Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:56


wetagony pisze:jak nie przelewałaś to po co piszesz (mylisz się)


Być może nasze toki rozumowania poszybowały w inną stronę. A piszę, bo mogę, bo nie mam (jeszcze) bana. Czy i tu się mylę? ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:58


Nie masz bana bo odebrali mi uprawnienia :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:59


Od poczatku przy przelewach podaje swoje imie i nazwisko i o dziwo nic zlego mnie nie spotkalo.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 20:00


ruger44 pisze:Okazywanie dowodu osobistego firmie jest na zasadzie dobrowolności - firma SU CHCE żebyś pokazała dowód w zamian za dostęp do portalu, Ty CHCESZ czerpać korzyści z portalu więc pokazujesz im dowód. Jeżeli nie chcesz nie musisz ale nie oczekuj, że firma pokaże Ci coś innego niż drzwi.


I gitara! I o tym jest cały czas gadka!

Nie masz bana bo odebrali mi uprawnienia


Jakże mi z tego powodu bardzo wszystko jedno. ;)

A SokratesNauczycielPlatona pragnie je chyba przejąć, żeby móc mnie przykładnie ukarać. :girl_haha:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 20:11


No cóż, w takim razie wypinaj pupcię bo będziesz karana :) Sokrates przełoży Cię przez kolanko i wydzieli kilka korekcyjnych bezprawnych banów :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 20:18


miszmasz pisze:Prosilam Victoria_Secret i admin tez prosil ( bo pisala na czacie) zeby skopiowala maila, ktorego dostała 18.04 rano. W wiadomosci bylo napisane, ze przelewy beda realizowane ale beda sprawdzac konta pod kątem sprzedazy zetow. Dokladnie nie wiem jak brzmiala tresc bo sie nie doprosilam o wklejenie wiadomosci.

Jezeli brzmie malo czytelnie, to przepraszam, ale musialam sie troche napierdolic xD zeby przezyc swieta z rodzina :roll:


A co w przypadku jak są osoby co pezelewaja żetony między swoimi kontami w prywatnej wiadomości czy również będą podejrzane o handel zetonem?
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 20:21


Przyjazna pisze:
miszmasz pisze:Prosilam Victoria_Secret i admin tez prosil ( bo pisala na czacie) zeby skopiowala maila, ktorego dostała 18.04 rano. W wiadomosci bylo napisane, ze przelewy beda realizowane ale beda sprawdzac konta pod kątem sprzedazy zetow. Dokladnie nie wiem jak brzmiala tresc bo sie nie doprosilam o wklejenie wiadomosci.

Jezeli brzmie malo czytelnie, to przepraszam, ale musialam sie troche napierdolic xD zeby przezyc swieta z rodzina :roll:


A co w przypadku jak są osoby co pezelewaja żetony między swoimi kontami w prywatnej wiadomości czy również będą podejrzane o handel zetonem?

Ostatnio napisalam do nich, ze mam zamiar zalozyc nowe konto i mam pytanie, czy bede banowana jesli bede sobie miedzy kontami przelewac zety, bo na moim podstawowym szybko mi wyplacaja ;p odpisali, ze moge tak zrobic i nie bedzie bana.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 20:25


takajednaaa pisze:Raz ze trzeba podac imie i nazwisko wyplacajac pieniadze


Oczywiście, zakładając konto w banku. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

ruger44 pisze:No cóż, w takim razie wypinaj pupcię bo będziesz karana


**Pokaż Spoiler**
Obrazek
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 20:34


Jesli ktos nie pisal wprost o sprzedazy tylko np pod jakims pretekstem dawal zetony to chyba nie zbanuja ?
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 20:35


miszmasz,
Mi napisali dokładnie tak

Oczywiście uwzględniam im, że przelewam duże kwoty w tysiącach między kontami ponieważ mam 2konta bankowe i puszczam czasem równolegle na 2rozne banki
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 20:45


ZmysłowaOna23 pisze:Jesli ktos nie pisal wprost o sprzedazy tylko np pod jakims pretekstem dawal zetony to chyba nie zbanuja ?


A jaki to może by pretekst? Jak dałaś 100 żet jakiemuś patostreamerowi za kolejny wypity kieliszek albo puszczoną piosenkę to możesz spać spokojnie, ale "dawanie" jakiemuś obcemu facetowi (który nawet nie prowadzi transmisji na SU) ogromnych kwot jest od razu podejrzane i na pewno będzie obarczone ryzykiem zablokowania konta. Kolegę w piątek zbanowali mimo, że dostawał żetony w "bezpieczny" sposób - nie jako napiwek na profil tylko po odpaleniu priva "pomacham ręką - 5000 żet". Jak widać moderacji SU nie przekonasz do tego, że jesteś fetyszystką machania ręką i że warte jest to dla Ciebie spore pieniądze :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 20:54


ruger44 pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:Jesli ktos nie pisal wprost o sprzedazy tylko np pod jakims pretekstem dawal zetony to chyba nie zbanuja ?


A jaki to może by pretekst? Jak dałaś 100 żet jakiemuś patostreamerowi za kolejny wypity kieliszek albo puszczoną piosenkę to możesz spać spokojnie, ale "dawanie" jakiemuś obcemu facetowi (który nawet nie prowadzi transmisji na SU) ogromnych kwot jest od razu podejrzane i na pewno będzie obarczone ryzykiem zablokowania konta. Kolegę w piątek zbanowali mimo, że dostawał żetony w "bezpieczny" sposób - nie jako napiwek na profil tylko po odpaleniu priva "pomacham ręką - 5000 żet". Jak widać moderacji SU nie przekonasz do tego, że jesteś fetyszystką machania ręką i że warte jest to dla Ciebie spore pieniądze :)

Byla to nieco inna sytuacja. Z jednym mialam staly kontakt na pw od dluzszego czasu a druga osoba robi pokazy. Hm???
I znowu stres jprdl.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 21:04


wetagony pisze:
pussycat pisze:
W obliczu coraz częstszych kradzieży danych powinniśmy mieć świadomość, kto i w jakich sytuacjach może oczekiwać od nas okazania dowodu. Dzięki temu nie dopuścimy do sytuacji, w której ktoś niepowołany wejdzie w posiadanie jakichkolwiek danych nas identyfikujących (takich jak imię i nazwisko, data urodzenia, PESEL).

Informacje pozyskiwane np. z dowodu osobistego mogą posłużyć złodziejom do wzięcia kredytu, pożyczki, czy też podejmowania innych aktywności, których konsekwencje mogą być dla nas bardzo przykre.

Dowód osobisty powinieneś okazać m.in. na prośbę:

funkcjonariusza Policji
pracownika inspekcji handlowej w ramach kontroli
pracownika kontroli skarbowej w ramach kontroli skarbowej
pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podczas kontroli
funkcjonariusza Straży Granicznej
funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu
funkcjonariusza Służby Więziennej
pracownika ochrony osób i mienia
sprzedawcy alkoholu
strażnika leśnego
osoby działające w imieniu zarządcy drogi
pracownika hotelu

Pamiętajmy, że dowód możemy okazać, ale nie oddawać, ani tym bardziej pozostawiać jako „zastaw" w zamian za np.: wypożyczenie sprzętu sportowo-turystycznego. O przekazanie dowodu osobistego do wglądu może prosić nas tylko funkcjonariusz Policji i Straż Graniczna.


I jeszcze jedno - na jakiej podstawie jakiś anonimowy ktoś, miałby oczekiwac ode mnie okazania dowodu osobistego?


Na chaturbate tak jest, żeby mieć dowód że masz skończone 18lat jak chcesz pokazywać światu cipkę. Na SU nie bedzie czegos takiego więc po co siać panikę xd


pussycat pisze:
wetagony pisze:Na chaturbate tak jest


A co na to ustawa o ochronie danych osobowych (u nas) i RODO? To, że coś jest, nie oznacza, że jest legalne i zgodne z prawem. Dlatego dobrze wiedzieć o pewnych rzeczach i reagować.


Ludzie nie załamujcie mnie odrobinę więcej logicznego myślenia!
Chaturbate to firma amerykańska działająca w oparciu o prawodawstwo USA a nie przepisy prawa europejskiego, którego element stanowi RODO.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 21:51


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 21:58


Ja miałam raz. Dawno temu. I z innej przegladarki dopiero udalo mi sie zalozyc.

@ruger44 tutaj piszesz ze beda banowac a w innym temacie ze "modelek vip" nie beda. Jakby mieli banowac to chyba wszystkie bo wiekszosc sprzedawala tylko niektore nie perfidnie
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 23:16


Ja na szczęście nie sprzedałam haha :D Z tym że ja miałam przed świętami jeszcze swoją wypłatę z pracy :smoke: A i tak pojechałam do rodziny na święta i smolę :cool3: Czekam cierpliwie na finisz jak to mówił MOD :dance3:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 05:27


ZmysłowaOna23 pisze:Ja miałam raz. Dawno temu. I z innej przegladarki dopiero udalo mi sie zalozyc.

@ruger44 tutaj piszesz ze beda banowac a w innym temacie ze "modelek vip" nie beda. Jakby mieli banowac to chyba wszystkie bo wiekszosc sprzedawala tylko niektore nie perfidnie


Modelki z ugruntowaną pozycją mają raczej spokój, co najwyżej dostaną warna albo 24 godziny baniszcza symbolicznego, ale modelki z dołów, zwłaszcza 40+ i nierozbieralne które mają znikomy ruch i generują ułamek procenta przychodów firmy na litość liczyć raczej nie mogą... Tak było od zawsze z lewym obiegiem - były równe i równiejsze, jedne dostawały baniszcza a inne tylko ostrzeżonko
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 07:02


ruger44 pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:Ja miałam raz. Dawno temu. I z innej przegladarki dopiero udalo mi sie zalozyc.

@ruger44 tutaj piszesz ze beda banowac a w innym temacie ze "modelek vip" nie beda. Jakby mieli banowac to chyba wszystkie bo wiekszosc sprzedawala tylko niektore nie perfidnie


Modelki z ugruntowaną pozycją mają raczej spokój, co najwyżej dostaną warna albo 24 godziny baniszcza symbolicznego, ale modelki z dołów, zwłaszcza 40+ i nierozbieralne które mają znikomy ruch i generują ułamek procenta przychodów firmy na litość liczyć raczej nie mogą... Tak było od zawsze z lewym obiegiem - były równe i równiejsze, jedne dostawały baniszcza a inne tylko ostrzeżonko


Wybacz ale to różnie bywa ja dostaje bana raz na 24h a innymi czasy na 7dni i nikt nie patrzy, że zawsze zajmuje miejsce w pierwszej 10 od góry BAN TO BAN jednak nie narzekam bo loguje się wówczas z innego konta proszę o ulaskawienie bym mogła nadawać na innym niku i czekam swój wyrok po czym wracam na konto podstawowe
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 07:07


Tak sobie czytam teraz tą ustawę i fakty jakie mamy to :

założenie blokady 24 godziny celem zweryfikowania transakcji budzącej podejrzenie przez bank. W tym czasie informacje budzące podejrzenie przekazuje do Generalnego Inspektora, który albo zwalnia blokadę albo ją analizuje pod kątem zawiadomienia, wtedy również czas na rozpatrzenie może przedłużyć się do 96 godzin czyli 4 pełne dni. W komunikacie od SU czytamy, że blokada została zalozona 17 kwietnia w godzinach po poludniowych ,czyli 17-18-19-20 kwietnia jest czas na przeprowadzenie analizy przez Inspektora. Nie mam pojęcia jak to działa jeżeli w tym czasie przypadają dni wolne od pracy, w tym także wolne od pracy w bankach, ustawa tego nie reguluje w każdym razie.

Tak więc idąc tym tokiem myślenia, jeżeli weryfikacja przebiegła pomyślnie a sam Inspktor nie widzi zastrzeżen co do tego przelewu za pomoc środków elektronicznych wysyła informację do banku aby zwolnił blokadę czyli tak naprawdę w niedziele (wczoraj) powinno być coś już wiadomo, no ale święta banki nie pracują i możliwe, że te inspektoraty również. Możliwe zatem, że czas te 96 godzin ,4 dni zakonćzy się we wtorek dopiero i wtedy środki zostaną zwolnione. To jest opcja oczywiście na którą czekamy :)

Teraz dalej, gorsza opcja. Jeżeli Inspektor jednak stwierdzi, że transakcja nadal budzi jego podejrzenia przekazuje sprawę pod oko prokuratora i innych urzędów, a cała sprawa może wlec się nawet przez 6 miesięcy..

Tyle wyczytałam z ustawy :)

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20180000723

W tej ustawie również mamy do czynienia z tą całą ewidencją/ weryfikacja jeżeli chodzi o dowód osobisty. Generalnie chodzi o weryfikację osoby, która wypłaca pieniądze. Ja jednak nie widze tam 100 % precyzji jeśli chodzi o te zapisy. Nie wiem czy żeton mozna bez precedensu nazywać wirtualną walutą, a m.in. o takich jest mowa w ustawie. Moim zdaniem to kwestia interpretacji, więc cała afera z tym, że wprowadzą identyfikacje na podstawie dowodu może być zaczerpnięta tylko i wyłącznie z tego, że erodate to wprowadziło,a później zwineło manele.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 kwie 2019, 07:48


beznadzieja pisze:Tak sobie czytam teraz tą ustawę i fakty jakie mamy to :

założenie blokady 24 godziny celem zweryfikowania transakcji budzącej podejrzenie przez bank. W tym czasie informacje budzące podejrzenie przekazuje do Generalnego Inspektora, który albo zwalnia blokadę albo ją analizuje pod kątem zawiadomienia, wtedy również czas na rozpatrzenie może przedłużyć się do 96 godzin czyli 4 pełne dni. W komunikacie od SU czytamy, że blokada została zalozona 17 kwietnia w godzinach po poludniowych ,czyli 17-18-19-20 kwietnia jest czas na przeprowadzenie analizy przez Inspektora. Nie mam pojęcia jak to działa jeżeli w tym czasie przypadają dni wolne od pracy, w tym także wolne od pracy w bankach, ustawa tego nie reguluje w każdym razie.

Tak więc idąc tym tokiem myślenia, jeżeli weryfikacja przebiegła pomyślnie a sam Inspktor nie widzi zastrzeżen co do tego przelewu za pomoc środków elektronicznych wysyła informację do banku aby zwolnił blokadę czyli tak naprawdę w niedziele (wczoraj) powinno być coś już wiadomo, no ale święta banki nie pracują i możliwe, że te inspektoraty również. Możliwe zatem, że czas te 96 godzin ,4 dni zakonćzy się we wtorek dopiero i wtedy środki zostaną zwolnione. To jest opcja oczywiście na którą czekamy :)

Teraz dalej, gorsza opcja. Jeżeli Inspektor jednak stwierdzi, że transakcja nadal budzi jego podejrzenia przekazuje sprawę pod oko prokuratora i innych urzędów, a cała sprawa może wlec się nawet przez 6 miesięcy..

Tyle wyczytałam z ustawy :)

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20180000723

W tej ustawie również mamy do czynienia z tą całą ewidencją/ weryfikacja jeżeli chodzi o dowód osobisty. Generalnie chodzi o weryfikację osoby, która wypłaca pieniądze. Ja jednak nie widze tam 100 % precyzji jeśli chodzi o te zapisy. Nie wiem czy żeton mozna bez precedensu nazywać wirtualną walutą, a m.in. o takich jest mowa w ustawie. Moim zdaniem to kwestia interpretacji, więc cała afera z tym, że wprowadzą identyfikacje na podstawie dowodu może być zaczerpnięta tylko i wyłącznie z tego, że erodate to wprowadziło,a później zwineło manele.


Tylko, jaka pewnosc, ze SU ma blokade akurat od 17.04? Wyplaty wstrzymali 20.03 i juz wtedy mogli miec zablokowane konto.. No chyba, ze wierzymy w modernizacje i konserwacje czymkolwiek by to bylo. Z drugiej strony, skoro tak tymi banami za lewy obieg postraszyli, to chyba maja pewnosc, ze portal bedzie dzialal nadal. A jesli po swietach wyplaty nie rusza, raczej wiekszosc naciagnie majty na dupe i przestanie dzialac za darmoche, ewentualnie dla funu.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości