektórym znikają żetony to jest odpowiedź!


O już tak się czepiasz nie jestem nikogo wspólnikiem trzeba było wysłać mi komunikat lub po prostu wiadomość jako Administrator możesz to zrobić
Nie tak jak Showup na oficjalnym zamiatają po dywan i blokują od razu za wyrażenie nie przechylonej opinii już 5 raz blokują ale to nieistotne

**Pokaż Spoiler**
Obrazek
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 16:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _


kotquee, Po pierwsze, nie wyciekły żadne dane „Z” Showup’a. Ty stworzyłeś narracje zeby znów pokazać SU w złym świetle jakoby to oni coś zawalili ze te dane pojawiły się w sieci, a to nieprawda… Dlatego Admin ci napisał ze miałeś złe intencje…. Wiemy ze robisz wszystko aby udowodnić ze SU jest tragiczne pod każdym względem a twój nieistniejący „projekt 7sraj” jest zajebisty i troszczy się o wszystkich.
Po drugie, informacja o wycieku danych do których dostęp jest dość łatwy niekoniecznie powinna zostać opublikowana od razu, publicznie na foro. Bo zakładając ze dane są aktualne to nie tylko Ty masz do nich dostęp i wiele osób może je wykorzystać do wyczyszczenia tych kont z żetonów, wydobycia PW, zanim informacja o upublicznieniu haseł dotrze do zainteresowanych właścicieli zhakowanych kont.
Chciałeś być dobrym szeryfem to wystarczyło po cichutku poinformować właścicieli tych do których rzekomo się zalogowales aby zmienili hasło.
Po trzecie, nie rób z siebie prawilniaka i bojownika o prawa autorskie do publikacji bo sam zajebales moj pomysł 7heaven rejestrując domenę o tej nazwie w kilka dni po tym jak opublikowałem posta z ta nazwa na foro… Mam w to wyjebane, ale po co potem się zarzekales ze to Twój pomysł…
Po czwarte, nie rób dramatu z tego „strasznego wycieku” bo prawdopodobnie jest przehajpowany i poki co niema żadnej informacji ze ktokolwiek został poszkodowany… znając SU i setki zakładanych codziennie fejkowych kont to prawdopodobnie z tych kilku tysięcy rekordów „zhakowanych” od 2013 to jakiś marny promil jest wciąż aktualny.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jak zawsze afera koperkowa , tak jak pisałam no nie udało się zabłysnąć jak mi bardzo przykro z tego powodu :D
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Pomijając to jak wielu 7sky ma potencjalnych nadających czekających w kolejce i jak bardzo wszyscy przebierają nogami żeby isć z SU, to jesteśmy sami tymi co nakręcają ten projekt, po to on tu siedzi, bo dzięki temu ktoś o nim słyszy. jak dla mnie pomijając tolerancje itp, użytkownik do wywalenia.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx, zgadza się...teoretycznie mogl dostac kopa od razu i wtedy nikt by o tym jego projekcie nie uslyszal. Z drugiej strony, ja tam jestem zdania ze przyzwolenie na te jego pseudo promocję pozwoliło żeby potencjalni klienci 7sraj wyrobili sobie zdanie na temat kolesia który za tym stoi.
Nie wiem, nie siedzę w głowach ludzi, ale wydaje mi się ze po tym wszystkim co już padło w jego wątku wszyscy rozsądni ludzie będą omijać ten "projekt" szerokim lukiem.... a już zdecydowanie modelki powinny.

Edit: Fakt, ze na teraz to juz ten jego byt tutaj nie jest jakos specjalnie potrzebny.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


ObrazekObrazek

Obrazek Obrazek

Jak widać na przestrzeni 10 lat wyciekło 3313 danych logowania do SU, czyli można oszacować że będzie to 100-300 dalej istniejących kont widzów i kilka kont transmitujących dziewczyn. Wyciekły również dane 7 użytkowników forum showsu.org oraz 4 forumsu.pl (zamkniętego w 2015). Kotquee twierdzi, że wyciekły dane wielu dziewczyn, jednak najprawdopodobniej były to konta ich fanów - po prostu wchodzili na SU od razu do swojej ulubienicy i tam się logowali.

Poza tym wyciek haseł do SU, to akurat najmniejszy problem dla tych którym wyciekły wszystkie hasła zapisane w przeglądarkach, dlatego zalecam sprawdzić sobie wszystkie maile na podanych stronach do sprawdzania. Natomiast nie polecam rządowej strony do sprawdzania (tam bezpiecznie można sprawdzać tylko e-mail, na który mamy założony profil zaufany i lepiej nie sprawdzać nicków).
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


tomoxx pisze:jak dla mnie pomijając tolerancje itp, użytkownik do wywalenia.

komin pisze:Fakt, że na teraz to już ten jego byt tutaj nie jest jakoś specjalnie potrzebny.

Transmitująca na SU pisze:
Błagam Cię jeśli się okaże, że on blefował i żadne dane z SU nie zostały ujawnione, to wypierdol go z tego forum, za tą jebaną marną promocję swojego portalu w tak chujowy sposób typu "SU nie dba o wasze dane, wszystko wyciekło do sieci i u mnie byście nie miały takich problemów"...
Bo to ile stresu teraz przeżywamy z dziewczynami, to jest masakra, a jeśli się okaże że on blefuje i w ten sposób się reklamuje, to jest to po prostu dno z jego strony.

Zbanowałem kotquee i jego multikonto _-XeroX-_, czy konto kolegi/wspólnika.
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


No i spox :good3: Kotek już się duzo nagadał a póki co nic nie zrobił. Pisanie wysrywów na foro ma już z głowy to może spokojnie pracować nad swoim rewolucyjnym projektem :biggrin:
Teraz spokojnie czekamy na poważną kampanie reklamową nieistniejącego portalu za nieistniejące grube pieniądze nieistniejących inwestorów.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Kurde, długo zajęło pozbycie się go stąd, za długo :D
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I tak tu głupich kretynów, idiotów nie zabraknie tutaj jak banować to wszystkich albo sugestywne podejście do postów co tu piszą .

Każdy sobie nawzajem oblizał i obliza a, że Wieki Administrator pozbył się kilku osób to niechaj zaszczyt go spotka w Piekle.

Nigdy nie będzie tu dobrego forum musi połowa ludzi wyginać tych psychicznych co powini w wariatkowie siedzieć lub w celach więziennych.
Awatar użytkownika
Kruger
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 02 cze 2023, 17:46
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kotek, nie chcesz tu ponoc być to nie bądź, my tu tez Cię nie chcemy, tylko sam wiesz ze to jedyna możliwość żeby ktoś pamiętał o Twoim projekcie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Szybkie pytanie:

Czy jeśli po wpisaniu mojego adresu e-mail na stronie https://haveibeenpwned.com/ pokazuje, że: Pwned in 3 data breaches and found 1 paste

To lepiej takiego maila usunąć czy zmiana hasła wystarczy?
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 281
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


haslo sobie zmien, plus wlacz weryfikacje 2 etapowa i po problemie
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Tak jak powyżej oraz dodatkowo:

1. Zaloguj się na każdym wymienionym serwisie, zmień hasło oraz ustaw metody odzyskiwania konta i/lub weryfikację dwuetapową.
Przykład w którym między innymi trzeba sprawdzić konto na LinkedIn - https://imgur.com/a/a3tw6Vs

2. Jeśli wyciekło Ci hasło do poczty, to dodatkowo sprawdź wszystkie portale powiązane z tym mailem.
W ten sposób były przejmowane konta na SU - resetowanie hasła na e-mail, czyszczenie z żetonów i usuwanie konta.

3. Jeśli na liście wycieków jest ten którego dotyczy temat (Polish Credentials accounts), to przeskanuj komputer, zgodnie z zaleceniami: https://showsu.org/viewtopic.php?f=2&t=8337#p164302

4. Sprawdź jeszcze maila na tej stronie, która daje dużo dokładniejszy raport:
https://www.f-secure.com/pl/identity-theft-checker

5. Przeglądnij ustawienia bezpieczeństwa i prywatności na wykrytych serwisach.

6. Sprawdź gdzie jest wklejony Twój adres e-mail (found 1 paste) i wyślij prośbę o usunięcie danych.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Regulamin i Komunikaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości