Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

Prawdy objawione,ślepo wierzysz, powtarzasz po innych, nie potrafisz samodzielnie myśleć.....
Trochę przynudzasz wiec kończę ten temat.
Jak nasze dalsze dyskusje mają tak wyglądać to soorki ale odechciewa mi się tobie odpisywać.
I twoja niezłomna wiara że twoje racje są lepsze niż moje jest zdumiewająca.
Ale rozumiem ze kreujesz się tu na człowieka nieomylnego któremu wszyscy powinny bezrozumnie przytakiwać.
Ja mam chociaż odwagę napisać że się z tobą nie zgadzam i mnie nie interesuje czy się ze mną później zgodzisz czy nie.
Chyba masz jakiś problem jak ktoś nie przyzna tobie racji.
Może to wybujałe ego.
Zresztą chuj z tym nara
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Tyle czasu po wyborach a temat coraz bardziej gorący, nawet jak Polska chce przyłączyć się do Niemiec, sprzedać im wszystko i żeby Donald był z nadania niemieckiego to tak właśnie zdecydowała większość, bo wszyscy co nie głosowali na PiS wiedzieli że Tusk będzie premierem jak zdobędą większość jako koalicja.

Jedno mam tylko pytanie, czy poza newsami w TVP jest gdzieś jakiś dokument że Niemcy sterują Tuskiem ? Czy to takie same gadanie jak to że Braun jest sterowany z Rosji, i że w Smoleńsku był zamach. Bo gadać można wszytko ale dowodów na to nie ma żadnych.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Pozwolisz, że bez cytatów będę odpowiadał.
Sprawdzili, dodatkowo podejście np. do Niemiec sprawiło, że przy ewentualnym sporze wynik będzie polityczny czego przykładem był brak publikacji wyroku trybunału. To był dość duży gwóźdź, który pokazywał, że część wyroków będzie respektowana a inne, te które są niekorzystne nie będą nawet publikowane. Takich przykładów było wiele

Wypraszam sobie tego bibera... niestety tak młody nie jestem.
Zespoły, które wymieniłeś takie jak Bajm, Perfect, Lady Pank etc ciągle nagrywają i nie robią tego pod szyldem Państwowości a właśnie amerykańskich firm z filią w Polsce. To trochę tak jakbyś nie chciał przechodzić mostem, bo kiedyś był wybudowany przez Polską firmę a obecnie za jej remont odpowiadała jakaś zagraniczna.

Myślę, że chciałbyś kontynuacji tego co PiS robił przez ostatnie 8 lat. Powiedz więc jaki jest sens niszczenia 400kg cyfrowych danych?? Dyski są dobre i sprawne. Niszczy się je po to aby nikt ich już nie mógł odczytać. Gdyby chcieli być transparentni to ktoś powinien być oddelegowany do sprawdzenia tego.

To nie są klapki na oczach. PiS i TVP od dawna kreują wroga w postaci złych Niemców i złej UE ku uciesze ruskich

Nie rozumiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. Chciałbyś abym napisał, że Niemcy powinni nam oddać 10 kolejnych PKB swojego kraju? Powinni dobrowolnie zrzec się Bawarii lub innego landu? Może wybijemy im część społeczeństwa i zniszczymy budynki? Mógłbyś wtedy powiedzieć coś w stylu " jesteśmy kwita" ? Moim zdaniem nie ma takiej kwoty jaka wynagrodzi nam wojnę... Nie ma uczciwego rozwiązania... Mam nadzieję, że nie będą fałszować historii jak ruscy. Mam nadzieję, że zawsze będzie im tkwiło w głowach co zrobili ich przodkowie i że jako sąsiedzi powinniśmy sobie pomagać a nie szczuć na siebie.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:To nie są klapki na oczach. PiS i TVP od dawna kreują wroga w postaci złych Niemców i złej UE ku uciesze ruskich

No tak zapomniałem...


:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, tu nie chodzi o racje... ja sie staram w taich sporach poslugiwac logika, logike popierac jakimis faktami. Ty w wiekszosci sporow na foro, szczegolnie tych politycznych podpierasz sie jedynie wiara ze Twoj wodz ma po prostu racje... fakty wypierasz badz negujesz.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:wiara ze Twoj wodz ma po prostu racje

Co wy z tym wodzem.
To że popieram choć nie zawsze pis nie oznacza ze mam jakiegoś wodza.
komin pisze: fakty wypierasz badz negujesz.

No skoro się z nimi nie zgadzam to jak mam się zachować.. przemilczeć ze nic się nie stało, olać to, przyznać ze skoro to pisze komin to ma racje.
Fakty można rożnie interpretować i tyle.
Czy twoja interpretacja jest właściwsza niż moja..........
Każdy ma prawo do swojej interpretacji.........
Nie uważasz ze byłoby nudno jakbyśmy nie mieli odmiennych zdań.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:
komin pisze:wiara ze Twoj wodz ma po prostu racje

Co wy z tym wodzem.
To że popieram choć nie zawsze pis nie oznacza ze mam jakiegoś wodza.
komin pisze: fakty wypierasz badz negujesz.

No skoro się z nimi nie zgadzam to jak mam się zachować.. przemilczeć ze nic się nie stało, olać to, przyznać ze skoro to pisze komin to ma racje.
Fakty można rożnie interpretować i tyle.
Czy twoja interpretacja jest właściwsza niż moja..........
Każdy ma prawo do swojej interpretacji.........
Nie uważasz ze byłoby nudno jakbyśmy nie mieli odmiennych zdań.


Fakty ciężko interpretować skrajnie, a już na pewno cyfr nie da się interpretować różnie. Niestety ale 8 lat rozdawnictwa sprawiło że mamy dużą dziure budżetową, i kiepską perspektywę na poprawę.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Wszystko da się interpretować jak chcesz.
14,6% bezrobocie to nie powód do wstydu dla opozycji.
Co śmieszniejsze nawet wałczyli jak pis zaokrąglił to do 20 %.
Był o to nawet pozew w trybie wyborczym.
Wiec da się jak komu pasuje.
Tak tak dziura jest GIGANTYCZNA wiec trzeba się wycofać z wyborczej kiełbasy (przenośni)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


nie wiem z czego i kiedy będą się wycofywać, jedni i drudzy obiecują co kampanię rzeczy których nie realizują. Dziury niestety nie da się zasypać bez wyciągnięcia pieniędzy z innych źródeł, ponoszenie podatków niczego nie załatwi, stopa procentowa i koszty energii już dają ludziom popalić. Wakacji kredytowych przedłużać się w nieskończoność nie da. Gdzieś tą kasę będzie trzeba znaleźć.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Hardaszian pisze:No skoro się z nimi nie zgadzam to jak mam się zachować.. przemilczeć ze nic się nie stało, olać to, przyznać ze skoro to pisze komin to ma racje.
Fakty można rożnie interpretować i tyle.
Czy twoja interpretacja jest właściwsza niż moja..........
Każdy ma prawo do swojej interpretacji.........

Oczywiscie ze ma...jak dlugo za ta Twoja interpretacja ida jakies dopuszczalne argumenty to sobie interpretuj i mozemy sie klocic. Gdy wiekszosc twoich argumentow opiera sie na "nie bo nie" lub "tak bo tak se upierdolilem i juz" to jakakolwiek dyskusja traci sens.
Chocby w ostatnim sporze masz przyklad... PKL mam byc polskie bo tak i chuj... jakie znaczenie strategiczne ma dla Polski? cisza... co jesli byloby prywatne? inaczej bt sie wjezdzalo na Gubalowke? cisza...
To samo z PN...tutaj nawet widac ze niezbyt wiesz o czym mowisz... nawet Twoje argumenty nie opieraja sie faktach, tylko "widzimisie" ze przyslowiowy murzyn z USA na bank robi krzywde polskiej muzyce, tymczasem jak bys nie zinterpretowal faktow to okazuje sie ze jest wrecz przeciwnie...
Jesli chodzi o dziure budzetowa i generalnie rozdawnictwo z czasow PIS to ja akurat nie bede sie klocil... logika mi podpowiada ze jest/bylo to zle... z drugiej strony, jesli przyjrzeć sie swiatowej ekonomi, finansom i bankowosci w skali makro to tam juz wszystko odkleilo sie od logiki i przyznaje ze nic z tego nie rozumiem... wszyscy drukuja na potege, zadluzaja rowniez, i jakims cudem nadal sie ta swiatowa ekonomia jakos kreci.... Nie wiem, nie znam sie... albo to jakas giga wydmuszka i kiedys w koncu pierdolnie, albo ktos sobie wymyslil ze tak po prostu ma byc i tak bedzie sie to krecic latami.
Zeby Ci Hard zrobic dobrze, to z zastrzezeniem tego co napisalem wyzej, uwazam ze 500+ mial dobry wplyw na gospodarke.... sporo kasy wpompowanej w system napedzilo wzrost. Czy bylo to "na kredyt" i kiedys za to zaplacimy? nie wiem... Jedyne do czego bym sie czepial to ze 500+ moim zdaniem powinno byc tylko dla pracujacych...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


to że dla pracujących to prawda, moim zdaniem powinno być odliczane od podatku lub celowe. A nie kasa do ręki, niby to bez znaczenia z czego się co opłąci ale jak np by było na prąd czy kredyt, to wtedy by może mniej ludzi się zadłużało.
Z pro obywatelskich ułatwień to też bym wrócił do starej fotowoltaiki, że używasz na swoje potrzeby a potem jak wykorzystasz o kupujesz, a nie że muisz sprzedać po cenie hurtowej żeby kupić po rynkowej, z 80% oszczędności zrobiło się 30% i już inwestycja w to nie jest taka opłacalna
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


komin,
On oki widzę że dalej bronisz Częstochowy tylko samym gadaniem jej nie obronisz...
komin pisze:Chocby w ostatnim sporze masz przyklad... PKL mam byc polskie bo tak i chuj... jakie znaczenie strategiczne ma dla Polski? cisza... co jesli byloby prywatne? inaczej bt sie wjezdzalo na Gubalowke? cisza...

Po kolei....bo dyskutujemy o kolei ;)
Wiadomo że nie ma żadnego znaczenia strategicznego wiec po chuja mam o tym pisać.
Dla mnie nie wiem czy tez dla ciebie istnieje coś takiego jak WIZERUNEK.
PKL chyba od zawsze było w naszych rękach.
Sam kilka razy ją jeździłem.
Przyszedł tusk dla którego nie liczy się to (podobnie z lotem).
Ma wyjebane liczy się tylko kilka groszy.
Czy sprzedaż tego coś zmieniło hmmm.
I tak musieli zrobić skok na ofe wiec chyba nie bardzo.
I tak na wszystko brakowało kasy.
komin pisze:To samo z PN...tutaj nawet widac ze niezbyt wiesz o czym mowisz... nawet Twoje argumenty nie opieraja sie faktach, tylko "widzimisie" ze przyslowiowy murzyn z USA na bank robi krzywde polskiej muzyce, tymczasem jak bys nie zinterpretowal faktow to okazuje sie ze jest wrecz przeciwnie.

Dalej uważam że niektóre rzeczy powinny być w polskich rękach.
Twoje argumenty że PN nic nie wypuszczały są bzdurne.
Nawet chodziłem na giełdy muzyczne i zawsze można było coś tam kupić.
Faktycznie może czasami był problem ze znalezieniem jakiejś pozycji ale to wynikało z niskiego nakładu albo braku wznowienia wydawania.
Ale to chyba jest problem nie tylko naszych wydawnictw.
komin pisze:Zeby Ci Hard zrobic dobrze, to z zastrzezeniem tego co napisalem wyzej, uwazam ze 500+ mial dobry wplyw na gospodarke.... sporo kasy wpompowanej w system napedzilo wzrost.

Widzę że szerzej otworzyłeś oczy... jestem pod wrażeniem.
Możesz częściej robić mi dobrze ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nadal nie wiem jaki wplyw na wizerunek PKL mialby fakt ze w KRSie jakos wlasciciel stala jaks prywatna spolka...
Z LOTem nawet nie zaczynaj... :beg:
Za komuny to wszystko bylo "w naszych" rekach....ale komuna sie skonczyla i nie widze zadnego powodu zeby panstwo bylo wlascicielem jakichkolwiek spolek... wyjatek moge zrobic dla tych strategicznych...ale tam tez chcialbym przejrzystosci a nie kierownictwa z nadania partyjnego, bo to prowadzi do korupcji.
O PN juz mi sie nie chce...uwazam ze WARNER robi dobra robote..koniec tematu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Nadal nie wiem jaki wplyw na wizerunek PKL mialby fakt ze w KRSie jakos wlasciciel stala jaks prywatna spolka...

Prywatna słowacka spólka...
Przecież kolejka na Kasprowy wierch to nasza perełka wiec trochę słabo jak jest w obcych rękach.
Zresztą jak można dla chwilowego zastrzyku kasy sprzedać coś co przynosi zyski.
Koniec tematu!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Donald Tusk odkrywa karty. Zapowiedział trzy komisje śledcze
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... gn=firefox

Czas zemsty i igrzysk dla plebsu się rozpoczyna.
Ciekawe czy tak chętnie będą wypełniać inne obietnice.
Proponuję jeszcze kilka innych komisji.
W sprawie rozbudowy polskiej armii, budowy ogrodzenia na grancy z Białorusią, skandalicznych planów budowy CPK, walki psiu z ubóstwem, przywrócenia wieku emerytalnego, rozdawnictwa itd......
Rece odpadają pewno będzie z zapartym tchem oglądać ten KABARET !!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Czas zemsty i igrzysk dla plebsu się rozpoczyna.

Oby sie ropoczal i oby sie zakonczyl jakims powazniejszym sukcesem... poki co, wszyscy zawsze obiecywali rozliczenia i "zemste" a nikt nic nie zrobil. Jestem za, choc watpie w jakies spektakularne efekty.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
Hardaszian pisze:Czas zemsty i igrzysk dla plebsu się rozpoczyna.

Oby sie ropoczal i oby sie zakonczyl jakims powazniejszym sukcesem... poki co, wszyscy zawsze obiecywali rozliczenia i "zemste" a nikt nic nie zrobil. Jestem za, choc watpie w jakies spektakularne efekty.

Zamiast zemsty może niech pokażą jak powinno się dobrze państwem rządzić
Zemsta to domena ludzi słabych którzy nie mają nic lepszego do zaoferowania.
Zresztą pokazali już jak ''potrafią'' rządzić.
Rozbrajanie armii, wysokie bezrobocie, ubóstwo,zmuszanie do wyjazdu za chlebem,podnoszenie podatków, czasu pracy, śmieszna płaca minimalna, skok na ofe,wyprzedaż wszystkiego co się da.
W historii polskiej polityki było wiele komisji śledczych które oprócz politycznej nagonki nic nie wnosiły.
A co dopiero te bezsensowne proponowane przez tuska.
Pogadają, zrobią kabaret i na tym się to skończy.
Dla mnie nie ma żadnych logicznych podstaw do tworzenia takich komisji.
Ale rozumiem że tusk będzie szukał byle powodu żeby tylko pokazać że teraz to on ma większość w sejmie.
Oby tylko się nie zachłysnęli ta władzą :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, Tobie sie pewnie nie bedzie podobac jak rzadza bo masz PISowska wizje panstwa...ale nie o tym...
Jestem za SKUTECZNYMI rozliczeniami wladzy...jestem za tym ze jesli ktos podczas rzadzenia wykorzystywal swoje stanowisko i łamał prawo by poszedl do pierdla... niech mu nawet na majatek wjada, niech boli...
watpie czy cos takiego bedzie miec miejsce...ale gdyby Tusku to zaczal to bylby to precedens ktory od teraz powtarzalby sie co 4 lata... i bardzo kurwa dobrze... moze w jakims chocby najmniejszym stopniu politycy zaczna miec swiadomosc ze nie sa bezkarni...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jest różnica miedzy rozliczaniem kogoś jak faktycznie łamał prawo a politycznym kabaretem.
A w tej kwestii tak będzie.
Ale opozycja już chce skrócenia kadencji prezydenta przez referendum,postawienie przed trybunałem stanu Glapińskiego .. tylko za co.
A może tak łatwiej będzie ogarnąć dwóch silnych panów którzy jednego bądź drugiego siła wyprowadzą.
Chuj tam z konstytucją zemsta musi być.
Żenada !!!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, film który wkleiłeś to przemówienie przewodniczącego europejskiej partii skierowany do jej niemieckiego członka. Co w nim jest złego lub co w nim jest śmiesznego?

Pisząc o najwyższym bezrobociu za czasów Tuska czyli 14,6% warto tez dodać najwyższe za Kaczyńskiego czyli 17,3%.

Jeśli chodzi o tzw Polskość firm to można to rozumieć dwojako... Z jednej strony powinny być strategiczne spółki skarbu Państwa pod naszą kontrolą a z drugiej jak słyszę o takim komunistycznym hasełku jak "nominacja partyjna" to wątpię w sensowność takiego przedsięwzięcia... Dobrym przykładem jest np. TVP, które przez ostatnie lata było sterowane przez takiego specjalistę, że trzeba było z naszych pieniędzy dotować na kilka miliardów PLN. W każdej, KAŻDEJ firmie prezes/osoba odpowiedzialna za taki stan rzeczy zostałby wywalony na zbity pysk a dodatkowo poszedłby siedzieć za świadome działanie na szkodę firmy(pomijam już tendencyjne treści bo to proceder stosowany przez wszystkich...). Innym zajebistym przykładem jest też Poczta Polska. Pomijając ich liczne wady napisze jako ciekawostkę, że w moim mieście są też takie funkcje jak kierownik od palet, który ma nawet zastępcę... tych kierowników i zastępców jest prawie tylu co pracowników. Jednocześnie gdy idziesz do placówki z awizem to masz jedną osobę obsługującą a kolejka wychodzi za budynek.

Pisałeś nie raz i nie dwa jak Cię wku$%ia to, że za Tuska zostały sprywatyzowane firmy, jednocześnie chyba ani razu się nie zająknąłeś o sprzedaży Lotosu i Rafinerii Gdańskiej. Tutaj jesteś zadowolony? Mniejsza z tymi stacjami benzynowymi ale sprzedaż Rafinerii Gdańskiej, która generowała duże zyski, były wpompowane ogromne pieniądze w modernizację, ma strategiczne położenie, znacznie lepsze od Płocka i w dodatku w niepewnych czasach? UE jedynie zabroniła nam łączyć w jeden podmiot dwie firmy.

To co nazwałeś zemstą w moich oczach jest koniecznością. Same wybory kopertowe do wyparowanie wielu milionów PLN i nikt za to nie beknął...

90% zarzutów które kierujesz w kierunku PO pasują również do PiS.

a co do Glapcia.. najbardziej podobało mi się jego odpowiedź czy standup..zwal jak zwał - "Nasze prognozy były najlepsze na świecie, tylko się nie sprawdziły"
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości