Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ja bym chciała zlecić do innego banku ale nie mogę tego zrobić bo nie mam czego zlecać. Nie zwrócili mi żetonów na konto i ten przelew gdzieś wisi w powietrzu :(

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

bezloginu pisze:
DigitusMedius pisze:Boże, jak wy panikujecie. Już nie raz się zdarzało, że w pon nie zlecali albo zlecali po 17.00. Nieraz też miałam tak, że innym dziewczynom zlecali w pon, a mi dopiero w piątek. Ja nie wiem, wszystko od razu wydajecie, że się o każdy tysiąc złotych martwicie gdzie normalnie musiałbyście na niego pracować 40 jak nie więcej godzin? Mają 7dni roboczych i tyle, tak samo jak pracodawca ma wam dać wypłatę do np. 10 dnia miesiąca, ale moze wcześniej. Gdyby byłby 9 dzień miesiąca, a wypłaty dalej by nie było to też latałybyście do swojego pracodawcy co godzine z zapytaniem gdzie wasze pieniądze, a on w kółko by odpowiadał, że ma czas do 10dnia miesiąca? Ja nie wiem jakbyście przeżyły na stripchacie skoro tam wypłacają kasę co DWA TYGODNIE!!!!! A się zdarzało, że wplacali co 3tyg, bo były problemy. Kurwa jak tu 3tygodnie przeżyć, no katastrofa. A co do wiszących zrealizowanych przelewów - prędzej czy później dostaniecie swoje ciężko zarobione pieniądze i tyle, nie mogą wam ich nie dać, bo to by była kradzież, a jak wiadomo kradzież jest karalna.

Właśnie przez TAKIE "mądre" jest jak jest. Pluć Ci w twarz, Ty zacieszasz, że deszcz pada....odejdź od kompa, weź się za odchudzanie i naukę czytania ZE ZROZUMIENIEM. 99% twoich postów NIC nie wnosi. Dziewczyny g*wno obchodzi co by było gdyby...Zrobili limit do wypłaty - więc wypłacam i po chwili mam mieć na koncie, jest XXI wiek. Infolinia mailowa ma działać 24/h, nie boty mają odpisywać. BEZ debilnych zapisów, że mają 7 dni na wypłatę, bo wtedy są akcje, że jedna wypłaca rano, a po 3 godzinach już ma na koncie, a inna czeka tydzień. Zresztą komu ja tłumaczę... :sarcastic:

Jak Ci tak źle tutaj to zmień portal? :lol:
Kurcze, od 4 dni nie włączyłam komputera więc nie wiem jak mam w ogóle od niego odejść?
I po co mam się odchudzać? Z kości na ości czy co :lol:
Prawda taka, że same siebie nakręcacie i tworzycie teorie spiskowe. Tak samo było w kwietniu ubiegłego roku "SHOWUP.TV ZWIJA INTERES TO JUŻ JEST KONIEC, ONI JUŻ NAM TYCH PIENIĘDZY NIE WYPŁACĄ".
Tak, masz racje - mamy XXI - ale to wcale nie oznacza, że awarie nie mają prawa wystąpić. Przyjaciel pracuje w ING i ostatnio mieli 5 dniową awarie i teoretycznie cały bank leżał (nie mylić z aplikacją oraz stroną internetową). Pamiętaj, że cały system to konstrukcja ludzka oraz, że to ludzie nad tym czuwają, a jak wiadomo ludzie popełniają błędy.
Kropleka dobrze powiedziała - kasa prędzej czy później do was dotrze. Skończcie sie martwić na zapas i gdybać, bo to nie spowoduje, że sytuacja się poprawi.
Awatar użytkownika
DigitusMedius
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 86 razy
Twoja ulubienica z SU: Twoja ulubienica z SU
Nick na ShowUp.tv: DigitusMedius

Dziwne zawsze problem mają jedne i te same dziewczyny A i co ciekawe najbardziej te które myślą że im się to należy teraz i w tej chwili i jak to możliwe że może być awaria i może być problem z bankiem nie no bank nie może mieć problemu A jak ma to jak tak można mi się kurwa należy w tej chwili i w tym momencie
Obrazek
Awatar użytkownika
Jumpsuits
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits

Jumpsuits, to samo pomyślałam :lol:
Awatar użytkownika
DigitusMedius
ShowUpper
ShowUpper

Dobra dziewczyny ustalmy kilka faktow bo juz sie pogubilam.

1) W ten piatek rozumiem ze niektorym normalnie zrealizowali i doszly na konto?
2) Dzis w ogole nis realizowali nikomu?
3) Zmienili bank na ing?
4) Tym ktore do przelewu nie podaja prawdziwych danych maja problem z wyplata?
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

ZmysłowaOna23 pisze:Dobra dziewczyny ustalmy kilka faktow bo juz sie pogubilam. 1)W ten piatek rozumiem ze niektorym normalnie zrealizowali i doszly na konto? 2)Dzis w ogole nis realizowali nikomu? 3)Zmienili bank na ing? 4) Tym ktore do przelewu nie podaja prawdziwych danych maja problem z wyplata?

1.Tak
2.Tak
3.Tak
4.Nie wiem
Awatar użytkownika
DigitusMedius
ShowUpper
ShowUpper

Odpisuja ze zmiana banku oraz o danych wiec moze teraz po zmianie banku trzeba podawac prawdziwe dane - moze tu jest powod ?
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

No ale przecież ja podaję prawdziwe dane do swojego konta bankowego. To są te dane, na które został zarejestrowany rachunek bankowy. Skoro od lat tak się robi i nie ma problemów to jakie im mam podać dane? Może jak podam zmyślone to pieniądze dojdą? Bo jak podaję swoje prawdziwe to nie dochodzą.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Aha ok czyli to nie jest powod

Czyli klamia z tymi danymi. A od ktorego dokladnie zmienili bank?
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Poprostu marudzacym przestali wysyłać
Obrazek
Awatar użytkownika
Jumpsuits
V.I.P.
V.I.P.

Jumpsuits pisze:Poprostu marudzacym przestali wysyłać

Puknij się w głowę idiotko
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Puknac to Ty się pukni ty bo zabawna jesteś jedyna jak zawsze ma problem
Obrazek
Awatar użytkownika
Jumpsuits
V.I.P.
V.I.P.

Ustalmy fakty jakie sa a nie przepychanki. Ktorego dokladnie zmienili bank a dwa ktora z was ma konto w millenium
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Jumpsuits pisze:Puknac to Ty się pukni ty bo zabawna jesteś jedyna jak zawsze ma problem

Nie tylko ja mam problem.. Jest co najmniej kilkanaście dziewczyn, którym zaginęły ich pieniądze. Ale co Ty możesz wiedzieć. Życzę Ci żebyś też przez jakiś okres miała takie problemy to zobaczymy jak będziesz gadać. To, że Tobie pieniądze doszły niczzeggo nie zmienia
. Innym nie dochodzą i to nie nasza wina tylko ich. Samo to, że wmawiają laskom, że podały złe dane do przelewu jest bezczelnym kłamstwem, ale jeśli uważasz, że to jest ok, to sorry ale albo jesteś tępa jak but, albo ktoś Ci płaci żebyś takie głupoty pisała.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

A tym co nie dochodza przelewy maja w roznych bankach czy w takim samym ?
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

W różnych...
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

kasia85 pisze:
Jumpsuits pisze:Puknac to Ty się pukni ty bo zabawna jesteś jedyna jak zawsze ma problem

Nie tylko ja mam problem.. Jest co najmniej kilkanaście dziewczyn, którym zaginęły ich pieniądze. Ale co Ty możesz wiedzieć. Życzę Ci żebyś też przez jakiś okres miała takie problemy to zobaczymy jak będziesz gadać. To, że Tobie pieniądze doszły niczzeggo nie zmienia
. Innym nie dochodzą i to nie nasza wina tylko ich. Samo to, że wmawiają laskom, że podały złe dane do przelewu jest bezczelnym kłamstwem, ale jeśli uważasz, że to jest ok, to sorry ale albo jesteś tępa jak but, albo ktoś Ci płaci żebyś takie głupoty pisała.

tak płacą mi za pisanie wydało się , wiec wybacz ale nie przeszkadzaj mi w wykonywaniu mojej pracy bo za każdą wiadomość gruby hajs dostaje
Obrazek
Awatar użytkownika
Jumpsuits
V.I.P.
V.I.P.

Czy na millenium/pko rowniez nie dochodza przelewy czy zadna nie ma w tych bankach. Pisac !
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Jakieś dziewczyny pisały, że w Milenium nie doszły przelewy. Moja znajoma ma w Skok i też jej nie doszły. Druga znajoma ma w PKO i również bez kasy. Ja mam w Spółdzielczym.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Ja w piątek 17 stycznia zleciłam na bank spółdzielczy, pieniądze zawisły tak jak i reszcie dziewczyn, ale zostały zwrócone na SU z mailem, że podałam błędne dane, następnie zleciłam te zwrócone żetony wraz z tymi które miałam na SU przed zwrotem na konto w ing i doszły bez problemu na następny dzień. Tylko dzisiejszy przelew wisi w oczekujących na realizację. Jedynie co zmieniłam to od 17 stycznia wpisuje ręcznie numer konta A nie wybieram z zapamiętanych.
Awatar użytkownika
Kaczątko_kFUCK_kFUCK
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 11 razy
Twoja ulubienica z SU: Showup
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna