Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 07:53


miszmasz pisze:
beznadzieja pisze:Tak sobie czytam teraz tą ustawę i fakty jakie mamy to :

założenie blokady 24 godziny celem zweryfikowania transakcji budzącej podejrzenie przez bank. W tym czasie informacje budzące podejrzenie przekazuje do Generalnego Inspektora, który albo zwalnia blokadę albo ją analizuje pod kątem zawiadomienia, wtedy również czas na rozpatrzenie może przedłużyć się do 96 godzin czyli 4 pełne dni. W komunikacie od SU czytamy, że blokada została zalozona 17 kwietnia w godzinach po poludniowych ,czyli 17-18-19-20 kwietnia jest czas na przeprowadzenie analizy przez Inspektora. Nie mam pojęcia jak to działa jeżeli w tym czasie przypadają dni wolne od pracy, w tym także wolne od pracy w bankach, ustawa tego nie reguluje w każdym razie.

Tak więc idąc tym tokiem myślenia, jeżeli weryfikacja przebiegła pomyślnie a sam Inspktor nie widzi zastrzeżen co do tego przelewu za pomoc środków elektronicznych wysyła informację do banku aby zwolnił blokadę czyli tak naprawdę w niedziele (wczoraj) powinno być coś już wiadomo, no ale święta banki nie pracują i możliwe, że te inspektoraty również. Możliwe zatem, że czas te 96 godzin ,4 dni zakonćzy się we wtorek dopiero i wtedy środki zostaną zwolnione. To jest opcja oczywiście na którą czekamy :)

Teraz dalej, gorsza opcja. Jeżeli Inspektor jednak stwierdzi, że transakcja nadal budzi jego podejrzenia przekazuje sprawę pod oko prokuratora i innych urzędów, a cała sprawa może wlec się nawet przez 6 miesięcy..

Tyle wyczytałam z ustawy :)

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20180000723

W tej ustawie również mamy do czynienia z tą całą ewidencją/ weryfikacja jeżeli chodzi o dowód osobisty. Generalnie chodzi o weryfikację osoby, która wypłaca pieniądze. Ja jednak nie widze tam 100 % precyzji jeśli chodzi o te zapisy. Nie wiem czy żeton mozna bez precedensu nazywać wirtualną walutą, a m.in. o takich jest mowa w ustawie. Moim zdaniem to kwestia interpretacji, więc cała afera z tym, że wprowadzą identyfikacje na podstawie dowodu może być zaczerpnięta tylko i wyłącznie z tego, że erodate to wprowadziło,a później zwineło manele.


Tylko, jaka pewnosc, ze SU ma blokade akurat od 17.04? Wyplaty wstrzymali 20.03 i juz wtedy mogli miec zablokowane konto.. No chyba, ze wierzymy w modernizacje i konserwacje czymkolwiek by to bylo. Z drugiej strony, skoro tak tymi banami za lewy obieg postraszyli, to chyba maja pewnosc, ze portal bedzie dzialal nadal. A jesli po swietach wyplaty nie rusza, raczej wiekszosc naciagnie majty na dupe i przestanie dzialac za darmoche, ewentualnie dla funu.


No jakby nie byli pewni to by nic nie pisali i nawet mod na czacie bo już by to mieli gdzieś :dance4:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 08:04


miszmasz, tak SU podaje w tym komunikacie, ktory obecnie wisi, ze bank nalozyl blokade a wlasciwie rozpoczal weryfikacje 17-go w godzinach po poludniowych.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 08:09


Przyjazna pisze:
ruger44 pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:Ja miałam raz. Dawno temu. I z innej przegladarki dopiero udalo mi sie zalozyc.

@ruger44 tutaj piszesz ze beda banowac a w innym temacie ze "modelek vip" nie beda. Jakby mieli banowac to chyba wszystkie bo wiekszosc sprzedawala tylko niektore nie perfidnie


Modelki z ugruntowaną pozycją mają raczej spokój, co najwyżej dostaną warna albo 24 godziny baniszcza symbolicznego, ale modelki z dołów, zwłaszcza 40+ i nierozbieralne które mają znikomy ruch i generują ułamek procenta przychodów firmy na litość liczyć raczej nie mogą... Tak było od zawsze z lewym obiegiem - były równe i równiejsze, jedne dostawały baniszcza a inne tylko ostrzeżonko


Wybacz ale to różnie bywa ja dostaje bana raz na 24h a innymi czasy na 7dni i nikt nie patrzy, że zawsze zajmuje miejsce w pierwszej 10 od góry BAN TO BAN jednak nie narzekam bo loguje się wówczas z innego konta proszę o ulaskawienie bym mogła nadawać na innym niku i czekam swój wyrok po czym wracam na konto podstawowe


24 godziny i 7 dni to też taki symboliczny pstryzczek w nos bo jednak mimo wszystko możesz nadawać a modelka z dołów albo facet by od razu za takie samo przewinienie dostali perma
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 08:45


Przyjazna pisze:]

Wybacz ale to różnie bywa ja dostaje bana raz na 24h a innymi czasy na 7dni i nikt nie patrzy, że zawsze zajmuje miejsce w pierwszej 10 od góry BAN TO BAN jednak nie narzekam bo loguje się wówczas z innego konta proszę o ulaskawienie bym mogła nadawać na innym niku i czekam swój wyrok po czym wracam na konto podstawowe


To wystarczy ucałować moderatorską dupe i już inne powinny brać z Ciebie przykład.
aborygen


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 08:52


aborygen pisze:
Przyjazna pisze:]

Wybacz ale to różnie bywa ja dostaje bana raz na 24h a innymi czasy na 7dni i nikt nie patrzy, że zawsze zajmuje miejsce w pierwszej 10 od góry BAN TO BAN jednak nie narzekam bo loguje się wówczas z innego konta proszę o ulaskawienie bym mogła nadawać na innym niku i czekam swój wyrok po czym wracam na konto podstawowe


To wystarczy ucałować moderatorską dupe i już inne powinny brać z Ciebie przykład.


Ha ha ha ha XD
Tak lepiej "ucalowac moderatorską dupe" i mieć forsę niż obnosić się fochem i być w dupie bez grosza więc myślę, że tak jeśli chcą mieć coś w sakiewce powinny brać przykład.


A teraz przyjmujemy zakłady jaki dzień obstawiacie na zdjęcie blokady a jaki na przelewy?
Ja obstawiam wtorek w nocy zdjęcie blokady a środę przelewanie środków ale to tak na luźno moje przeczucia :)
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 11:52


Ja obstawiam 6 maja - niemożliwe żeby mając tylko kilka dni od jednych świąt do kolejnych nie skorzystali z okazji by przetrzymać modelki na głodzie przez majówkę :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 11:57


SU specjalnie odchudza modelki po swietach :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 12:59


Może są jakieś małe szanse w maju lub czerwcu br. na wypłaty zlecone przed 20 marca, czyli przed zablokowaniem panelu.
Co do żetonów zalegających na waszych kontach... no cóż tutaj nie byłbym optymistą, prawdopodobnie nie będzie wam dane je spieniężyć.

Przypominam, że w komunikacie nie ma ani słowa o odblokowaniu panelu, natomiast gotowość SU do ewentualnego pokrycia zobowiązań dotyczy zleceń przed blokadą.
Awatar użytkownika
lajkonik
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: samanta
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 13:41


@ruger44 no to mnie uspokoiles troche.
Obstawiam czwartek ze ruszą przelewy. 17 komunikat. 18, 19, 23, 24 czas na rozstrzygniecie.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 13:45


Obstawiam zdjecie blokady w ty. Tyg przelewy do 30
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 13:58


To teraz napiszcie co sobie kupicie jak Wam odblokują wypłaty.
aborygen


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 13:59


Obstawiam że do 26 kwietnia już będzie wszystko pozytywnie, już 2 razy wróżki mi wróżyły - dwie inne kobiety. :meeting:

JA sobie kupię samochód bo właśnie tydzień temu prawko zdałam :laughingnew:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 14:18


aborygen pisze:To teraz napiszcie co sobie kupicie jak Wam odblokują wypłaty.


Lepsze byłoby pytanie czego nie kupimy :D
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 449
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 14:18


Sexy_Lejdis pisze:Obstawiam że do 26 kwietnia już będzie wszystko pozytywnie, już 2 razy wróżki mi wróżyły - dwie inne kobiety. :meeting:

JA sobie kupię samochód bo właśnie tydzień temu prawko zdałam :laughingnew:


Do trzech razy sztuka. Albo trzydziestu - ktoraś wróżka w końcu poda dobrą datę :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 14:42


aborygen pisze:To teraz napiszcie co sobie kupicie jak Wam odblokują wypłaty.


Jesli wszystko rozwiaze sie pozytywnie, a do tego pewnosci brak, obejrze kazda zlotowke dwa razy, zanim wydam.
Zacisne pasa, bede nadawac i odkladac jeszcze jakis czas zeby uzbierac kwote, ktora jest mi potrzebna do realizacji planow, a odlozenie ktorej ciagle przesuwalam na pozniej rozpierdzielajac łatwy"piniądz".
Po tej sytuacji mam dosc kamerek, przyzwyczajenia do tego szybkiego zarobku, nerwow, niepewnosci itd.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 15:05


nic sobie nie kupię :D Żeton, który kupiłem w dobrej cenie dzięki kryzysowi odblokuje w dniu uruchomienia wypłat i wtedy pójdę na mega wypasiony, drogi privek - będę na nim królem życia:D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 15:19


gracjano pisze:nic sobie nie kupię :D Żeton, który kupiłem w dobrej cenie dzięki kryzysowi odblokuje w dniu uruchomienia wypłat i wtedy pójdę na mega wypasiony, drogi privek - będę na nim królem życia:D

Chyba, że Cię wcześniej wyłapią i dostaniesz bana, lepiej idź na ten privek póki jeszcze możesz.
aborygen


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 15:48


beznadzieja pisze: Teraz dalej, gorsza opcja. Jeżeli Inspektor jednak stwierdzi, że transakcja nadal budzi jego podejrzenia przekazuje sprawę pod oko prokuratora i innych urzędów, a cała sprawa może wlec się nawet przez 6 miesięcy..


Dlatego osobiście obstawiam, że już siedzi na tym prokurator. Nic innego nie tłumaczy ponad miesięcznej blokady konta... A ponieważ prorok, decydując się na wszczęcie postępowania, musi powziąć uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, stawiam na to, że mamy jakąś grubszą aferkę z artykułu 299 kk (pranie brudnych pieniędzy) i postępowanie jest w toku.
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 16:17


Raczej ciężko jest prowadzić biznes w którym miliony złotych przelewają się ze złotówek setek anonimowych Januszy na wirtualne żetonocoiny a potem z powrotem w magiczny sposób na złotówki do innych Januszy w ten sposób, żeby nie budziło to zastrzeżeń prokuratury. Jak po świętach nie wypłacą od razu to macie czytelny sygnał, że portal jest pod lupą prokuratora i sprawa potrwa minimum 3-6 miesiecy
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 16:18


Sexy_Lejdis pisze:Obstawiam że do 26 kwietnia już będzie wszystko pozytywnie, już 2 razy wróżki mi wróżyły - dwie inne kobiety. :meeting:

JA sobie kupię samochód bo właśnie tydzień temu prawko zdałam :laughingnew:



Za każdym razem sugerowalaś "26 kwietnia?"

Wróżki zębuszki.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości