rec-tube off-cams i inne

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
rec-tube off-cams i inne
03 sty 2021, 12:12
znacie podobne strony do rec-tube, off-cams?
rec-tube - nagrania z chaturbate (wystarczy zmiana ip żeby pobrać do 4 plików)
off-cams - nagrania z cam4? (wystarczy zmiana ip żeby pobrać do 4 plików)
webcamrecordings - cam4, chaturbate, showup, zbiornik i inne (większość nagrań wygasła ale można znaleźć nick i screeny)
savemycam - mimo że strona wygląda jak rec-tube/off-cams to dostęp do nagrań jest płatny (ktoś sprawdzał czy są jakieś limity po wykupie dostępu?)
camvideos.me - wszystkie nagrania są na serwerach upstore, dostęp płatny. na aukcjach można znaleźć dostęp na 24h za grosze

uwaga na scam (kopiują screeny z nagrań z powyższych stron):
cams.place
camleaks.net
Awatar użytkownika
szeptus
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 01 paź 2019, 08:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: magda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj chlopie chłopie. Jak ty niewiele wiesz. Jak dobrze poszperasz w necie, to znajdziesz stronę, gdzie od chuja jest tych nagrań, co prawda sporo jest prywatne, ale są. A jak jeszcze głębiej poszperasz to znajdziesz stronę, gdzie wrzucając link do wideo prywatnego, otrzymujesz to videło, i nawet pobierać nie trzeba, bo przerzuca je na inne hostingi.

Życzę powodzenia w szukaniu. Co ja się napatrzyłem, to moje. Właściwie, oglądając te wszystkie ponagrywane privy (w tym z SU) jeszcze bardziej jestem przekonany że kamerki nie pobudzają mnie jakoś specjalnie. Ja to oglądam dla dramy i patologii.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


AnalTerrorist69 pisze:Oj chlopie chłopie. Jak ty niewiele wiesz. Jak dobrze poszperasz w necie, to znajdziesz stronę, gdzie od chuja jest tych nagrań, co prawda sporo jest prywatne, ale są. A jak jeszcze głębiej poszperasz to znajdziesz stronę, gdzie wrzucając link do wideo prywatnego, otrzymujesz to videło, i nawet pobierać nie trzeba, bo przerzuca je na inne hostingi.

Życzę powodzenia w szukaniu. Co ja się napatrzyłem, to moje. Właściwie, oglądając te wszystkie ponagrywane privy (w tym z SU) jeszcze bardziej jestem przekonany że kamerki nie pobudzają mnie jakoś specjalnie. Ja to oglądam dla dramy i patologii.


czemu nie podasz linków do tych stron? są prywatne czy jak? chodzi co o torrenty?
Awatar użytkownika
szeptus
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 01 paź 2019, 08:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: magda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


szeptus, Nie mogę, jestem związany tajemnicą stujelarności :roll:
Ale mogę ci podpowiedzieć, dam ci wskazówkę. Ta strona nazywa się tak samo, jak potocznie w języku angielskim, w liczbie mnogiej określa się panie z kamerek. Taka strona telewizyjna. A jak już ją znajdziesz, to tylko parę wyszukiwań dzieli cię od forum, gdzie nagrania są za darmo.
Obrazek

Mogę ci wrzucić tu przydatnego linka, jakbyś wcześniej sobie nie poradził z szukaniem https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość