Zgłoszona transmisja

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Zgłoszona transmisja
24 wrz 2022, 17:53
Hej dziewczyny :)
Mam do was pytanie, bo pierwszy raz mam taką sytuację.
Priv 60 min, oglądający przez 30 min pisał mi że jestem super i wgl caly czas pisał że jest zachwycony ani razu nie napisał mi że cos jest nie tak. Po 30 minutach nagle zgłosil transmisję i wyszedł. Czy w takiej sytuacji otrzymam żetony? Jak moderatorzy rozpatrują takie sytuacje jak oglądający wyszedł w połowie?
Awatar użytkownika
dia7889
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2022, 02:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Mcf
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zgłoszona transmisja
25 wrz 2022, 09:38
dia7889 pisze:Hej dziewczyny :)
Mam do was pytanie, bo pierwszy raz mam taką sytuację.
Priv 60 min, oglądający przez 30 min pisał mi że jestem super i wgl caly czas pisał że jest zachwycony ani razu nie napisał mi że cos jest nie tak. Po 30 minutach nagle zgłosil transmisję i wyszedł. Czy w takiej sytuacji otrzymam żetony? Jak moderatorzy rozpatrują takie sytuacje jak oglądający wyszedł w połowie?

Ja miałam 2 takie sytuacje ,raz było tak że tradycyjnie po 22 non stop rwalo transmisję I chyba ogladajacy mnie faktycznie nie widział więc na koniec zgłosił i po rozpatrzeniu moderator oddał zetony oglądającemu, tu akurat nie miałam żadnych pretensji po mimo tego że wykonałam całego prv zgodnie z opisem, tu ewidentnie nawaliło SU, druga sytuacja była taka iż oglądający zgłosił prv 1min przed czasem i na początku twierdził że niby mnie nie widzi ale jakoś po zgłoszeniu non stop wydawał mi polecenia tak jakby mnie normalnie widział, ja to olalam i powiedziałam skoro zrobiłeś zgłoszenie to i tak moderator odda Ci zety więc nie ma sensu żebym kontynuowała tego prv , akurat czas się skończył ją wyszłam i jak się później okazało moderator przyznał zety mi. Z tymi zgłoszeniami to różnie bywa, słyszałam również że dzielą zetony 50/50 , chyba dużo zależy od moderatora jak do tego się ustosunkuje . Ale jeżeli z twojej strony było wszystko ok to myślę że nie masz Ci się obawiać i moderator przyzna Ci zetony , jak nie całość to przynajmniej 50%.
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zgłoszona transmisja
26 wrz 2022, 17:55
Stary znany motyw na długie privy, wiele osób tak robi mając nadzieję że coś ugrają.

Na 99% dostaniesz całość żet jeżeli nie masz sobie nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
Pawello
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2021, 22:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zgłoszona transmisja
27 wrz 2022, 00:00
haha aż mi sie przypomniał koleś który udawał że mnie nie widzi w połowie priva a co chwile się gapił na mnie xD
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zgłoszona transmisja
30 wrz 2022, 18:35
Na całe szczęście dostałam wszystkie żeton :)
Awatar użytkownika
dia7889
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2022, 02:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Mcf
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zgłoszona transmisja
30 wrz 2022, 20:02
No i prawidłowo. Ty nie straciłaś a typ będzie miał nauczkę, może następnym razem najpierw pomyśli zanim zacznie kombinować.
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Zgłoszona transmisja
02 paź 2022, 18:19
Hah też miałam 2 miesiące temu podobnego cwaniaczka. Weszedł na priva po czym zgłosił przerwalałam a ostatnio weszedł znowu na najdrożdzego i jak go od razu rozpoznałąm to wyszłam z priva bo powiedziałam wprost co myślę. Cwaniaki, cebulaki
Awatar użytkownika
Kriisj29
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 22 cze 2022, 20:29
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości