Codzienna realizacja wypłat

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Codzienna realizacja wypłat
06 maja 2019, 09:55


Pod tym wątkiem dzielmy się informacjami co zostało zrealizowane,kiedy i z kiedy :) myślę że to bardzo przydatne dla nas dziewczyn :)
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87




Z całym szacunkiem ale pomysł pisania że dnia XX zleciłam XXXX pieniędzy do wypłaty i dostałem dnia XX jest chyba jednym z głupszych jakie się na tym forum pojawiły w ostanim czasie. Jeszcze podajcie swoje nicki na SU, żeby każda z Was i nie tylko wiedziała która ile zarabia.
Pieniądz lubi ciszę :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:Z całym szacunkiem ale pomysł pisania że dnia XX zleciłam XXXX pieniędzy do wypłaty i dostałem dnia XX jest chyba jednym z głupszych jakie się na tym forum pojawiły w ostanim czasie. Jeszcze podajcie swoje nicki na SU, żeby każda z Was i nie tylko wiedziała która ile zarabia.
Pieniądz lubi ciszę :)


Przecież takie coś jeszcze do ostatnich problemów przelewowych świetnie działało właśnie w wątku dotyczącym wypłat. A że jest głupie to już inna sprawa. A dla Armina to tylko kolejny świetny temat, dzięki któremu nabije sobie statystyki wyświetleń foro xd

Chociaż uważam, że modelki nie przeniosą się z tym do tego tematu tylko będą nadal spamować w poprzednim.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




A niech sobie piszą, foro jest dla wszystkich. Są gorsze wątki na forum i nikt nie narzeka.
Jak kogoś drażnią te ciągłe zapytania typu "przelew był", to po prostu niech tu nie wchodzi i nie czyta.

To tyle ;)
paragon




Już kiedyś pisałam, powtórzę się. To, że mi we wtorek zrealizują przelew z dziś, nie znaczy, że Tobie przed czwartkiem zrealizują przelew z poprzedniej środy. Informacja zbędna, ale jak tak was interesuje kto, kiedy i z kiedy dostał... proponuje jeszcze dodawać w nawiasie adnotację o tym, czy odprowadzacie podatek. US będzie miał ułatwioną pracę.
Biustwo




Debilny temat zalozylas :facepalm:
Osoby myslace omina ten temat szerokim łukiem :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Z podobnego tematu który był wcześniej korzystało wiele dziewczyn,jak się komuś ne podoba to przecież nie musi śledzić tej dyskusji... :blush2:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87




Ciekawa jestem czy komuś wczoraj realizowali kasę.... :to_take_umbrage: :to_take_umbrage: :to_take_umbrage: :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87






Mi nie zrealizowali wiec jak widać robią to losowo znów .jedne dostają odrazu inne czekają w ciul czasu...
Awatar użytkownika
Showup25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Showup25 pisze:Mi nie zrealizowali wiec jak widać robią to losowo znów .jedne dostają odrazu inne czekają w ciul czasu...

Nie jesteś sama... mnie też irytuje ich zachowanie :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
kf82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2019, 09:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wkurzające jest to,że kiedy napisałam do nich wczoraj z zapytaniem kiedy limit zostanie zmniejszony to oczywiście odpisali,że ciągle borykają się z problemem wypłat sprzed przestoju co oczywiście jest przecież totalną bzdurą.... :nono:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87




To nie jest taka bzdura. Te które strajkowały zmniejszyły znacznie dochody strony. Obsługa serwisu, moderatorzy itp musieli dostać swoją comiesięczną dolę a dochód był mniejszy. Muszą się odkuć i tyle.

Poza tym, to doskonały sposób by dać niektórym "po łapkach".
Biustwo



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości