Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

komin, co najwyżej możesz DYMIĆ :laugh3:
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jednemu pisze po raz enty zeby sobie darowal a on dalej swoje zale a drugi dazy jedynie zeby jakims gownem sie przerzucac mimo ze swoja narracje polozyl na forum i udaje ze jest inaczej.

swiadomosc czy samoswiadomosc to nie jest tajemna wiedza a jedynie nisza i na to potrzeba checi zeby sie z tym zapoznac i zrobic to samemu ale nie sadze ze stare zgredy co sa zapatrzeni w rzad beda mialy na to ochote. tajemna wiedza to moze byc okultyzm czy alchemia badz fizyka kwantowa czy zaawansowana matematyka ale jak mowilem nie sa to tematy zeby z wami o tym dyskutowac i te wymienione to tylko przyklady. filozofia i duchowowsc to w ogole dla was abstarkcja przeciez i tak mozna by bez konca wymieniac przyklady

przede wszystkim nie rozumiecie w jakiej przestrzeni zyjecie ani w jakim systemie i na co jest on scentryzowany. przeciez wy nawet nie dostrzegacie programowania ani niewoli czy niedoli ba nawet trucia globalnego. nie rozumiecie nawet jak dziala demokracja i po co ktos wymyslil tak wadliwy system. nie chce mi sie z wami dyskutowac na glebsze tematy bo wy nie macie zielonego pojecia o rzeczywistosci a jedynie zapatrzeni jestescie w politykow i w to co wam powiedza...

jasne ze farmazonisz ale jak pisalem nie chce mi sie z toba przerzucac gownem bo to starta czasu zeby ci to udowadniac a i w sumie po co i jedynie uzywam was do mojego przekazu dla mas z czego tez nie zdajecie sobie nawet sprawy jak widac.

juz wam pisalem ze ja wam nie staram sie nic udowodnic bo wy dwaj inetersujecie mnie tyle co nic i jedynie na waszym przykladzie fajnie lapie kontrast i mam nadzieje ze dzieki temu jakas czesc tego forum ktora to przeczyta skusi sie na sciezke oswiecenia i zacznie poszerzac swoja swiadomosc.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x, Twój problem to miedzy innymi czytanie ze zrozumieniem, prawdopodobnie na każdym szczeblu edukacji spotykałeś się z tym problemem. Czytanie całej Twojej twórczości jest...no właśnie..pytanie jak sam byś to określił? Jeśli sam tworzysz swoje posty to zgodzisz się z twierdzeniem, że są kontrowersyjne?
Fajnie jest czytać groteskę, można mieć swoje tezy, można mieć zaszczepione definicje...Serio nie kumasz, ze to co wypisujesz jest abstrakcją?! Pytam czysto teoretycznie bo masz prawo pisać, że ziemia jest płaska...nie potrafisz rozwinąć swoich myśli, nie potrafisz potwierdzić swoich teorii...Twoimi nauczycielami są YouTuberzy...Uważasz , że próbując się wykpić potwierdzasz swoja teorię?

Starasz się mnie dyskredytować...a zauważyłeś jak sam siebie orasz zamiast mnie? Nie wiem ile masz lat ale chyba już ktoś Ci kiedyś zwrócił uwagę, że nie potrafisz czytać miedzy słowami?

P.S...
jako ten "świadomy"... jakim cudem niczego się nie dorobiłeś i piszesz o sobie per "niewolnik"? Nie jesteś nawet w stanie ogarnąć, że to co piszesz, zaprzecza samemu sobie...
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


abstrakcja jest nie miec chocby refleksji po tym co ja pisze bo rzeczy o ktorych wspominam sa na wyciagniecie reki jesli zrobisz research

ja cie nie staram sie dyskretytowac poprostu cie olewam bo mnie ocenzurowales w ostatnim moim poscie wyborczym naduzywajac swoich uprawnien na forum. nie sadzisz ze mam prawo po takim twoim ruchu.

ale dawaj wskaz mi prosze gdzie sam siebie zaoralem? gdzie starcilem spojnosc? albo gdzie sobie przecze?

myslisz ze jak sledzisz moje wpisy i to ze dla ogolu wrzucam linki na youtub to tylko z youtuba czerpie wiedze? nie sadzisz ze ogol bazuje na youtubie i to dla nich sa linki a nie dla mnie.

chcesz o filozofii pogadac? masz jakies podstawy w ogole do takich rozmow? heh jasne ze nie bo bez swiadomosci filozofia to czarna magia.

btw jestes typem co sam sobie tworzy narracje wkladajac do ust slowa przez oponenta niewypowiedziane i to tez ujmuje ci szacunku w dyskusji

to czy sie dorobilem czy nie dorobilem jest bez zadnego znaczenia w kontekscie moich wypowiedzi bo ja chcialbym zadbac o ogol a nie o jednostki. druga sprawa ze niewolnikiem jestesmy systemu ale no nie rozumiesz wlasnie poprzez brak swiadomosci.

piszesz ze nie potrafie rozwinac swoich mysli to prosze zadaj jakies konkretne pytanie bo wy dwaj przeciez nie probujecie sie nawet nic dowiedziec i mam na mysli tematy poza polityczne ofc bo wybory mamy juz za soba...

zabawne jest ze na podstawie jezyka ktorym sie posluguje zarzucasz mi braki w czytaniu ze zrozumieniem i kto tu kogo probuje dyskredytowac :D

wy serio nie potraficie wyjsc myslami poza ramy konsumpcjonizmu?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure



Ruscy też maczają tam swoje paluchy.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, ktoś na pewno macza... Putinowi sytuacja w Gazie jest mocno na rękę, ale nie tylko jemu. Im bardziej sie zaglebiam w ten konflikt tym bardziej widze ze tam nie ma prostych odpowiedzi.


semt3x pisze:abstrakcja jest nie miec chocby refleksji po tym co ja pisze

no refleksje to ja mam czytajac co piszesz... niestety nie takie jakich bys oczekiwal...
moze Ty tez powinienes miec jakies refleksje odnosnie tego co i jak piszesz? bo przyjmijmy na chwile ze jestes geniuszem, masz powalającą wiedze i przemyslenia.... coz z tego jesli nie potrafisz tego "sprzedac"? Chcesz byc szanowanym autorytetem i jak sam piszesz "walczysz o dobro ogółu"? Jednoczesnie nie potrafisz przekonac do swoich idei nikogo, nawet w miejscu tak nieistotnym jak foro dla koniojebcow? Srednio to swiadczy o Twoich mozliwosciach...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


twoje ograniczone myslenie nie pozwala ci dostrzec ze ja nie staram sie niczego sprzedac. sadzisz ze ze ludzie oswieceni zaczeli podazac ta sciezka bo ktos im kazal? jako jednostka mamy wolna wole i albo dajemy sie niewolic i soba sterowac albo zaczynamy poszerzac swoja swiadomosc i dazyc do "utopii". ba nawet jesli bym kogos przekonal do tego to sadzisz ze on zacznie sie tutaj pucowac? to nie jest tak ze przelaczasz przycisk i wiesz nagle wszystko.

wlasnie dlatego to robie tutaj bo tutaj tez sa ludzie ktorzy moze na to czekaja albo moze dzieki temu zaczna chciec poszerzac swoja swiadomosc bo od checi dostrzegania rzeczywistosci wszystko sie zaczyna. kazda jednostka jest wazna nawet ta na forum dla koniojebcow bo ostatecznie liczy sie tu i teraz i tylko na to co nastapi dalej mamy wplyw. wlasnie dlatego ze tutaj trafilem moge to tutaj robic bo w innych miejscach robia to ludzie duzo bardziej ode mnie zaawansowani a moze poprostu takie mam zadanie zeby w takiej niszy to robic.

nie jestem zadnym geniuszem ani autorytetem ani nie chce byc ale za to geniuszy wiedze staram sie studiowac po malu.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


:ok: semt3x, nieś swoje "światło w wersji dla niezaawansowanych", nikt Ci przecież nie broni... skoro "moze takie masz zadanie", to tym bardziej...
Zdania na swoj temat mamy mniej wiecej ustalone... ja Twoim zdaniem zyje w matrixie, jestem nieoswiecony, mam ograniczona swiadomosc itp itd... Ty moim zdaniem jestes nawiedzonym foliarzem, milosnikiem teorii spiskowych itp itd... Czyli mamy w pewnym sensie konsensus... uznajemy sie wzajemnie za debili... :good3:
Będę obserwował :D
Czekam na Rotschildow, chemitrails, GMO, anteny 5G, rząd światowy, teorie wielkiego resetu i pewnie cos o preppersach. Tylko nie przeginaj....bo jak zaczniesz wyplaszczac Ziemie to juz bedzie IMO za grubo ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


nie uwazam cie za debila przynajmniej nie w tej formie obrazliwej a ze jestes farmazonem z ograniczonym mysleniem to sam sie przedstawiles z takiej perspektywy.

wiele teorii ktore wczesniej byly postrzegane jako teorie spiskowe byly takie tylko do czasu az nie okazaly sie prawda. niestety zyjemy w takich czasach ze dezinformacja to potezne narzedzie i opozycja wlasnie tworzy te dziwne teorie spiskowe wrecz absurdalne zeby te prawdziwe teorie i wiedza wsiakla pomiedzy te farmazony.

na najblizszym i najprostrzym obecnie mozliwym przykladzie czyli tzn "ufo" jest to dobitnie pokazane. jeszcze chwila temu bylo teoria spiskowa a obecnie?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:nie uwazam cie za debila przynajmniej nie w tej formie obrazliwej a ze jestes farmazonem z ograniczonym mysleniem to sam sie przedstawiles z takiej perspektywy.

prawie komplement :lol: ale ja sie nie przedstawialem z zadnej perspektywy... to Ty mnie oceniles ze swojej... nie mam wplywu na Twoje procesy myślowe, jak postrzegasz swiat i ludzi... ba! dopuszczam nawet myśl ze sie nie mylisz w swojej ocenie... niestety "na dzis" nie przkonujesz mnie ani trochę... szkoda, bo wbrew pozorom ja uwielbiam sie mylic...jeszcze bardziej uwielbiam gdy ktos mi udowodni ze sie myle.


semt3x pisze:wiele teorii ktore wczesniej byly postrzegane jako teorie spiskowe byly takie tylko do czasu az nie okazaly sie prawda

konkretnie, które? skoro bylo ich wiele to na bank dasz kilka przykladow teorii spiskowych ktore okazaly sie prawda?

semt3x pisze:niestety zyjemy w takich czasach ze dezinformacja to potezne narzedzie i opozycja wlasnie tworzy te dziwne teorie spiskowe wrecz absurdalne zeby te prawdziwe teorie i wiedza wsiakla pomiedzy te farazony

kogo w tym zdaniu nazywasz "opozycja"?


semt3x pisze:na najblizszym i najprostrzym obecnie mozliwym przykladzie czyli tzn "ufo" jest to dobitnie pokazane. jeszcze chwila temu bylo teoria spiskowa a obecnie?

eee... a moglbys jasniej? niezbyt interesuje sie niezidentyfikowanymi obiektami latajacymi i byc moze cos mi umknelo :dontknow:
byla jakas teoria spiskowa dotyczaca UFO ktora stala sie naukowo udowodnionym faktem? Bylbym zachwycony jako milosnik teorii ze niemozliwym jest NIEISTNIENIE zycia pozaziemskiego w czyms tak poteznym jak wrzechswiat.... ale to moje podejscie czysto logiczne, dowodow nie posiadam.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


piszac swoje mysli czy opinie i wywody przedstawiasz sie bo my to nasze mysli...i z tego co sam zreszta pisales jestes trollem a teraz jeszcze dodajesz ze porostu lubisz atencje i brak ci zainteresowania twoja osoba.

opozycja sa elity jesli ujac to jednym slowem ale oni maja swoich klapkow od roboty oczywiscie z tym ze to elity pociagaja za sznurki mimo ze tez sa kontrolowani ale to juz kolejny glebszy temat i znow brak swiadomosci rozmowcy nie pozwala zeby ruszyc dalej.

dalem ci jeden najprostszy przyklad a samo okreslnie ufo nie tyczy sie tylko niezidentyfikowanych pojazdow a ogolnie innej formy zycia i roznych zjawisk. wlasnie nie da sie z toba rozmawiac na takie tematy bo jak sam sie przyznajesz nie interesujesz sie tym wiec na jakiej podstawie chcesz o takim czyms rozmawiac...

z logika to ty masz niewiele wspolnego i jako ze ja nie chce cie do niczego przekonac musisz sobie poszukac inny obiekt ktory da ci atencje :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


hah :D i takiej mniej wiecej odpowiedzi sie spodziewalem :D
Kilka postow wczesniej zaliles sie Typerowi ze nie zadaje Ci konkretnych pytan, przez co nie mozesz sie wykazac ogromem swojej wiedzy.
Gdy zadaje ci konkretne pytania to odpowiadasz swoim standardowym belkotem "o niczym", standardowe teksty o braku swiadomosci rozmowcy... rozmawiać ze mna nie bedziesz bo ja sie nie interesuje to nie zrozumiem...bledne kolo.
Za to kolejne pstryczki ad personam wchodzą Ci na luzie... teraz dorzuciles mi atencyjnosc i problemy z logika... jakby to mialo jakis sens w tej dyskusji :dontknow:

semt3x pisze:opozycja sa elity jesli ujac to jednym slowem ale oni maja swoich klapkow od roboty oczywiscie z tym ze to elity pociagaja za sznurki mimo ze tez sa kontrolowani ale to juz kolejny glebszy temat i znow brak swiadomosci rozmowcy nie pozwala zeby ruszyc dalej.

przeczytaj to zdanie, tak z kilka razy... tzn. ja rozumiem co chciales napisac, ale wspolczuje tym ktorych bedziesz "oswiecal" jesli tak ma to wygladac...
btw. nawet ta odpowiedz to nie jest konkret... z opozycji zrobiles "elity"... z tym, ze chuj wie znów, kogo masz na mysli piszac elity... ale zeby nie bylo nudno to dodales ze elity tez w zasadzie sa kontrolowane... pewnie przez jakies nadelity które sa kontrolowane przez hiper elity itd itp.... Potrafisz odpowiedziec na proste pytanie???
Tzn...spoko...luz... ja wiem... "
semt3x pisze:brak swiadomosci rozmowcy nie pozwala zeby ruszyc dalej.

:ok: :ok: :ok:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


heh taa ja sie zalilem xD

to wy sie zalicie ze ja zadnej tajemnej wiedzy wam nie daje... moja odpowiedz ze wy niczego nie dociekacie byla na jego post a nie moim zalem. poza tym na ostatnie pytania ci odpowiedzialem farmazonie wiec sie zdecyduj czy odpowiadam w niezadowalajacy dla ciebie sposob czy ci nie odpowiedam bo sam sobie przeczysz. nie dorzucilem ci atencyjnosci tylko cytuje "bo wbrew pozorom ja uwielbiam sie mylic...jeszcze bardziej uwielbiam gdy ktos mi udowodni ze sie myle"

wrogiem publicznym sa elity wiec tak to elity sa opozycja do prawdy. a skoro nie wiesz nawet kim sa elity to jak z toba rozmawiac powaznie? tak jak mowielm jestes smutny i samotny i szukasz towarzystwa w sieci a ze jestes gburem chcesz sie jedynie klocic i przerzucac gownem a ze nudzisz mnie swoja nijakoscia w tresci nie chce mi sie ...

twoim podstawowym problemem jest to ze ty prowadzisz swoja narracje w oparciu ze ja chce komus a co gorsze tobie cos tu udowodnic...ale na swoj sposob bawi mnie to ze wciaz sie pograzasz i prosisz dalej o jeszcze :D

ja daje wedke i kazdy kto bedzie chcial pojdzie sam w strone wiedzy i swiadomosci i nie bedzie musial zadawac pytan w stylu kim sa elity itp...
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:poza tym na ostatnie pytania ci odpowiedzialem

aha...odpowiedziales... to pewnie opozycja albo elity skasowały posta z Twoimi odpowiedziami :biggrin:
szkoda..bo tak chcialem posluchac o tych wielu teoriach spiskowych ktore okazaly sie prawda....o tym UFO.. rozumiem ze "elity" tez nie posiadaja imienia i nazwiska...
Do reszty Twojego personalnego wysrywu juz sie nie odniosę bo jakby nie warto... nie Ty pierwszy usilujesz mnie "zdiagnozowac"... najgorzej ze ta amatorska diagnostyka z foro wzajemnie sie wyklucza... coz... chyba taki urok darmowych uslug :lol:
Masz za to racje ze sie pogrążam... w bezmiarze nonsensu który tu serwujesz.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


jestes albo uposledzony albo takiego udajesz.

najpierw piszesz
Gdy zadaje ci konkretne pytania to odpowiadasz swoim standardowym belkotem "o niczym"


pozniej
btw. nawet ta odpowiedz to nie jest konkret... z opozycji zrobiles "elity"... z tym, ze chuj wie znów, kogo masz na mysli piszac elity... ale zeby nie bylo nudno to dodales ze elity tez w zasadzie sa kontrolowane... pewnie przez jakies nadelity które sa kontrolowane przez hiper elity itd itp


by podsumowac
Potrafisz odpowiedziec na proste pytanie???


wiec tak jak mowilem zdecyduj sie czy nie odpowiadam czy odpowiadam w sposob cie niezadowalajacy? zrozum ze ja nic ci nie bede wykladal ani tlumaczyl bo w twoim przypadku to nie ma sensu. chesz to sobie sam zrob research o tym co mowie jesli cie intersuje a jak nie to daj mi spokoj farmazonie :D

btw ja cie nie diagnozuje a jedynie stwierdzam fakty. zyjesz na forum i szukasz jedynie atencji co sam stwierdziles ty a nie ja wiec wyklucza to cie jedynie twoja narracja z logicznego myslenia badz wypowiadania sie w ciaglosci.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


ehh.... to przypomina kopanie sie z koniem...
Zadałem 3 konkretne pytania, na 2 z nich nie odpowiedziałeś wcale, na jedno enigmatycznym bełkotem.
Mówienie a udzielenie odpowiedzi to jest ogromna różnica.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


jest roznica pomiedzy odpowiedzia a spelnianiem zyczen ale ze mam dobry dzien to tu masz obszerne wyjasnienie co mysle

https://streamable.com/qawodd
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Jeśli nie potrafisz czegoś wyjaśnić swoimi słowami, to sam tego nie rozumiesz.

Wielokrotnie pokazałeś jaką trudność sprawia Ci czytanie ze zrozumieniem. Niestety Tworzenie zdań idzie Ci podobnie. Na argumenty nie będziesz dyskutował bo ich nie masz, ewentualnie ktoś ma je znaleźć za Ciebie...
Też mnie zainteresował watek o UFO, no ale cóż-to nie koncert życzeń
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a ty potrafisz wyjasnic czemu naduzyles uprawnien zeby mnie ocenzurowac chwile przed cisza wyborcza?

zabawne ze powtarzasz w kolko ze mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem mimo ze to moja narracja jest spojna a nie wasza :D

przeciez ja kazda moja wypowiedz argumentuje wiec kto tu ma problemy z rozumowaniem? ja potrafie wyjasnic to co pisze czy mysle tym bardziej swoimi slowami ale przeciez macie mnie za nawiedzonego typa i cos tam dalej...wiec daje wam wedke chcecie to zrobcie sobie research i poszerzajcie wiedze i swiadomosc od tych ludzi ktorych bedziecie uwazali za autoreytety w czym problem skoro rzekomo temat zainteresowal?

wciaz ten sam problem ze zrozumieniem ze ja nikomu nic tu nie bede udowadnial ani nikogo przekonywal tym bardziej xD
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:to moja narracja jest spojna

semt3x pisze:ja kazda moja wypowiedz argumentuje

semt3x pisze:ja potrafie wyjasnic to co pisze czy mysle

semt3x pisze:ja nikomu nic tu nie bede udowadnial ani nikogo przekonywal

:ok: :good3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości