Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

Taaa.....

Wtedy TK ogłosił że taka forma głosowania jest konstytucyjna czy coś się zmieniło no tak teraz nie rządzi Po :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Rozumiem, że nie dostrzegasz różnicy między tym, co miało być dodatkową formą głosowania, tylko dla ludzi niepełnosprawnych oraz tych, którzy z innych powodów w tym dniu nie mogliby skorzystać z możliwości głosowania na żywo, od tego, co w dobie pandemii chce WSZYSTKIM POLAKOM UPRAWNIONYM DO GŁOSOWANIA zgotować dyktator i spółka.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666, skoro tak podniecają Cię postanowienia TK, to polecam postanowienie Kp 2/10 z 13 października 2010 roku tegoż Trybunału. Część uzasadnienia która powinna Cię zainteresować "Ustawodawca nie może więc uchwalać istotnych zmian w prawie wyborczym w okresie co najmniej sześciu miesięcy przed wyborami (rozumianymi jako całość czynności objętych tzw. kalendarzem wyborczym)." Jakieś skojarzenia z obecną sytuacją? Czy w odpowiedzi znowu będzie o "domorosłych znawcach"?
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666, znowu wkurwia swoim wyborami....
Moze Hardziu jeszcze powiesz ze kandydaci maja identyczne szanse przeprowadzenia kampanii? i To nic ze Adrian ma w swoich rekach najwieksza telewizje? To nic a nic nie przeszkadza?
Generalnie to w dupie mam i nie zaglosuje na nikogo... brzydze sie WSZYSTKIMI politykami bardziej niz emerytowana kurwa z HIVem i rzezaczka....
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,
No na reszcie Nasze forumowe guru przemówiło.
To było do przewidzenia że i tu się prędzej czy później też pojawisz i wtrynisz swoje trzy grosze.
Szkoda że tak mało masz do napisania bo lubię jak się wymądrzasz i piszesz te Swoje prawdy objawione.
Co do postu to.....
komin pisze:znowu wkurwia swoim wyborami...

taa moimi i czemu wkurwiam.
Spokojna i kulturalna wymiana opinii jeszcze nikomu nie zaszkodziła a że też przy okazji pojawiają się emocje to tylko lepiej.
komin pisze: powiesz ze kandydaci maja identyczne szanse przeprowadzenia kampanii?

Są warunki jakie są jest internet są media społecznościowe, można zawiesić i bojkotować te wybory.
Są też spotkania z mediami i takie tam chuje-muje.
Nie zauważyłem tego że pan prezydent jakoś wykorzystuje pełnienie obowiązków głowy państwa do prowadzenia agitki wyborczej.
komin pisze:Generalnie to w dupie mam i nie zaglosuje na nikogo

Postawa godna naśladowania.
Najlepiej mieć wyjebane tylko narzekać.
komin pisze: niz emerytowana kurwa z HIVem i rzezaczka...

Nie mogło zabraknąć czegoś humorystycznego.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


no_one pisze:postanowienie Kp 2/10 z 13 października 2010 roku tegoż Trybunału.

No cuuuszzzz.
Ktoś chyba nie przewidział że może zaistnieć taka sytuacja z jaką obecnie mamy do czynienia.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Syndrom_Apollo pisze:Rozumiem, że nie dostrzegasz różnicy między tym, co miało być dodatkową formą głosowania, tylko dla ludzi niepełnosprawnych oraz tych, którzy z innych powodów w tym dniu nie mogliby skorzystać z możliwości głosowania na żywo, od tego, co w dobie pandemii chce WSZYSTKIM POLAKOM UPRAWNIONYM DO GŁOSOWANIA zgotować dyktator i spółka.

A czyż nie możemy się czuć jak niepełnosprawni nie mogąc wychodzić z domów.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


ruger44 pisze:Mi koło chuja lata ryzyko zarażenia, chodzi mi o konstytucyjność tych wyborów (=nielegalność gdyż wszystko to co nie jest zgodne z Konstytucją jest z automatu nieważne), no i oczywiście zero prywatności (=podanie peselu) co jest podstawą do zasadności wyborów w ogóle. No i całkowity brak nadzoru nad wędrówką kart, całkowity brak nadzoru przy liczeniu, nieobecność męzów zaufania publicznego i nadzoru zagranicznych organizacji...


Ruger to widzę znawca konstytucji, prawa wyborczego , przebiegu liczenia głosów i samych komisji wyborczych. Po pierwsze, dlaczego obecne wybory nie byłyby ważne, i łamały konstytucje bo nie rozumiem? Raczej przesunięcie wyborów to złamanie konstytucji, bo czegoś takiego nie przewiduje jesli pamiętam...a to prawo, z jakiego korzysta teraz PiS, to ustanowiło PEŁO w 2008r, jak szła ptasia grypa. Tusko ustanowił takiego potworka jak: ''korzystanie z praw konstytucyjnych typowych dla Stanu Wyjątkowego... bez wprowadzania stanu wyjątkowego''- czyli Stan Epidemiologiczny. Tutaj w linku jest napisane, o tej ustawie z tamtego roku, którą wprowadziła Paltforma i ma teraz pretensje, że PiS z niej korzysta hehe

https://www.rp.pl/Urzednicy/304059966-K ... demii.html

...pierdolenie łopozycji teraz, że to łamanie konstytucji, skandal i zagłada ludzkości to śmiech na sali i szczyt hipokryzji.

Jeśli podanie peselu = zero prywatności, to Ruger chyba nie wie jak sie zbiera podpisy na kandydatów na prezydenta, otóż wymagane jest podanie: imie, nazwisko, pesel i dokładny adres zamieszkania. A poza tym, pesele nasze to latają na lewo i prawo od dawien dawno w cyberprzestrzeni. No i kolejna bzdura o ''całkowitym braku nadzoru nad wędrówką kart ,mężów zaufania i nadzoru zagranicznego''. Widać, że nigdy Ruger nie siedział w komisji, nie wie co to są plomby, jak przebiega proces liczenia, i transport. Wielkrotnie siedziałem jako przewodniczący kiedyś Sfałszować wybory to nie taka prosta sprawa, trzeba by przekupić wszystkie osoby z komisji, a komisja sklada sie z sympatyków wszystkich obozów. Wszystkie te same procedury można by wprowadzić nawet podczas głosowania korespondecyjnego, co za problem,,,ale anyway, jest na to za mało za czasu, aby zdążyć do 10maja. Najlepsze byłoby: głosowanie przez internet albo po prostu normalne wybory w maju, z zachowaniem tych samych procedur, co w handlu. Odstępy, po jednej osobie, kazdy z wlasnym dlugopisem, rekwiczkach i masce. Możnaby takie wybory wydłużyć nawet do dwóch dni, jak miało miejsce przy referendum o wchodzeniu do EU. Nie ma chuja aby ktoś się zaraził..bo niby jak :?: :!: Skoro nie znam ani jednego przypadku, aby ktoś się zaraził w sklepie. Wszystko to przypadki wracającej emigracji ich członków rodzin i błędy służby zdrowia. Wszystko jest kwestą dobrej woli i sprawnej organizacji, nawet matury mogą się odbyć wg. mnie w maju, pod tymi samymi restrykcjami. Po 5 osób we wszystkich salach w całej szkole...

Ale wiadomo, że tak naprawdę łopozycji nie chodzi o zdrowie Polaków, tylko o pikujące niczym Messerchmity w ataku na Modlin, sondaże Kidawy-Błądzącej. Chcą zyskać na czasie i znależć kogoś lepszego niż ta idiotka ze sztuczną szczęką. I pretensje: ''bo Duda dąży do zwycięstwa i chce wygrać...'' :kez15: ..No rynce opadajao... A KTO KURWA NIE CHCE WYGRAĆ :?: :!: Polityka niczym nie różni się od sportu..to tak jakby zarzucić drużynie piłkarskiej: ''bo im zależało na zwycięstwie, no to chłopaki se wygrały...a nam kurwa na nie wiem na czym, na dobrym wrażeniu..''. Dzisiaj Tomek Lis z rana w Tok FM pierdoli tak [przypominam,że kreuje się na niezależnego dzienniakarza, co wyśmiewa TvPiS: ''Przyparli nas do muru..koniecznie chcą wygrać te wybory...nie możemy zbojkotować i nie iść na wybory,,,musimy zyskać na czasie..'' Kurwa, niezależny dziennikarz używający zaimka MY, jak na posiedzeniu Wermachtu, gdzieś w Wolfenschanze...

A po trzecie, padła uczciwa propozycja przedłużenia kadencji, ale tylko na dwa lata, czyli mniej niż i tak, wygrywając w normalnych okolicznościach, Duda pełniłby o 60% skróconą kadencję... To też BŁEEE...bo tak naprawdę, wszystkim dookoła chodzi o to, jak na tym pysznym obrazku :sarcastic:
Obrazek

PS: Właśnie Szumowski zarekomendował wybory [tradycyjne] za dwa lata jeśli już. No to już czekam na skowyt lewej strony: '' Cooo??..jak to za dwa lata :!: :?: SKANDAL.... teraz chcemy :!: [ a nie kurłaa, dopiero co darliśmy mordy o przesunięcie wyborów..] '' hue hue hue
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:A czyż nie możemy się czuć jak niepełnosprawni nie mogąc wychodzić z domów.


Ja mogę wychodzić z domu, nie wiem jak ty. Na szczęście nikt mnie jeszcze nie ubezwłasnowolnił, choć kto wie, co tam Jarosławowi i spółce tak naprawdę po głowach chodzi i co jeszcze, korzystając z okazji pandemii wymyślą.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle,
Dobra robota :good3:
Może tak na chwilę zamkniesz usta pyskaczom i panom wszechwiedzącym.
Teraz pewno @ruger44 znając życie nabierze wody w usta i odezwie się jak temat się zmieni :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle, należy Ci się cześć i chwała za to, że poświęciłeś swój cenny czas na napisanie kilkudziesięciu zdań. Ich poziom jest tragiczny, oceniłbym go na Hard-, ale jesteś prawilnym mieszkańcem kresów, więc nie musisz umieć poprawnie pisać po polsku (zwykle nic nie piszesz, tylko wklejasz jakieś chore, homofobiczne obrazki i myślę, że to jest Twój poziom docelowy). Wiedza i merytoryczna część, to Hard+, co jednak w dalszym ciągu traktować można jak obelgę.

1) "Po pierwsze, dlaczego obecne wybory nie byłyby ważne, i łamały konstytucje bo nie rozumiem?" - cóż, wielu rzeczy nie rozumiesz, ale przypomnę tylko, że wybory powinny być tajne, bezpośrednie, równe, powszechne, proporcjonalne. To badziewie przygotowywane na maj nie spełnia większości tych cech, więc będzie podważane. Dlatego system totalitarny PiS-u tak bardzo spieszy się z wymianą I Prezes SN, bo to ten sąd zatwierdza ważność wyborów prezydenckich.

2) "a to prawo, z jakiego korzysta teraz PiS, to ustanowiło PEŁO w 2008r, jak szła ptasia grypa." - kolejny błąd. Tu posłużę się opinią prawną: "nawet w stanach nadzwyczajnych zakres ograniczeń konstytucyjnych wolności i praw musi wynikać z ustawy. W zakresie zwalczania choroby zakaźnej wywołanej wirusem SARS-CoV-2, a więc szczególnego zagrożenia,nie zdecydowano się jednak na wprowadzenie stanu nadzwyczajnego, zamiast tego została uchwalona ustawa z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374). Artykułem 25 tej ustawy dokonano szeregu zmian w ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz. 1239 ze zm.)"

A dokonano ich m.in. po to, by bezprawnie ograniczać ludziom wolność w pewnych obszarach oraz nakładać wysokie kary finansowe bez drogi sądowej.

3) To, że ktoś podaje swoje dane dobrowolnie przy zbieraniu 100 tys. podpisów na swojego kandydata jest rzeczą normalną. Nienormalne jest, jeśli ja muszę wpisywać swój pesel na karcie do głosowania i wysyłać to pocztą, kompletnie pozbawia mnie to tajności głosowania. Jest to kolejna rzecz, której nie pojmujesz. A argument, że pesele latają sobie i tak, świadczy tylko o tym, że no jesteś mr. bungle, to chyba wystarczy.

4) Nie było żadnej kampanii ze strony innych kandydatów niż maliniak, co odbiera walor równości tym wyborom. Maliniak ma całe tvp dla siebie, które dociera do najsłabszych jednostek, również tych mieszkających na kresach, jak Ty i robi im sieczkę z mózgu. Poza tym co Ty masz z tymi wstawkami niemieckimi? Wojna już dawno minęło, wyjdź z tego lasu, opuść okop, hej.

5) "padła uczciwa propozycja przedłużenia kadencji" - to Ci się udało. Gowin, mimo że to bydlę jakich mało, nie chciał przykładać ręki do tego całego planu konusa z Nowogrodzkiej i dał pomysł zmiany Konstytucji. Ale NIKT o zdrowych zmysłach nie ufa takiej partii jaką jest PiS. Dlatego ta inicjatywa umarła, zanim w ogóle powstała.

6) Szumowski okazał się zwykłą szumowiną, po prostu wykonał polecenie Kaczyńskiego i tyle. Najpierw zyskał poparcie ludzi, co w takich czasach trudne nie jest, a teraz mówi z pełnym przekonaniem, że tradycyjne wybory mogłyby się odbyć za dwa lata (skąd taka data, jak, dlaczego?).

7) Hard, nie machaj tak ogonkiem, bo choć mr. bungle napisał stek bzdur i wstawił obrazek (dzień bez obrazka jest dniem straconym), to zrobił to on, a nie Ty. Ciebie, niestety, na to nie stać.
kill_me_now


kill_me_now pisze:Nie było żadnej kampanii ze strony innych kandydatów niż maliniak, co odbiera walor równości tym wyborom.

Pierwsza BZDURA.
O innych nawet nie chcę mi się pisać bo szkoda mi czasu.
Osobom przemądrzałym niestety trudno jest wytłumaczyć że nie maja racji.
Ale może ktoś inny się skusi :!: :!:
Ps na chuj te uwagi do mojej osoby jak piszesz do kogoś innego
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Pierwsza BZDURA.
O innych nawet nie chcę mi się pisać bo szkoda mi czasu.
Osobom przemądrzałym niestety trudno jest wytłumaczyć że nie maja racji.
Ale może ktoś inny się skusi :!: :!:


Boże, Hard, jak Ty jesteś żałosny, autentycznie. Po co się pogrążasz, jeśli dosłownie nic, ale to nic nie masz do napisania. Podważasz jeden, najbardziej oczywisty fakt, bo może tylko on mógł zostać przetrawiony przez Twoją, jakże niewielką, istotę szarą. Cała reszta jest za trudna.

Jedyny Twój argument, jeśli coś nie idzie po linii partii (czy Twojej, jeden pies), to że ktoś jest przemądrzały. Strasznie to słabe, nawet jak na forum dla przegrywów.
kill_me_now


kill_me_now,
Pisz dalej, obrażaj mnie jak masz się przez to poczuć lepszym i mądrzejszym.
Nie ładnie jest kogoś obrażać tylko dla tego że myśli inaczej niż Ty.
Ale to tylko świadczy to Tobie jaki poziom sobą reprezentujesz.
Bywaj zdrów :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, ale ja się nie czuję przez to lepszy, jest mi raczej przykro, bo mieszkam w tym kraju, a wielu ludzi reprezentuje taki poziom analizy politycznej jak Ty. Jak zatem ma być tu dobrze. Nie wiem, może masz inne, ukryte talenty, ale na pewno nie jest to polemika na tematy polityczne. Również bywaj zdrów.
kill_me_now


HardRockCaffe666 pisze:Osobom przemądrzałym niestety trudno jest wytłumaczyć że nie maja racji.


Samokrytyka godna największej pochwały, brawo Hard!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z racją podobnie jest jak z DUPĄ każdy ma swoją.
I tym akcentem jak kończę ten wątek ale nie temat ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


kill_me_now pisze:[b][color=#000099].

Dziecko, proszę nie czytaj moich postów. Ja ciebie doskonale rozumiem..naprawdę rozumiem. Ja miałem ojca marynarza, a ty w MO. Ja naprawdę wiem jak to jest, jak odbierają luksusową szynkę, i pozostaje tylko pasztetowa...
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Dziecko, proszę nie czytaj moich postów.


Ojcze, bardzo bym chciał, bo naprawdę nie ma czego czytać, ale apel powinieneś rozszerzyć: "Ludzieeee, nie czytajcie moich postów, straszne głupoty wypisuję i trochę się denerwuję, gdy ktoś mi je pokazuje."

Mr. Bungle pisze:Ja ciebie doskonale rozumiem..naprawdę rozumiem. Ja miałem ojca marynarza, a ty w MO. Ja naprawdę wiem jak to jest, jak odbierają luksusową szynkę, i pozostaje tylko pasztetowa...


Po pierwsze to :facepalm:, po drugie nie pisz, że "Mr. Bungle rozumie", bo to oksymoron, a po trzecie pozostań przy wklejaniu obrazków, serio.

:facepalm:
kill_me_now


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości