Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

Mr. Bungle pisze:Skomentuj może chłopie ekspresowy wyrok, i to od razu prawomocny, w sprawie Śpiewaka?


Którego? Z polskich mi tylko Torzewski do głowy przychodzi.
A na poważnie, to:
,,Sprawie Śpiewaka?" - ,,ja pierdolę, co za smutny typ :haha: ...weź idź na miasto, kup se kebsa, zwal se konia potem, a nie żyjesz życiem" jakiegoś Śpiewaka. :biggrin:

Tu se śpiewaka posłuchaj...

Zrelaksuj się, winka się napij i odleć... ;)

Jak już przylecisz, to powiedz mi, czy po drodze nie widziałeś gdzieś respiratorów widmo za 200 mln złotych...
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard ma racje, nie słuchajcie siebie.
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:
ruger44 pisze:patola, urzędasy, emeryci i renciści, rolnicy a


Co to jest ta osławiona ''patola''?


Patolą jest każdy kto nie pracuje, nie żyje z procentu z majątku czy coś a pieniądze mimo to ma bo dostaje od państwa, to jest najprostsza definicja. Jeżeli jesteś obszczanym menelem na dworcu pijącym za rente na nerkę to jesteś patolą, jeżeli jesteś madką jarającą szlugi za kasę z 500+ to jesteś patolą, jeżeli jesteś instruktorem narciarskim jeżdżącym nowym Maybachem dzięki ustawionym przetargom - to też jesteś patolą.

Mr. Bungle pisze:Ruger to by nawet emerytów i rencistów opodatkował


Obudź się ze słodkiego snu, emeryci i renciści są opodatkowani (co więcej - emeryci od swojej wypłaty mają potrącaną składkę rentową - mimo, że z emerytury na rentę nie da się przejść). Postulowano już od lat żeby znieść opodatkowanie emerytur jako sprzeczne z konstytucją (pieniądze te pochodzą wszak z wypłat które już raz były opodatkowane) a ewentualne zniesienie ich dałoby emerytom znacznie więcej niż ochłapy zwane trzynastkami. PiS o tym wspominał nieśmiało przed wyborami, zapomniał momentalnie w dniu gdy objęli władzę...

Mr. Bungle pisze: Kukiz to był ewenement na polskiej scenie parlamentarnej, a moze i europejskiej, bo nie było tam dyscypliny głosowania. Chyba 1 raz w historii polskiego sejmu. Więc, chujowa to przystawka, poza tym wystarczy spradzić głosowania, w zdecydowanej większosci nie poparli projektów pisu, tylko te, co sami głosili, wiec głupio nei głosować za czymś, co się samemu głosi. https://wpolityce.pl/polityka/428038-kukiz15-glosuje-jak-pis-pawel-kukiz-dementuje


To dość płytkie myślenie, że jak ktoś nie głosuje bezpośrednio na "tak" to znaczy, że nie głosuje "za", głosować można także nogami - wstrzymując się od głosu, głosując na "nie" w projektach innych niż Partii, nie przychodząc na głosowania no i przede wszystkim - nie odzywając się i nie protestując, taka "milcząca" przystawka jest najwygodniejsza bo dzięki temu wyborca może odnieść słuszne wrażenie, że Partia i Prezes robią wszystko dobrze skoro nikt z nimi nie walczy i nie ma innego zdania.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


emeryci i renciści są opodatkowani

Może byś się tak w końcu zdecydował som czy nie som bo raz pisze tak raz siak jak ci pasuje do Twojego postu.
Czyżby to niewiedza czy celowe działanie.
No Twoim miejscu wybrałbym opcje drugą.
Wyjdziesz z twarzą i nie ośmieszysz się :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


ruger44 pisze:Patolą jest każdy kto nie pracuje, nie żyje z procentu z majątku czy coś a pieniądze mimo to ma bo dostaje od państwa, to jest najprostsza definicja. Jeżeli jesteś obszczanym menelem na dworcu pijącym za rente na nerkę to jesteś patolą, jeżeli jesteś madką jarającą szlugi za kasę z 500+ to jesteś patolą, jeżeli jesteś instruktorem narciarskim jeżdżącym nowym Maybachem dzięki ustawionym przetargom - to też jesteś patolą.


W Polsce nie przeżyjesz z żadnych pieniędzy dawanych od państwa: ani jako kurowniówka, ani MOPS, ani renta. To jest czysta wegetacja. Polak, który straci pracę w Danii czy Norwegii, bo miałeam takich znajomych, dostaje kuroniówę przez pół roku czy tam może i więcej rzędu 3-5tys. naszych peelenów, jako obcokrajowiec :!: . Rozumiem, że wg. Ciebie to już nie jest patola,,, a CYWILIZACYJAAa :!: Po drugie, nie wiedziałem, że palenie szlugów to patola. Poza tym, wszystkie rodziny objęte niebieskimi kartami, mopsami itp, mają tzn. wizytacje i często nei dostają zadnego szmali, a bon np. do Biedronki. O tym pewnie też nie wiecie...

Obudź się ze słodkiego snu, emeryci i renciści są opodatkowani (co więcej - emeryci od swojej wypłaty mają potrącaną składkę rentową - mimo, że z emerytury na rentę nie da się przejść).

Ja to wiem. Myślałem, że chcesz im jeszcze bardziej dojebać podatków - tak wynikało z poprzedniego postu. Jeśli 13-tka to ochłap, to popytaj listonoszy jakie podwyżki przynosili seniorom za tych ''lepszych'' rządów. Śmieszne, pożal-się-boże 5 - 6zł, które senior oddawał listonoszowi i tak jako napiwek. Nie trzeba dużej matematyki aby policzyć, że trzynastka wypada więcej aniżeli zwrot podatku.

To dość płytkie myślenie, że jak ktoś nie głosuje bezpośrednio na "tak" to znaczy, że nie głosuje "za", głosować można także nogami - wstrzymując się od głosu, głosując na "nie"

Hahaha,,,a najlepiej niech odda legitymację. Uwaga, Logika Rugera: Jestem z PEŁO i jestem za zwiększeniem sił amerykańskich na terenie Polski. W czasie głosowania całe PiS jest ZA. O kurwa... muszę zagłosować przeciwko, żeby ludzie NIE POMYŚLELI, że jestem za PiSem. Hehe..to jest właśnie płytkie myślenie, koniunkturalne, niezgodne z sumieniem i racją stanu. Każdy sobie może sprawdzić jak głosowało Kukiz15, i wyjdzie że jakieś 30% posłów poparło pisowskie ustawy, faktycznie ..zaaawrót głowy normalnie :roll: .

Tutaj powinienem wstawić ulubiony obrazek Rugera, czyli Mem z Kozą :!: , ale nie chce mi się go szukać, więc zobrazuje to inaczej. Na kanapie siedzi mały Wojtuś i mały Sebuś. Oglądają mecz. I mały Wojtuś mówi: Ale wspaniały jest ten Robert Lewandowski, tyle bramek strzela i w DE i PL, bije rekordy, nie pije nie pali. A mały Sebuś mówi: Specjalnie tak robi,... bo zależy mu na fejmie i drogich samochodach, drogich ciuchach. Celebryta :!:
Mały Sebuś to Ruger.

:)
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Może byś się tak w końcu zdecydował som czy nie som

Owszem Hard https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/emerytury/jak-obliczyc-wysokosc-emerytury-zasady-roznica-miedzy-brutto-a-netto/e2zv2qq
Co do Twojego przekonania, że w Polsce żyje się coraz lepiej i Mr. Bungle, że ludzie umieją liczyć mały wykresik - mam nadzieję, że zrozumiały dla was obu (pewności nie mam)
Obrazek
Jest dobrze Hard, będzie jeszcze lepiej.
P.S. Hard jak bardzo trzeba mieć zjebany łeb, żeby w awatarze zamieścić obrazek debila w czapce SS-Totenkopfverbände? Mienisz się znawcą historii i polskim patriotą, a w awatarze czapka formacji specjalnej SS która nadzorowała obozy koncentracyjne. Logiczne prawda?
HardRockCaffe666 pisze:Wyjdziesz z twarzą i nie ośmieszysz się :biggrin:

Tobie to nie grozi.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/bon-tur ... dy-4605997
Co pewno kolejne niepotrzebne rozdawnictwo.
A może tak wsparcie rodzin i branży turystycznej.
Nie będzie wparcia dla ''patoli'' i nierobów kasa trafi tam gdzie trzeba.
Pomysł dobry ale pewno nie dla opozycji która to nie ma niczego sensownego do zaoferowania oprócz jałowej krytyki.
no_one pisze:obrazek debila w czapce SS-Totenkopfverbände?

Nie debila ale Lemiego z Motorhedu ale pewno taki ignorant jak Ty wychowany na Biberze nie słyszałeś o nim.
A co do nakrycia głowy to nie od dzisiaj wiadomo że rockmeni lubią szokować.
Więc wsadź sobie w dup.. te swoje uwagi.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Nie debila ale Lemiego z Motorhedu

On być może jest ignorantem, ale ty z pewnością debilem mając taki awatar. Następny pierdolnij sobie w budionnówce, albo koszulce z podobizną Stalina. Z pewnością znajdziesz coś takiego wśród rosyjskich rockmanów. Oni też lubią szokować.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no_one pisze:Co do Twojego przekonania, że w Polsce żyje się coraz lepiej i Mr. Bungle, że ludzie umieją liczyć mały wykresik - mam nadzieję, że zrozumiały dla was obu (pewności nie mam)


No i co ma z tego wynikać?... Wysokość emerytury to wytyczna wielu zjawisk, ale przede wszystkim demografii kraju i ludzi pracujących. Pytanie ilu z was ma dzieci i ile? Od walenia konia na SU demografia nie wzrośnie. Ile ludzi młodych w ogóle nie pracuje, tylko bumeluje na koszt rodzica? Problem w przyszłości będzie jeszcze większy, ale to temat na inną debatę. To problem socjologiczny, a nie PiS czy innych. Co do podatków, wynika, że emeryt płaci 118zł podatku. 118 x 12=1416zł . Które dostaje potem emeryt z powrotem w ramach ''trzynastki''. Czyli można powiedzieć, że państwo nie pobiera od emeryta kasy na podatek... Składki zdrowotnej nie liczę, bo uważam, że każdy powinien ją płacić, nawet student, jeśli służba zdrowia ma jakąś wyglądać. Ja bym dowalił jeszcze opłatę jednorazową, np 20zł, aby nie było kolejek, albo żeby emeryt z nudów nie łaził co tydzień do lekarza rodznnego i nie blokował miejsc.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Wysokość emerytury to wytyczna wielu zjawisk, ale przede wszystkim demografii kraju i ludzi pracujących.

Najwięcej na przyszłe emerytury dołożą "madki" i ich "bombelki" zasilane 500+. Dlaczego 500+ nie jest w formie ulgi podatkowej na dziecko? Masz dziecko, możesz sobie odliczyć 6000 PLN rocznie od podatku. Jeśli płacisz mniejszy podatek - dostajesz różnicę jako dodatek do pensji. Nie pracujesz - kierunek MOPS i pomoc rzeczowa, a nie kasa do ręki. Dla mnie powód jest prosty - większość beneficjentów 500+ nie pracuje. Nie dlatego, że nie mogą, tylko nie chcą. Owszem, są rodziny którym się takie wsparcie należy bo: ktoś jest chory, samotna matka z trójka dzieci itp. Ja to rozumiem i można to spokojnie załatwić przez MOPS lub inną instytucję, gdzie taka sprawa oceniana byłaby indywidualnie.
Co do podatków emerytów - w podanym wyżej przykładzie emeryt zapłaci 654 PLN podatku rocznie. Trzynasta emerytura to 981 PLN netto (1200 brutto) Więc nawet od "13" jest podatek. BTW skąd rząd PiS wziął pieniądze na wypłatę "13"? Z Funduszu Rezerwy Demograficznej - 10 mld PLN. Te pieniądze miały w przyszłości zabezpieczyć wypłatę emerytur. Jednorazowo z Funduszu zabrano ok. 20% zgromadzonych pieniędzy. Na jednorazowe świadczenie wypłacane każdemu emerytowi bez względu na wysokość emerytury. Dostał ten co ma 700 PLN i ten który ma 7000 PLN. Sprawiedliwe w chuj. Wszyscy bekniemy za to w przyszłości.
Co do składki zdrowotnej i dodatkowej opłaty pełna zgoda.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W interesie kolejnych pokoleń powinno być wpisanie w nową Konstytucję zapisów uniemożliwiających takie kupowanie głosów pięćsetplusami i trzynastkami a ewentualne pomoce społeczne powinne być uzależnione od sytuacji finansowej państwa a nie widzimisie jakieś partii i zbliżających się terminów wyborów.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


no_one,
Chłopie dorośnij nie będę się tu z Tobą wykłócał kto ma z nas lepszego avka.
Czy jest lepszy majac zakapturzonego ćpuna wałęsającego się po jakiejś ciemnej klatce.
Ja chociaż mam kogoś kto dużo zrobił dla muzyki i pozostawił po sobie sporą spuściznę.
To tyle w tym wątku.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A CO ODPIERDALAJĄ?? Pieklisz się jak kot z pęcherzem. We wszystkich rankingach
wypadamy lepiej niż inni i amerykanskich firmach ratingowych.

Hmm, tych samych ratingów które równie mocno zachwalały PO? No nieźle ;)
A teraz na poważnie:
Polska jest w czołówce krajów pod względem wydatków na socjal względem PKB:
https://bezprawnik.pl/polski-socjal/
http://inequalityindex.org/

Zadłużenie bije rekordy:
https://spidersweb.pl/bizblog/dlug-defi ... orawiecki/

Ceny żywności także biją rekordy:
https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly ... -2020.html

Tworzą kolejne inwestycje wydmuszki z których chuja jest i chuja będzie, ale sztuczny zarząd zarabia:
https://grodzisknews.pl/ile-zarabiaja-c ... rzadu-cpk/
https://www.money.pl/gospodarka/elektro ... 9809a.html
Tylko na wynagrodzenia poszło ponad 100 mln zł, a łączne koszty działalności już w zeszłym roku wyniosły 447 mln zł. Powołana w 2010 roku państwowa spółka PGE EJ 1 miała przygotować inwestycję w pierwszą polską elektrownię atomową, ale do dzisiaj wszystko pozostaje w sferze niejasnych, odległych planów.


Chuja robią:
https://gospodarka.dziennik.pl/news/art ... darka.html

Kolejni ludzie planują spierdalać z tego kraju i faktycznie, emigrantów przybywa:
https://biqdata.wyborcza.pl/biqdata/7,1 ... racji.html

Ale PiS ma rozwiązanie, chce dofinansowywać ściąganie opalonych imigrantów:
https://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i ... owcow.html

A co w przyszłości:
Polskie uczelnie w czarnej dupie patrząc na rankingi:
https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacj ... ytety.html

Mamy ujemny przyrost naturalny, chuja wart program 500 plus okazał się niewypałem, nie no żartuje, udał się, dzięki niemu neobolszewia katolska jest przy korycie:
https://www.money.pl/gospodarka/gus-w-p ... 3697a.html

Żeby jeszcze dopierdolić zwykłym polakom, pis przeróżne rzeczy chciał przepychać w tarczach:
https://oko.press/pis-szykuje-pracownic ... xix-wieku/

A co nas czeka na emeryturze:
Haha, nawet nie chcę was straszyć, ale każdy wie :)

Szpitale i szkoły są niedofinansowane a ich personel jest po prostu kiepski. Jedyne co dostaje bardzo dotacje to kościół, ale tan akurat nam nie jest do niczego potrzebny.

Oczywiście, nie wszystko wyżej wymienione to wina tylko i wyłącznie PiS. Część to po prostu fakt, że PiS zaczął doić krowę, którą któryś z poprzednich rządów sobie przyciągnął.

Także podsumowując: Zgodnie z wizją Mateuszka Kłamczuszka z restauracji Sowa i Przyjaciele (tam gdzie spotykali się prominentni działacze PO, i nawet doradca Tuska, czyli mateusz morawiecki), plan jest taki, żeby polscy pracownicy jebali za miskę ryżu, albo spierdalali z tego kraju. Żeby im w tym pomóc, z chęcią ściągają pracowników z Malezii czy Indii. Patrząc na ich dokonania i fakt że kierują oni gospodarką, mam mocne odczucie, że im więcej odbierze się im kompetencji tym lepiej. Dlatego uważam że długofalowo euro to dobry pomysł, tym bardziej że wtedy może polskie robaki przejrzą na oczy i zrozumieją, że w tych samych fabrykach jebią za ułamek kolegów z Holandii czy Niemiec, i że sprzedali swoją godność za niewiele ponad 500 euro miesięcznie.

Idźmy dalej:
Gadasz jak małe dziecko. Czyli na jakiej zasadzie wygląda to niby kupowanie?

Czyli wg ciebie rozdawnictwo to nie kupowanie sobie głosów. Hmmm, bardzo ciekawe. W takim razi skoro ten chujowy program okradania polaków zwany 500 plus, skoro nie przyniósł rezultatów i nie zwiększył dzietności, to powinien iść do likwidacji. Hmmm, tylko czemu każda główna partia boi się go ruszyć. No kurwa geniusz z ciebie. :lol:
Przypomnę, że Unia dała nam około 3Omld euro.

Unia dała, Tusk dał, PiS dało. Chłopcze drogi. Pora dorosnąć, nie wiem ile masz lat, ale teraz czytaj uważnie. UNIA ani PO, ani nawet PiS, nie dają własnych pieniędzy. Oni nie dają ci niczego. Oni oddają tylko pieniądze które wcześniej komuś innemu zabrali. Rozumiesz dziecko drogie? Wyżej miałeś problemy ze zrozumieniem dlaczego rozdawnictwo to kupowanie głosów, więc i tu się boję.

.ale zaraz znowu przyjdzie taki malkontent jak Ty, czy ta druga zakała Down's Syndrome i marudził:

Trochę to zabawne, że wyzywasz innych od dzieci. :oops: Ale co tam, widzę że i nie rozumiesz do czego taki dodruk prowadzi, więc mam dla ciebie bajkę:


Polakom się za dobrze żyje, za dużo dostają, wykorzystują ukrainców, biją murzynów....etc. Jeszcze zatęsknicie za obecnymi czasami, oj zatęsknicie. Nawet nie wiecie jaką jesień średniowiecza szykują wam wasi ''ulubuieńcy''. Dla nich jestescie zwykłymi ROBAKAMI, do zarabiania, a na końcu,

Tak dobrze się żyje, że coraz więcej emigruje? A no tak, ten wspaniały rząd który tak kocha Ukraińców i Hindusów i innych opalonych kawalerów których tak pomaga importować jako tanią siłę roboczą. Wyżej masz na ten temat linki, nie chce mi się ich znowu wklejać.

A teraz runda bonusowa, przejadę przez inne odpowiedzi:

Taka tu patola...Ruger to by nawet emerytów i rencistów opodatkował-

Aha, czyli teraz nie są opodatkowani? :hypnotized:

biedniejszych emerytów w Europie zachodnie to ze swiecą szukać, dostaną bidoki trzynastkę to ból duuupy: ''Im dajo,,a mje to nie :!: ''

Po pierwsze, nie było żadnej trzynastki, bo to nie była trzynasta emerytura, tylko parę stów, znacznie mniej niż wynosi emerytura. Po drugie, skoro PiS tak kocha emerytów to może pora wprowadzić uczciwą rewaloryzację i związać np minimalną emeryturę ze średnią krajową. Jakbyś nie zrozumiał, to poziom minimalnej emerytury obliczać jako stały procent średniej krajowej. Aha, na to lemingi by nie poleciały i nie zagłosowały na PiS? A no, racja.

ból dupy że świat poszedł w stronę socjalizmu, a wyżywają się na PiSie, który w porównaniu do naprawdę socjalnych programów państw EU, to biedaki i nieudacznicy.
Wydatki socjalne w stosunku do PKB polska ma bardzo wysokie i jest w czołówce. Więc najpierw proponuję sprawdzić fakty, a potem komentować.

A, i jaki fajny filmik na koniec. A co na to nasz wspaniały bankster?
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... redyt.read
„W dłuższej perspektywie to nam nie zbuduje PKB. Państwu bardziej niż konsumpcja potrzebne są inwestycje i oszczędności. A przypominam, że 500+ jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów” – mówił Morawiecki na spotkaniu z sympatykami i działaczami PiS.


HardRockCaffe666,
Nie wiesz że dla niektórych wszystkie programy prospołeczne to jebane rozdawnictwo a teraz do tego jeszcze doszła kampania wyborcza to można tez to podciągnąć pod kupowanie głosów.

https://dziennikzachodni.pl/program-500 ... 6-14731412
Program nie przyniósł rezultatów, więc to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Do kosza. Jak kogoś nie stać na gówniaki, niech nie płodzi się na potęgę. Ostatnie czego potrzebujemy to całe pokolenia nierobów wychowanych przez nierobów.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


AnalTerrorist69 pisze:Program nie przyniósł rezultatów, więc to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Obrazek
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... tu/0p9prqn
Nie jest tak źle.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jak uważasz że pieniądze wydawane na dzieci to kasa wyrzucana w błoto to mam nadzieje że nigdy nie będziesz rodzicem.
No cóż może niektórzy nigdy nie dorosną żeby zostać rodzicami.
Dzieci to był jest i będzie największy skarb nie tylko kochających rodziców ale i też państwa bo to one kiedyś przejmą po nas stery.
I nie ważne czy tylko rodzice myślą jak zapewnić należyty rozwój każdego dziecka.
Jak to robi też i państwo to z tego faktu tylko trzeba się cieszyć.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Dzizas HardRockCaffe666, jakie frazesy...
Ok... niech bedzie ze kasa "na dzieci" jest ok, ale jeszcze raz pytam dlaczego potrzebujemy posrednika? rząd MI zabiera i pozniej teoretycznie mi "daje". Gdzie tu logika?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Dzizas HardRockCaffe666, jakie frazesy...
Ok... niech bedzie ze kasa "na dzieci" jest ok, ale jeszcze raz pytam dlaczego potrzebujemy posrednika? rząd MI zabiera i pozniej teoretycznie mi "daje

To się nazywywa Marketing Polityczny...można nawet siez tego doktoryzować, a nawet zrobić profesurę :lol:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

JEDNA RELIGIA, JEDNA PARTIA, JEDEN PREZYDENT... nie ma co kombinować :)
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:No cóż może niektórzy nigdy nie dorosną żeby zostać rodzicami.


Święte słowa, w rzeczy samej, otóż to...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

HardRockCaffe666 pisze:Dzieci to był jest i będzie największy skarb nie tylko kochających rodziców ale i też państwa bo to one kiedyś przejmą po nas stery.


Stalin, Hitler, Pol Pot, Osama bin Laden, Ivan Groźny, Elżbieta Batory, Tse-Tung, Idi Amin itd. itd. też kiedyś byli dziećmi, później przejęli stery i zostali skarbami, zwłaszcza dla tych milionów ludzkich istnień, które bezlitośnie skasowali.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:JEDNA RELIGIA, JEDNA PARTIA, JEDEN PREZYDENT... nie ma co kombinować


A jakże!

Mateusz Morawiecki "pochyla się nad egzystencją naszego narodu", a Łukasz Szumowski jako "przedłużenie czynów Jezusa" troszczy się o nasze życie - takie przesłanie usłyszeli wierni, którzy w czwartek słuchali Apelu Jasnogórskiego. Biskup Antoni Długosz porównał szefa rządu i ministra zdrowia do ewangelistów - Mateusza i Łukasza.


Najlepszy komentarz, jaki po tej informacji przeczytałem: ,,Nie wiedziałem, że jeden był kłamcą, a drugi złodziejem." :laughingnew:

I drugi komentarz: ,,Ciekawe czy tamci też przepisali majątki na żony..." :biggrin:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości