Limit wypłat żetonów

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Limit wypłat żetonów
05 maja 2019, 11:19


Postanowiłam założyć nowy temat dotyczący limitu wypłat. Może ktoś coś wie na ten temat kiedy w końcu zostanie limit zmniejszony?



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
zmyslowalaura
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: zwariowani24


Re: limit wypłat
05 maja 2019, 12:27


Było to wałkowane już kilka razy w przynajmniej 2 wątkach, wklejam wypowiedź z innego wątku.
tomoxx pisze:Komunikat od SU zawsze będzie lakoniczny na ale na tyle miękki żeby Was uspokoić, tak samo jak z bankiem, jak już wiedzieli że kontrola jest standardowa i że ją przejdą, bo mimo iż kombinują by nie płacić podatków robią to legalnie to napisali o tym w komunikacie.

Co do wypłat to cofnięcie się kilka - kilkanaście stron i będziecie miały odpowiedź, ale w skrócie Wam napiszę co myślę (nieskromnie przyznam że wydaje mi się że tak będzie, bo to są najbardziej logiczne kroki jakie można zrobić i jakie by były doradzane każdej firmie w ich położeniu (z dużą liczbą klientów, bez mocnej konkurencji na rynku, z nadszarpniętym zaufaniem )

Na tyle na ile miałem styczność z ekonomią i spółkami zagranicznymi w rajach podatkowych, SU to nowa spółka, nawet jak właściciel ten sam to dla banków, i instytucji podatkowych itp, to jest nowy podmiot bez historii i dlatego są te limity, wprowadzono je po to aby:

1. Zapobiec częstym wypłatom i drenażowi konta (teraz 99% wypłacało by każde 100 złoych) co by powodowało że na koniec bardzo mało zostało by środków na kontach obrotowych spółki.
2. Oddalenie kolejnych kontroli (takie częste wypłaty będą podejrzane, co dzień klika tysięcy wpływu i zaraz wypłaty (zakup 1000 żet przez oglądającego często = jego wydaniu ) może budzić podejrzenia o pranie pieniędzy, tym bardziej że to są pieniądze za wirtualne usługi które ciężko zweryfikować czy się odbyły.
3. Budowanie wiarygodności spółki, limit 1000 powoduje że zawsze sporo środków jest na koncie, jak dziewczyny wypłacają po 1000 to inne mają po 500-800 które są liczone do wyniku finansowego spółki, jak te co mają 500 nazbierają do wypłaty, to te które wypłaciły mają teraz ok 500 i w ten sposób kasa jest na koncie.
4. Brak konkurencji, możesz tu wypłacić 1000 albo robić małe przelewy na zbiorniku, tylko że przeliczając w czasie kiedy tu zbierasz na 1000 na zbiorniku masz np 6 wypłat po 100, czyli w plecy i tak jesteś. To powoduje że zostajesz na SU i nadajesz więcej żeby szybciej zarobić (to działa głównie na nowe, albo nadające sporadycznie).SU opiera się na stałych nadających, a tych SU wie że limit 1000 nie będzie ograniczał.

Czemu 1000? Tu już wchodzi trochę marketingu wygląda na to że 500 było by zbyt łatwo osiągalne, po drugie to jak dziewczyna nadaje i dobija do 1000, to nie wypłaca i nie zamyka konta (może zrobią tak jednostki) ale nadaje dalej. Zrobi zlecenie, a się okazuje że zarobiła kolejne 50 czy 100 złotych, szkoda je tracić to dalej dobija do 1000. Mało która będzie się bawiła w czarny rynek.

Limity wg mnie zniosą ale nie do poziomu 100 złotych, myślę że do końca wakacji na pewno będzie ten 1000, potem może będą zmniejszać, obstawiał bym raczej równowartość 100-110 dolarów.(te 10 różnice kursowe itp) żeby nie zmieniać limitu w zależności od kursu dolara a utrzymać wypłaty na minimalnym poziomie 100 dolarów.
Jak zawsze to tylko teoria


ps, fajnie czasem użyć opcji szukaj na forum.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: limit wypłat
05 maja 2019, 12:29


Za 4 miesiące.

A tak na serio skąd mamy wiedzieć? Zawsze wiadomo tylko tyle ile SU już napisało.
Mamy kolejny temat, który ma być zasypany teoriami wyssanymi z palca? Ewentualnie sutka?

I teraz aż żal, że nie ma anty-lajków.

Edit:
Twój własny post, 2 dni wcześniej niż ten temat: https://showsu.org/viewtopic.php?f=10&t=52&start=6380#p110128
zmyslowalaura pisze:Może ktoś wie co z tym limitem wypłat? Napisałam do nich i odpisali mi, że limit stopniowo będzie się zmniejszał, jak zrealizują resztę wypłat. To znaczy, że nie wskoczy od razu limit 100 zł? To ile będzie minimum? Ktoś wie coś na ten temat?
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: limit wypłat
05 maja 2019, 12:50


Może dlatego się pytam, bo jeśli chodziło o wypłaty to jedna osoba wiedziała, że ruszą na następny dzień. Czytałam posty na forum i widziałam, że było pewne źródło informacji.
Awatar użytkownika
zmyslowalaura
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: zwariowani24


Re: limit wypłat
05 maja 2019, 13:50


zmyslowalaura pisze:bo jeśli chodziło o wypłaty to jedna osoba wiedziała

wiedziało dużo więcej, tj tak przypuszczało, kiedy mogą wyjść to była sucha analiza a nie wiedza ze środka SU, wróżki też mówiły że w czwartek, sam też o tym wstawiłem obrazek który się sprawdził.


Obrazek

ale to się opierało na komunikacie SU o kontroli, info o średnim czasie trwania kontrolach tego typu podanych przez innych użytkowników, i dodaniu kilku dni w kalendarzu do siebie :), nie było w tym niczego potwierdzonego przez SU.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: limit wypłat
05 maja 2019, 14:51


No tak, tyle, że niezbyt wierzę we wróżki, ale fakt teraz się sprawdziła wróżba. Szkoda, tylko że nie piszą jak długo, i skoro stopniowo limit ma być zmniejszony to jaka kwota wkrótce będzie obowiązywać. Nic nie wiem i wciąż niepewność, a ja tylko sobie dorabiam, nie mam możliwości by sobie dobić szybko do 1000 zł. :?
Awatar użytkownika
zmyslowalaura
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: zwariowani24


Re: limit wypłat
07 maja 2019, 13:29


Gdybyś tyle czasu i energii poświęcała na pracę co na spamowanie forum, dorobiłabyś szybciej.
Biustwo


Re: limit wypłat
07 maja 2019, 15:25


to ile Ci zostalo,
Awatar użytkownika
dia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:43
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: limit wypłat
08 maja 2019, 06:52


Ale jesteście mili , nie każda tu zarabia tysiaka w dzień i siedzi non stop , sytuacja z limitem jest wkurzająca , bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi
Awatar użytkownika
Wredotka30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 2017, 21:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: limit wypłat
08 maja 2019, 07:24


Wredotka30 pisze:Ale jesteście mili , nie każda tu zarabia tysiaka w dzień i siedzi non stop , sytuacja z limitem jest wkurzająca , bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi



Też mnie to wkurza a komunikat drażniący i niepewny jak ten wcześniekszy gdy jeszcze żadnych wypłat nie było ..
Awatar użytkownika
dia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:43
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: limit wypłat
08 maja 2019, 08:05


Wredotka30 pisze:Ale jesteście mili , nie każda tu zarabia tysiaka w dzień i siedzi non stop , sytuacja z limitem jest wkurzająca , bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi


obawiam się że jednoznacznej to nie będzie, po prostu kiedyś SU zmieni limity, ale nie będą tego ogłaszać, na 3 miesiące czy nawet miesiąc przed, po prostu zmienią to nagle, rozumiem że każdy by chciał wiedzieć kiedy będą zniesione, ale na to jeszcze przyjdzie trochę poczekać.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: limit wypłat
08 maja 2019, 12:27


Ach tam, mam dopiero co ledwo 300 zł, ale już nie będę się tym przejmować i spamować jak ktoś jest niewyrozumiały i nie rozumie, że cały dzień nie mogę siedzieć i dorabiać bo studia to nie moja wina, chociażby zrobili te 3000 limit, bo co? To że zarobiłam tak mało to się już nie liczy, to nie należy mi się ta kasa czy jak? Nie mam możliwości, abym mogła wchodzić często, a wydatki są.
Awatar użytkownika
zmyslowalaura
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: zwariowani24


Re: limit wypłat
08 maja 2019, 13:06


zmyslowalaura, alez rozumiemy ze nie kazdy robi tysiaka dziennie, rozumiemy ze nie mozesz siedziec caly dzien i rozumiemy ze "wydatki są" ;) Czy Ty rozumiesz ze jesli pojdziesz dorabiac do McDonalda czy gdzie indziej to wyplata będzie raz w miesiącu? W miesiąc chyba zarobisz 1000 zl na SU? Jeśli nie, to może pomyśl o innej robocie? Limit jeszcze bedzie jakis czas, watpie czy powroci do dawnego minimum...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: limit wypłat
08 maja 2019, 13:15


mi napisali ,że nie wiedzą kiedy limit będzie zmniejszony ,także nie fajnie,,,wlasnie to drazni , że moze i sie zarobi, ale przelac mogli pozwolic kazdej czy miala duzo czy malo,...
Awatar użytkownika
Wredotka30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 2017, 21:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: limit wypłat
08 maja 2019, 14:11


zmyslowalaura, nie trzeba siedzieć całymi dniami. Wydaje mi się, że po prostu coś robisz "źle". Występujesz w parze (tak sugeruje nick, który podałaś))? Więcej zarobisz solo (tylko zmień nicka).
Biustwo


Re: limit wypłat
08 maja 2019, 15:00


Zmyslowalaura posłuchaj doświadczonej koleżanki i pogoń faceta kup dobre wibro , nie wszyscy miłośnicy SU lubią trójkąty wielu lubi myśleć, że jesteś tylko dla nich
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: limit wypłat
08 maja 2019, 21:31


chciałem tylko przypomnieć, który łachmyta podsunął im ten szatański pomysł :twisted:

viewtopic.php?f=10&t=52&p=105603#p105603

wiecie co z nim zrobić :D
LEON LXIX


Re: limit wypłat
09 maja 2019, 07:56


znam takiego co weźmie co macie po 90 pln za 1000 zet jak nie macie jak czekać do wypłaty. 10 złotych w plecy ale kasa na koncie się zgadza :) za więcej nie weźmie , bo przelew anonimowy też kosztuje niestety :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: limit wypłat
09 maja 2019, 13:05


tomoxx pisze:znam takiego co weźmie co macie po 90 pln za 1000 zet jak nie macie jak czekać do wypłaty. 10 złotych w plecy ale kasa na koncie się zgadza :) za więcej nie weźmie , bo przelew anonimowy też kosztuje niestety :)



i co z tego , że znasz ?
Awatar użytkownika
dia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:43
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: limit wypłat
09 maja 2019, 14:34


dia pisze:
tomoxx pisze:znam takiego co weźmie co macie po 90 pln za 1000 zet jak nie macie jak czekać do wypłaty. 10 złotych w plecy ale kasa na koncie się zgadza :) za więcej nie weźmie , bo przelew anonimowy też kosztuje niestety :)



i co z tego , że znasz ?

O kurwa, ale durne pytanie. Jak zna to da namiar, jak któraś jest zdesperowana niech korzysta - a jak nie to stul mordę i zbieraj do 10k.
Bo wątpię, że z kimkolwiek pójdziesz na układ "ja Ci dam żetony, ty wypłać i moją część przelej mi na konto bankowe".
Ale pewnie na wersję odwrotną "przelej mi żetony, wypłacę i oddam Ci część przelewem bankowym" pewnie już tak - bo tu masz opcję oszukania kogoś, a nie bycia oszukaną.
Pominąwszy w ogóle fakt, czy chcecie się danymi wymieniać.

Ja takiego problemu nie mam i mógłbym pośredniczyć w takich transakcjach (na siebie wypłacać, a potem na Wasze konta).
Ale wiem, że nikt nie skorzysta, to się nie oferuję.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości