Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
no to w sumie nie ma sposobnosci zeby sie czegokolwiek dowiedziec mysle ze wredna paula powinna wiedziec cos wiecej wkoncu ona z nimi na dzialalnosci dzialala powinni ja jakos inaczej traktowac ale ona wogole sie nie pokazuje wiec chyba lipa



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mi dopisali na mejla że nie jest prawdą to że portal upada itp itd.
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 16:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no bo nie jest prawda nie upada skoro kupuja caly czas zety upadnie dopiero jak nie bedzie transmitujacych :laughingnew:
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czekam tylko jak ktoś napisze, że pójdziemy siedzieć bo okradamy nasze uczciwe państwo :)
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


w sumie ja bym sie tez nie przyznala do upadku jakby mi kasa ciagle na konto wplywala (tudzież zetony ciagle kupuja) i w jedna strone sie kreci zysk dla walascicieli jest tylko my biedne żuczki mamy nadzieje ze wkoncu ...no cos dziwnego ze my sobie pozwalamy na takie traktowanie.. czuje ze nawet jak wyjda wyplaty to za jakis czas znow w ciula poleca bo sie nauczyli ze sie tak da ze tak mozna a zdesperowane nadal nadaja bo szkoda im czasu tracic. a i no ten smieszny regulamin i go akceptowalysmy
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ta sytuacja bedzie piekna lekcja pokory dla nas wszystkich. Jak wszystko wroci do normy, to kazda bedzie doceniac to jak latwym I przyjemnym tak naprawde sposobem na zarobek jest ShowUp.tv. Skoncza sie moze jakies krzywe akcje typu sprzedaz zetonow na lewo, oszukiwanie klientow itd ;)
Jak juz wyplaca to z pewnoscia zycie wyda wam sie znowu piekne I kazdy zeton bedzie fantastycznym napiwkiem haha :D Sama transmituje, wiem co czujecie ale smiac mi sie juz chce z tej sytuacji. Jak ShowUp.tv by upadlo to rowbiez bylabym zalamana ale serio.... jak czytam to forum to.widze ze to jest poptostu piekny okaz trollingu internetowego, niektorzy pisza takie bzdury tylko zeby prowokowac :D I tak SliskiTroll wygral wszystko tym filmikiem strone wczesniej.
Dziewczyny I chlopaki uspokojcie sie, pisza nam bzdury zeby nas zbyc.ale nie dlatego ze spjatowali tylko dlatego ze to.co robia, a napewno cos robia :) - nie jest dla naszej wiadomosci I nikt kto ma leb na karku I myk do robiebia hajsu nie bedzie rozpowiadal na lewo I prawo jakie operacje wykonuja ze swoja firma. Co wy myslicie ze daliby nam, gdzie no przepraszam, polowa to raczej nie wyksztaceni ludzi I raczej malo inteligentni... cala historie tego co obi teraz wyczyniaja ?
Co? Powiecie ze rzetelna firma by tak postapila..n ale chwila ... to jest rzetelna firma? My jesyesmy rzetelne ?
Prosze was.. nie chce mi sie rozpisywac... kazdy bardziej ogarniety zrozumie o co chodzi. Dajcie im spokoj, nikt by sie nie meczyl z naprawa usterek na stronie I z.odpisywaniem takich bzdur wam gdyby nie chcial wam wkoncu wyplacic tych.pieniedzy. wiecej cierpliwosci I bedzie.dobrze. Na ShowUp.tv jeszcze pobedziecie !:) I jeszcze.jedna.rada, na przyszlosc robcir piekna skarbobke.I wrzucajcie tam cos na czarna godzine, wtedy taka sytuacja wam nie straszna :) Pozdrawiam!
xAlice
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2015, 15:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pipka93


Też się dziwię tym dziewczynom,które mimo tej całej sytuacji nadal robią transmisję....
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 16:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


to tylko pokazuje ze sie bedzie krecilo i moze nawet do konca roku moze sie krecic a kasy nie byc z tego bo ciagle kupuja jakby byl strajk i na stronie 1 dziewczyna jak na redhouse czy liveshow po 2 osoby tylko on-line to by wiedzieli i szybciutko by wyplacali z obawy ...a tak w ciula leca bo maja za dobrze...
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sandra112233 pisze:Też się dziwię tym dziewczynom,które mimo tej całej sytuacji nadal robią transmisję....



Czemu sie dziwisz nazarabiaja kasy i jak wyplaca im to beda mialy ponad 10 tyś.
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


jak nie mialam kasy albo potrzebowalam tzw chwilowki to wiedzialam ze zawsze na show up moge liczyc a teraz? teraz to strach bedzie nawet pozniej czy znow wyplaca czy nie... ehhhh paranoja jak to polska metalnosc :"ludzie wiecznie powinni zyc w strachu" a moze piss cos w tym miesza? kto wie ... oni nie lubia boagatych...
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


julkaja pisze:nie zawistni mezczyzni tylko taka prawda, modlmy sie zeby to tylko wlasciciel uciekl z naszymi pieniedzmi a showup zniknal :lol:
cale szczescie ze zaczelam nadawac dopiero w tym roku i nie uzbieralo mi sie nawet 10 tys :lol: ale te laski ktore siedza calymi dniami i wyplacaly po 10 tys miesiecznie przez lata to tyko im wspolczuje :lol:



Gówno jest takie, które wychodzi z waszych ust zawistnych, a nie prawda.
Kwoty po parę tys. miesięcznie nie robią na skarbówce wrażenia. Tyle to teraz połowa młodych ludzi dostaje zza granicy na PL konta i jakoś tego nie sprawdzają.
Sama handlowałam na allegro i taki ch..., a nie mnie sprawdzili i to kilka lat.
US sprawdza jakieś inwestycje, nie masz dochodów a kupiło się dom za 150 tys.?? Auto za 50??? (takim za 10 tys. się raczej nie zainteresują, bo to babcia klozetowa mogła zaoszczędzić dla wnuczki).
Co do panicza od sznurka to proponuje sprawdzić czy sposób działa i tu wtedy napisać :yes4:
julkaja chłopcze, jak nie uzbierałaś 10 tys. to musisz być wyjątkowa paskudna/paskudny.
Ja jestem taką laską, nie współczuje sobie, nie mieszkam w PL, urodziłam się już w innym kraju więc nawet jak, to US ma lipę ojjjjjjj :c
I co teraz podatkowi znawcy mają jeszcze do powiedzenia, oprócz pier... ciągle tego samego i bez pokrycia?
Buziaczki cebulaki
Awatar użytkownika
kicia12345
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ImagineCherry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ponad 10 tys smieszne... ja bym tak nie liczyla bo jak nie wyplaca to nie beda mialy nic i stracony czas i niesmak ze sie daly zrobic w ciula
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fakt faktem teraz da się zarobić o wiele wiecej przez mniejszą ilość transmisji i jest to napewno nad wyraz kuszące :)
Awatar użytkownika
ROXII97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 wrz 2016, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Oczywiście JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czy ja wiem czy wiecej, jak kobieta jest konkretna to zawsze zarobi.
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Obserwatorka

Pytanie tylko czy wogóle wypłatą a tego póki co nie wiemy...
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 16:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kuszace bedzie gdyby wyplacali jak nalezy a nie przyzwyczaili nas do wyplat od razu i teraz miesiac stop robi sie jak na zagranicznych kamerkach wyplata raz w miesiacu... ale gdyby chociaz byl znany dzien tej wyplaty
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sandra112233 pisze:Obserwatorka

Pytanie tylko czy wogóle wypłatą a tego póki co nie wiemy...



I tu zaczyna się największy problem :lol:
Awatar użytkownika
ROXII97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 wrz 2016, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Oczywiście JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pomyslmy realistycznie nie wyplacajac showup bylby te 500tyś do przodu ale by upadł a tak to bedzie każdego miesiaca chociazby 250tyś do przodu i bedzie prosperowal dalej.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


tylko pytanie co oni wola bardziej moim zdaniem kasa poszla na % zeby miec wiekszy zysk zeby naprawic problemy techniczne swoja droga poprawilo sie technicznie wiec watpie ze by chcieli zwijac interes skoro zainwestowali w strone techniczna nie ma juz czarwonego obrazu wiadomosci dochodza normalnie ale nam tez mogliby dac jakais procent za oczekiwanie na ta kase a nie ze nasza kasa obracaja teraz i to juz 3 tyg
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nie zarobia wiecej bo jest automatycznie mniej obserwujacych :lol: poza tym nie wierze ze one zarabiaja i trzymaja to na koncie showup, na pewno sprzedają na lewo

hhaha tak zarobilam 10 tys bo nie siedze 24/7 tylko raz-dwa w miesiacu a czasem wcale bo nie zyje tylko z showupa xD Poza tym zawsze bd mogła się wytłumaczyć że chciałam zaplacic podatek w lutym i bd placic normalny jc a te co nadawały we wczesniejszych latach 75 % haha powodzenia!



Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
julkaja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 27 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicxxxk.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości