Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Na escorcie ja kupuję talony u innego sprzedawcy i płacę za ogłoszenie tymi talonami :)
Z SU nie dostaję nic ,powiadomienia dostaję z Payreedem.SU kupuje karty w payredeem które są wysyłane na moje konto tam.
Może w ten sposób chcą obejść tą dyrektywę bez raportowania. Nie wypłacają bezpośrednio ale za moje zarobioną kasę kupują kartę, którą przekazują na moje konto w payredeem.
Trochę to skomplikowane ale może dlatego zrobili wypłaty na PR.
Przelewy dostaję z Igoria Trade SA (usługi finansowe)
Opis spółki
Dostawca międzynarodowych usług doradczych i płatniczych dla przedsiębiorców i osób prywatnych.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


mozesz mieć rację, myślałem że dostajecie z SU wygenerowane FV, a co do samej firmy Igoria Trade , to typowa firma z grupy kapitałowej, tam jest chyba 7 spółek w PL powiązanych, wszystkie finalnie posiada IGRIA PTE LTD z Singapuru, ktora jest posiadana przez jeszcze inne firmy i osoby, ale o nic szczególnego. Faktycznie jak nie masz Fv to nie ma co raportować, kwestia jak do tego podejdą banki przy ew weryfikacji SU. Ale to nie jest nic co Was jako zarabiających od strony ew podatków powinno dotyczyć.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Może dla banku będą firmą pośrednicząca?
Zakupują w moim imieniu karty :hypnotized: i przekazują je w moim imieniu na konto PR.
To gimnastyka na logice ale kto wie może przejdzie. :laughingnew: :shock2:
Muszę się dobrze wczytać w regulamin SU ,moze tam jest jakiś okruch info.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Właściwie jak się wczytać w regulamin to wychodzi pośrednik :cool3:
"W ramach Serwisu Administrator świadczy wyłącznie usługi tzw. zwykłego przekazu, cachingu i hostingu (o których mowa niżej w lit. a), b) i c). W tym zakresie Administrator świadczy usługi polegające na udostępnianiu infrastruktury teleinformatycznej celem pośredniczenia w transmisji danych oraz przechowywania i udostępniania przez Użytkowników i Wykonawców swoich (tych Użytkowników i Wykonawców) danych (w szczególności w formie plików elektronicznych).

Administrator umożliwia transmisję danych przekazywanych przez danego odbiorcę (Użytkownika i/lub Wykonawcę), a także zapewnia dostęp do sieci telekomunikacyjnej, z tymże Administrator: 1) nie jest inicjatorem przekazu danych, 2) nie wybiera odbiorcy przekazu danych, 3) nie wybiera oraz nie modyfikuje informacji zawartych w przekazie. W tym zakresie Administrator może dokonywać automatycznego i krótkotrwałego pośredniego przechowywania transmitowanych danych wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji, przy czym dane nie będą przechowywane dłużej, niż jest to w zwykłych warunkach konieczne dla realizacji transmisji.
Administrator umożliwia transmisję danych oraz zapewnia automatyczne i krótkotrwałe pośrednie przechowywanie danych w celu przyspieszenia ponownego dostępu do nich, z tymże Administrator: 1) nie modyfikuje danych, 2) posługuje się uznanymi i stosowanymi technikami informatycznymi określającymi parametry techniczne dostępu do danych i ich aktualizowania, 3) nie zakłóca posługiwania się technikami informatycznymi.
Administrator udostępnia zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez Użytkowników i Wykonawców."
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Hej dziewczyny, wiem że to nie ten dział, ale szukam pomocy. Dostałam bana na showup na 360 dni. Rzekomy powód to „Konto zostało zablokowane na 365 dni ponieważ na transmisji ogólnej występują zupełnie inne osoby niż ta, która przeszła weryfikację konta”. Jest to totalnym absurdem i zawsze na transmisji jestem tylko ja. Chciałabym się zapytać co mogę zrobić, bo to jest nieśmieszny żart, a żetony mi przepadły… Pozdrawiam, Tsunamiblond
Awatar użytkownika
Vhucx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 26 paź 2022, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tsunamiblond
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tsunamiblond


Dominatrix, ten zapis to standard przy wszystkich kanałach streamingowych, zabezpieczenie gdyby ktoś np wzuci nieletnich, albo coś zakazanego. Tu niewiadomą jak do tego podejdzie US i ew banki. Dziewczyny które mają działalność musiały by potwierdzić czy dostają FV od SU na gdzie one są wystawiającymi, czy same im FV wystwiają. Kwestia czy potem SU nie będzie zmuszone wystawiać FV imiennych. jak będą chcieli ukrucić ten proceder to tak zrobią, tak samo jak 2-3 lata temu zliwkidowali przelewy anonimowe
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx faktura jaka faktura? W życiu faktury od SU nie dostałam. Jak oni zaczną faktury wystawić to znaczy piekło zamarzło :twisted:
Jak będą musieli je wystawiać to zrobi się totalny chaos z wypłatami.Już teraz mają problemy wystarczy popatrzeć po tym wątku.Czasem czeka się na akceptację wypłaty na PR kilka dni.
Jak dojdą faktury to te 7 dni do akceptacji to będzie standard.To tak jak z tym nowym SU, które ma być a nikt nie wie kiedy i czy w ogóle będzie :laughingnew:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


SU puściło z wczoraj :hi:
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


A to nie jest tak że showup i PayRedeem są zarejestrowane poza unia więc ich nie dotyczą te przepisy unijne?
Awatar użytkownika
dia7889
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2022, 02:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Mcf
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niestety to tak nie działa.Działają w Unii i obowiązują je przepisy unijne.To gdzie jest zarejestrowana firma nie ma nic do tego.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


SU puszczało wczoraj albo dzisiaj ?
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:nea: zlecałam wczoraj i nadal wisi
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


KaFka25 pisze:SU puszczało wczoraj albo dzisiaj ?


Tak wczoraj po 22 z czwartku. Reszta wisi.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mi wisi z 4
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja czekam aż zlecą z 2.03
Awatar użytkownika
dia7889
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2022, 02:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Mcf
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kurrrrrrrrr SU anulowało mi już dzisiaj dwukrotnie zlecenie wypłaty. wiecie może o co chodzi ?

I teraz dostałam od nich mail żeby przejść ponownie weryfikację ponieważ wysłany przeze mnie dokument nie jest widoczny w całości!!!! Gdzie mam się ponownie weryfikować ? Na SU czy na PR?
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wysłali z niedzieli
Awatar użytkownika
blondisu69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2023, 19:06
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SU zleciło z Poniedziałku
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KaFka25 pisze:Kurrrrrrrrr SU anulowało mi już dzisiaj dwukrotnie zlecenie wypłaty. wiecie może o co chodzi ?

I teraz dostałam od nich mail żeby przejść ponownie weryfikację ponieważ wysłany przeze mnie dokument nie jest widoczny w całości!!!! Gdzie mam się ponownie weryfikować ? Na SU czy na PR?



myślę że chodzi o weryfikację na SU bo na PR masz pewnie wszystko okej oni jak zaakceptują to już się nie czepiają :) Dziwne że cały czas ci wypłacali mimo że miałaś zdjęcie dokumentu niby niewidoczne w całości i dopiero teraz SU się do tego doczepiło. Jak ci się nie wyświetla w Panelu wypłat informacja że weryfikacja pomyślna to znaczy że jej nie ma więc musisz ponownie ją zrobić.
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


-Messua- pisze:
KaFka25 pisze:Kurrrrrrrrr SU anulowało mi już dzisiaj dwukrotnie zlecenie wypłaty. wiecie może o co chodzi ?

I teraz dostałam od nich mail żeby przejść ponownie weryfikację ponieważ wysłany przeze mnie dokument nie jest widoczny w całości!!!! Gdzie mam się ponownie weryfikować ? Na SU czy na PR?



myślę że chodzi o weryfikację na SU bo na PR masz pewnie wszystko okej oni jak zaakceptują to już się nie czepiają :) Dziwne że cały czas ci wypłacali mimo że miałaś zdjęcie dokumentu niby niewidoczne w całości i dopiero teraz SU się do tego doczepiło. Jak ci się nie wyświetla w Panelu wypłat informacja że weryfikacja pomyślna to znaczy że jej nie ma więc musisz ponownie ją zrobić.


Zrobiłam już ponowną weryfikację. teraz znowu czekanie wrrrrr
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości