Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

Ale się temat rozwinął, do następnych wyborów będzie się Ciągnął :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


komin pisze:kurwiu w sandalach

Oj,oj czyżby chamstwo i prostactwo z ciebie wychodziło.
Ja jakoś potrafię zachowywać się kulturalnie w stosunku do ciebie.
Trochę to słabe!!!
Od ciebie trochę więcej wymagam wiec nie zachowuj się jak cała reszta.
Ps widzę że strasznie cie bawi ze go przyłapałeś na wklejaniu nie swoich myśli.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


rynce_opadajo pisze:- Owszem, są. Nie rób tego co Kaczyński i nie odbieraj innym prawa do pojmowania dobra państwa nie po prezesowsku.

Taaa wszyscy widzieliśmy jak wyglądało pojmowanie dobra państwa za rządów po -psl.

Cisza i pustka w głowie :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


„Tusk poinformował swoich koalicjantów, że może być premierem tylko przez rok, a następnie wrócić do Brukseli, żeby objąć stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej” – poinformował portal Brussels Signals, powołując się na publikację Radia Zet.

Znowu chce spierdolic do Brukseli.
Ciekawe co obiecał za to stanowisko.
Wielki mis znowu wraca na salony i skończy się upiorna myśl o powrocie w ławy sejmowe :sarcastic:
Przez rok będzie premierem na tel a później... jazda z tego bagna.
O cpk możemy zapomnieć (lotnisko w Berlinie) rozbudowa portu kontenerowego też ( Hamburg)
Do tego pewno jeszcze dojdą imigranci no i niekorzystne dla Polski zmiany traktatowe.
Jeszcze wiele by wymieniać co może zrobić żeby niemiaszkom się przypodobać.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


https://tjehooba.pl/czeste-pytania/#nazwa

ciekawy temat. paradoksalnie mam ta ksiaze juz jakis czas i jeszcze nie zabaralem sie za przeczytanie jej i jest mi w sumie smutno i musze to zrobic.

tutaj nizej z kolei podcast z przekazem dla ogolu czyli latwo dostepny i powszechny. nie namawiam zebby nie bylo







no i w nawiazaniu do ostatniej dyskusji az chyba z ciekawosci zamowie sobie ksiazke zeby pogladowo przerobic troche tej najstarszej wiedzy mimo ze juz tez pewnie mocno przeklamana w tym wdyaniu ale w tym juz niedostepnym oryginalnym przekazie jedyna chyba wlasicwa wiedza, mianowicie*

https://www.taniaksiazka.pl/tora-piecioksiag-mojzesza-p-1614981.html

*jeden przecinek dla komina niech ma :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Hardaszian pisze:Oj,oj czyżby chamstwo i prostactwo z ciebie wychodziło

Oj Hardziu...wiesz ze to z czystej sympatii pojmowanej w ciut kominowy sposob...
To wyslac pindolka na PW? :D


semt3x pisze:*jeden przecinek dla komina niech ma

Dziękuję, w imieniu wlasnym i ludzkosci :D Twa hojność odebrała mi mowę, do oczu napłynęły łzy wzruszenia... jam niegodzien... :shock2:
No ok... może troszkę dramatyzuje...

EDIT: kliknalem w Twoj link Semtex...ten pierwszy... Ty tak serio? czy trolujesz?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


"Z celi do Brukseli", "skandal na skalę europejską". Fala komentarzy po wyjściu Karpińskiego z aresztu

https://polskieradio24.pl/5/1222/artyku ... -z-aresztu
Tak, teraz bedzie mógł pracować z innymi łapówkarzami (Eva Kaili,Marc Tarabella) nad przestrzeganiem praworządności.
W tym czasie europosłom pis odebrano immunitety za lajkowanie twitów.
Tam to dopiero jest BAGNO !!!
https://wpolityce.pl/polityka/654316-ki ... -tarabella
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


komin pisze:kliknalem w Twoj link Semtex...ten pierwszy... Ty tak serio? czy trolujesz?


tzn jesli chodzi o ta ksiazke

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4951379/misja

ktora mozna pobrac za darmo legalnie w formie pdf takze w jezyku polskim tutaj

https://bioresonant.com/product/thiaoouba-prophecy-e-book/

to ja tak powaznie tak jak powaznie tez zamowilem tore z poprzedniego wpisu.

tak calosciowo to tez jak najbardziej powaznie ale czasem dla zabawy tez podkrece ale nie moj przekaz a jedynie sama dyskusje ;)

moj przekaz jest w nadziei ze moze dzieki temu co mowie/pisze i materialom tu podawanym moze ktos wstapi na sciezke oswiecenia.

konczac kazdy kto wierzy czy nie wierzy powinien ta ksiazke przeczytac chocby z ciekawosci badz ostatecznie jako powiesc z dzialu fantastyki a zapewniam ze pojawi sie refleksja sama z siebie.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x, ok... mam pytanko... czy uwazasz ze te slowa to prawda?
In 1987 Michel Desmarquet was invited to visit planet Thiaoouba and was entrusted with the mission of writing a book containing critically important message to Earth's inhabitants.

Bron Buku nie zabraniam Ci w to wierzyc... pytam tylko...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Trochę mnie nie było i raczej nie mam ochoty nadrabiać tej lektury ;) nie mniej jednak cos tam przekartkowałem-jakkolwiek to brzmi

semt3x,
Temat został zablokowany ze względu na cisze wyborczą i wszystkie kolejne posty były usuwane. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś napisał go ponownie lub może już to zrobiłeś. Nie pamiętam. Szczerze wątpię aby gospodarka na podstawie wymysłów Lema była zbawienna dla Polski czy ludzkości.


Hardaszian pisze:Proces tworzenia rządu trwa. Za 7-8 dni zaprezentuję skład nowej Rady Ministrów.

Serio? Ile razy jeszcze Mateusz M pseudonim "Pinokio" musi Cię oszukać abyś zaczął dostrzegać jego kłamstwa? :P

Na temat Religii nawet nie chce mi się wypowiadać, ktoś pisał, ze będzie ciężko oderwać kościół od różnego rodzajów dotacji etc. Moim zdaniem jest to bardzo realne w tej kadencji sejmu.

Dziś lub wczoraj słyszałem w radiu, że ministerstwa(nie skupiłem się na tyle aby usłyszeć ile i które) do tej pory zutylizowały pół tony dysków twardych... Ktoś i tak zrobił kopie, ciekawe kiedy to wyjdzie lub za ile będzie kupowane milczenie ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin, o ile to że ufo i kosmici istnieją można założyć z dużym prawdopodobieństwem, to z jeszcze większym można założyć że nie ma szans żeby dotarli na ziemię.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Typer pisze:Dziś lub wczoraj słyszałem w radiu, że ministerstwa(nie skupiłem się na tyle aby usłyszeć ile i które) do tej pory zutylizowały pół tony dysków twardych... Ktoś i tak zrobił kopie, ciekawe kiedy to wyjdzie lub za ile będzie kupowane milczenie

Taaa były już niszczarki teraz dyski.
Może wyjdą nagarnia z knajpy sowa i przyjaciele..a sorry to inna ekipa.
Ciekawe czy ktoś w to wierzy oprócz Typera no i może rękawka.
Pół tony już kuriozalna jest waga nie mówiąc już o całej reszcie.
Słyszałem TYPER że wierzysz w istnienie wielkiej stopy :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


komin pisze:semt3x, ok... mam pytanko... czy uwazasz ze te slowa to prawda?
In 1987 Michel Desmarquet was invited to visit planet Thiaoouba and was entrusted with the mission of writing a book containing critically important message to Earth's inhabitants.

Bron Buku nie zabraniam Ci w to wierzyc... pytam tylko...


potraktuje twe pytanie powaznie ale to i tak nic nie zmieni.
uwazam ze twoje pytanie nie jest szczere tylko chcesz zmanipulowac pewnie tak zebym mial cos udowadniac. wiec rozwaznie czy to jest prawda czy nie nie ma sensu z naszej perspektywy tzn zwyklego szarego czlowieka tym bardziej gdy mowa jest o jednym zdaniu i bez przeczytania calej ksiazki, bo jak odpowiem ze uwazam ze to prawda to co? powiesz mi to udowodnij? tak samo jak nikt nie udowodni ze to prawda tak samo nikt nie udowodni ze nie jest to prawda. gdybys przeczytal wczesniejszy link do strony z czestymi pytaniami ktore odnosza sie do tej ksiazki ktory podalem post wczesniej tam jest nawet zagadnienie ze fizycy i naukowcy zostali poproszeni aby udowodnili w jakis sposob ze to nie jest prawda i zaden nie mial nawet pomyslu jak.

uwazam ze przekaz w tej ksiazce to prawda z ktora ludzie powinni sie zapoznac. poza tym mysle ze na te pytanie czy to prawda czy nie uzyskac odpowiedz mozna tylko poprzez przeczytanie jej samemu i to najlepiej wiecej niz raz. to co ona zawiera zaskoczy niejednego ktory podejdzie do niej z otwarta glowa i bez zadnego nastawienia a i tez tych ktorzy beda nastawieni sceptycznie bo jest inna niz to czego mozna sie spodziewac.

przypominam ze wyzej post podalem link do wersji pdf ktora mozna pobrac legalnie za darmo takze w jezyku polskim.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Typer pisze:Temat został zablokowany ze względu na cisze wyborczą i wszystkie kolejne posty były usuwane. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś napisał go ponownie lub może już to zrobiłeś..


prawda jest taka ze moj post zostal umieszczony 4-6 minut przed polnoca i zmiescil sie w czasie. ba ja nawet ten post widzialem juz na forum ze przeszedl i po chwili zostal usuniety razem z postem bodajze spajka ktory pocisnal mocno harda.

zreszta rozmawialem tez z dickiem od razu.

nie jest prawda ze usunales moj post ze wzgledu na cisze wyborcza i klamiesz. naduzyles swoich uprawnien i tyle a umieszczenie teraz tego wpisu nie ma zadnego sensu ani nie odda tego co mial oddac i doskonale zdajesz sobie z tego sprawe.


pomijajac ze to zrobiles to teraz jeszcze klamiesz, ha tfu
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:potraktuje twe pytanie powaznie ale to i tak nic nie zmieni.
uwazam ze twoje pytanie nie jest szczere tylko chcesz zmanipulowac pewnie tak zebym mial cos udowadniac

Bledne zalozenie, najnormalniej w swiecie serio zapytalem....nie chce zebys cokolwiek udowadnial...nawet zwykle tak lub nie by mnie satysfakcjonowalo.


semt3x pisze: mowa jest o jednym zdaniu i bez przeczytania calej ksiazki

tak, mowa jest tylko o jednym zdaniu, nawet nie z tresci a "zapowiedzi", opisu o czym ona jest. Zdanie to sugeruje ze nie jest to beletrystyka tylko... hm... ksiazka faktograficzna? podroznicza? dokumentalna? zwal jak zwal...
Generalnie, ktos sugeruje ze w 1987 jakis koles zostal zaproszony przez jakichs kosmitow na jaks blizej mi nie znana planete... przyjal zaproszenie, polecial, a tam mu powierzono misje napisania ksiazki z krytycznie waznymi informacjami dla Ziemian....tak tez zrobil.
Ty mi mowisz ze to prawda i ze w to wierzysz. W zasadzie tyle chcialem wiedziec. :ok: ale ze sie rozwinales to jeszcze pociagne temat...

semt3x pisze:gdybys przeczytal wczesniejszy link do strony z czestymi pytaniami ktore odnosza sie do tej ksiazki

przeczytalem


semt3x pisze:tam jest nawet zagadnienie ze fizycy i naukowcy zostali poproszeni aby udowodnili w jakis sposob ze to nie jest prawda i zaden nie mial nawet pomyslu jak.

serio, bez zlosliwosci...nie jest to dla mnie zaden argument... nieudowodnienie ze cos jest nieprawda nie sprawia ze jest to prawda. Dla swiata nauki tego typu ksiazka moglaby co najwyzej byc czyms w rodzaju mocno rozbudowanej hipotezy i niczym wiecej. By hipoteza stala sie faktem nalezy ja udowodnic. Rownie dobrze mozna zapodac naukowcom Harry Pottera i spytac czy sa w stanie udowodnic ze wydarzenia z tej powiesci nie mialy miejsca....
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
semt3x pisze:potraktuje twe pytanie powaznie ale to i tak nic nie zmieni.
uwazam ze twoje pytanie nie jest szczere tylko chcesz zmanipulowac pewnie tak zebym mial cos udowadniac

Bledne zalozenie, najnormalniej w swiecie serio zapytalem....nie chce zebys cokolwiek udowadnial...nawet zwykle tak lub nie by mnie satysfakcjonowalo.


semt3x pisze: mowa jest o jednym zdaniu i bez przeczytania calej ksiazki

tak, mowa jest tylko o jednym zdaniu, nawet nie z tresci a "zapowiedzi", opisu o czym ona jest. Zdanie to sugeruje ze nie jest to beletrystyka tylko... hm... ksiazka faktograficzna? podroznicza? dokumentalna? zwal jak zwal...
Generalnie, ktos sugeruje ze w 1987 jakis koles zostal zaproszony przez jakichs kosmitow na jaks blizej mi nie znana planete... przyjal zaproszenie, polecial, a tam mu powierzono misje napisania ksiazki z krytycznie waznymi informacjami dla Ziemian....tak tez zrobil.
Ty mi mowisz ze to prawda i ze w to wierzysz. W zasadzie tyle chcialem wiedziec. :ok: ale ze sie rozwinales to jeszcze pociagne temat...

semt3x pisze:gdybys przeczytal wczesniejszy link do strony z czestymi pytaniami ktore odnosza sie do tej ksiazki

przeczytalem


semt3x pisze:tam jest nawet zagadnienie ze fizycy i naukowcy zostali poproszeni aby udowodnili w jakis sposob ze to nie jest prawda i zaden nie mial nawet pomyslu jak.

serio, bez zlosliwosci...nie jest to dla mnie zaden argument... nieudowodnienie ze cos jest nieprawda nie sprawia ze jest to prawda. Dla swiata nauki tego typu ksiazka moglaby co najwyzej byc czyms w rodzaju mocno rozbudowanej hipotezy i niczym wiecej. By hipoteza stala sie faktem nalezy ja udowodnic. Rownie dobrze mozna zapodac naukowcom Harry Pottera i spytac czy sa w stanie udowodnic ze wydarzenia z tej powiesci nie mialy miejsca....


coz moje odpwiedzi nie sluza temu aby kogos zadowalac badz nie tzn nie mysle takimi kategoriami i sam odbior ich przez ogol czy jednostki nie jest dla mnie wazny. to jak skategoryzujesz ta ksiazke przed przecyztaniem nie ma zdanego znaczenia a wrecz jest niepowazne gdy robisz to w oparciu o jedne zdanie. sam pisalem w poscie ze mozna ja traktowac nawet jak powiesc z gatunku fantastyki przeciez bo przed przeczytaniem jej nie ma to zadnego znaczenia jak do niej podejdziesz a jesli jej i tak nie przeczytasz to tez nie ma znaczenia co sobie za wnioski wciagniesz na jej temat.

nie powiedzialem ze to prawda i ze w to wierze o co pytales bo ja powiedzialem ze wierze ze przekaz w tej ksiazce jest prawdziwy. druga sprawa ze jak zwykle wyrywasz cos z kontekstu badz uzywasz tylko czesci mojej wypowiedzi dla wlasnej wygody w swojej narracji
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Hardaszian pisze:Taaa były już niszczarki teraz dyski.
Może wyjdą nagarnia z knajpy sowa i przyjaciele..a sorry to inna ekipa.
Ciekawe czy ktoś w to wierzy oprócz Typera no i może rękawka.
Pół tony już kuriozalna jest waga nie mówiąc już o całej reszcie.


Sowa i przyjaciele to pieśń przeszłości, zresztą i Morawiecki miał tam niezłe teksty (pamiętne "zapierdalanie za miskę ryżu"), zdecydowanie ciekawsze są maile Dworczyka.
Jeśli chodzi o niszczarki i dyski, to PiSowcy mają już w tym praktykę.
Rok 2008:
"To jakaś czarna seria. Po zniszczonych laptopach Zbigniewa Ziobry i jego bliskiego współpracownika przyszła kolej na prokuratora, który wydał nakaz aresztowania Barbary Blidy. Służbowy laptop śledczego wpadł do wanny pełnej wody. Ponoć wszystkie dane przepadły."
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzen ... annie.html

"Jaki jest nowy trend w polityce? Laptoping - odpowiadają zgodnie internauci. I trudno się z nimi nie zgodzić."
https://poranny.pl/zabijanie-laptopow/ar/5120580

Rok 2023:
"400 kg dysków twardych zniszczonych przez MSZ."
https://cyberdefence24.pl/polityka-i-pr ... nie-brejzy

"Niszczymy dokumenty". Furgonetka z takim napisem wjechała do resortu Glińskiego.
https://natemat.pl/519994,ciezarowka-po ... -dokumenty

Obrazek

Lepiej niż w "Psach" Pasikowskiego.

Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:Słyszałem TYPER że wierzysz w istnienie wielkiej stopy :biggrin:


Ja też wierzę!



"Szczęśliwie i dumnie żyjącym rekordzistą z największymi stopami na świecie jest Wenezuelczyk Jeison Orlando Rodriguez Hernández. Jego zmierzone 3 czerwca 2018 roku we francuskim Parc Saint Paul stopy mają aż 40,55 cm długości."
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x, zrelaksuj sie....nastawiles sie ze bede atakowal i szukasz dziury w calym, gdy ja jedynie zadalem proste pytanie. Mnie po prostu, zwyczajnie, zainteresowala prosta sprawa...wstawiles linka do ksiazki, przeczytalem jej opis w ktorym ktos twierdzi ze autor naprawde doswiadczyl tego co tam jest napisane...czyli zaproszenie od kosmitow, podroz na inna planete itd... Nie pytalem o jej tresc! Bo jak sie domyslasz, nie znam jej tresci. Zapytalem, mowiac wprost, czy wierzysz ze to mialo miejsce?
Rozumiem ze na tak postawione pytanie, nie chcesz/nie mozesz/nie masz ochoty udzielic odpowiedzi?
Po co wiec odpowiadasz mi na pytanie ktorego nie zadalem :dontknow:
Swoja droga... gdybym zakladal ze autor klamie/oszukuje odnosnie tej kosmicznej wycieczki, to mialbym problem z wiara w ten przekaz... bo skoro wiedza i przekaz ktore plyna z tej ksiazki maja pochodzic od kosmitow, a jednak koles oszukal z ta swoja podrożą, to onaczaloby ze wiedza i przekaz rowniez sa fejkowe... taka moja rozkminka... moge sie mylic.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hardaszian,
możesz starać się wyśmiać sprawę ale nie zmieni to faktów https://wiadomosci.wp.pl/msz-niszczyl-w-pazdzierniku-dokumenty-kontenery-i-kilogramy-dyskow-twardych-6961617251150592a. Masz tam oficjalne stanowisko MZS. Pomyliłem się z wagą(może usłyszałem PRAWIE pół tony) i napisałem ministerstwa a chodzi o JEDNO ministerstwo. Warto dodać, że podczas kampanii wiele mówiło się o handlu wizami i licznych nieprawidłowościach. Przypadek, że teraz znikają dokumenty fizyczne i cyfrowe?

Kaczyński raczył stwierdzić "obecna większość w parlamencie nie ma tej klasy/poziomu/wychowania co Witek i ludzie w Pis" jakoś tak brzmiało stwierdzenie prezesa po wyborze marszałków. Uważasz, że po kolejnej tego typu obeldze ktoś będzie chciał z nimi tworzyć rząd? Przymilają się do PSL a jak zagłosowali na Zgorzelskiego? Jak się wypowiedział dziś Bochenek o Hołowni?
Kukiz i jego ludzie już się nie dogadali co do programu. Partia Ziobry a konkretnie poseł Ozdoba powiedział, że Morawiecki z nikim z ich partii nie negocjował tworzenia rządu. Ardanowski i jego koledzy na pytanie czy zostaną w PiS nie odpowiadają nic. jeśli dodamy 2+2 to wychodzi po co jest ten czas dla PiSu i nie chodzi o tworzenie nowej większości bo jej nie będzie.

semt3x,
1 Moderator może usunąć post/temat/dział/użytkownika wraz z jego twórczością
2 Temat został zablokowany znacznie wcześniej niż 23:59
3 Zgłoszone posty często są usuwane lub gdy sam zobaczę niestosowny jad
4 Jeśli dobrze pamiętam to Komin napisał cos w stylu J..ć PiS a Twój to było coś w stylu "oby PiS jednak wygrał"... mylę się? Serio to jest tak ważny i wiele wnoszący post? Faktycznie mogł on zmienić wyniki wyborów....
5 Nie wiem czy zauważyłeś ale 99% Twoich postów wywołuje taki sam wydźwięk na forumowiczach. Pozostawię tu miejsce do samodzielnej interpretacji...
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości