Znalezione wyniki: 2

Wróć

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Ludzie wchodzą do niej tylko dla tych szopek bo ciało ma takie sobie, o twarzy nie wspomnę, po prostu ma dobry makijaż. Widać, że ma jakieś problemy ze sobą psychiczne może to dlatego, że od lat jest samotna a showup daje jej złudną nadzieję, że ma z kim pogadać. Ona zwyczajnie nie ma bliskich znajomych oprócz rodziców bo z racji tego co robi niewiele osób chciałoby się z kimś takim pokazać co najwyżej inna dziewczyna z showupa ale taka przyjaźń pomiędzy dwoma materialistkami raczej długo by nie potrwała. To nie jest żadną gwiazda ani przedsiębiorczy ani odważny. Patrzę na nią już od kilku lat i widzę uzależnioną od łatwej kasy nieszanującą się kobietę, która potrzebuje komplementów i atencji żeby przez chwilę czuć się wartościowa.


Dawanie dupy za kasę lub jej pokazywanie to właśnie brak pomysłu na życie i głupota bo nic innego nie potrafi robić oprócz tego co umie każdy
autor: Cipka0000
06 lip 2019, 20:46
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Ccataleya18/putademadre/ZENTAYA

Jak ktoś uważa, że ona jest piękna to chyba z domu nie wychodzi bo bym powiedziała, że jest przeciętna i nawet to, że sobie powiększyła usta tego nie zmieni bo takich dziewczyn nie brakuje, dałabym jej Góra 8 na 10 i to dlatego, że ją lubię.

https://showup24.tv/Ccataleya18
https://showup24.tv/profile/Ccataleya18
autor: Cipka0000
06 lip 2019, 21:02
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu