Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

Typer pisze:Przypadek, że teraz znikają dokumenty fizyczne i cyfrowe?

jeśli dodamy 2+2 to wychodzi po co jest ten czas dla PiSu


Niszczenie oraz ostatnie skoki na kasę i stołki.

"Sasin wypłacił premie za KPO, a pieniędzy z UE wciąż nie ma!"
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/kpo-nie-ma-ale-sasin-wyplacil-nagrody-aa-UyUV-haf7-nuXD.html

"Poszukali samorządu na Mazowszu, który jest rządzony przez PiS - wyjaśnił rozgrywającą się właśnie intrygę. Jak doprecyzował, w tym regionie jest taki jeden, właśnie w Otwocku. - I pomyśleli, że jeśli podpiszą z Otwockiem taką umowę i Rada Miasta się zgodzi, żeby współtworzyć tę fundację, to w Ministerstwie Kultury stworzą taki specjalny fundusz stumilionowy na najbliższe 10 lat. A miasto Otwock doda dwa miliony. Dodatkowo państwo wyremontuje jeszcze jakiś budynek w Otwocku za 3,5 miliony. I będą mogli przez 10 lat, nie mając władzy, dzielić po dziesięć milionów rocznie i przekazywać swoim - wyjaśnił gość Mikołaja Lizuta."
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,30408991,wielki-skok-na-kase-w-otwocku-kosztowne-10-lat-dzialalnosci.html

https://polityka.se.pl/wiadomosci/ostatni-skok-na-kase-i-stolki-politycy-opozycji-wskazuja-palcem-konkretne-dzialania-pis-aa-7C13-nekL-zR87.html

Prosimy nie nadużywać czcionki na większą ;) podkreślenie jakiegoś wyrazu czy zdania to jedno, cała wypowiedź to przesada.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:semt3x, zrelaksuj sie....nastawiles sie ze bede atakowal i szukasz dziury w calym, gdy ja jedynie zadalem proste pytanie. Mnie po prostu, zwyczajnie, zainteresowala prosta sprawa...wstawiles linka do ksiazki, przeczytalem jej opis w ktorym ktos twierdzi ze autor naprawde doswiadczyl tego co tam jest napisane...czyli zaproszenie od kosmitow, podroz na inna planete itd... Nie pytalem o jej tresc! Bo jak sie domyslasz, nie znam jej tresci. Zapytalem, mowiac wprost, czy wierzysz ze to mialo miejsce?
Rozumiem ze na tak postawione pytanie, nie chcesz/nie mozesz/nie masz ochoty udzielic odpowiedzi?
Po co wiec odpowiadasz mi na pytanie ktorego nie zadalem :dontknow:
Swoja droga... gdybym zakladal ze autor klamie/oszukuje odnosnie tej kosmicznej wycieczki, to mialbym problem z wiara w ten przekaz... bo skoro wiedza i przekaz ktore plyna z tej ksiazki maja pochodzic od kosmitow, a jednak koles oszukal z ta swoja podrożą, to onaczaloby ze wiedza i przekaz rowniez sa fejkowe... taka moja rozkminka... moge sie mylic.


pytales czy w to wierze w jedno zdanie z tej ksiazki jakby ono mialobyc fundamentalne a tak nie jest i te zdanie nie ma zadnego znaczenia a odnioslem sie do tego co ma znaczenie w tej ksiazce czyli do przekazu ktory z niej plynie i pewnie cie zaskocze albo i nie bo ta odpowiedz nie byla dla ciebie bo ty tak naprawde nie chciales sie nic dowiedziec i twoje pytanie bylo tylko wstepem do dalszej dyskusji ktora by nic nie wniosla bo takie tylko lubisz i prowadzisz i poniekad tez tak sie dzieje tylko ze ja przy okazji robie cos dla ogolu i odpowiadam w taki sposob zeby ktos to nie jest trollem moglby cos wyniesc z tego co pisze/odpowiadam
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Typer pisze:Hardaszian,
możesz starać się wyśmiać sprawę ale nie zmieni to faktów https://wiadomosci.wp.pl/msz-niszczyl-w-pazdzierniku-dokumenty-kontenery-i-kilogramy-dyskow-twardych-6961617251150592a. Masz tam oficjalne stanowisko MZS. Pomyliłem się z wagą(może usłyszałem PRAWIE pół tony) i napisałem ministerstwa a chodzi o JEDNO ministerstwo. Warto dodać, że podczas kampanii wiele mówiło się o handlu wizami i licznych nieprawidłowościach. Przypadek, że teraz znikają dokumenty fizyczne i cyfrowe?

Kaczyński raczył stwierdzić "obecna większość w parlamencie nie ma tej klasy/poziomu/wychowania co Witek i ludzie w Pis" jakoś tak brzmiało stwierdzenie prezesa po wyborze marszałków. Uważasz, że po kolejnej tego typu obeldze ktoś będzie chciał z nimi tworzyć rząd? Przymilają się do PSL a jak zagłosowali na Zgorzelskiego? Jak się wypowiedział dziś Bochenek o Hołowni?
Kukiz i jego ludzie już się nie dogadali co do programu. Partia Ziobry a konkretnie poseł Ozdoba powiedział, że Morawiecki z nikim z ich partii nie negocjował tworzenia rządu. Ardanowski i jego koledzy na pytanie czy zostaną w PiS nie odpowiadają nic. jeśli dodamy 2+2 to wychodzi po co jest ten czas dla PiSu i nie chodzi o tworzenie nowej większości bo jej nie będzie.

semt3x,
1 Moderator może usunąć post/temat/dział/użytkownika wraz z jego twórczością
2 Temat został zablokowany znacznie wcześniej niż 23:59
3 Zgłoszone posty często są usuwane lub gdy sam zobaczę niestosowny jad
4 Jeśli dobrze pamiętam to Komin napisał cos w stylu J..ć PiS a Twój to było coś w stylu "oby PiS jednak wygrał"... mylę się? Serio to jest tak ważny i wiele wnoszący post? Faktycznie mogł on zmienić wyniki wyborów....
5 Nie wiem czy zauważyłeś ale 99% Twoich postów wywołuje taki sam wydźwięk na forumowiczach. Pozostawię tu miejsce do samodzielnej interpretacji...


zle pamietasz ale nie jest to juz istotne. przyjmij do wiadomosci ze nie mam ochoty z toba podejmowac jakiejkolwiek wiecej dyskusji czy interakcji skoro mozesz manipulowac moimi wypowiedziami czy przekazem dla wlasnej wygody czy widzi misie poprzez naduzycie uprawnien bo moj post nie byl niezgodny i zmiescil sie w czasie i tak jak wspomnialem pojawil sie nawet na forum i nikt go nie zglsiil bo nie bylo podstaw wiec daruj sobie albo i nie jak tam sobie chcesz lata mi to poprostu tzn ty.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


tutaj jeszcze ta ksiazka w formie audiobooka. prosciej juz chyba sie nie da

https://www.youtube.com/playlist?list=PLQCq6zbsHNZfsKWlXpNpOeux9bq37GZT5

a tutaj krotka zajawka z niezaleznego zrodla

Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Staram się pisać w punktach abyś łatwo przyswoił wiedze ale i to jest dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem. Na którym etapie edukacja zawiodła w Twoim przypadku? Do pełni szczęścia jeszcze napisz, że wszyscy na forum odbierają Cie za debila bo zły, okropny moderator zmienia sens tych pierdów które tu wypisujesz...

Gdybyś włączył minimum logiki, to doszedłbyś do wniosku co musisz zrobić aby nie mieć ze mną styczności. Pisząc całkowicie szczerze byłoby szkoda, gdybyśmy nie mieli okazji czytać tego co wyprodukowały Twoje neurony w procesie myślenia

Tylko znowu pojawia się problem... co autor miał na myśli?
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x pisze:pytales czy w to wierze w jedno zdanie z tej ksiazki jakby ono mialobyc fundamentalne a tak nie jest i te zdanie nie ma zadnego znaczenia a odnioslem sie do tego co ma znaczenie w tej ksiazce czyli do przekazu ktory z niej plynie i pewnie cie zaskocze albo i nie bo ta odpowiedz nie byla dla ciebie bo ty tak naprawde nie chciales sie nic dowiedziec i twoje pytanie bylo tylko wstepem do dalszej dyskusji ktora by nic nie wniosla bo takie tylko lubisz i prowadzisz i poniekad tez tak sie dzieje tylko ze ja przy okazji robie cos dla ogolu i odpowiadam w taki sposob zeby ktos to nie jest trollem moglby cos wyniesc z tego co pisze/odpowiadam

Kilka postow juz napisales, aby nadal nie odpowiedziec na proste pytanie... pytanie na ktore mozna odpowiedziec krotkim tak lub nie.
Nie bylo ono dla mnie "wstepem do dalszej dyskusji", choc faktycznie, dla mnie mialo znaczenie fundamentalne... dlaczego? napisalem juz wczesniej... Twoja wyimaginowana "misja" dla ogółu mnie nie interesuje, ani ziębi , ani grzeje... Jak na misjonarza wydajesz sie malo przekonywujacy, a co za tym idzie, chyba nieskuteczny... ale to tylko moje subiektywne, nieistotne odczucia.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Typer pisze:Staram się pisać w punktach abyś łatwo przyswoił wiedze ale i to jest dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem. Na którym etapie edukacja zawiodła w Twoim przypadku? Do pełni szczęścia jeszcze napisz, że wszyscy na forum odbierają Cie za debila bo zły, okropny moderator zmienia sens tych pierdów które tu wypisujesz...

Gdybyś włączył minimum logiki, to doszedłbyś do wniosku co musisz zrobić aby nie mieć ze mną styczności. Pisząc całkowicie szczerze byłoby szkoda, gdybyśmy nie mieli okazji czytać tego co wyprodukowały Twoje neurony w procesie myślenia

Tylko znowu pojawia się problem... co autor miał na myśli?


mam nadzieje ze teraz po tym wpisie zyje juz ci sie lepiej a teraz idz marudzic komus kogo to zainteresuje
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Typer pisze:Pisząc całkowicie szczerze byłoby szkoda, gdybyśmy nie mieli okazji czytać tego co wyprodukowały Twoje neurony w procesie myślenia

Otuszto!
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
semt3x pisze:pytales czy w to wierze w jedno zdanie z tej ksiazki jakby ono mialobyc fundamentalne a tak nie jest i te zdanie nie ma zadnego znaczenia a odnioslem sie do tego co ma znaczenie w tej ksiazce czyli do przekazu ktory z niej plynie i pewnie cie zaskocze albo i nie bo ta odpowiedz nie byla dla ciebie bo ty tak naprawde nie chciales sie nic dowiedziec i twoje pytanie bylo tylko wstepem do dalszej dyskusji ktora by nic nie wniosla bo takie tylko lubisz i prowadzisz i poniekad tez tak sie dzieje tylko ze ja przy okazji robie cos dla ogolu i odpowiadam w taki sposob zeby ktos to nie jest trollem moglby cos wyniesc z tego co pisze/odpowiadam

Kilka postow juz napisales, aby nadal nie odpowiedziec na proste pytanie... pytanie na ktore mozna odpowiedziec krotkim tak lub nie.
Nie bylo ono dla mnie "wstepem do dalszej dyskusji", choc faktycznie, dla mnie mialo znaczenie fundamentalne... dlaczego? napisalem juz wczesniej... Twoja wyimaginowana "misja" dla ogółu mnie nie interesuje, ani ziębi , ani grzeje... Jak na misjonarza wydajesz sie malo przekonywujacy, a co za tym idzie, chyba nieskuteczny... ale to tylko moje subiektywne, nieistotne odczucia.


podobnie jak ciebie mnie nie interesuje twoja opinia ani nic ona nie zmieni. jak kolega wyzej idz marudzic komus kogo to zainteresuje albo poprostu pomarudzcie sobie nawzajem.

btw misjonarze nie sa od przekonywania ani nie maja zadania przymuszac czy namawiac kogos do czegos bo to tak nie dziala. kazda osoba samemu musi chciec rozwoju inaczej to nie zadziala.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


czuć w tym oksymoron :dontknow:
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo,
O tą stopę mi chodziło...
Wielka Stopa (ang. Bigfoot, Big Foot), również znane jako Sasquatch (/ˈsæskwætʃ/) – mityczne zwierzę, które według niepotwierdzonych (kilkudziesięciu tysięcy) relacji żyje w Górach Skalistych i w sąsiednich regionach (USA i Kanada). Niektóre relacje wskazują na obecność stworzenia w rejonie Wielkich Jezior i w południowych stanach USA, a nawet na Wschodnim Wybrzeżu USA (m.in. w Pensylwanii[1]). Nazwa pochodzi od ogromnych śladów łap (stóp?), które były najczęstszym znakiem jego obecności.

Żadne wiarygodne dowody nie potwierdziły jak dotąd istnienia „Wielkiej Stopy” (nie znaleziono kości czy ciała, a fragmenty domniemanego futra okazały się sierścią znanych zwierząt lub niemożliwe do identyfikacji). Są tylko dowody pośrednie i niepewne: naoczni świadkowie, niedojedzone resztki pokarmu, przypisywane tej istocie odchody itp.
Ale rozumiem twój żarcik.
Ale dowody na niszczenie NIEWYGODNYCH dla pisu dowodów jest podobna.
Jakieś zdjęcia,brak wiarygodnych świadków itd.
Na razie to tylko spiskowe hipotezy i bajania opozycji.
A to że są ludzie którzy w to wierzą świadczy tylko o ich naiwności i łatwowierności.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Tusk premierem tylko na rok? „Być może”, „dobra informacja dla Polski
I tak wystarczy mu czasu żeby przypodobać się niemiaszkom.
Mam tylko nadzieję że w przyszłym rządzie będzie kilku hamulcowych (psl) bo na nich liczę.
Kosiniak- Kamysz wygląda na rozsądnego człowieka i razem z vetem prezydenta nie pozwolą wszystkiego spierdolić.
Ważna sprawą i sporym atutem pisu będzie możliwość niedopuszczenie do odrzucenia veta.
Więc nie będzie tak łatwo.
Liczę też na sld i ich prospołeczną politykę.
Już związki zawodowe planują demonstracje, rolnicy też nie popuszczą żeby nie spełniono ich 12 postulatów.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, podziwiam Twoją wiarę w PiS, nie rozumiem ale podziwiam.
Posiadasz jakieś wiarygodne źródło, że Tuskowi ktoś cos zaproponował?

Jak tam ceny paliwa w Krakowie, podskoczyły od kampanii? Cena za baryłkę ropy jest tańsza i dolar też spadł więc tak na logikę powinno być tak samo lub taniej ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Jak tam ceny paliwa w Krakowie, podskoczyły od kampanii? Cena za baryłkę ropy jest tańsza i dolar też spadł więc tak na logikę powinno być tak samo lub taniej

Jest drożej ale rozumiem co sugerujesz.
Kolejny wyznawca teorii spiskowych.
Czekam na obietnice tuska o paliwie za 5.19 :lol:
I tak mamy najtańsze paliwo w ue.
Doceniasz czy wolisz tankować u Niemców ;)
A Ty posiadasz jakieś wiarygodne źródło że pis niszczy niewygodne dla siebie dane hmmm ??
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Typer,
Raz już spierdolił to czemu tego ma znowu nie zrobić chociaż mówił że tego nie zrobi.
Przecież to WIELKI MIS I dusi się w sejmie.
Jakbyś logicznie myślał to byś zinterpretował jego słowa.. że w pierwsze 400 dni zrobi porządek a później odda władzę komuś delikatniejszemu (cytuje z głowy)
Łącząc fakty że zbliżają się wybory do ue sprawa jest dla mnie jasna.
Zrobi swoje i.......
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


No pszejebane z tym Tuskiem bedzie... wprowadzi marke niemiecka jako srodek platniczy, dzieci w szkolach beda czytac Goethego zamiast Mickiewicza i oczywiscie w oryginale bo jezyk polski zostanie zlikwidowany, w przedszkolach obowiazkowa zmiana plci dla chetnych i niechetnych a ewentualne malzenstwo tylko bedzie wolno jednoplciowe, auta tez wylacznie niemieckie, oczywiscie na prad z niemieckiej elektrowni opalanej ruskim weglem, wurst zamiast kielbasy... w dupie bedziemy i gowno dla nas zostanie... a sorry..nie, gowno tez bedzie nielegalne... tylko Scheiße
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Otuszto.
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


To ma być największa inwestycja w Polsce od czasów transformacji. O fabrykę Intela biła się cała UE

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gospodarka/ne ... gn=firefox
Takich inwestycji nie było za rządów po-psl.
To kolejna duża firma która inwestuje w Polsce.
Polska to bardzo dobry kraj na tego typu inwestycje.
Stabilna gospodarka, wykwalifikowani pracownicy no i właściwa polityka rządu która zachęca do tego.
Nasz kraj stale się rozwija i staje się sporą konkurencją dla całej ue.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


za czasow po-psl bylo tylko jedno

haslo

nie ma pieniadzy i nie bedzie

a ostatecznie zeby pokryc dlug ktorego narobili rozkradajac co sie da

pokryli go z ofe i wyprzedazy panstwowej.


bylo minelo a helmut tez juz chyby dostrzegl niezadowolenie polakow i nasza swiadomosc ze drugi raz takie cos nie przejdzie. ale w polityce wszystko jest mozliwe i nie zdziwilbym sie gdyby tusk znow zaczal tylko mowic ze nie ma na nic pieniedzy i nie bedzie a ludzie ktorzy go wybrali beda mu przytakiwac z przyklaskiem.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości