Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
agnieszka pisze:Hej dziewczęta i panowie :hi:

Pisała któraś z Was w sprawie czerwonego ekranu, 502 bad getaway i konieczności odświeżania obrazu po wejściu na priw? I otrzymała może odpowiedz?

Pisałam już dwukrotnie do bok (pierwszy raz na początku sierpnia, bo u mnie już wtedy był czerwony ekran), ponownie w niedziele - niestety odpowiedzi nie uzyskałam. Początkowo myślałam, że te problemy tylko u mnie, że to wina albo kompa albo internetu, ale z tego co tu napisane widzę, że nie tylko mnie to dotyczy. Jeśli któraś ma jakieś informację na ten temat będę wdzięczna za udostępnienie ich :)

Co do wypłat wydaje się to dość podejrzane, dziwne aby jakikolwiek bank pozwolił sobie na 4 tygodniową usterkę, ale jestem dobrej myśli, gdyż od ostatniej afery ze zmianą banku u mnie było wszystko terminowo wypłacane.

:bye:


Ja napisałam, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi.
Ja tez myślałam, ze to problem internetu, resetowalam, usunalam historie, aktualizowałam wtyczki, czyscilam przeglądarki i nic. Nieraz zajmowało mi to pol godziny a nieraz wiecej...
Widze, ze nie tylko ja mam ten problem. Czekam na odpowiedz od ShowUp.tv
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bialy pisze:
sliskiTroll pisze:Oj wy biedne żetoniary :) . Miotacie się jak szczurki w labiryncie bez wyjścia; ShowUp.tv nie wypłaca kasy skoszonej na januszach, liveshow nie spełnia wymagan finansowych(nie można zarobić chociaż dychy miesięcznie :) ), na zbiorniku za mało januszy rzucającyh hajs.... , Do zwykłej pracy wiele z was nie pójdzie, bo jesteście juz zbyt leniwe i rozbestwione ślizganiem się januszach :) I jak tu wybrnąć z trudnej sytuacji? Pozostaje tylko połozyć głowę pod topór i czekać czy spadnie(ShowUp.tv sie rozleci) czy nie (ShowUp.tv jednak przetrwa) :)

Dobrze napisane :good3:
Ja jestem przekonany ze niejedna rzucila robote dla tego showupa
Ciekawe ile z nich pomyslalo co potem?Co jak showup upadnie?W to watpie ale moze byc roznie.Moga miec jakas kontrole ktora zamknie ten kurwidolek a i po takiej kontroli dobrac sie do kazdej z osobna.W necie nic nie jest anonimowe a sadze ze rozlicza sie jedna na 10 albo i nie to :D


Mnie zupełnie nie dziwi to, że wiele dziewczyn rzuciło pracę po to, żeby zarabiać na showupie skoro w normalnej pracy musiały ciężko harować za tysiąc złotych a na showupie mają lekko, łatwo i przyjemnie 5-10 razy więcej.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kolejny dzień pełen nadziei, nerwów, obserwacji i stresu...., jednak wczoraj pod względem technicznym wieczorem i do 1:00 dostrzegłem poprawę a nawet więcej oglądających i nadających w porównaniu w workiem :)



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny.. Masterpay to nie bank
Obsługują płatności i tyle.
Prawnik sprawę weźmie, ale tylko po to, żeby Was obdoić z kasy wiedząc, że i tak jest przegrana. Ponadto sprawy transgraniczne są drogie, a w tym przypadku, to już w ogóle. Ofkors, ze showup.tv musi działać w zgodzie polskim prawem, ale w przypadku upadłości, nic nie dostaniecie. Bo majątkiem jesteście Wy w tej spółce i Wasze usługi i związana z tym rozpoznawalność portalu i jego brand. Cała reszta to outsourcing, a kasa może być w moment przelana, zwłaszcza, ze sprawy związane z upadłością, likwidacja majątku i działaniami zabezpieczającymi majątek są powolne, a kasę przelewasz jednym kliknięciem.
Pozostaje Wam tylko czekać aż ShowUp.tv upora się z problemami, których natury można się tylko domyślać.
Czego oczywiście Wam życzę.
Zawsze pozostaje Wam jedno wyjście, na które jeszcze nie przyszedł czas. Niewiele Wam to zresztą by dało.
Będę się z uwagą przyglądał.
Pozdrawiam i życzę powodzenia - zawsze to niemiło być wychujanym na kasę.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zaczęli chociaż odpisywać ale umieścili tę wiadomość
"Kontaktowaliśmy się dziś z bankiem i zapewniono nas, że trwają prace nad rozwiązaniem naszego problemu. Jednocześnie poinformowano nas, że postarają się rozwiązać sytuację do końca przyszłego tygodnia. Jak tylko to nastąpi od razu zlecimy wszystkie przelewy
Pozdrawiam"
- Pytanie czy przypadkiem w zeszłym tygodniu nie pisali tego samego????
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny niektóre transmitują pytanie brzmi czy wypłacą na pewno tą kasę.? ja już trace nadzieje ;(



Inne Sex Kamerki - Rejestracja
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wyplacic wyplaca. Przeciez nie zabija kury znoszacej zlote jajka. Z miesiaca na miesiac maja konkretne wplywy wiec watpie by te teorie spiskowe o nabijaniu hajsu dopoki nie padnie mialy odbicie w rzeczywostosci. Showup nie ma konkurencji na rynku dlatego pozwalaja sobie na takie zagrania. Ponarzekamy ale jak rzuca hajs to wszystkie i tak wroca, bo nie oszukujmy sie inne kamerki to kicha w porownaniu z ShowUp.tv.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Siema
To Masterpay i ShowUp.tv jest problemem, a nie bank co za pierdy wsadzają Wam do głowy :(
Ale jest cos na rzeczy bo uczciwe laski nie wchodzą na transmisje.
Widać gołym okiem jak mało jest nadających. A ShowUp.tv niech dalej tak robi czyli milczy i przeciąga w czasie......
A na pewno dobrze na tym wyjdzie, ucinając ten kurzy złoty łeb buhahahahah
Trzymam kciuki dziewczyny, żebyście dostały, ale to już zbyt długo trwa, żeby zakończyło się happy endem (chcę się mylić).
Pozdro

Ps.:
Że też nikt nie dobierze Im się do zadu taka kasa tam idzie, a jedyny kontakt to "wiadomość", żadnej Administracji? Powinni zabronić takich praktyk.Normalnemu człowiekowi już dawno by dupe przetrzepali i zamknęli, a może tu tez już PiS działa? :D
Awatar użytkownika
ydymy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2016, 18:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ChilicamHD
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam
Tak. Chcemy teraz wszystko poprawić tak by w przyszłości nie było tego typu problemów
Pozdrawiam


BOK ODPISAŁO. Jak oni o nas mysla by było dobrze o joj :)
Wzruszyłam sie.
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam
Nie ma technicznej możliwości byśmy teraz zrealizowali przelew. Wykonamy przelewy tak szybko jak to będzie tylko możliwe i gwarantujemy, że każdy otrzyma swoje pieniądze. Działamy już ładnych parę lat i nigdy nie zawiedliśmy naszych użytkowników
Pozdrawiam
taka odpowiedz od Nich dzis dostalam
Awatar użytkownika
rudziutka84x
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2016, 18:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ShowUp.tv traci wiarygodność którą budowali latami. Kiedyś były większe lub mniejsze problemy ale były rozwiązywane z dnia na dzień a teraz tygodniami. Nie dziwie się osobom które zarabiają na ShowUp.tv i czekają na pieniądze bo to może być denerwujące ale już z pierwszymi dłuższymi problemami na SU powinna się zapalić czerwona lampka, że lepiej nie ufać bez graniczenie temu portalowi i mieć albo pracę albo odkładać pewne kwoty pieniędzy. Najgorzej chyba mają te dziewczyny które żyła tak z dnia na dzień bez pracy bez oszczędności a całą kasę z ShowUp.tv regularnie wydawały a teraz są w ciemnej dupie.
Myślę, że ShowUp.tv wypłaci pieniądze prędzej lub później ewentualnie będzie części osób wstrzymywano żetony za możliwe złamanie regulaminu. Ostatnio bardziej chyba banują nawet osoby który dość dobrze zarabiają,
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gdyby prześledzić historię bankructw wielkich firm to mało która była taką, że mówiono od kilku lat że upadnie i nikt im od dłuszego czasu nie powierzał pieniędzy, większość próbuje do samego końca się uśmiechać i mimo wyraźnych problemów pobierają kasę od klientów i zapewniają o swojej wypłacalności np. Lehman Brothers, Enron etc. Ba! W Polsce jeszcze w dniu aresztowania prezesa Amber Gold ludzie przynosili do tego para-banku pieniądze licząc na szybki zysk na złocie :) A to, że firma jest duża i nei ma konkurencji nie znaczy, że nie może upaść, wiele duzych firm pada ofiarą tzw wrogich przejęć, gdy celowo doprowadza się je do upadłości, zaś w przypadku firm mających spore obroty a generujących relatywnie niewielkie zyski (zwłaszcza, jeżeli firma taka obraca w 99% WIRTUALNĄ walutą a nie realnymi towarami i kasą) pokusa zatrzymania na kilka dni pieniędzy klientów a potem zmycia się prezesa z całą gotówką na jakąś egzotyczną wyspę jest ogromna. Pomyślcie sobie tylko jak działa taki szołap w porównaniu do innej firmy - jak robisz np. napoje to 3/4 tego co firma ma to nieskończone połacie palet z napojami, więc prezes szukający okazji do szybkiego zysku nie ma opcji, nie sprzeda nagle kilku milionów butelek z napojami, a taki szłołapek miesiecznie ma może z milion obrotu ale 99% tego obrotu to nie zysk na czysto (jak myśli wielu) tylko obrót, realna kasa którą ludzie wpłacają w zamian za wirtualne żetony i wirtualne żetony które ludzie chcą zamienić na realną kase - wystarczy tylko na parę tygodni zakręcić kurek z wypłatami a przyjmować wpłaty i nagle robi się góra REALNEJ kasy i równie wielka góra nic niewartego wirtualnego żetonu - nie musisz nic kraść, oszukiwać, wywozić - po prostu przelewasz realną kasę na swoje prywatne konto w Szwajcarii i lecisz do kraju z któym Polska nie ma umowy o ekstradycję. Proste? Proste. Owszem, portal przynosi jakiś zysk, może nawet dośc spory ale czym są tysiące złotych które trzeba powoli i mozolnie zarabiać miesiącami i latami wobec MILONÓW które można ot tak od ręki zagarnać dla siebie od razu bez czekania.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


To właśnie dostałam od nich dziś
""Gdybyśmy znali konkretną datę to byśmy ją podali. Nie da się ocenić jak długo potrwa naprawieniu usterki technicznej w naszym panelu w banku. Zapewniono nas, że potrwa to maksymalnie do 4 tygodni ale istnieje duża szansa, że uda się rozwiązać problem do końca przyszłego tygodnia
Pozdrawiam""

Dość szybko zaczynają odpisywać - na mój gust to chyba lokata dlatego taka martwica
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


cóż mogę powiedzieć, jeśli zdarzyło by się że ShowUp.tv plajtnie, są inne miejsca w których można robić to samo co na ShowUp.tv :)



Inne Sex Kamerki - Rejestracja
Awatar użytkownika
Psotnik
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 22 lip 2016, 13:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tak na zdrowy rozum
Prowadzę przykładowo firmę taką jak ShowUp.tv - firmę która pobiera dość wysoką marże od płatności za usługi, które świadczą pracownicy nie związani ze mną umową.
Firmę, która pobiera realne pieniądze od usługobiorców i zamienia je na żetony, po to, żeby część wirtualnej waluty z powrotem zamienić na kasę i wypłacić pracownikom, których trudno nawet nazwać, że pracują na śmieciowych umowach bo pracują po prostu tak se...
I teraz ta firma przyjmuje cały czas wpłaty realnej kasy i zamienia to na żetony, ale nie wypłaca części tej kasy swoim quasi pracownikom.
Więc działalność operacyjno-finansowa jest zablokowana z jednej strony, strony kosztowej związanej z zapłata za prace.Natomiast nie jest zablokowana na przyjmowanie kasy i wydawanie za to żetonów, ofkors po pobraniu marzy.
Pytanie jest takie... jak to jest, że z jednej strony działa panel w banku i w spółce realizującej płatności typu masterpay, służący do przyjmowania kasy, wydawania żetonów dla fapaczy, a nie działa panel służący do zamiany zet na kasę i wypłatę dla camgirls?
Prowadzę firmę w innej branży, mam do czynienia firmami, które pośrednicza w netowych płatnościach i widzę tylko jedną odpowiedź na to pytanie.
Utrata płynności
Kumulowanie cashu
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jak tam wam dziewczyny idzie na zbiorniku ? siedzicie czy narazie odpuszczacie :unsure:



Inne Sex Kamerki - Rejestracja
Awatar użytkownika
Truskaweczka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2016, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:Tak na zdrowy rozum
Prowadzę przykładowo firmę taką jak ShowUp.tv - firmę która pobiera dość wysoką marże od płatności za usługi, które świadczą pracownicy nie związani ze mną umową.
Firmę, która pobiera realne pieniądze od usługobiorców i zamienia je na żetony, po to, żeby część wirtualnej waluty z powrotem zamienić na kasę i wypłacić pracownikom, których trudno nawet nazwać, że pracują na śmieciowych umowach bo pracują po prostu tak se...
I teraz ta firma przyjmuje cały czas wpłaty realnej kasy i zamienia to na żetony, ale nie wypłaca części tej kasy swoim quasi pracownikom.
Więc działalność operacyjno-finansowa jest zablokowana z jednej strony, strony kosztowej związanej z zapłata za prace.Natomiast nie jest zablokowana na przyjmowanie kasy i wydawanie za to żetonów, ofkors po pobraniu marzy.
Pytanie jest takie... jak to jest, że z jednej strony działa panel w banku i w spółce realizującej płatności typu masterpay, służący do przyjmowania kasy, wydawania żetonów dla fapaczy, a nie działa panel służący do zamiany zet na kasę i wypłatę dla camgirls?
Prowadzę firmę w innej branży, mam do czynienia firmami, które pośrednicza w netowych płatnościach i widzę tylko jedną odpowiedź na to pytanie.
Utrata płynności
Kumulowanie cashu


Dokladnie. Ciekawe co by BOK odp na taka wiadomosc ;) Zapewne nic..
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak czytam te pierdoły to mam niezły ubaw.
Jak ShowUp.tv może paść jak oni nie mają praktycznie żadnych kosztów.
1. Firma założona w Czechach gdzie są zerowe podatki.
2. Koszt utrzymania serwerów utrzymujących obecny ruch na ShowUp.tv to jest koszt maxymalnie do 10 tys burtto ktoś tu pisał o 5 mln złotych hahaha :D :rofl:
3. Pracownicy ograniczeni do minimum cała kadra ShowUp.tv to nawet nie jest 20 osób więcej to zatrudnia u mnie turek na kebabie na mieście.
4. Żadna dziewczyna transmitująca nie jest zatrudniana przez ShowUp.tv z wiadomych względów.
5. Portal który na polskim rynku nie ma żadnej konkurencji.

Teraz dla ciekawostki wam dodam że jeden dzień emisji bannera na stronie głównej na portalu Showup.tv to koszt rzędu 1800zł netto ZA DZIEŃ EMISJI !
Kto nie wierzy niech sobie napisze do ShowUp.tv o cennik z reklamą :)
To jest 2200zł burtto a reklam tam jest kilka i są przez cały miesiąc to nam daje kwotę rzędu 200 tys za same reklamy i to policzyłem tylko główny banner a reklam jak wicie jest sporo więcej. Teraz dołóżcie sobie do tego olbrzymie prowizje, właściciel ShowUp.tv musiałby być konkretnym debilem żeby mu taki interes splajtował :)
W Maju był ten sam ból dupy jak zmieniali serwery też wielu ludzi tworzyło teorie spiskowe, ShowUp.tv ma się dobrze i będzie miało nadal a te wasze teorie spiskowe to po prostu niezły ubaw.
Awatar użytkownika
mr.nobody
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 25 maja 2016, 13:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ruger i Henry prosto w punkt. Firma wyrobiła sobie markę, zdobyła zaufanie klientów aby w dogodnej sytuacji wystrzelić klasycznego wała. Aktualnie mamią swoich użytkowników bajeczkami, których nie powstydziłby się Jean François de Saint-Lambert. Z tego pieca już chleba nie będzie. Szkoda, sam ubolewam nad tym faktem, ponieważ ten portal to prawdziwa kuźnia talentów.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Dzis dostałam wiadomośc:
Witam
Kontaktowaliśmy się wczoraj z bankiem i zapewniono nas, że trwają prace nad rozwiązaniem naszego problemu. Jednocześnie poinformowano nas, że postarają się rozwiązać sytuację do końca przyszłego tygodnia. Jak tylko to nastąpi od razu zlecimy wszystkie przelewy
Pozdrawiam

Więc dzieweczyny mysle ze mozemy byc spokojne :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Maddie


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości