Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
wszystko, co mogą zrobić jutro wysłać nam kolejne kolejne list,że znowu przepraszają,ne oczekuję od nich niczego innego
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


A weźcie mi idźcie z nimi. Niech im kocur w buty nasika! O. I tyle każda z nas może zrobić, ponarzekać sobie na forum.

Jutro raczej nie będą puszczali, te zlecone w zeszłym tygodniu puszcza w przerwie między świętami a sylwestrem, a resztę po nowym roku.

Ja się wyłączam, idę piec ciasta, bo mój wkurw już sięga zenitu po prostu. Mimo wszystko wesołych świąt laski, odpocznijcie i wyśpijcie się przede wszystkim!
Awatar użytkownika
Blue
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2020, 18:54
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Blue pisze:A weźcie mi idźcie z nimi. Niech im kocur w buty nasika! O. I tyle każda z nas może zrobić, ponarzekać sobie na forum.

Jutro raczej nie będą puszczali, te zlecone w zeszłym tygodniu puszcza w przerwie między świętami a sylwestrem, a resztę po nowym roku.

Ja się wyłączam, idę piec ciasta, bo mój wkurw już sięga zenitu po prostu. Mimo wszystko wesołych świąt laski, odpocznijcie i wyśpijcie się przede wszystkim!

Tez dobrze, trochę przyjemności się należy po takich nerwach jakie nam serwują :laughingnew:

A pare dni bez streamowania to każdej z nas dobrze zrobi. Oczywiście oby wypłacili wszystko wszystkim jak najszybciej :girl_smile: :heart:

Mi dalej wiszą jeden z 18/12, chyba lubią zwyczajnie być dłużni :laughingnew:


Luckykim pisze:
Marmeid pisze:
Sarka07 pisze:
LittleStar342 pisze:Idzie im to jak krew z nosa :cray:

Raczej wygląda to na "delikatną" utratę płynności fin... Nigdy nie było takich akcji... Przez tyle lat osobiście czekałam na realizacje max 2 dni (nie licząc tych trzech przerw), a przed świętami jak spojrzałam zlecali nawet codziennie. Więc dziwnie to obecnie wygląda :shock2: :shock2: :shock2:

Osobiście nie widzę nic dziwnego,w czasie kiedy nie otrzymaliśmy zapłaty,mam na myśli te 5 tygodni, właściciel SU wziął wszystkie pieniądze,a teraz nie ma pieniędzy płacić każdemu z nas..

Tak wziął Twoje dwa tysiunce zlotych i poleciol na jakie rajskie wyspy :laughingnew: właściciel :) juz kilka stron wcześniej ktoś bardzo dokładnie opisał kim jest "właściciel" SU. Ty kochana myślisz ze to siedzi jakiś starszy buc gdzieś w Krasniku pod Radomiem i na starym macboku robi pyk przelew dla tej pani, a dla tej juz nie bo mi na flaszkę nie starczy :laughingnew: :laughingnew:
Nie wiesz sama jakiej korporacji jesteś częścią :) nie boj sie i Tobie wyplaca i każdej z nas.
P. S przecież jak showupek zły to jest tyle tych portali, nie z jednego SU człowiek żyje :ok:

Nie noooooo słuchaj za 2 tysiaki to raczej daleko by nie poleciał :laugh3:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mi nadal wisi z 18tego i 20tego. Jutro zapomnijcie ze puszcza ida co dwa dni. Dobrze ze na innych plaszczyznach dzialalam to mam na swieta ale i tak sa chujami.
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Luckykim pisze:
Marmeid pisze:
Sarka07 pisze:
LittleStar342 pisze:Idzie im to jak krew z nosa :cray:


Raczej wygląda to na "delikatną" utratę płynności fin... Nigdy nie było takich akcji... Przez tyle lat osobiście czekałam na realizacje max 2 dni (nie licząc tych trzech przerw), a przed świętami jak spojrzałam zlecali nawet codziennie. Więc dziwnie to obecnie wygląda :shock2: :shock2: :shock2:

Osobiście nie widzę nic dziwnego,w czasie kiedy nie otrzymaliśmy zapłaty,mam na myśli te 5 tygodni, właściciel SU wziął wszystkie pieniądze,a teraz nie ma pieniędzy płacić każdemu z nas..

Tak wziął Twoje dwa tysiunce zlotych i poleciol na jakie rajskie wyspy :laughingnew: właściciel :) juz kilka stron wcześniej ktoś bardzo dokładnie opisał kim jest "właściciel" SU. Ty kochana myślisz ze to siedzi jakiś starszy buc gdzieś w Krasniku pod Radomiem i na starym macboku robi pyk przelew dla tej pani, a dla tej juz nie bo mi na flaszkę nie starczy :laughingnew: :laughingnew:
Nie wiesz sama jakiej korporacji jesteś częścią :) nie boj sie i Tobie wyplaca i każdej z nas.


Hmm, możesz napisać kim jest właściciel showupa? Bo rozumiem, że nie opierasz się na danych podawanych na stronie, tylko masz wiedzę z niezależnych źródeł? Na tego typu portalu(gdzie płynność finansowa jest dyskusyjna, bo przelewy byłyby od zawsze realizowane tego samego dnia) można sobie w regulaminie, w kontakcie i o sobie wpisać wszystko :). Kto to sprawdzi? Chyba nie polskie służby ;)? A jeżeli ktoś wierzy na słowo w to co jest tam napisane to powodzenia :D.

P.S - Portal wygląda właśnie na prowadzony z piwnicy :D.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wypłacili mi z 18 z piątku!!!!! Właśnie dostałam na konto
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 12 kwie 2019, 00:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


PRZYSZŁO!! Z 18.12
Awatar użytkownika
KotekZaPlotek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 06 gru 2020, 12:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Potwierdzam z piątku jest.
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 01:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wszedl mi o 16:13 z 18tego
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mi też. Hurra
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 12:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36


Gingger36 pisze:Mi też. Hurra


Super :) a o której Ci zrealizowali?
Awatar użytkownika
Sarka07
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:54
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Za poniedziałek cisza:/
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


16:26 poszło
Awatar użytkownika
gingger37
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 paź 2020, 14:15
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak, z 18/12 poszło o 16.20 u mnie. No dobra to mamy nice surprise tylko dziwi mnie, ze z wcześniejszych dni Wam nie zrealizowali :shock2:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:
Luckykim pisze:
Marmeid pisze:
Sarka07 pisze:
LittleStar342 pisze:Idzie im to jak krew z nosa :cray:


Raczej wygląda to na "delikatną" utratę płynności fin... Nigdy nie było takich akcji... Przez tyle lat osobiście czekałam na realizacje max 2 dni (nie licząc tych trzech przerw), a przed świętami jak spojrzałam zlecali nawet codziennie. Więc dziwnie to obecnie wygląda :shock2: :shock2: :shock2:

Osobiście nie widzę nic dziwnego,w czasie kiedy nie otrzymaliśmy zapłaty,mam na myśli te 5 tygodni, właściciel SU wziął wszystkie pieniądze,a teraz nie ma pieniędzy płacić każdemu z nas..

Tak wziął Twoje dwa tysiunce zlotych i poleciol na jakie rajskie wyspy :laughingnew: właściciel :) juz kilka stron wcześniej ktoś bardzo dokładnie opisał kim jest "właściciel" SU. Ty kochana myślisz ze to siedzi jakiś starszy buc gdzieś w Krasniku pod Radomiem i na starym macboku robi pyk przelew dla tej pani, a dla tej juz nie bo mi na flaszkę nie starczy :laughingnew: :laughingnew:
Nie wiesz sama jakiej korporacji jesteś częścią :) nie boj sie i Tobie wyplaca i każdej z nas.


Hmm, możesz napisać kim jest właściciel showupa? Bo rozumiem, że nie opierasz się na danych podawanych na stronie, tylko masz wiedzę z niezależnych źródeł? Na tego typu portalu(gdzie płynność finansowa jest dyskusyjna, bo przelewy byłyby od zawsze realizowane tego samego dnia) można sobie w regulaminie, w kontakcie i o sobie wpisać wszystko :). Kto to sprawdzi? Chyba nie polskie służby ;)? A jeżeli ktoś wierzy na słowo w to co jest tam napisane to powodzenia :D.

P.S - Portal wygląda właśnie na prowadzony z piwnicy :D.

Przenieś sie kilka stron wcześniej, POSZUKAJ jeśli cie to interesuje :) ja nie rozumiem skoro portal jest dla ciebie zbyt infantylny to po jaka cholere na nim siedzisz :heart: zmien, niezależnie czy jesteś widzem czy modelem lol.
Awatar użytkownika
Luckykim
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:17
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KimiGod21


_Kurier_ pisze: Hmm, możesz napisać kim jest właściciel showupa?


W sumie dobre pytanie. Przy każdej przeprowadzce zmieniała się też nazwa spółki z tego co kojarze, ktoś coś wie?
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dobrynick pisze:
_Kurier_ pisze: Hmm, możesz napisać kim jest właściciel showupa?


W sumie dobre pytanie. Przy każdej przeprowadzce zmieniała się też nazwa spółki z tego co kojarze, ktoś coś wie?

Wystarczy wejść w politykę prywatności lub regulamin znajdujący sie na stronie. Ewentualnie otrzymać przelew od administratora serwisu i juz wiesz jaka spolka i gdzie sie znajduje(:
Awatar użytkownika
Luckykim
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:17
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KimiGod21


Luckykim pisze: Wystarczy wejść w politykę prywatności lub regulamin znajdujący sie na stronie. Ewentualnie otrzymać przelew od administratora serwisu i juz wiesz jaka spolka i gdzie sie znajduje(:


Chodzi o to kto jest właścicielem spółki a nie jak się nazywa spółka
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mi też po 16 zlecili, zostały z 21 i 23



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


dobrynick pisze:
Luckykim pisze: Wystarczy wejść w politykę prywatności lub regulamin znajdujący sie na stronie. Ewentualnie otrzymać przelew od administratora serwisu i juz wiesz jaka spolka i gdzie sie znajduje(:


Chodzi o to kto jest właścicielem spółki a nie jak się nazywa spółka

To przecież jeśli Cie to interesuje to POSZUKAJ P OOO SZUUU KAJ :hi:
Awatar użytkownika
Luckykim
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:17
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KimiGod21


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości