Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Taka oto wiadomosc dostalam:

Witam
Przelewy na 90% zostaną zrealizowane do piątku włącznie. Na 100% do połowy przyszłego tygodnia
Pozdrawiam

XD



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mr.nobody pisze:4 tydzień mija 19-22 Września i moim zdaniem o ile kasa zostanie wypłacona to właśnie wtedy.
Wcześniej bym na to nie liczył, zagrywka typowa jeśli ktoś mówi od kilki dni do 4 tygodni to własnie realny termin jest 4 tygodnie + - obsuwa kilka dni. Tutaj jest ewidentnie zawarty termin na który nikt nie zwrócił uwagi, ostatnio było do niedzieli aby uspokoić teraz jest, że na 90% do końca tego tygodnia zostawili sobie 10% bo kasa zostanie wypłacona dopiero w następnym czyli od 19-22. Zauważcie, że im bliżej 4 tygodnia tym przelewy wydają sie bardziej realne. Bo tak jak mówię ten termin był dla nich znany i to będzie trwało 4 tygodnie.

95% żetonów jest wypłacane jeszcze tego samego dni czyli widać, że dziewczyny rozwalają kasę na bieżąco, gdyby ShowUp.tv napisało od razu 4 tygodnie wszyscy na ten czas poszliby na inne portale czy też skype i wrócili po miesiącu, a tak każda żyje nadzieją, że to właśnie dziś kasa zostanie wypłacona siedzi na tym portalu i generuje dla nich hajs.

A co do teorii spiskowych, ciekawe, czemu nie piszecie o nich kiedy wszystko jest ok ? wtedy siedzicie cicho i walicie konia. Jakoś wtedy urzędy się ShowUp.tv nie interesują nie wiem po co dodajecie takie wpisy i straszycie dziewczyny.


w pelni sie z Toba zgadzam zeby nie siac zamentu nas zwodza a my glupie nadajemy i nie ludzimy zeby nie tracic swojego czasu ale tez nie pojsc gdzie inadziej to nas zwodza jasne i proste. Tu jest chyba jedynie jedna wlasnie ta osoba co rozsadnie i rzeczowo ogrania ta sytuacje duzy plus za logiczne myslenie my niestety myslimy emocjonalnie kobietki i dla nas sie liczy jedno wyplata ale jak ktos pisze od kilku dni do 4 tyg to jasne ze 4 tyg ale nie chcieli wystraszyc . :dance4: a moze kaske wzieli na jakis fajny procent ale wlasnie na miesiac a nie na 2 tyg ani 3 tylko na rowno miesiac i chca podobno i nam wyplacic ekwiwalent oj oby tak bylo bo niesmak calej akcji moze pozostac w nas dlugo i strach ze sie to powtorzy
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Całuśna pisze:"To zwyczajnie glupia wojna i odbijanie piłki, ale prawda jest taka, że to napaleńcy Was sponsoruja i bez nich nic byście nie miały, więc wypadałoby mimo wszystko okazać trochę szacunku nawet jesli na niego nie zasługują"

Dziewczyny, niestety przyznaje temu Panu racje. Nie psujcie naszej opinii jako transmitujących. Bo po tym jak czytam niektórych słowa to się nie dziwie, że biorą nas za tępe, niekumate i puste lalunie co mają dwie lewe ręce do normalnej pracy. A tak nie jest! Każda z nas z jakiegoś powodu tutaj jest. I tak jak różny jest przekrój facetów wchodzących do nas na transmisje, tak i transmitujące są różne. Nie należy ani transmitujących, ani osób, które oglądają transmisje- mierzyć jedną miarą.
Ja wiem, że nerwy biorą górę nad rozumem, ale nic nie da nam obrażanie siebie nawzajem ( oprócz tego, że sami pokazujemy jacy naprawdę jesteśmy ).



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



Wnioskuję do Administratora tego Forum o dodanie opcji 'Lubię to!' przy postach. :)
Awatar użytkownika
djsxptc
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iness80
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


czyli nie ma co się nastawiać na piątek tylko na środę za tydzień bo tak mijaja właśnie 4 tygodnie od awarii
Awatar użytkownika
kasiaszolap
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2016, 06:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nima


Czyli pewnie zaczną realizować od piątku, potem poniedziałek i wtorek, albo nawet środa. Kolejny tydzień czekania. Trudno :) Ale jesteśmy już dalej niż bliżej, także skoro wytrzymałyśmy tyle tygodnie, to wytrzymamy jeszcze jeden :)
Awatar użytkownika
xnxx123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moze w przyszla srode znow napisza, ze prosza o cierpliwosc do piatku a jak w piatek nie dojdzie kasa to bedziemy sobie tlumaczyly ze to pewnie rpzez weekend i moze w poniedzialek. ech ja juz sobie odpuscilam showup i jestem spokojniejsza...kasa wplynie to wplynie a jak nie to trzeba zwrocic honor tym ktorzy mowili ze to walek i juz.
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sweetheart pisze:Moze w przyszla srode znow napisza, ze prosza o cierpliwosc do piatku a jak w piatek nie dojdzie kasa to bedziemy sobie tlumaczyly ze to pewnie rpzez weekend i moze w poniedzialek. ech ja juz sobie odpuscilam showup i jestem spokojniejsza...kasa wplynie to wplynie a jak nie to trzeba zwrocic honor tym ktorzy mowili ze to walek i juz.



widzisz i juz siejesz ferment :) bo cos ktos tu dodał jest powiedziano jasno bd realizowane do konca tyg.
4 tydzien awarii minie w niedziele
i w 5 tyg kazdy juz bd zapewne miał swoje pieniadze na koncie
ci co maja bank np ing wiadomo ze szybciej od tych co sa w wbk itd


kazdy przelew to jest wprowadzenie masy cyferek to nie tylko wasze dane oraz numer konta jak mysla ludzie tutaj ,
na logike sa takie kobiety co kazde 100zł aja na relizacje ,
a sa takie co po kazdym dniu to zlecaja pomyslmy na setki uzytkownikow daje to jednak troche roboty .
w pracy co miesiac tez sa wypłaty przeciez .
a co tego własnie mam nadzieje ze wejdzie limit typu 1 przelew w tyg czy 3-4 w miesiacu darmowe (to by pewnie pomogło z walka z bałaganem szybciej)
Awatar użytkownika
Dexteros
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2016, 18:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: DorisKin
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wcześniej nie pisali słów 100% tylko było przeciąganie .... wiadomo że jak w przyszłym tygodniu nic nie wpłynie laski zrezygnują/



Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Show Up pisze:Witam
Przelewy na 90% zostaną zrealizowane do piątku włącznie. Na 100% do połowy przyszłego tygodnia
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


chodzi mi tylko o to ze jak widze 90% to az mam ciarki ze to jest dalej przeciaganie. finalnie i tak musimy kolejny tydzien czekac.
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sweetheart pisze:chodzi mi tylko o to ze jak widze 90% to az mam ciarki ze to jest dalej przeciaganie. finalnie i tak musimy kolejny tydzien czekac.


Show Up pisze:Witam
Przelewy na 90% zostaną zrealizowane do piątku włącznie. Na 100% do połowy przyszłego tygodnia
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Choć nie wiem jak dobra wiadomość by była to zawsze znajdzie się ktoś kto przedstawi ją w złym świetle,,,
Przypuszczam , że jeśli przeleją kasę na konto to i tak znajdzie się jakaś kobieta , która napisze tu na forum, że ktoś sobie pewnie jaja robi albo wszystkim się w oczach pierd..i,,,

Myśleć pozytywnie a będzie żyło się lżej :D
Twoje zdanie tak mnie jebie, że aż zaraz dojdę,,, :lol2:
Awatar użytkownika
Diablica_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 lis 2015, 19:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Diablica_ pisze:Choć nie wiem jak dobra wiadomość by była to zawsze znajdzie się ktoś kto przedstawi ją w złym świetle,,,
Przypuszczam , że jeśli przeleją kasę na konto to i tak znajdzie się jakaś kobieta , która napisze tu na forum, że ktoś sobie pewnie jaja robi albo wszystkim się w oczach pierd..i,,,

Myśleć pozytywnie a będzie żyło się lżej :D


diablica jak zawsze pozytywnnie;P
Awatar użytkownika
Dexteros
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2016, 18:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: DorisKin
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Całuśna pisze:"To zwyczajnie glupia wojna i odbijanie piłki, ale prawda jest taka, że to napaleńcy Was sponsoruja i bez nich nic byście nie miały, więc wypadałoby mimo wszystko okazać trochę szacunku nawet jesli na niego nie zasługują"

Dziewczyny, niestety przyznaje temu Panu racje. Nie psujcie naszej opinii jako transmitujących. Bo po tym jak czytam niektórych słowa to się nie dziwie, że biorą nas za tępe, niekumate i puste lalunie co mają dwie lewe ręce do normalnej pracy. A tak nie jest! Każda z nas z jakiegoś powodu tutaj jest. I tak jak różny jest przekrój facetów wchodzących do nas na transmisje, tak i transmitujące są różne. Nie należy ani transmitujących, ani osób, które oglądają transmisje- mierzyć jedną miarą.
Ja wiem, że nerwy biorą górę nad rozumem, ale nic nie da nam obrażanie siebie nawzajem ( oprócz tego, że sami pokazujemy jacy naprawdę jesteśmy ).



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

+1
Choc prawda jest, ze wielu gosci zawsze ma tylko 1 reke wolna i cos ponad "pokaz", "wstan", "wypnij" jest ponad ich sily ;) Mysle, ze jedni drugich sa warci. A do fajnych dziewczyn zawsze trafia fajni goscie. Mnie tylko pusty smiech ogarnia, gdy czytam generalizacje o koniobijcach :)



A co do tematu:
Show Up pisze:Witam
Przelewy na 90% zostaną zrealizowane do piątku włącznie. Na 100% do połowy przyszłego tygodnia
Pozdrawiam

Teraz wystarczylby 1 post dziennie z informacja, czy zaczeli puszczac prelewy, czy nie. Bez gdybania, dogryzania, zastanawiania sie itd.
Awatar użytkownika
Pulkovnick
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2016, 03:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Madziaaaaaaa pisze:Przestańcie juz pierdolić i się żalić. ShowUp.tv wypłaci Wam kase. Widać, że strach Was obleciał i poprostu nie mogłybyśćie poradzić sobie bez ShowUp.tv MASAKRA!!!!!!


Nowe konto poszło żeby takie pierdoły pisać? Oj faceci, faceci...
I ja mam mieć do takich osób szacunek co do mnie nie mają? Chyba pokrętna logika jakaś :cray:

Całuśna pisze:"To zwyczajnie glupia wojna i odbijanie piłki, ale prawda jest taka, że to napaleńcy Was sponsoruja i bez nich nic byście nie miały, więc wypadałoby mimo wszystko okazać trochę szacunku nawet jesli na niego nie zasługują"

Dziewczyny, niestety przyznaje temu Panu racje. Nie psujcie naszej opinii jako transmitujących. Bo po tym jak czytam niektórych słowa to się nie dziwie, że biorą nas za tępe, niekumate i puste lalunie co mają dwie lewe ręce do normalnej pracy. A tak nie jest! Każda z nas z jakiegoś powodu tutaj jest. I tak jak różny jest przekrój facetów wchodzących do nas na transmisje, tak i transmitujące są różne. Nie należy ani transmitujących, ani osób, które oglądają transmisje- mierzyć jedną miarą.
Ja wiem, że nerwy biorą górę nad rozumem, ale nic nie da nam obrażanie siebie nawzajem ( oprócz tego, że sami pokazujemy jacy naprawdę jesteśmy ).



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



Ja na transmisji mam szacunek jak ktoś ma do mnie. To chyba proste, że idzie w dwie strony? Dziewczyny jak wami łatwo manipulować za pomocą paru zdań, tragedia jak się to czasem czyta. Dobrze, że na mnie to nie działa.
Na głowę sobie wchodzić dajecie, wchodzą tu głównie frustraci co potrafią straszyć ZUSEM SRUSEM, podatkami, oczywiście bardzo ich też interesuje ile zarabiamy i jeszcze z nas kpią, głupoty piszą specjalnie itp.
Ja pokazuje jaka jestem, maski nie noszę na zasadzie "bułka przez bibułkę a ch... do łapy" :)
Aha co do facetów tutaj lamentujących o ten urząd skarbowy to jak dawni SB-cy jacyś. Donosiciele jak za komuny... Cieszą się waszym strachem, a wy nie macie "jajek" żeby grzecznie z wątku wyprosić?
Co oni tu wnieśli swoją zawiścią i typowym "polactwem" - "NIE MAM JA TO I TY MIEĆ NIE BęDZIESZ"
Niech idą na swoją stronę w skrócie MFC, bo tam trzepią za free sobie i wystarczy spojrzeć na inny dział forum.
Dziewczyny no chyba nie myślicie (te które ich bronią), że oni żetonami na SU sypią :laughingnew:
Nerwy biorą górę nad rozumem szczególnie u panów jak dowiedzą się, że któraś dobrze zarabia. Tacy prawi to może im podatki zwiększyć, skoro tak klaszczą i straszą by je płacić.
No mi mogą co najwyżej wylizać dildo po sraniu, bo nawet w PL nie mieszkam, a to co zarabiam to kwota wolna od podatku ;)
A co do wszystkich zastraszonych to podatków płacić nie trzeba od tak małych sum, no chyba, że taki typowy SB-ek podpier..oli panienkę. Jedyna opcja.
Jest tak jak tu pisał porządny facet. Martw się jak przekraczasz 150tys. rocznie, kupujesz coś +/- 40 tys. zł,.
I od tego czasu jak kolejny patałach zacznie bredzić o podatkach. Uniach i innych pierdołach nie dotyczących tematu, powinien zostać zbanowany choćby na jeden dzień.
Nie dajcie po sobie jechać koleżanki, bo niektóre przypominają zastraszone dziewice przed gwałtem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kicia12345
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ImagineCherry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kicia12345 pisze:[...]
No mi mogą co najwyżej wylizać dildo po sraniu, bo nawet w PL nie mieszkam, a to co zarabiam to kwota wolna od podatku ;)
A co do wszystkich zastraszonych to podatków płacić nie trzeba od tak małych sum, no chyba, że taki typowy SB-ek podpier..oli panienkę. Jedyna opcja.
Jest tak jak tu pisał porządny facet. Martw się jak przekraczasz 150tys. rocznie, kupujesz coś +/- 40 tys. zł,.
I od tego czasu jak kolejny patałach zacznie bredzić o podatkach. Uniach i innych pierdołach nie dotyczących tematu, powinien zostać zbanowany choćby na jeden dzień.


W Polsce w roku 2016 kwota wolna od podatku to 3091 zł. Nie sądzę żeby panie tylko tyle zarabiały przez rok, bo zmarłyby z głodu. Nawiasem mówiąc osiągając dochody nie przekraczające tej kwoty podatek wynosi oczywiście zero, ale nie zwalnia to z obowiązku składania deklaracji podatkowej uwzględniającej te dochody. Drogie panie posiadając dochody z SU nie płacenie od tego podatków jest po prostu naiwne, bo to nie są pieniądze przekazywane pod stołem z rączki do rączki. Te pieniądze trafiają przelewami na Wasze konta bankowe, więc wszystko jest zarejestrowane i może kiedyś być Wam wyciągnięte.
Awatar użytkownika
NiesfornyPtys
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2016, 11:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Skonczcie juz o tych podatkach bo nikt bez powodu nikomu na konto bankowe nie zaglada bo nie ma do tego prawa no chyna ze kupisz cos za 100tys. To moga sprawdzic ale nie musza.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak samo jak ShowUp podatki placi zakladajac konta tam gdzie sa nienarazeni na kontrole podatkowe jakby je placili to by mieli konto w PL i nie byloby problemu z wyplatami hahaha
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


kicia12345 pisze:kwota wolna od podatku ;)
A co do wszystkich zastraszonych to podatków płacić nie trzeba od tak małych sum.


Po pierwsze, przychody nieprzekraczające kwoty wolnej od podatku i tak należy zawrzeć w rozliczeniu z US, jednak jak nazwa wskazuje, nie jest od tego odprowadzany podatek.

Po drugie, w teorii każdy przychód podlega opodatkowaniu i TRZEBA zawrzeć go w rozliczeniu, nawet te "małe sumy", o których piszesz. Praktyka jednak jest zgoła inna, jak to w Polsce zresztą bywa w różnych dziedzinach.

Nie, nie jestem znaffcą podatkowym (wystarczyło być uważnym na zajęciach z rachunkowości czy ekonomii), ani tym bardziej nikogo nie chcę straszyć. Nie obchodzi mnie czy się rozliczacie czy nie, w końcu to nie o moje podatki się rozchodzi. Chciałem tylko zauważyć, że panna Kicia nie ma pojęcia o czym pisze, a tym samym robi wam wodę z mózgu.

Pozdrawiam i życzę szybkich wypłat zaległych przelewów :)



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości