Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

PO sprzedała Polskie Nagrania za 8 mln zł. Warner chce je odsprzedać za 80 mln zł
To jedna z bardziej kuriozalnych wyprzedaży.
Ale dla nich nie liczyl sie nasz muzyczny dorobek ważniejsze było kilka groszy na pokrycie długu.
Skandal,żenada i wstyd!!!
Tacy byli politycy opozycji którzy za PSIE pieniądze wyprzedawali wszystko na potęgę.
Podobnie było z PKL które przynosiło państwu spore zyski.
Dobrze ze pis odkupił to wszystko bo to są nasze rodowe skarby i muszą być w naszych a nie obcych rękach.
https://www.tvp.info/35522159/po-sprzed ... -80-mln-zl
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze: właściwa polityka rządu która zachęca do tego.
Nasz kraj stale się rozwija i staje się sporą konkurencją dla całej ue.


Nie wiem jak to interpretować, kpisz lub żartujesz teraz :/ Wiele firm po wyjściu UK z UE chciało przenieść swoje oddziały do naszego kraju, to się nie stało bo nasz kraj był traktowany jako niepraworządny. Ciągłe kłótnie i brak porozumienia właściwe z każdym pomijając Węgry i ich prorosyjskie podejście. Rosnące ceny energii i brak modernizacji też robiło swoje. Gdyby nie wojna prawdopodobnie ciągle byśmy kupowali ruski węgiel i w stale rosnących ilościach.

Nasz kraj stale się rozwija dzięki naszym POLSKIM PRZEDSIĘBIORCOM. Najlepsze co mogą zrobić politycy to nie przeszkadzać. AMEN

Hardaszian pisze:PO sprzedała Polskie Nagrania za 8 mln zł. Warner chce je odsprzedać za 80 mln zł
To jedna z bardziej kuriozalnych wyprzedaży.

Warto zacząć od tego, że "towar" jest wart tyle ile ktoś za niego chce zapłacić.
Posiadasz jakieś dane ile zarobiła firma Warner Music w związku z nabyciem tych praw? Z naszego punktu widzenia nic nie strąciliśmy, być może dostępność do tego typu muzyki jest obecnie łatwiejsza. Tak wiec widzę tutaj plusy a nie wstyd, żenadę o skandalu nie wspomnę :P

(Pomijając czy jest to realne czy tylko głupie gadanie)
Były słowa podczas kampanii w których ktoś z obozu platformy(być może Tusk) powiedział, że odkupimy rafinerię Gdańską. Jesteś zwolennikiem odkupu nawet jeśli cena będzie kilkukrotnie wyższa niż ta za która sprzedaliśmy? Bo to również najprawdopodobniej nazywasz "skarbem rodowym"

Pytam o cenę paliwa aby sprawdzić, czy ciągle wierzysz w propagandę odchodzącej partii. Obniżka ceny na stacjach to był zabieg czysto wyborczy. Nie masz żadnego argumentu broniącego i dalej idziesz w zaparte.

Jeśli chodzi o to co dokładnie jest niszczone to dowodów nie mam bo są niszczone. Najprawdopodobniej ktoś zrobił kopie, może nie całości ale jakieś smaczki powinny wyjść w przyszłości. Ciekawe czy wtedy też będziesz ich bronił.

O odejsciu Tuska pierwszy raz przeczytałem wczoraj od Ciebie. Wcześniej nic nie słyszałem, nic nie czytałem na ten temat. Jakie ewentualnie stanowisko miałby pełnić? Szef NATO? Z Polaków prędzej Kwaśniewski dostałby to stanowisko ale znając podejście Unijnych przywódców każda kandydatura naszego rodaka zostanie odrzucona bo "to może zostać odebrane przez ruskich jako prowokacja". Osobiście nie widzę stanowiska dla Tuska i jest to wymysł PiSu aby kolejny raz wsadzić kij w szprychy-moje zdanie.

O kompleksach/nienawiści/nagonce do Niemców nie chce mi się nawet pisać . Przypomnę jedynie, że TVP potrafiła wmówić, że Tusk ma rudy czyli pomarańczowy kolor włosów. Zakładam, że większość wyborców PiS rozróżnia kolory. Czemu wiec powtarzają kłamstwa zamiast powiedzieć co sami myślą i widzą?
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dalej będziesz wklejać ku**a artykułu z tego główną które przestanie istnieć za dwa miesiącae.
,,Postawiona przez sąd w stan upadłości” Najpierw idioto poczytaj na temat jak wygląda sytuacja sprzedaży i upadłości takich spółek które są bankrutami. Syndyk masy upadłościowej sprzedaje i to sobie wbij do głowy wyznaczony przez sąd!!!!!!
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Hardziu to sobie wybierze dowolny krzykliwy naglowek z TVPinfo i weszy wielki skandal niewiele rozumiejac...
To powiedz Hardziu co sie stalo tragicznego dla Polski i polskiej muzyki po tym jak Warner kupil PN?
Poza tym czytaj uwazniej artykuly ktore linkujesz... nawet Glinski powiedzial ze 80 mln to kwota anegdotyczna...
Co do PKL... nawet jesli na upartego mógłbym sie zgodzic ze pewne mocno strategiczne spolki, powinny byc kontrolowane przez panstwo to powiedz mi jakie strategiczne znaczenie dla kraju ma PKL? To ze spolka przynosi zysk nie oznacza z automatu ze musi byc panstwowa... to jakis absurd...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Typer pisze:Wiele firm po wyjściu UK z UE chciało przenieść swoje oddziały do naszego kraju, to się nie stało bo nasz kraj był traktowany jako niepraworządny.

Kpisz czy żartujesz sobie.
Nie chce mi się teraz szukać firm które zainwestowały w Polsce ale lista jest długa.
Jesteś dyletantem albo tego nie widzisz!!!.
Typer pisze:Z naszego punktu widzenia nic nie strąciliśmy, być może dostępność do tego typu muzyki jest obecnie łatwiejsza.

No tak przecież jest yt spoti i chuj cie interesuje kto ma do nich prawa.
Typowe podejście człowieka któremu wszystko jedno byle by było za darmo i łatwo dostępne w necie.
Typer pisze:Najprawdopodobniej ktoś zrobił kopie, może nie całości ale jakieś smaczki powinny wyjść w przyszłości. Ciekawe czy wtedy też będziesz ich bronił.

Taaaa, na razie to puste gadanie niczym nie poparte.
Za to wszyscy słyszeliśmy jak to przy wisky i cygarach politycy z Po gadali ze Polska to ruina.. tylko dzięki komu tak było.
Typer pisze:O odejsciu Tuska pierwszy raz przeczytałem wczoraj od Ciebie. Wcześniej nic nie słyszałem, nic nie czytałem na ten temat. Jakie ewentualnie stanowisko miałby pełnić?

Taki wygadany a tak mało poinformowany :lol:
Nawet z radiu zet już o tym gadali i też to już biorą pod uwagę ze niektórzy ministrowie będą ROTACYJNI :sarcastic:
Jakie np zastąpi Ulszulkę.
Typer pisze: Przypomnę jedynie, że TVP potrafiła wmówić, że Tusk ma rudy czyli pomarańczowy kolor włosów

TVN potrafiło wmówić ze Duda to długopis mimo że zawetował kilka ustaw pisu.
Czemu wiec powtarzają kłamstwa zamiast powiedzieć co sami myślą i widzą.
Typer pisze:O kompleksach/nienawiści/nagonce do Niemców nie chce mi się nawet pisać

Powiedz jedno .. czy widziałeś jak Niemcy próbowali wpłynąć na wybory w Polsce i zamontować spolegliwy rząd.
Tylko napisz co myślisz a nie co mówią w stacjach przychylnych opozycji.
Ciekawe co z reparacjami.. jak myślisz czy podejmą temat czy będą udawać ze go nie było.
Możesz napisać też jakie jest Twoje zdanie na ten temat i co myślisz o reparacjach.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


komin,
PKL - polskie koleje linowe a nie słowackie.. koniec tematu.
Polska muzyka powinna byc w Polskich rękach.. no tak ale nic sie nie stało.. koniec termatu.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


To czemu Lotos sprzedali Saudyjczykom też powinien być w polskich rękach takim tokiem rozumowania idąc
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Spajk,
Poczytaj czemu tak było to się dowiesz.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Zagraniczne firmy powstawały za czasów AWS/SLD/PiS/PO/PiS i będą dalej się pojawiać nowe. Chodzi o szanse jaką mieliśmy na przejecie olbrzymiej ilości firm, które siłą rzeczy chciały/musiały zostać w UE. Głównie chodziło o sektor finansowy. Niestety samo stwierdzenie, że nasz kraj nie jest praworządny odstraszył wiele firm. Stracona szansa

Wymysł sobie jakiś zespół muzyczny, wokalistkę czy wokalistę. Jak myślisz, czy jego twórczość należy do jakiegoś państwowego podmiotu? Jak rozumiem, nie potrafisz przedstawić jakie profity z tych piosenek ma Warner Music czy jakie my mieliśmy. Na ten temat najlepiej zasięgnij zdania od wykonawców tych piosenek. Zapewne mają to gdzieś, jeśli ktoś tego słucha i mają tantiemy to są zadowoleni.

Niszczą i nie chcą nikomu pokazać co tam jest. To nie teoria spiskowa tylko brak zaprzeczenia z ich strony. Nieistotne dokumenty ale nie pokażą aby udowodnić :P

Polska w ruinie to sztandarowe hasło premier Szydło, która później przepraszała za te słowa. Nie wprowadzając żadnej ustawy rozdała miliardy PLN, wiec chyba nie dostała gospodarki w zapaści :dontknow:

Słowo "rotacyjny" stało się modne. Za czasów PiS też zmieniali się ministrowie czy marszałkowie. Wątpię aby Tusk wrócił na poprzednie stanowisko w UE, to mało prawdopodobne. W każdym razie nie napisałeś kto przekazał taką informację w radiu Zet, ktoś z PiSu?

było Veto tylko po to aby podpisać bardziej restrykcyjną ustawę

Nie widziałem i nie odczułem aby Niemcy wpływali na nasza kampanie wyborczą. Jeśli piszesz o Weberze to taką samą rolę odegrała Meloni.
Nie da się zadośćuczynić za krzywdy wojenne. Nie potrafię wycenić życia ludzkiego i trzeba być ZEREM aby się podjąć takiej rachuby. Niemcy i ruscy nigdy nie będą w stanie wypłacić takiej kwoty aby cofnąć czas i zaniechać swoich czynów. Jeśli uważasz że odpowiedziałem wymijająco, ulegle czy cos w ten sposób to napisz mi jakiej kwoty sam byś oczekiwał za śmierć kogoś ze swojej rodziny, być może jakiś Twój przodek został zamordowany przez nazistów.

Nikt nam nie kazał wyprzedawać Lotosu i rafinerii Gdańskiej. Unia jedynie zabroniła monopolu
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:PKL - polskie koleje linowe a nie słowackie.. koniec tematu.

muj buku....co za durne wyjasnienie :lol: chodzi ci o to ze ma polskie w nazwie? wiele firma ma slowo "polskie" w produktach i jakos daja sobie rade bez SP. ja sie pytam jakie strategiczne znaczenie dla kraju ma PKL?
coz by sie tak strasznego stalo gdyby wlascicielem kolejki na Gubalowke nie byl Skarb Panstwa tylko np baca Janusz Gasienica Kolejorz? albo szejk z Dubaju? :dontknow:

Hardaszian pisze:Polska muzyka powinna byc w Polskich rękach.. no tak ale nic sie nie stało.. koniec termatu.

hahah...sorry jestes debilem... Sony, Warner i Uniwersal wydaje 80% polskiej muzyki od kilku dekad i jakos polska muzyka nie zdechla....
Zeby bylo smieszniej... Warner po wykupieniu PN zrobil wiecej dobrego niz zlego... przede wszystkim zarchiwizowal WSZYSTKIE nagrania z archiwum PN, przez co dostep do nich stal sie o wiele latwiejszy... zeby bylo jeszcze smieszniej... oryginaly tasm i innych form zapisu NIGDY nie byly przedmiotem sprzedazy wraz z PN! sa one w posiadaniu jakiejs PANSTWOWEJ instytucji ktorej nazwy nie pamietam...
Wiesz jaka jest najwieksza roznica na rynku muzycznym od czasow przejecia PN przez Warnera? Ze Warner sporo tych archiwalnych plyt nadal wydaje w formie fizycznej... od Niemena, przez SBB po Jantar czy Grechute... nie sa to powalajace naklady które przynosilyby Warnerowi jakies znaczace zyski bo i chetnych na zakup ciezko znalezc... strzelam ze to działalność na granicy oplacalnosci, ale wydaja. Niemal wszystko znajdziesz w serwisach streamingowych. Wiec z czym masz problem?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Typer pisze: Niestety samo stwierdzenie, że nasz kraj nie jest praworządny odstraszył wiele firm

Tak, tak nie sprawdzili jak jest w rzeczywistości tylko uwierzyli na gębę tuskowi i reszcie bajkopisarzy :taunt.:
Typer pisze:Wymysł sobie jakiś zespół muzyczny, wokalistkę czy wokalistę. Jak myślisz, czy jego twórczość należy do jakiegoś państwowego podmiotu? Jak rozumiem, nie potrafisz przedstawić jakie profity z tych piosenek ma Warner Music czy jakie my mieliśmy. Na ten temat najlepiej zasięgnij zdania od wykonawców tych piosenek. Zapewne mają to gdzieś, jeśli ktoś tego słucha i mają tantiemy to są zadowoleni.

Nie chodzi mi o same tamtiemy.
Jest też coś takiego jak dobro ogółu, majątek państwowy, dorobek muzyczny danego państwa.
Jesteś młodym człowiekiem wychowanym na Biberze i tego nie rozumiesz.
Ja wychowałem się na Bajmie,Republice, Kombi, Lady Pank i chciałbym żeby te zajebiste nagrania były w Polskich rekach a nie murzynów z Usa.
Nie wiem czy twój tok myślenia bierze to pod uwagę czy tylko twierdzisz że nic się nie stało żeby wybielić decyzje opozycji.
Typer pisze:Niszczą i nie chcą nikomu pokazać co tam jest. To nie teoria spiskowa tylko brak zaprzeczenia z ich strony.

Tak powinni przed ich niszczeniem prowadzić wycieczki dla wszystkich zainteresowanych i pokazywać co tam się znajduje.
Taaa mają zaprzeczać.. nie niszczymy obciążających nas dokumentów.... był byś spokojniejszy jakby tak twierdzili :sarcastic:
Typer pisze:Nie widziałem i nie odczułem aby Niemcy wpływali na nasza kampanie wyborczą. Jeśli piszesz o Weberze to taką samą rolę odegrała Meloni

Klapki na oczach nic nowego.
Typer pisze:Nie da się zadośćuczynić za krzywdy wojenne. Nie potrafię wycenić życia ludzkiego i trzeba być ZEREM aby się podjąć takiej rachuby. Niemcy i ruscy nigdy nie będą w stanie wypłacić takiej kwoty aby cofnąć czas i zaniechać swoich czynów. Jeśli uważasz że odpowiedziałem wymijająco, ulegle czy cos w ten sposób to napisz mi jakiej kwoty sam byś oczekiwał za śmierć kogoś ze swojej rodziny, być może jakiś Twój przodek został zamordowany przez nazistów.

Znowu NIE DA SIĘ ,NIE RÓBMY TEGO,NIE WARTO drażnić Niemców.
Widzę że ciekawą taktykę przybrałeś.. nie da się wycenić ludzkiego życia więc odpuśćmy.
Trochę płytkie i krótkowzroczne pojmowanie tego szerokiego tematu
Ale mój kolego zgoda że nie da się wycenić ludzkiego życia ale nie tylko chodzi tu ludzi.
Jest cała długa lista spraw które powinny znaleźć zadośćuczynienie.
Ale nie rozczarowałeś mnie swoją odpowiedzią choć po cichu liczyłem ze może w tej kwestii będziemy się zgadzać ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


komin pisze:chodzi ci o to ze ma polskie w nazwie?

Spłyciłem temat bo i tak nie przyznałbyś mi racji ;)
A co PN nie wypuszczały tych płyt.
Z tego co pamiętam tez sporo było dostępnych.
Argument śmieszny i bezsensowny.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Spłyciłem temat bo i tak nie przyznałbyś mi racji

Nie splyciles...spierdalasz bo brak ci rozsadnego argumentu...

Hardaszian pisze:A co PN nie wypuszczały tych płyt.
Z tego co pamiętam tez sporo było dostępnych.
Argument śmieszny i bezsensowny.

No wlasnie o to chodzi ze niezbyt wypuszczaly...
a jaki jest twoj argument skoro piszesz:
Hardaszian pisze:Jest też coś takiego jak dobro ogółu, majątek państwowy, dorobek muzyczny danego państwa.
Jesteś młodym człowiekiem wychowanym na Biberze i tego nie rozumiesz.
Ja wychowałem się na Bajmie,Republice, Kombi, Lady Pank i chciałbym żeby te zajebiste nagrania były w Polskich rekach a nie murzynów z Usa.

wiec sprawdz w jakich wytworniach sa te zespoly dzisiaj? czy plyta jakiegos zespolu wydana przez PN brzmi inaczej niz ta wydana Warnera? co firma wydajaca plyty ma do dorobku muzycznego jakiegos panstwa?muzycy tworza muzyke i jej wydawanie powierzaja tym kto im najlepiej placi i najlepiej promuje... zapewniam Cie ze muzykow malo interesuje czy wlascicielem wydawnictwa jest skarb panstwa czy murzyn z USA...
Jedna z najbardziej wartosciowych rzeczy w dorobku PN byla seria Polish Jazz...sprawdz co bylo dostepne z tej serii na rynku pod koniec dzialalnosci PN... i sprawdz co ma do zaoferowania Warner na dzis... pomimo tego ze takie plyty nie uczynia z Warnera milionerow to je wznawiaja... a PN? mialo je na tasmach w archiwum... zajebisty dorobek i "dobro narodowe" ktorego nawet sie nie dalo posluchac bo sie kurzylo gdzies w magazynach... Jak zamkniete muzeum ze zgromadzonymi dobrami narodowymi...jaki to ma sens..
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Przepraszam was Panowie, ale mam pytanie. Czy wy naprawdę rozmawiacie o gospodarce i polityce o zgrozo na rzeczowe argumenty, z zatwardziałym, typowym wyborcą PISU?
Oczywiście, że ten gamoń będzie bronił pisowców i robił intelektualne fikołki aby postawić ich w dobrym świetle, bo to jest beneficjent rozdawniczej polityki, który żyje z pracy innych. Chciałby aby ten stan trwał wiecznie i na większą skalę. Go nie interesuje, że nasze dzieci i wnuki będą musiały spłacać te rozdawnictwo do końca swoich dni. To jest facet, który nie ma dzieci, nie ma żony, nie ma nic, oprócz renty z tego co się zdążyłem zorientować. Nie ma ambicji, ma tylko nienawiść wpojoną przez reżimową telewizję. To jest niesamowite, że ludzie są podatni na tak prymitywną propagandę, którą tam serwują.

Nie ma sensu temu facetowi przemawiać do rozsądku, to jest taki etap fantyzmu, że nie ma powrotu, bo musiałby sam przed sobą przyznać się do błędu. Tacy ludzie tego nei robią, czekają aż jakiś autorytet z tego środowiska zmieni front i dopiero wtedy ściana może zacząć pękać. Bo sami nie są zdolni do krytycznego myślenia.
Ale jesteście niesamowici, że prowadzicie dyskusję i się angażujecie w prostowanie bredni bezrobotnego rencisty, który po nocach najebany siedzi na transmisji u swojej niespełnionej miłości i wali tyle błędów i literówek, że musi mieć co noc przynajmniej 10 promili w wydychanym. Smutny typ.
Aż musiałem się zarejestrować i to napisać, bo zawsze jak widzę taki przypadek, to się wkurwiam na to, że po 8 latach upadku państwowości, gospodarki i relacji między ludzkich, jest ktoś kto kurwa absolutnie bezkrytycznie na to patrzy i jedyne co mu w głowie siedzi to TUSK DIABEU. Dramat.
Awatar użytkownika
inteligentbezszkoly
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 0
Rejestracja: 19 lis 2023, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweeeti
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:No wlasnie o to chodzi ze niezbyt wypuszczaly...

Ja tam nie miałem problemu z kupnem tej czy innej pozycji ale rozumiem że jakoś musisz bronić swojego toku rozumowania.
komin pisze: zapewniam Cie ze muzykow malo interesuje czy wlascicielem wydawnictwa jest skarb panstwa czy murzyn z USA...

Ale pozwolisz że mnie to interesuje i ministra kultury i DZIEDZICTWA NARODOWEGO.
A ta muzyka jest właśnie naszym dziedzictwem które powinniśmy szanować i o nie dbać.
komin pisze:Jedna z najbardziej wartosciowych rzeczy w dorobku PN byla seria Polish Jazz...sprawdz co bylo dostepne z tej serii na rynku pod koniec dzialalnosci PN... i sprawdz co ma do zaoferowania Warner na dzis... pomimo tego ze takie plyty nie uczynia z Warnera milionerow to je wznawiaja... a PN? mialo je na tasmach w archiwum... zajebisty dorobek i "dobro narodowe" ktorego nawet sie nie dalo posluchac bo sie kurzylo gdzies w magazynach

Nie przepadam za jazzem ale pewno też można było kupić.
A co bidoku nie mogłeś nic kupić jazzowy melomanie :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Donald Tusk: musimy jak najszybciej rozpocząć budowę elektrowni jądrowej, ale może w innym miejscu

Miejsce mu nie pasuje.
Może Żarnowiec.
Grad to ogarnie wszystko się uda :sarcastic:
https://www.wnp.pl/energetyka/donald-tu ... 71400.html
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Ale pozwolisz że mnie to interesuje i ministra kultury i DZIEDZICTWA NARODOWEGO.
A ta muzyka jest właśnie naszym dziedzictwem które powinniśmy szanować i o nie dbać.

Ok....bo gadal dziad do obrazu, a obraz...
To wytlumacz mi w takim razie kiedy muzyka staje sie dziedzictwem i narodowym i czemu minister kultury nie przejmie Sony, Uniwersala i Warnera? Oni wydaja polskich muzykow juz od dawna i jakos ministerstwo sie nie pali, nie krzyczy ze dziedzictwo... Zasoby PN to jakis marny procent tego co zostalo w Polsce wydane a jakos nie robisz awantury o cala reszte... czemu?

Hardaszian pisze:Nie przepadam za jazzem ale pewno też można było kupić.
A co bidoku nie mogłeś nic kupić jazzowy melomanie

Chuj mnie obchodzi za czym przepadasz, ale zapewniam Cie ze nie mozna bylo kupic... PN zdechly na dlugo przed tym zanim przejal je Warner... z prostej przyczyny, jako panstwowa firma mieli w dupie biznes i zwyczajnie nie radzili sobie. Ja moge Warnerowi podziekowac tylko.... nawet jesli wlascicielem jest jakis murzyn z USA, to zadbal o te kolekcje lepiej niz minister kultury i przynajmniej moge sobie tego "dziedzictwa" posluchac...czy kupujac fizyczne winyle, czy CD, czy po prostu na Spotify...
No ale chuj... Hard przeczytal w TVPinfo ze nie dbamy i nie szanujemy dziedzictwa... i tak wlasnie jest bo TVP tak powiedzialo... chuj z tym ze ma sie to nijak do rzeczywistosci...przeciez TVP i Hard nie moga sie mylic...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:No ale chuj... Hard przeczytal w TVPinfo ze nie dbamy i nie szanujemy dziedzictwa... i tak wlasnie jest bo TVP tak powiedzialo

Wmawiasz mi na siłę że nie mam swojego zdania.
No tak tylko ty myślisz samodzielnie inni którzy się z Tobą nie zgadzają powtarzają po innych.
Ty masz racje bo komin nie może się mylić.
Twoje argumenty nie nie przekonują.
I twoje pierdolenie o tym że nie można było nic kupić jest nonsensowne.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


komin,
Właśnie się zastanawiam czemu do Typera się nie przypierdolisz tylko ciągle do mnie.
Czyżbyś ze wszystkim się z nim tu zgadzał.. hmmmm czy chodzi i coś innego.
Chyba nie napisałeś ŻADNEGO postu że się z nim nie zgadzasz.. czyżby aż taka zgodność myślenia.
Proponuje jednakowo tu wszystkich traktować a nie tylko przypierdalać się do tych do których wypada.
To tyle panie samodzielnie myślący.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Wmawiasz mi na siłę że nie mam swojego zdania.

To Tobie trzeba jeszcze to wmawiac? :shock: :lol: przeciez ty przyjmujesz wszystko co uslyszysz w TVP za prawde objawiona...
Co do ostatniej dyskusji, to ja nawet nie rozwazam jej na poziomie argumentow... przedstawiam ci fakty ktorych ty nie przyjmujesz do wiadomosci bo ci nie pasuja nie do rzeczywistosci ale tego w co slepo wierzysz.
Roznimy sie tym przede wszystkim ze ja jestem w stanie nie zgodzic sie tak z dzialaniami PO gdy mi sie nie podobaja jak i pochwalic jakis ruch PISu gdy mi siada... Ty jestes jak kon kopalniany...nawet klapek na oczy Ci nie trzeba by bezmyslnie wierzyc we wszystko co w tym swoim TVP uslyszysz..

Z Typerem to nie wiem czy sie ZAWSZE zgadzam... wydaje mi sie ze jest zdecydowanie bardziej lewicowy ode mnie, ale on w przeciwienstwie do Ciebie nie jest fanatykiem. Jesli pytasz czy mam jakis problem w ewentualnym niezgadzaniu sie z nim to nie, nie mam... jesli da mi powod to nie widze problemu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość