Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

komin pisze:pytanie tylko czy to dziecko bedzie zadowolone ze majac lat 18 musi zaczac to oddawac...

A czy to dziecko byłoby zadowolone że nie może rozwijać swoich pasji,chodzić na dodatkowe lekcje jezyka obcego, wyjeżdżać z rodzicami co roku na wakacje bo rodziców na to nie stać.......
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3128
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, zadac ci kilka pytan to odpowiesz na to mniej istotne... i to odpowiesz pytaniem..


semt3x pisze:komin
a czy istnieje jakies panstwo bez zadluzenia? zdajesz sobie sprawe ze zyjemy w systemie ktory jest tak skonstruowany aby zadluzac?

zdaje, ale czy to znaczy ze piekla nie ma? wzorujmy sie na Grecji np? ludziom sie tam niby zyje calkiem ok... i ja nie mowie ze to zla droga.. po prostu nie wiem :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


grecja to skrajnosc i nieuczciwym jest porownywac polske do grecji bo tam jest calkiem inne podloze.

przeciez bogate czy zachodnie kraje w europie tez sa zadluzone i ktos tam placze o dlug publiczny? no nie, kazdy ma to w dupie bo ludziom odpowiada poziom zycia ktory nie jest powiazany z wielkoscia dlugu a moze wlasnie jest?

zly jest system bo my nie mamy do wyboru drogi. zebysmy mieli w ogole wybor musielibysmy zmienic system,,,

btw piekla nie ma.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 175
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


czy ja wiem? Grecja miala zajebisty socjal...rozdawali kase na prawo i lewo do momentu az im przestali pozyczac... Unia ich potem "uratowala"... Czy nas tez ktos bedzie ratowal gdy juz przegniemy jako panstwo?
Ja juz pogubiony jestem troche bo tak na logike to juz to wszystko dawno powinno pierdolnac... a ciagle jakos nie chce...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hardaszian,
wyciągnąłeś sobie wyrazy z tego co napisałem, nawet nie zdania. Zamiast pisać o tym, że lepiej być zadłużonym niż bezbronnym powiedz, czy jest nam potrzebnych np tyle Himarsów i Koreańskich odpowiedników. Czy chciałbyś już teraz płacić wyższe podatki i obniżyć swój styl życia, czy liczysz, że zadłużenie z tego tytułu będą płacić inni?

komin,
narobili obligacji, których nie mogli wypłacić bo wszystko rozdawali w socjalu. Gdy wierzyciele upomnieli się o swoje wyszło Szydło z worka :P Francja ma zajebiste długi ale ciągle jest wypłacalna i ma na czym pieniądze zarabiać, my tak wiarygodni nie jesteśmy
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:czy ja wiem? Grecja miala zajebisty socjal...rozdawali kase na prawo i lewo do momentu az im przestali pozyczac... Unia ich potem "uratowala"... Czy nas tez ktos bedzie ratowal gdy juz przegniemy jako panstwo?
Ja juz pogubiony jestem troche bo tak na logike to juz to wszystko dawno powinno pierdolnac... a ciagle jakos nie chce...


to nie byl zajebisty socjal i to nie moglo sie skonczyc inaczej. byl to poziom nieporownywalny do polski gdzie u nas socjalu prawie nie ma wiec jak pisalem takie porownania sa nieucziciwe. ogolnie porownywanie do skrajonsci pokazuje tylko ze trollujesz i nic wiecej.

poza tym w innych krajach zachodnich tez jest socjal czy nie ma?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 175
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Typer pisze:czy jest nam potrzebnych np tyle Himarsów i Koreańskich odpowiedników.

Nie jestem wojskowym ale moim zdaniem wystarczyłoby 200-300 i do tego spory zapas amunicji rażący na różne odległosci
Ten sprzęt jest mobilny i może szybko zmienić pozycje i przez to uniknąć zniszczenia.
Wraz w armatohaubicami stanowiłby chyba wystarczającą nam siłę ognia.
Co do zakupu Apache to liczba jest dobra i zastąpi wysłużone już śmigłowce.
Wraz z Abramsami będę bardzo dobrze współpracowały na polu walki.
Osobiście dokupiłbym zamiast tak dużej liczby Himarsów dodatkowe samoloty.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3128
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


semt3x pisze:poza tym w innych krajach zachodnich tez jest socjal czy nie ma?

no tak sie sklada ze dobrze ponad 20 lat zyje w kraju "zachodnim" i to ponoc bogatym, do tego niezadluzonym... i wierz badz nie ale na socjalu to ja bym tu nie pozyl...jedynie co to nie pozwola Ci z glodu umrzec... i taki socjal to ja szanuje

semt3x pisze: u nas socjalu prawie nie ma wiec jak pisalem takie porownania sa nieucziciwe

natomiast 500+ i inne "plus", oraz 13, 14 ja podpinam pod ogolnie pojety "socjal"
i nie czaje dlaczego porownania takie uznajesz za nieuczciwe... ja nie twierdze ze u nas jest jak w Grecji...pytam czy mamy isc ta droga...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
semt3x pisze:poza tym w innych krajach zachodnich tez jest socjal czy nie ma?

no tak sie sklada ze dobrze ponad 20 lat zyje w kraju "zachodnim" i to ponoc bogatym, do tego niezadluzonym... i wierz badz nie ale na socjalu to ja bym tu nie pozyl...jedynie co to nie pozwola Ci z glodu umrzec... i taki socjal to ja szanuje

semt3x pisze: u nas socjalu prawie nie ma wiec jak pisalem takie porownania sa nieucziciwe

natomiast 500+ i inne "plus", oraz 13, 14 ja podpinam pod ogolnie pojety "socjal"
i nie czaje dlaczego porownania takie uznajesz za nieuczciwe... ja nie twierdze ze u nas jest jak w Grecji...pytam czy mamy isc ta droga...


to jest takie pierdolenie bo nie ma krajow niezadluzonych wiec poprostu klamiesz. wszystkie narody zyja w dlugu/na kredycie/czy jakkolwiek to sobie nazwiesz

u nas w kraju nie ma nawet takiego socjalu co nie pozwala umrzec wlasnie.

droga grecji nie. a czemu nie spytasz czemu by nie isc droga socjalu w niemczech czy innego kraju europejskiego z socjalem?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 175
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Hardaszian,
bardziej mnie interesuje odpowiedź na to pytanie:
Czy chciałbyś już teraz płacić wyższe podatki i obniżyć swój styl życia, czy liczysz, że zadłużenie z tego tytułu będą płacić inni?


semt3x,
Jeśli życiem na kredycie nazywasz emisje obligacji za które są finansowane inwestycje to gratuluję...gdy idzie to na socjal, wtedy jest życie na kredycie.

W naszym kraju są ludzie którzy nie dostają socjalu, nie chce im się chodzić do pracy i jakoś z głodu nie umierają, baa jeszcze mają mieszkanie...

już przebiliśmy socjal Niemców w wielu przypadkach, 800+ jest wyższym świadczeniem, uczniowie dostają laptopy, do tego ciągle są jakieś becikowe, kosiniakowe, 300 na nowy rok szkolny, macierzyńskie, tacierzyńskie a jak ktoś jest leniwy to jeszcze z mopsu coś dostanie...

komin,
kiedyś słyszałem, że Norwegia mimo licznych złóż gazu sama importowała, to prawda? Biorąc pod uwagę, że ich gaz jest jednym z najdroższych o ile nie najdroższy to ma to sens
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x pisze:to jest takie pierdolenie bo nie ma krajow niezadluzonych wiec poprostu klamiesz

ok...nie tyle klamie co powinienem jasniej... Norwegia ma dlug publiczny w okolicach niecalych 40% do PKB... Polska blisko 60%. Roznica jest taka ze Polska MUSI go splacac LATAMI a Norwegia czysto teoretycznie MOZE go splacic w ulamku sekundy.

semt3x pisze:u nas w kraju nie ma nawet takiego socjalu co nie pozwala umrzec wlasnie.

nie ma zasilku dla bezrobotnych? a 500+ to nie byl program dla biednych dzieci zyjacych w ubostwie zeby z glodu nie pozdychaly, a 13, 14 nie ratowaly emerytow od glodu?

semt3x pisze: a czemu nie spytasz czemu by nie isc droga socjalu w niemczech czy innego kraju europejskiego z socjalem?

pytam... tzn mamy isc droga socjalu ktory pozwala przyzwoicie zyc tym, ktorym realnie nie chce sie pracowac? w tych najgorszych pracach za male pieniadze... bo w Niemczech to oni najczesciej wybieraja socjal...pierdole utrzymywac nierobow z moich podatkow...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Typer pisze:komin,
kiedyś słyszałem, że Norwegia mimo licznych złóż gazu sama importowała, to prawda? Biorąc pod uwagę, że ich gaz jest jednym z najdroższych o ile nie najdroższy to ma to sens

Nie wiem....nie znam przypadku. W norwegii generalnie gazu sie nie uzywa... jedynie przemyslowo... nie istnieje siec gazowa tego typu jak w Polsce.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Typer pisze:Hardaszian,
bardziej mnie interesuje odpowiedź na to pytanie:
Czy chciałbyś już teraz płacić wyższe podatki i obniżyć swój styl życia, czy liczysz, że zadłużenie z tego tytułu będą płacić inni?


semt3x,
Jeśli życiem na kredycie nazywasz emisje obligacji za które są finansowane inwestycje to gratuluję...gdy idzie to na socjal, wtedy jest życie na kredycie.

W naszym kraju są ludzie którzy nie dostają socjalu, nie chce im się chodzić do pracy i jakoś z głodu nie umierają, baa jeszcze mają mieszkanie...

już przebiliśmy socjal Niemców w wielu przypadkach, 800+ jest wyższym świadczeniem, uczniowie dostają laptopy, do tego ciągle są jakieś becikowe, kosiniakowe, 300 na nowy rok szkolny, macierzyńskie, tacierzyńskie a jak ktoś jest leniwy to jeszcze z mopsu coś dostanie...

komin,
kiedyś słyszałem, że Norwegia mimo licznych złóż gazu sama importowała, to prawda? Biorąc pod uwagę, że ich gaz jest jednym z najdroższych o ile nie najdroższy to ma to sens


ciebie nawet nie czytam wiec daj sobie spokoj...
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 175
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


komin pisze:
semt3x pisze:to jest takie pierdolenie bo nie ma krajow niezadluzonych wiec poprostu klamiesz

ok...nie tyle klamie co powinienem jasniej... Norwegia ma dlug publiczny w okolicach niecalych 40% do PKB... Polska blisko 60%. Roznica jest taka ze Polska MUSI go splacac LATAMI a Norwegia czysto teoretycznie MOZE go splacic w ulamku sekundy.

semt3x pisze:u nas w kraju nie ma nawet takiego socjalu co nie pozwala umrzec wlasnie.

nie ma zasilku dla bezrobotnych? a 500+ to nie byl program dla biednych dzieci zyjacych w ubostwie zeby z glodu nie pozdychaly, a 13, 14 nie ratowaly emerytow od glodu?

semt3x pisze: a czemu nie spytasz czemu by nie isc droga socjalu w niemczech czy innego kraju europejskiego z socjalem?

pytam... tzn mamy isc droga socjalu ktory pozwala przyzwoicie zyc tym, ktorym realnie nie chce sie pracowac? w tych najgorszych pracach za male pieniadze... bo w Niemczech to oni najczesciej wybieraja socjal...pierdole utrzymywac nierobow z moich podatkow...


norwegia jak kazdy kraj ma dlug i tutaj nastepuje koniec kropka.

nie ma zdanej roznicy jesli chodzi o splate bo norwegia jak kazdy inny kraj nie jest w stanie splacic swojego dlugu ot tak. czy norwegia jest w lepszej sytaucji niz inne kraje? na teraz tak to oczywiste bo maja zloza.

a jest zasilek, jak dziala ten zasilek i na ile pozwala? pozwala nie umzec? ludzie z pensji nie daja rady wyzyc a ty o zasilku :D

500+ byl dla dzieci a powinien byc dla biednych dzieci i taki jest problem w naszym kraju ze jak daja socjal zapomogi tarcze itp to albo bogatym albo wszystkim zamiast biednym i to jest najwiekszy problem. generalnie cos co jest dla wszystkich ciezko nazwac socjalem.

czy chce czy sie nie chce pracowac to jest twoja opinia moja jest taka ze nie rodzimy sie rowno ani spolecznie ani mentalnie ani geograficznie itp i o slabszych nalezy zadbac. ale to jest jest kwestia swiadomosci i samorozwoju i tacy ludzie jak ty jeszcze tego nie pojma.

ludzie poprostu nie pojmuja ze zycia nie polega na pracy i niszczeniu sobie zdrowia ale czego oczekiwac od spoleczenstwa ktore daje sie niewolic i TRUC poprzez myslenie jednostkowe a nie ogolu. jak zrobia nam reset a zrobia juz niedlugo to sie moze obudzicie.

ale nie martw sie komin juz niedlugo nie bedzie klasy sredniej ani tej faktycznej ani tej mentalnej i kazdy doswiadczy degradacji jesli nie ma koneksji. pozniej bedzie juz tylko gorzej.

a w miedzyczasie jak im sie zachce to odpala nam wojne i tyle.

jest to i tak moj ostatni post w tym watku do ciebie bo no koles mieszkasz 20 lat w norwegii i chcesz mowic cos o polsce XD
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 175
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:Czy chciałbyś już teraz płacić wyższe podatki i obniżyć swój styl życia, czy liczysz, że zadłużenie z tego tytułu będą płacić inni?

Jakby przez to czułbym się bardziej bezpieczny to tak.
Wyższe podatki nie zawsze idą w parze z obniżeniem stylu życia.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3128
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


semt3x pisze:norwegia jak kazdy kraj ma dlug i tutaj nastepuje koniec kropka.

nie ma zdanej roznicy jesli chodzi o splate bo norwegia jak kazdy inny kraj nie jest w stanie splacic swojego dlugu ot tak.

Gosciu... ale Ty wiesz o czym mowisz? czy mowisz tak jak ci pasuje pod Twoje tezy... Dane z 2021 bo mi sie nie chce szukac dokladniej... Norwegia ma dlug publiczny 153 miliardy koron...rownoczesnie, w tym samym roku, wartosc Oljefondet to 12 340(slownie: dwanascie tysiecy trzysta czterdzieci) miliardow koron! Wiec mi nie pierdol ze zaden kraj nie moze ot tak! W ciagu niecalych ostatnich dwoch lat wartosc Oljefondet wzrosla o 3 tysiace miliardow koron czli krotko mowiac, fundusz zarobil w dwa lata 20-krotnosc dlugu publicznego.
Doucz sie zanim napiszesz jakas kolejna bzdure.


semt3x pisze:czy chce czy sie nie chce pracowac to jest twoja opinia moja jest taka ze nie rodzimy sie rowno ani spolecznie ani mentalnie ani geograficznie itp i o slabszych nalezy zadbac. ale to jest jest kwestia swiadomosci i samorozwoju i tacy ludzie jak ty jeszcze tego nie pojma.

zadbac przez dawanie pieniedzy nierobom? bo niestety w wielu krajach zasilki i pomoc socjalna jest zorganizowana w ten sposob ze ludzie wola siedziec na zasilku niz isc do nisko platnej pracy....
ludzie "tacy jak ty"? tzn. jacy?


semt3x pisze:ludzie poprostu nie pojmuja ze zycia nie polega na pracy i niszczeniu sobie zdrowia

a kto powiedzial ze pracowanie to niszczenie sobie zdrowia? i wytlumacz w takim razie na czym polega zycie...bo robi sie ciekawie :P


semt3x pisze:jest to i tak moj ostatni post w tym watku do ciebie bo no koles mieszkasz 20 lat w norwegii i chcesz mowic cos o polsce XD

i co w zwiazku z tym ze mieszkam w No? mam rowniez polskie obywatelstwo, place podatki w obydwu krajach, mam prawa wyborcze rowniez w obydwu, wydaje pieniadze rowniez w Polsce, moje dzieci mieszkaja i placa podatki w Polsce, polowa rodziny rowniez w Pl....
nie czuje zeby jakis randomowy semt3x z jakiegos foro mial podstawy do zabierania mi prawa wypowiedzi o Polsce :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


niech to bedzie powiedzmy uzupelnienie do ostatniego wpisu choc nie licze trollu ze cos zrozumiesz tak czy tak.

wiem co mowie i farmazonisz. norwegia dlug ma jak kazdy inny kraj i tak samo jak kazdy inny kraj nie moze ot tak go sobie splacic i nigdy nie splaci bo taki jest system. to ty nie masz pojecia jak dziala system w ktorym przyszlo nam egzystowac wiec dalsza dyskusja w tym temacie poprostu nie ma sensu.

na czym polega zycie dowiesz sie moze kiedys jak ogol sie obudzi.

to w zwiazku z tym ze jestes psem ogrodnika. sam wyjechales na zachod za lepszym bytem i nie mieszkasz w polsce od 20 lat wiec na dobra sprawe nie wiesz za wiele jak tu sie zylo przez 20 lat i zyje obecnie ale za to wiesz ze dobrobyt za ktorym sam wyjechales ani tym bardziej chociaz socjal nie nalezy sie polsce i polakom.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 175
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


komin pisze:Gosciu... ale Ty wiesz o czym mowisz? czy mowisz tak jak ci pasuje pod Twoje tezy... Dane z 2021 bo mi sie nie chce szukac dokladniej... Norwegia ma dlug publiczny 153 miliardy koron...rownoczesnie, w tym samym roku, wartosc Oljefondet to 12 340(slownie: dwanascie tysiecy trzysta czterdzieci) miliardow koron! Wiec mi nie pierdol ze zaden kraj nie moze ot tak! W ciagu niecalych ostatnich dwoch lat wartosc Oljefondet wzrosla o 3 tysiace miliardow koron czli krotko mowiac, fundusz zarobil w dwa lata 20-krotnosc dlugu publicznego.

Skoro jest tak dobrze to czemu tego nie zrobią.
Ja jakbym miał dług i stać by mnie było żeby jedna ostatnią ratą go zlikwidować to nie ociągałbym się z tym.
No chyba że nie jest to takie proste jak tu piszesz.
Nie wiem czy istnieją jakieś korzyści z posiadania długu publicznego.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3128
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Od tak to można gówno spuścić w kibelku :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3128
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Trollem jest dla mnie ktos, kto pod sila argumentu zaczyna bredzic o trollowaniu i belkocze jakies bzdury o tym ze rozumie jakis wyimaginowany system i ze tylko on ma pojecie o tym systemie.
Jeszcze raz...nie dla Semtexa, bo on wie lepiej cos czego nikt nie wie... cyferki
15 101 797 476 835 - majatek "szybko zbywalny"(w uproszczeniu)
153 000 000 000 - dlug publiczny
Wystarczy popatrzec...nawet nie trzeba umiec liczyc... ale semt3x wie lepiej, bo zna "system" i posiadl wiedze tajemna, po za tym tupie nóżka bo ma byc tak jak on chce...

Argument o psie ogrodnika nietrafiony... nie wiesz czemu wyjechalem, to raz... dwa...prawdopodobnie zylem w Polsce dluzej niz ty masz lat...trzy, jak mowilem pol rodziny mieszka w Polsce, lacznie z dziecmi, place tam tez podatki, tez biegam po urzedach... nie wmawiaj mi ze nie wiem czegos co wiem.

semt3x pisze:socjal nie nalezy sie polsce i polakom

jesli sobie na niego zarobia to wolna droga...socjal na kredyt to zlo...ale oczywiscie ty znasz system...
Juz pisalem... malo ci kasy? idz do banku wez kilka kredytowek i sie rozkoszuj dobrobytem...nikt ci nie broni... ale nie zmuszaj do takiego "dobrobytu" calego spoleczenstwa
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość