W jaki biznes warto jest uderzyć?

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Od jakiegoś czasu mieszkam w małej wiosce. Mam sporo miejsca w domu, w garażu... Na tej wsi powstało nowe osiedle, na którym mieszka już ok 60 nowych rodzin. W najbliższych latach może powstać ok 200 kolejnych domów. Jest jeden sklep, oprócz tego nic...
Podpowiedzcie w jaki biznes warto uderzyć?
Awatar użytkownika
ned22
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2021, 08:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Widzę tylko jeden problem. Nastawiasz się na małą grupę docelowa. Liczysz, że 200 osób będzie dostępnych. Niestety na tyłu klientach nie da się wyżyć, chyba że coś wynajmujesz
Można podejść do tematu, że to tylko baza i że swoimi usługami musiałbyś trafić do znacznie większej liczby odbiorców.
Kwestia również jaki masz na to budżet. Wiele pytań ciężko wskazać nawet kierunek bo wszystko zależy od regionu, w którym to chcesz robić i od społeczności lokalnej.
Najłatwiej wybadać po prostu rynek. Czego potrzebują ludzie i tu uwaga zastrzeżenie nawet jak dasz im to czego potrzebują z dużą doza prawdopodobieństwa nie skorzystają z tego
Zerknij sobie też na stronę:
https://polskabezgotowkowa.pl/
Możesz tutaj znaleźć informacje na temat płatności. W firmie warto jest udostępnić płatności bezgotówkowe bo klienci je preferują.
Awatar użytkownika
tomekwck
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2021, 09:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


jprd.. :facepalm: to juz nawet zycie seksualne Spajkela jest chyba na wyzszym levelu niz te wysrywy...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2125
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1175 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


zdecydowanie glory hole. oczywiscie jak to w nowym biznesie musisz troche sie poswiecic i zanim zatrudnisz pracownika musisz sam czynic te usluge.
Awatar użytkownika
semt3x
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Lokalizacja: nibylandia
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zydzi do gazu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Hardaszian


produkcja orgasm complete oraz penis complete, potem próba reklamowania tego gówna gdzie się da na wszelakich stronach internetowych
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 72 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości