Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
maq pisze:A ja jestem pewny ze chuja wyplaca i co?


No to teraz się licytujmy - wypłacą, nie wypłacą.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
DELL_DELL
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2016, 08:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maq pisze:A ja jestem pewny ze chuja wyplaca i co?



Inne Sex Kamerki - Rejestracja


I gowno bo na razie znasz kolege kolegi ktory costam, a dell podal bardzo konkretna przyczyne. Informatyka pewnie nie jest taka prosta jak sie niektorym wydaje
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maq pisze:A ja jestem pewny ze chuja wyplaca i co?



Inne Sex Kamerki - Rejestracja




Chuja to mozesz sobie teraz zwalić z tej okazji :fap:
Awatar użytkownika
Eliza1988
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2016, 16:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


maq pisze:A ja jestem pewny ze chuja wyplaca i co?



Inne Sex Kamerki - Rejestracja



Chyba niektóre modelki przestają już wierzyć w uczciwość SU.... Właśnie wpisałem w google następującą frazę: " żetony showup" . Aż roi się od ofert sprzedaży żetonów i wciąż przybywa nowych. Widziałem nawet ofertę : 1000 żetonów za 90zł :shock: . Chyba komuś puszczają już nerwy :) . Parafryzując pewnego klasyka " spieszcie się sprzedawać żetony bo januszy chętnych na kupno coraz mniej" :D


ps. a co do was elaski.pl i dell_dell. Od razu widać, że jedziecie ze ShowUp.tv na jednym wózku (program partnerski itp) i we waszym interesie jest by janusze wciąż kupowali żetony. Ja bym tak nie polegał na waszych opiniach.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny, nie panikujmy!
Pięniążki według nich zaczną zlecać piątek, następny poniedziałek.
Jeśli w tym czasie znów się nic nie ruszy a w mailach będą pisać kolejne daty to będzie jednoznaczne. Póki co, czekajcie cierpliwie, zlecajcie wszystko co zarobicie do wypłaty :) Prędzej czy później kasa będzie, rozumiem Was że rachunki, drugie na życie itd ale na to trzeba być przygotowanym, chociażby po akcji w maju :)
Także nie kłóćcie się, a Wy Panowie też nie siejcie zamętu bo Was to najmniej dotyczy! :)
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 01:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


WYPŁACILI MI!
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


sweetheart pisze:
maq pisze:A ja jestem pewny ze chuja wyplaca i co?



Inne Sex Kamerki - Rejestracja


I gowno bo na razie znasz kolege kolegi ktory costam, a dell podal bardzo konkretna przyczyne. Informatyka pewnie nie jest taka prosta jak sie niektorym wydaje


nie podał przyczyn tylko czyste domysły.

Fakty są takie, że:

- nie ma przelewów który być powinny
- są jedynie zapewnienia o przybliżonych terminach. Terminy które są przekładane

Jeśli te fakty mają o czymś świadczyć to niestety jest to wariant pesymistyczny dla nas czyli zrobienie wała. Jeśli się mylę to proszę o dowody.
user


chyba tylko u Ciebie...daj screena
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Kropelka pisze:https://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM



Ale to ja tu robie za trolla , kropelko ;*


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


user pisze:
sweetheart pisze:
maq pisze:A ja jestem pewny ze chuja wyplaca i co?



Inne Sex Kamerki - Rejestracja


I gowno bo na razie znasz kolege kolegi ktory costam, a dell podal bardzo konkretna przyczyne. Informatyka pewnie nie jest taka prosta jak sie niektorym wydaje


nie podał przyczyn tylko czyste domysły.

Fakty są takie, że:

- nie ma przelewów który być powinny
- są jedynie zapewnienia o przybliżonych terminach. Terminy które są przekładane

Jeśli te fakty mają o czymś świadczyć to niestety jest to wariant pesymistyczny dla nas czyli zrobienie wała. Jeśli się mylę to proszę o dowody.


Ale te domysly jakos trzymaja sie kupy z tym, ze na stronie ciagle cos sie dzieje od strony technicznej. A BOK dal jeden termin - od kilku dni do 4 tygodni. Ostatnio skrocili to do konca przyszlego tygodnia. Inne terminy sa stad że wieżyłysmy terminom podawanym przez Admina forum, ale to były tylko jego przypuszczenia, co wyraźnie napisał. Admin na razie wie tyle co my czyli niewiele.
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co bystrzejsza modelka już dawno odzyskała kase sprzedając żetony januszom .... i nie płacze tutaj.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sweetheart pisze:
user pisze:
sweetheart pisze:
maq pisze:A ja jestem pewny ze chuja wyplaca i co?



Inne Sex Kamerki - Rejestracja


I gowno bo na razie znasz kolege kolegi ktory costam, a dell podal bardzo konkretna przyczyne. Informatyka pewnie nie jest taka prosta jak sie niektorym wydaje


nie podał przyczyn tylko czyste domysły.

Fakty są takie, że:

- nie ma przelewów który być powinny
- są jedynie zapewnienia o przybliżonych terminach. Terminy które są przekładane

Jeśli te fakty mają o czymś świadczyć to niestety jest to wariant pesymistyczny dla nas czyli zrobienie wała. Jeśli się mylę to proszę o dowody.


Ale te domysly jakos trzymaja sie kupy z tym, ze na stronie ciagle cos sie dzieje od strony technicznej. A BOK dal jeden termin - od kilku dni do 4 tygodni. Ostatnio skrocili to do konca przyszlego tygodnia. Inne terminy sa stad że wieżyłysmy terminom podawanym przez Admina forum, ale to były tylko jego przypuszczenia, co wyraźnie napisał. Admin na razie wie tyle co my czyli niewiele.


Nie. Domysły są domysłami, a fakty są faktami. Fakty podałem wyżej, ty pozostajesz przy domysłach, nawet jeśli są BARDZO BARDZO BARDZO trzymające się kupy to nadal tylko DOMYSŁY.
Żeby było jasne, koło dupy mi lata jak jest na prawdę. Nie lubię po prostu jak ktoś się karmi mrzonkami. Rozumiem, że czekasz na pieniądze jednak w świetle faktów, moim zdaniem jesteś zbyt optymistycznie do tego zastawiona. Oczywiście równie dobrze jutro, mogą pokazać się pozytywne przesłanki jednak póki co nie ma ŻADNEJ pozytywnej informacji dlatego nie wiem skąd u kogokolwiek optymizm.

Mam nadzieje, że wszystko skończy się pozytywnie jednak niestety póki co NIC na to nie wskazuje. Mało tego, moim zdaniem te wiadomości powinny dotrzeć jak najszybciej do jak największej liczby użytkowników ponieważ właściciel serwisu ewidentnie na użytkowników głęboko w dupie skoro dopuszcza do takiej sytuacji. Użytkownicy powinni jak najszybciej zaprzestać pokazów i kupna żetonów BO:
- jeśli okaże się, że jest to wał, straty będą mniejsze
- Jeśli nie jest to wałem to wpłynie na właściciela, aby zaczął działać tak jak powinien czyli w pierwszej kolejności zaczął robić pierdolone przelewy :D

Nie rozumiem co stało na przeszkodzie aby podobnie jak np na stronach pojawiają się informacje o tym, że strony wykorzystują pliki cookie, pojawiła się informacja, że będą przeprowadzane prace techniczne które mogą stwarzać problemy z działaniem serwisu oraz wypłatami. NIC takiego nie miało miejsca i dopiero jak osoby zaczęły zgłaszać na forum, że jest z tym problem, powstałą dyskusja na ten temat. NIKT poważny tak nie postępuje.


A BOK dal jeden termin - od kilku dni do 4 tygodni.


Śmiechłem. Równie dobrze mogli napisać, że sami nie wiedzą kiedy.

Z góry przepraszam za ton i formę wypowiedzi. To tylko zimna kalkulacja faktów.
user


Pozwoliłem sobie zabrać głos w tym temacie ponieważ brałem udział w niejednym projekcie gdzie miałem styczność z wsparciem/wdrożeniem różnych rozwiązań odnośnie wypłat/wpłat itd.
Myślę, że napisałem (prostym) językiem aby dziewczyny wiedziały o co chodzi jeśli nawet nie znają się na IT.

Nie jestem związany z portalem w żaden sposób tylko czytając posty o zrywaniu połaczeń z serwerem, braku wizji/wieszaniu się kamerek czy też brak możliwości prowadzenie prywatnych transmisji dało mi do myślenia.

Też dużo się mówi o tym, że portal zmienia właściciela. Myśle,że nowy właściciel przeprowadził analizę (zlecił to firmie która przeprowadza audyty informatyczne) która zaopiniowała,że warto zmienić dostawcę serwera, dostawcę sieci itd. Możliwe, że podczas takiego audytu wyszły inne rzeczy np. związane z poprawieniem bezpieczeństwa.

Tak to wygląda w rzeczywistości i nie jest to wyssane z palca. Możecie wierzyć lub nie ale jest to stres dla osób z IT - presja zarządu jest taka, że głowa mała.

Właściciela nie interesuje jak to ma być zrobione - wszystkie rzeczy które wyszły podczas audytu mają być poprawione - jeśli trzeba przenieść wszystko ma być przeniesione.

Właściciel biznesowy (tak się nazywa osoba/osoby) które odbierają produkt/usługę od działu IT. To właściciel biznesowy decyduje czy pracę mają być teraz robione czy jutro i to właściciel biznesowy mówi robimy przelewy (po przeprowadzonych testach) jeśli widzi, że coś nie halo wstrzymuje to do czasu kiedy IT/dostawca zewnętrzny na 100% poprawi usterki techniczne.

Tyle w temacie. Możecie po mnie sobie jechać ale nic z tego sobie nie robię ponieważ nie mam zamiaru tu ciągać się za fraki.

PS. Nie reklamuję żadnych programów partnerskich ShowUp.tv więc nie wiem skąd taki pomysł :)
Awatar użytkownika
DELL_DELL
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2016, 08:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


i taką wiadomość też otrzymałam .... "Witam Gdybyśmy znali konkretną datę to byśmy ją podali. Nie da się ocenić jak długo potrwa naprawieniu usterki technicznej w naszym panelu w banku. Zapewniono nas, że potrwa to maksymalnie do 4 tygodni ale istnieje duża szansa, że uda się rozwiązać problem do końca przyszłego tygodnia Pozdrawiam"

PISZE dużo tu tam gdzie się da. Lepiej właśnie dużo pisać i robić szumu mimo że nazywacie to NAKRĘCANIEM SIĘ i negatywnym myśleniem ale jak będe siedzieć cicho to tak samo nie przestane o tym myśleć, robiąc szum chociaż damy im do zrozumienia że jesteśmy bardzo zdenerwowane .... i mimo tego, że właściciele show-up mogą mieć w du..pie n nasz nastrój to jednak lepiej się odezwać niż siedzieć cicho jak myszka pod miotłą

do BOK pisze nieustannie i co dziwne dość szybko odpisują
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


DELL_DELL pisze:Pozwoliłem sobie zabrać głos w tym temacie ponieważ brałem udział w niejednym projekcie gdzie miałem styczność z wsparciem/wdrożeniem różnych rozwiązań odnośnie wypłat/wpłat itd.
Myślę, że napisałem (prostym) językiem aby dziewczyny wiedziały o co chodzi jeśli nawet nie znają się na IT.

Nie jestem związany z portalem w żaden sposób tylko czytając posty o zrywaniu połaczeń z serwerem, braku wizji/wieszaniu się kamerek czy też brak możliwości prowadzenie prywatnych transmisji dało mi do myślenia.

Też dużo się mówi o tym, że portal zmienia właściciela. Myśle,że nowy właściciel przeprowadził analizę (zlecił to firmie która przeprowadza audyty informatyczne) która zaopiniowała,że warto zmienić dostawcę serwera, dostawcę sieci itd. Możliwe, że podczas takiego audytu wyszły inne rzeczy np. związane z poprawieniem bezpieczeństwa.

Tak to wygląda w rzeczywistości i nie jest to wyssane z palca. Możecie wierzyć lub nie ale jest to stres dla osób z IT - presja zarządu jest taka, że głowa mała.

Właściciela nie interesuje jak to ma być zrobione - wszystkie rzeczy które wyszły podczas audytu mają być poprawione - jeśli trzeba przenieść wszystko ma być przeniesione.

Właściciel biznesowy (tak się nazywa osoba/osoby) które odbierają produkt/usługę od działu IT. To właściciel biznesowy decyduje czy pracę mają być teraz robione czy jutro i to właściciel biznesowy mówi robimy przelewy (po przeprowadzonych testach) jeśli widzi, że coś nie halo wstrzymuje to do czasu kiedy IT/dostawca zewnętrzny na 100% poprawi usterki techniczne.

Tyle w temacie. Możecie po mnie sobie jechać ale nic z tego sobie nie robię ponieważ nie mam zamiaru tu ciągać się za fraki.

PS. Nie reklamuję żadnych programów partnerskich ShowUp.tv więc nie wiem skąd taki pomysł :)


Oczywiście to o czym piszesz się zgadza i ja to potwierdzam, bo sam miałem podobnie przy przeniesieniu sklepu internetowego którego jestem właścicielem jednak moim zdaniem zrobienie tego bez uprzedniej informacji dla użytkowników oraz zadbaniem o nich jest skrajną nieodpowiedzialnością i aż trudno mi się powstrzymać przed innymi epitetami w kierunku właściciela serwisu.
Tak, że owszem problemy techniczne przy takich rucham mogą i zazwyczaj występują za to brak komunikacji z użytkownikiem jest dla mnie niewytłumaczalny.
Jeśli naiwnie myśleli, że nic się nie wydarzy albo że więcej na tym tracą niż zyskają to nie za dobrze o nich świadczy.
user


user pisze:
sweetheart pisze:
user pisze:
sweetheart pisze:
maq pisze:A ja jestem pewny ze chuja wyplaca i co?



Inne Sex Kamerki - Rejestracja


I gowno bo na razie znasz kolege kolegi ktory costam, a dell podal bardzo konkretna przyczyne. Informatyka pewnie nie jest taka prosta jak sie niektorym wydaje


nie podał przyczyn tylko czyste domysły.

Fakty są takie, że:

- nie ma przelewów który być powinny
- są jedynie zapewnienia o przybliżonych terminach. Terminy które są przekładane

Jeśli te fakty mają o czymś świadczyć to niestety jest to wariant pesymistyczny dla nas czyli zrobienie wała. Jeśli się mylę to proszę o dowody.


Ale te domysly jakos trzymaja sie kupy z tym, ze na stronie ciagle cos sie dzieje od strony technicznej. A BOK dal jeden termin - od kilku dni do 4 tygodni. Ostatnio skrocili to do konca przyszlego tygodnia. Inne terminy sa stad że wieżyłysmy terminom podawanym przez Admina forum, ale to były tylko jego przypuszczenia, co wyraźnie napisał. Admin na razie wie tyle co my czyli niewiele.


Nie. Domysły są domysłami, a fakty są faktami. Fakty podałem wyżej, ty pozostajesz przy domysłach, nawet jeśli są BARDZO BARDZO BARDZO trzymające się kupy to nadal tylko DOMYSŁY.
Żeby było jasne, koło dupy mi lata jak jest na prawdę. Nie lubię po prostu jak ktoś się karmi mrzonkami. Rozumiem, że czekasz na pieniądze jednak w świetle faktów, moim zdaniem jesteś zbyt optymistycznie do tego zastawiona. Oczywiście równie dobrze jutro, mogą pokazać się pozytywne przesłanki jednak póki co nie ma ŻADNEJ pozytywnej informacji dlatego nie wiem skąd u kogokolwiek optymizm.

Mam nadzieje, że wszystko skończy się pozytywnie jednak niestety póki co NIC na to nie wskazuje. Mało tego, moim zdaniem te wiadomości powinny dotrzeć jak najszybciej do jak największej liczby użytkowników ponieważ właściciel serwisu ewidentnie na użytkowników głęboko w dupie skoro dopuszcza do takiej sytuacji. Użytkownicy powinni jak najszybciej zaprzestać pokazów i kupna żetonów BO:
- jeśli okaże się, że jest to wał, straty będą mniejsze
- Jeśli nie jest to wałem to wpłynie na właściciela, aby zaczął działać tak jak powinien czyli w pierwszej kolejności zaczął robić pierdolone przelewy :D

Nie rozumiem co stało na przeszkodzie aby podobnie jak np na stronach pojawiają się informacje o tym, że strony wykorzystują pliki cookie, pojawiła się informacja, że będą przeprowadzane prace techniczne które mogą stwarzać problemy z działaniem serwisu oraz wypłatami. NIC takiego nie miało miejsca i dopiero jak osoby zaczęły zgłaszać na forum, że jest z tym problem, powstałą dyskusja na ten temat. NIKT poważny tak nie postępuje.


A BOK dal jeden termin - od kilku dni do 4 tygodni.


Śmiechłem. Równie dobrze mogli napisać, że sami nie wiedzą kiedy.

Z góry przepraszam za ton i formę wypowiedzi. To tylko zimna kalkulacja faktów.


Wiesz ty sobie mow co chcesz, ja wiem ze wszystko to domysly i guzik wiemy ale wyobraz sobie ze dziewczyny sa wkurzone i nie wiedza co maja robic. Moze naiwnie chcemy w cos wiezyc ale wlasnie fakty sa takie ze cos sie zmienia bo cos sie dzieje na stronie a jakby to byl przekret to chyba nie naprawialiby strony bo mieliby to w dupie albo najpierw naprawili zeby dzialala i czekali az im kasa splynie. Nie wiem glupia juz jestem od tego wszystkiego. Podali termin bardzo dlugi ale moze poprostu usterka jest powazna i dlugo im zajmie naprawa. niby mozna sprzedac zetki ale jak ShowUp.tv wroci i zbanuja mi konto? :/
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przyjazna pisze:i taką wiadomość też otrzymałam .... "Witam Gdybyśmy znali konkretną datę to byśmy ją podali. Nie da się ocenić jak długo potrwa naprawieniu usterki technicznej w naszym panelu w banku. Zapewniono nas, że potrwa to maksymalnie do 4 tygodni ale istnieje duża szansa, że uda się rozwiązać problem do końca przyszłego tygodnia Pozdrawiam"

PISZE dużo tu tam gdzie się da. Lepiej właśnie dużo pisać i robić szumu mimo że nazywacie to NAKRĘCANIEM SIĘ i negatywnym myśleniem ale jak będe siedzieć cicho to tak samo nie przestane o tym myśleć, robiąc szum chociaż damy im do zrozumienia że jesteśmy bardzo zdenerwowane .... i mimo tego, że właściciele show-up mogą mieć w du..pie n nasz nastrój to jednak lepiej się odezwać niż siedzieć cicho jak myszka pod miotłą

do BOK pisze nieustannie i co dziwne dość szybko odpisują


To dobrze, że szybko odpisują, myślę że wkrótce wszystko się wyjaśni i otrzymacie swoje pieniądze :)
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


sweetheart pisze:Wiesz ty sobie mow co chcesz, ja wiem ze wszystko to domysly i guzik wiemy ale wyobraz sobie ze dziewczyny sa wkurzone i nie wiedza co maja robic. Moze naiwnie chcemy w cos wiezyc ale wlasnie fakty sa takie ze cos sie zmienia bo cos sie dzieje na stronie a jakby to byl przekret to chyba nie naprawialiby strony bo mieliby to w dupie albo najpierw naprawili zeby dzialala i czekali az im kasa splynie. Nie wiem glupia juz jestem od tego wszystkiego. Podali termin bardzo dlugi ale moze poprostu usterka jest powazna i dlugo im zajmie naprawa. niby mozna sprzedac zetki ale jak ShowUp.tv wroci i zbanuja mi konto? :/


Głupia nie. Może nadmiernie optymistyczna ;)

Oczywiście, że użytkownicy są wkurzeni. Myślisz sobie, że dostaniesz przelew, planujesz wydatki a tu pizda właściciel serwisu swoje zarobił, wie że jest problem i jedyne co potrafi zrobić to powiedzieć że przelew będzie może za tydzień, może za dwa, może pocałuj się w dupę? Tak być nie powinno.

Kolejna kwestia jest taka, że tak na prawdę jesteśmy zdani na siebie. Jak widzisz sytuacja jest niepewna i w każdej chwili może się okazać, że masa ludzi zostanie "WYDYMANA" na dużo PLNów i prawdopodobnie NIC nie da się z tym zrobić. Musimy pamiętać, że jak sobie pościelimy tak się wyśpimy. Taka forma kontaktu serwisu z użytkownikami jak jest obecnie to jakieś żarty i jeśli my jako użytkownicy nie będziemy z tym nic robili, jeśli pozwolimy na takie traktowanie to przy kolejnych podobnych sprawach będziemy traktowani podobnie bo niby dlaczego będzie inaczej.
Nie miejmy złudzeń. Nikogo tam nie obchodzi co się stanie z użytkownikami.

Właściciel nie założył tego serwisu z pasji ponieważ jego muzą jest piękno ludzkich ciał, skąpane w erotycznych zabawkach, bieliźnie, doznaniach transmitujących i oglądających, orgazmów, fetyszy, sexu i miłości. On to założył dla pieniędzy i prawdopodobnie tylko ten argument na niego zadziała i tylko takiego argumentu możemy używać.
user


Na początku była szansa 80% że wypłacą, 20% że wałek, z dnia na dzień szansa na to, że doczekacie się pieniędzy jest coraz bardziej nikła i coraz bardziej oczywistym staje się fakt, że to wałek, teraz IMHO proporcje są 20% że wypłacą, 80% że wałek. Na dniach pewnie się okaże że znowu są "problemy z panelem banku" i każą do końca września czekać, a w październiku któregoś pewnego dnia wchodząc na ShowUp.tv będzie "Bład 404" i tyle, portal zniknie. Tak jak napisał ktoś wyżej - jakby to był jakiś "problem z panelem banku" to by napisali z dzień wcześniej że będą robić prace konserwacyjne i by trwało to maks 1-2 dni, góra trzy, jakby trwało dłużej a firma chciałaby być uczciwa to by zlecali wypłatę ręcznie, jak nie wszystkim to chociaż największym kwotom albo tym które napiszą meila z prośbą o przyśpieszenie, albo w ramach spontanicznej samopomocy modelkom, skupywali by "ręcznie" żetony za pomocą specjalnego profilu na którym by się przelewało żeton a w PW podawało numer konta bankowego do przelewu i dane. Nie robią tego zatrzymując w 100% kasę a jednocześnie "problemy z panelem banku" nie powstrzymują ich od pobierania naszej kasy za zakup żetonów więc jak dla mnie szansa na to, ze nie jest to wałek są już nikłe


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości