Polska i świat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Polska i świat!!!
24 wrz 2020, 20:30
Syndrom_Apollo pisze: Jak czyni to Ordo Iuris i jej furgonetki z homofobicznymi hasłami, a także, jak czynią to niektórzy funkcjonariusze kościoła katolickiego oraz prominentni politycy.

Tak tak a aktywiści lgbt to aniołki.
Mógłbym wiele tu dać przykładów jak wygląda ich tolerancja.
Więc nie ograniczaj się tylko do jednej strony bo jesteś mało obiektywny.
Syndrom_Apollo pisze: zazdrościsz Trzaskowi urody albo stanowiska (może obydwu) i nie radzisz sobie z tym negatywnym uczuciem.

Niczego mu nie zazdroszczę no chyba że jego nieporadności i licznych wpadek nie tylko wizerunkowych :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
24 wrz 2020, 21:07
HardRockCaffe666 pisze:Tak tak a aktywiści lgbt to aniołki.


Nie twierdzę, że to anioły, jednak nie zasłaniają się ideologią katolicką, która podobno każe kochać bliźniego swego jak siebie samego.
Nie mów mi o braku obiektywizmu, bo zarzut ten, płynący z twojej strony, jest tak samo wiarygodny jak adekwatne jest twoje wytykanie nieporadności i wpadek innym. Wręcz chciałoby się powiedzieć: i kto to mówi?

HardRockCaffe666 pisze:Niczego mu nie zazdroszczę no chyba że jego nieporadności i licznych wpadek nie tylko wizerunkowych


Aha!... Czyli to jednak kryptogejowska fascynacja.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 09:42
HardRockCaffe666 pisze:Nie bój się przyjdą no chyba że wyrzucasz śmieci do lasu
Pamiętaj też o strefach parkowania no chyba że jeździsz hulajnogą.
Komunikacja miejska też podrożeje.


To że powiększą strefę parkowania to ok, czy będzie ona o 50groszy droższa na minucie czy nie to bez znaczenia, to jest dobre rozwiązania. Mieszkańcy którzy mieszkają w okolicy i tak mają za darmo parkowanie w dosyć dużym obszarze od swojego domu. A dzięki opłatom łatwiej znaleźć miejsce do zaparkowania, to działa już od lat.

Co do komunikacji to przez pandemię wszystkie miasta mają mniejsze przychody. Nie wiem jak duża będzie podwyżka ale masz rację mnie to nie dotyczy, po mieście poruszam się autem.

Zastanawia mnie to czemu tak bardzo śledzisz co się dzieje w Warszawie skoro mieszkasz w Krakowie. Nie wiem czy przeoczyłeś ale u Ciebie też zdrożeje komunikacja i to na poziomie kilkudziesięciu procent.

Podwyżki w Krakowie "Bilet miesięczny, który mieszkańcy z Kartą Krakowską kupują dziś za 69 ma zdrożeć do 96 złotych. Bilet miesięczny dla osoby bez Karty Krakowskiej kosztowałby 128 zł (obecnie jest to 106 zł). ZTP planuje też zlikwidować bilety okresowe na jedną i dwie linie. – Nie są opłacalne – twierdzi Kowal. Bilet jednoprzejazdowy (lub 50 minutowy) obecnie za 4,60 zł ma zostać zastąpiony biletem na jeden przejazd (lub godzinnym) za 6 zł. Projekt zmian przewiduje też likwidację dotychczasowego biletu 20-minutowego za 3,40, który ma zastąpić bilet 10-minutowy za 3 złote. Bilet 90-minutowy zostanie utrzymany, ale jego cena wzrośnie z 6 na 8 zł."


Jeśli chodzi o parkowanie w Krakowie czy Poznaniu " z miejskiego zbiorkomu odpłynęli pasażerowie, a wraz z nimi pieniądze z biletów. We Wrocławiu ubytek sięgnie w tym roku 53 mln zł, ale w Krakowie nawet ponad 100 mln. Dlatego to właśnie te dwa miasta już zadeklarowały, że brakujących pieniędzy poszukają w kieszeni pasażerów - podwyższając ceny za bilety. Od lipca wyższe stawki obowiązują już w Poznaniu, który podniósł także opłaty za parkowanie. Projekty uchwał o podwyżkach w strefach płatnego parkowania przyszykowali też już krakowscy i wrocławscy urzędnicy.
to tyle jeśli chodzi o komunikację i parkowanie.


W kwestii śmieci
"Jednak na tym nie zatrzyma się rachunek wystawiony krakowianom przez samorząd, bo wkrótce z 15 zł na 27 wzrośnie opłata za wywóz śmieci. Kraków zwlekał z tą decyzją, bo liczył, że Ministerstwo Klimatu odroczy o rok wejście w życie zasad, które generują większe koszty dla lokalnych gospodarek komunalnych, ale tak się nie stało. Sporo samorządów dostosowało już stawki do nowych realiów związanych z wyższymi opłatami marszałkowskimi za składowanie odpadów, kosztami energii, paliwa czy wynagrodzeń pracowników. Ale podwyżki rzędu 70-100 proc. wciąż przed mieszkańcami Zakopanego, Przasnysza czy Suwałk."

Śmieci w Warszawie podrożały jakoś na początku roku, ale nie jest to jakaś kolosalna różnica, mi wychodzi ok 30 pln więcej miesięcznie.



Nie wiem co mówią w TVP, ale podwyżki biletów, śmieci, parkowania są lub będą w każdym większy mieście. Tak samo i w Warszawie. Miasta ratują budżety, Warszawa będzie miała wpływ mniejszy o ok 1,5 miliarda, Kraków podobnie. Nie dodrukują tych pieniędzy przecież.

I to nie jest kwestia czy rządzi Trzaskowski czy nie, tylko tego że koronawirus uszczuplił budżety miast.


Wiem że nie umiesz, ale przynajmniej staraj się być obiektywny.

HardRockCaffe666 pisze:Chodziło mi np o szybkie dokończenie metra.

Metro z założenia generuje opóźnienia, tym bardziej w Warszawie gdzie dokopują się do instalacji jeszcze przed wojennych, których nie ma w wykazie bo plany zostały zniszczone. nawet jak to nie działa to trzeba to jakoś zabezpieczyć żeby nie było tam erozji itp. Koronawirus też zrobił swoje.

Na temat opóźnień w inwestycjach powinieneś wiedzę mieć, przecież Trasa Łagiewnicka jest już opóźniona o przynajmniej rok.

HardRockCaffe666 pisze:Może tak zamiast tego kolejna strefa relaksu np przy ruchliwej ulicy się wie.
Mieszkańcy mieli by gdzie wdychać spaliny i wypoczywać w hałasie

Jak kiedyś będziesz to przyjdź na bulwary, samochodów nie słychać, jak jest ciepło to ludzie siedzą na długości kilku kilometrów, bardzo fajne miejsce z knajpami itp, można się napić i potupać. Świetnie miejsce i super że powstało.
A wiesz że pomysły rewitalizacji Krakowskiego Przedmieścia, i bulwary wiślane to pomysły Lecha Kaczyńskiego ? :)
Tak samo jak muzeum Powstania czy Żydów Polskich, jego następcy po prostu dalej prowadzili te inwestycje. Bo tak to działa, że Prezydent miasta rządzi tak żeby miasto się rozwijało. W tym też jest przestrzeń publiczna.

Może za mało z domu wychodzisz i Ciebie to nie dotyczy, wolał być zamiast tego żeby śmieci Ci za darmo odbierali, nie wiem.

a jako Karkus , o czystości powietrza nie powinieneś się wypowiadać :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 11:50
tomoxx, odpowiedziec Ci za Harda? pitu pitu :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 11:54
tomoxx,
Nie no z tego co czytam to śmiało mógł byś pracować w stołecznym ratuszu.
Tak sprawnie tłumaczysz konieczność wszystkich podwyżek że mieszkańcy wawy z uśmiechem na twarzach przyjmowali by każde takie decyzje.
Słyszałem że rezygnują z budowy obwodnicy śródmieścia no ale Ty pewno tam nie jeździsz.
Ps w Krk powietrze jest jakie jest ale nikt nie ma chociaż takich idiotycznych pomysłów na trwonienie publicznej kasy.
Wawa musi brać kolejne kredyty ale jak to sprytnie zostało wytłumaczone.. wina rządu i wirusa.
Są winni jest dobrze :mocking:
Teraz nikt nie powie że miasto jest źle zarządzane.
MIASTO JEST MOJE!!!
I to powinno Was martwić.
Podpisano zadowoleni mieszkańcy wawy :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 12:42
tomoxx pisze:To że powiększą strefę parkowania to ok, czy będzie ona o 50groszy droższa na minucie czy nie to bez znaczenia, to jest dobre rozwiązania. Mieszkańcy którzy mieszkają w okolicy i tak mają za darmo parkowanie w dosyć dużym obszarze od swojego domu. A dzięki opłatom łatwiej znaleźć miejsce do zaparkowania, to działa już od lat.

A to że myślisz że w ten sprytny sposób problemy z parkowaniem w Wawie sie skończą to jesteś naiwny.
Coś tam pierdolił że chodzi tu o ujednolicenie strefy parkowania.
Niezła bajerka.
Tak na prawdę chodzi tu głownie o szukane kasy w portfelach mieszkańców na łatanie budżetu miasta.
Nie sadzę że wzrost opłat oraz poszerzenie strefy będzie miał wpływ na większą poprawę sytuacji w parkowaniu.
Kto ma parkować to i tak będzie bez względu na wzrost opłat.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 12:58
Dobrze HardRockCaffe666, skoro jestes takim ekspertem to nie bedziemy "siem kucic", ale przedstaw nam swoja recepte na rozwiazanie problemu parkowania w dowolnym duzym miescie...

PS. oczywiscie wszedles jak zwykle w dyskusje z Tomoxem, ale jak zwykle odniosles sie tylko i wylacznie do rzeczy ktore Ci pasuja... nic na temat tego ze w Krakowie drozeje tak samo jak i w wawie... jak zreszta w kazdym miescie... no ale rozumiem... w Wawie rzadzi Trzaskowski i jego podwyzki sa zle...gdyby rzadzil ktos z PiSu to powiedzialbys ze podwyzki te sa jak najbardziej uzasadnione... mentalnosc Kalego w najczystszej formie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 13:45
HardRockCaffe666, jak chcesz podyskutować to najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem.
Bo ja specjalnie nic nie tłumaczyłem, system parkowanie w Warszawie działa od kilkunastu lat i przez ten czas bardzo dobrze się sprawdził.

Pomijam już to że droższe płatne parkowanie jest w Krakowie niż w Warszawie za godzinę. W Krakowie od 4 do 6 złotych, w Warszawie 3 złote.

I ja nie tłumaczyłem Warszawy ale podawałem przykłady też innych miast dlaczego podnoszą ceny i dlaczego się dzieje to w każdym większym mieście.

komin, komin już Ci napisał że odpisałeś tylko na to czym wg Ciebie możesz mi dopiec. Do niewygodnych faktów się nie odniosłeś. Wypierasz to że ktoś inny może mieć racje.

Chcesz prowadzić dyskusje ale nie potrafisz dyskutować o tym co pokazuje jak bardzo się mylisz. Po Twoje „argumenty” to populistyczny bełkot jaki Ci wmówią w TVP, słuchasz ich jak świnia grzmotu i potem puszczasz takie kwiatki, jak choćby to ze wg Ciebie „wszystkie programy społeczne są pokrywane z odzyskanego Vatu z mafii paliwowych itp” ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 17:45
tomoxx pisze:jak chcesz podyskutować to najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem.

tomoxx pisze:Chcesz prowadzić dyskusje ale nie potrafisz dyskutować o tym co pokazuje jak bardzo się mylisz

Tak tak panie mądraliński.
Tylko Wy czytacie ze zrozumieniem i potraficie prowadzić dyskusje.
Wasze argumenty są nie do obalenia a każdego o odmiennym zdaniu to zahuczycie na amen.
Ale już przywykłem do tego wiec mi to loto.
Co tam w pogodze panie Tomoxx :biggrin:
komin pisze:skoro jestes takim ekspertem to nie bedziemy

Ja ekspertem :scratch_one-s_head:
Stwierdziłem tylko kilka faktów i tyle
Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem mogłaby być większa popularyzacja komunikacji miejskiej.
Wiem że w krk już wprowadzono w kilku miejscach strefy gdzie można zostawić samochód a do centrum miasta dojechać szybkim i wygodnym tramwajem.
Ale trzeba by najpierw zmienić nawyki ludzi a z tym jest spory kłopot.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 19:58
Taa Hard i Ty jako propagator tego nowego eko-stylu przemieszczania się po mieście jeździsz wszędzie samochodem, nawet do marketu oddalonego o niecały kilometr :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 20:43
HardRockCaffe666, ja też tylko przytoczyłem trochę faktów, nawet podałem cyfry i wrzucone cytaty ze stron lokalnych.
Warszawa nie jest gorzej zarządzana czy Poznań , Kraków, Wrocław czy Gdańsk. Podwyżki przez koronawirusa będą wszędzie, nie bardzo wiem jak można tego nie ogarniać . Wpływy do miasta się zmniejszyły , turyści nie przyjechali , ludzie nie jeżdżą autobusami bo pracują zdalnie itp. Wiec muszą szukać pieniędzy gdzie indziej. A co do parkingów typu Park & Ride to są już od wielu lat. I szczerze mówiąc sprawdza się stednio. Najbardziej przy obrzeżach gdzie ludzie przesiadają się do pociągu i dojeżdżają do centrum. Wewnętrze stoją w dużej mierze puste. Komunikacja nie będziesz szybciej o godzinę czy 40 min. Wiec dużo ludzi woli postać w kotkach te 20 min więcej ale dojechać pod same drzwi.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 21:32
HardRockCaffe666 pisze:Ja ekspertem
Stwierdziłem tylko kilka faktów i tyle
Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem mogłaby być większa popularyzacja komunikacji miejskiej.
Wiem że w krk już wprowadzono w kilku miejscach strefy gdzie można zostawić samochód a do centrum miasta dojechać szybkim i wygodnym tramwajem.
Ale trzeba by najpierw zmienić nawyki ludzi a z tym jest spory kłopot.

Oj tam...nie badz taki skromny...przeciez ogladasz TVP...musisz byc ekspertem :P
ale nie o tym... widzisz Hardziu ja Ci nawet przyznam racje... rozwiazaniem JEST popularyzacja komunikacji miejskiej i zmiana nawykow ludzi, brawo TY :good3: tylko wiesz jak sie zmienia nawyki i "popularyzuje" komunikacje miejska w duzych miastach na calym swiecie?
otoz o dziwo okazalo sie ze jesli wlodarze miasta przypierdola wyjebana w kosmos cene za godzinke parkowania w centrum miasta to nagle cudownie zmieniaja sie nawyki i komunikacja publiczna robi sie popularna fchuj :lol:
Reasumujac...jesli chcialbys nie miec problemow z zaparkowaniem swojego Golfa gdzies w centrum Krakowa najzwyczajniej w swiecie popros Majchrowskiego zeby podniosl oplate za godzinke parkowania do jakichs powiedzmy 20 zlotych.... jesli nadal beda problemy z wolnymi miejscami mozna podbic na 30...40... do skutku. Gwarantuje ze w koncu zadziala.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
25 wrz 2020, 22:27
komin pisze:Reasumujac...jesli chcialbys nie miec problemow z zaparkowaniem swojego Golfa gdzies w centrum Krakowa najzwyczajniej w swiecie popros Majchrowskiego zeby podniosl oplate za godzinke parkowania do jakichs powiedzmy 20 zlotych.... jesli nadal beda problemy z wolnymi miejscami mozna podbic na 30...40... do skutku. Gwarantuje ze w koncu zadziala.

Iccccc pan fchuj z takim rozwiązaniem :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
26 wrz 2020, 14:20
Od dziś w Polsce jest więcej przypadków koronawirusa niż w Chinach. Radzimy sobie fantastycznie :)

Mam nadzieje tylko że rząd pójdzie droga Szwecji a nie zrobi lockdownu nr 2, bo wtedy recesja będzie już bardzo duża.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
28 wrz 2020, 03:17
A tymczasem w Warszafffce...

primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
28 wrz 2020, 05:17
Zachowują się jak zwierzęta i dziwią się, że ludzie ich traktują jak zwierzęta :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polska i świat!!!
28 wrz 2020, 09:48
ruger44, Nie obrażajmy zwierząt... :P ps. kurva ale serio, to co na tym filmiku jest pokazane, to jest error ewolucji bez dwóch zdań. Nawet nie wiedziałem, że takie rzeczy się dzieją w Polsce, bo nie oglądam/śledzą takich akcji, ani też nie trafiam na takie "coś" na yt czy w tv... ale to dobrze, niewiedza czasem lepsza dla zdrowia.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Polska i świat!!!
28 wrz 2020, 11:13
Na szczęście tych lewaków co protestują i odpierdalają maniany jest jakiś znikomy procent więc jak ktoś nie mieszka w Wawie i nie używa za dużo netu to może nawet nie być świadomy istnienia płci niebinarnych i takich tam bzdur :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polska i świat!!!
28 wrz 2020, 16:58
Najlepiej wyciąć fragment i pokazać tylko jedną ze stron tego totalnego zidiocenia.
Proponuję zapoznać się z całością tego epickiego wydarzenia:
https://www.facebook.com/krucjatamlodych/
https://www.facebook.com/krucjatamlodyc ... 024728781/
Oraz innej z ich krucjat :shock2: :
https://www.facebook.com/krucjatamlodyc ... 306314028/
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
28 wrz 2020, 17:07
Krotko mowiac, jebnieci jedni i drudzy... na szczescie, wbrew temu co czasami usiluja wcisnac nam media czy politycy, to wszystko jest tylko margines spoleczenstwa.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości