Znalezione wyniki: 316

Wróć

Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU

ja mam wrażenie że ten kryzysy dotyczy właśnie dziewczyn z topu, przez te setki widzów na kanale o wiele trudnie oglądającym nawiązać z nimi jakiekolwiek szołapowe relacje. Mam tu na myśli sytuację że gość wchodzi pogadać, da napiwek czy weźmie priv, po kliku dniach taka dziewczyna ze środka, ze średnią widzów ok 60 go poznaje, można z nim pogadać jak nic się nie dzieje itp. Tacy klienci robią jej też PR na jej trans, bo jak ktoś wejdzie nowy i zobaczy że dziewczyna normalnie gada, z gośćmi, a nie tylko siedzi i odpowiada półsłówkami, lub przy 300 widzach nikomu nie odpisuje, bo tyle spamu na czacie, to woli pójść na priv chyba do tej która wydaje mu się bardziej przystępna i miła. Tak przynajmniej zauważam, choć na SU ostatnio bywam dużo mniej, częściej na foro, dlatego więcej się udzielam w tematach "zapleczowych" niż stricte o nadających bo nie mam wiedzy na temat większości z nich. Z tych które odwiedzam na SU od czasu do czasu, są takie które mimo iż mają 30 widzów, są na ogólnym mniej niż na privach podczas 3 godzin nadawania. i nie jest to chyba spowodowane ceną, bo mają średnio cenę na poziomie 40-50 żet za minutę w zależności jak długi priv . To czy jest kryzys zależy chyba od nadającej, jak mają wydać po raz kolejny żetony na tą samą nadającą, to chyba wolą iść do tej która sprawia wrażenie dziewczyny z sąsiedztwa, niż takiej która swoim zachowaniem pozycjonuje się od razu wyżej niż jej widzowie i patrzy na wszystkich z góry licząc tylko na żetony. Nawet jak wszystkie dziewczyny na SU tak robią, to lepiej wychodzą te które potrafią tą postawę przykryć dostępnością, otwartością i miłą atmosferą (nawet jeśli są one udawane)/
autor: tomoxx
10 kwie 2019, 07:26
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Dlaczego warto być na forum?

Jest tu swoisty mikroklimat, posiedzisz dłużej, to będziesz miał o czym rozmawiać i osobami które na zawsze pozostaną dla Ciebie anonimowe, taki azyl od normalności :)
autor: tomoxx
11 kwie 2019, 09:57
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: My_Aphrodisiac_is_Me/Delicja

ruger44 pisze:"dam każdemu kto wpadnie do mnie do hotelu z flaszką"


o ile najpierw by jej z tego hotelu nie wyrzucili, jak to miało miejsce na jej trans :)

o, nie wiedziałem że ma dzieciaka, czyli znalazła wreszcie swoje "słoneczko" :)www.ShowUp.blog
autor: tomoxx
11 kwie 2019, 12:21
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Pełno etatowa Showup-ówka :D

Tak to moje jedyne zrodlo dochodu, od którego odprowadzam podatki. Praca jak kazda inna i tak kazdego z nas zakopia, czy jestes lekarzem,adwokatem,zlodziejem czy e-dziwka

Chyba, że jesteś czarownicą. Wtedy zostaniesz spalona :P

ale pod warunkiem jak najpierw wrzucą cię do rwącej rzeki żeby sprawdzić czy jesteś czarownicą, i przejdziesz test nie topiąc się :)

Swoją drogą, w jakiś sposób to się chwali że niektóre z Was traktują to na tyle poważnie że się z tego rozliczają itp, i podchodzą do tego jak do zwykłej pracy. Pewnie jak traktujecie to na poważnie, to macie też wymyśloną opcję na "po showupie" , i to pewnie Was odróżnia od tych spontanicznych nadających z horyzontem do końca swojego pokoju.
I oby Wam te plany wypaliły :good3:
autor: tomoxx
11 kwie 2019, 12:26
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Grupa wsparcia modelek - Wyznania anonimowych camgirls

Więc może niektóre dziewczyny faktycznie, mają wielu widzów, ale jednorazowych i nie mogą rozwiązać problemu z zalegającym żetonem.
Paradoksalnie, wychodzi na to że bycie na szczycie listy niekonicznie przekłada się na ilość żetonów. Mainstream w tym przypadku nie jest dobry, lepiej mieć swoją niszę, tam chyba łatwiej o wiernych fanów, takich którzy szukają kogoś pod kątem swoich zainteresowań, a nie na zasadzie "jest dużo ludu na trans, to pewnie ktoś coś sypnie i zobaczę cycki za darmo". Odnoszę wrażenie że większość z tych setek na tran na to liczy. Bycie na topie by się opłacało w przypadku nadawania jak na cb, gdzie sporo dziewczyn przez 1-2 godziny robi wstępne show a potem , dla tych co kupili dostęp włącza grupową z limitem osób. Tylko najpierw strona musiała by działać tak żeby to się udało, i nastawienie niektórych z topu do widzów, też musiało by się zmienić. Robi się z tego błędne koło czasami. Ludzi jest dużo na trans bo każdy myśli że "ktoś rzuci' ale nikt nie chce być tym ktosiem, a dziewczyna widząc że ma 300 widzów wyobraża sobie napiwki których nie ma. Ona jest zła na brak żetonów, oni na to że nikt nie sypie i atmosfera ogólnego zawodu przejmuje kontrolę nad transmisją (wiem że to mocno podkoloryzowane ale sens jakiś tam ma :) ). Inna sprawa że ludzie szukają kogoś kto się wyróżnia, ta para co busem jeździ, nawet jak się panna nie rozbiera to potrafią dużo żetonów nazbierać, bo cały czas są w kontakcie z widzami, czytają każdy komentarz, wypowiedź, na wszystko odpowiadają, i nawet siedząc i pracując można ich włączyć w tle i posłuchać. Kontent niszowy ma większe szanse na powodzenie niż konkurowanie tym kto ile lushy może włożyć na raz.
autor: tomoxx
12 kwie 2019, 07:57
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Grupa wsparcia modelek - Wyznania anonimowych camgirls

Pewnie się mylę, bo akurat o tym do z wiadomych względów nie wiem nic, ale odnoszę wrażenie że te dziewczyny które chcą być celebrytkami SU, poza tym że liczą że to się przełoży na dochody, to też w ten sposób zaspokajają swoją próżność. (mam nadzieję że nikogo nie obraziłem) Nie widzę wymiernych korzyści z bycia gwiazdą SU, no może ma to wpływ na ilość zakochanych chcących wydać ostatni grosz aby się z taką osobą związać, ale w tym przypadku to oni kupują nadzieję na wyjście z samotności, swoją drogą bardzo perfidny ale wg mnie, pewny sposób na zarobek na SU, granie postawy na tą która szuka tu partnera. Czasem mam wrażenie że dzięki byciu na górze listy niektóre nadające dowartościowują się tym, tylko takimi osiągnięciami się przed znajomymi i rodziną w zdecydowanej większości nie pochwalą, i po zakończeniu trans kiedy liczba widzów znika, to znika też ta ekscytacja. Dlatego też moim zdaniem łatwiej jest nadawać tym które są w związku, pomijam czy druga strona o tym wie czy nie, ale wtedy zawsze po zakończeniu transmisji jest ktoś dla kogoś jest się tą numer jeden.
autor: tomoxx
12 kwie 2019, 08:43
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Hard, z całym szacunkiem, ale zawsze jak się pisze do Ciebie coś merytorycznego, to od Ciebie jest tylko odpowiedź zawsze w tej samej konwencji i ogranicza się do słowotoku który można dopasować do jednego z poniższych podsumowań.

1. Czepiacie się mnie bo się lubicie czepiać (ale nic do poparcie tej tezy)
2. Kto szkaluje Paule to jest Spikelem (dowodów nie ma, ale przecież nikt inny by o niej źle nie pisał)
3. Mam haki ale ich nie pokaże (brak haków usprawiedliwiam tym że jestem lepszy od reszty i nie robię takich świństw )- to po co je zbierasz??
4. Paula jest super
5. Nie będę odpowiadał bo nie chcę (częściej nie mam co odpowiedzieć, ale napiszę że nie chcę żeby nie wyjść na idiotę)
6. Piszecie o mnie źle bo Was to bawi (też żadnych dowodów)
7. Lubicie oceniać innych (pisanie czegoś szczegółowo i dopytywanie się to nie jest ocenianie, ani czepianie tylko doprecyzowywanie wypowiedzi)
8. Nie obchodzi mnie co o mnie myślicie (to już wiemy, nie musisz tego za każdym razem przypominać, i to Ty pisząc o wszystkich per "przegryw" oceniasz innych.
9. Nie odpiszę, i udam że nie ma tematu.
10. Ja mam rację a to Wy się mylicie (ale nie wiem czemu, po prostu tak mi się wydaje)

Hard , Ty nigdy nie odniosłeś się do niczego, zawsze piszesz ogólnikowo i o niczym, z całym szacunkiem ale Twoje jedyne argumenty to takie ze nie macie racji itp.

Teraz też zaraz napiszesz że Ci dogryzam , albo że to Spajki bo tak, podał byś raz jakiś argument na poparcie tego co piszesz, to może by zaczęli Cie tu traktować poważnie.

I teraz pewnie albo nic nie opiszesz albo wybierzesz coś z powyższej listy i ubierzesz to dziesiątki słów i emotikonek.
autor: tomoxx
15 kwie 2019, 11:03
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Kiedy ruszą przelewy i czy w ogóle zostaną zrealizowane?

Uwaga! Przelewy zaczniemy realizować w pierwszej połowie nowego tygodnia. Prosimy o te kilka dni cierpliwości i jeszcze raz najmocniej przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.


sprytnie napisane .... tego tygodnia , jutro będzie że od następnego :) itd daty zmieniać nie muszą ....od nastepnego tygodnia , ale jutro, za tydzień , za miesiąc , za rok ? Co przyniesie nowy tydzień ? ten , czy po świętach , czy jeszcze po , po :)

nowy a ten to jednak jest różnica.
bo jak piszą że "w nowym tygodniu" to może chodzi im o ten ? Nawet tytuł prawie będzie pasował.

https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2018/06/0611z5sz4001-1awp.jpg
autor: tomoxx
16 kwie 2019, 11:58
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Tak jak rozumiem podbramkową sytuację niektórych z Was, tak nie rozumiem pisania tu postów czy wypłacili czy nie. Przecież jak tylko ktoś z forum by dostał jakikolwiek przelew to by od razu o tym było głośno, nawet nie trzeba by tego szukać specjalnie.

Nie mam żadnych info od środka, ale bazując powiedzmy na swoim doświadczeniu i wiedzy na temat tak rejestrowanych spółek, szanse na to że wypłat nie będzie oceniam na 15% na 85% będą (osobiście uważam że po majówce, a już na pewno nie przed świętami, choć przed majówką to się mogą postarać, bo to dla nich dobry czas jak ludzie mają wolne). Jedynym argumentem mówiącym za tym że portal się zamknie, to jest jego sprzedaż komuś większemu (nie bardzo widzę taki podmiot szczerze mówiąc, bo cb livejasmin to dużo więksi gracze, chyba ze mają zamiar się nacjonalizować i mieć wersje dla każdego kraju oddzielnie, to wtedy ten ruch jest najbardziej logiczny) który chce przejąć klientów pod swój szyld, a zamyka obecny portal (takie przejęcie kiedyś zrobiło LAYS z chipsami StarFoods , kupili je i przestali produkować). To dla mnie logiczny powód kiedy wiedząc że portal się zamyka wyprowadza się z niego ile się da, inna sprawa też ze przejmujący taki portal, robiąc przekierowanie na domenie, woli mieć dobry PR i w tej sytuacji by kupił to z żetonami, i po prostu przewalutował je na swoje konto, wcześniej dając możliwość wypłaty po stawkach SU. Inną opcją jest że portal bankrutuje bo ktoś z niego wyprowadza kasę, i będzie chciał coś nowego otworzyć, ale musiał by to jakoś promować, a jakiekolwiek powiązania z upadłym SU raczej mu wiarygodności nie dodadzą.

Wypłaty myślę że będą, pytanie kiedy nie ma sensu, bo tego i tak nikt z SU nie napisze, podanie konkretnego terminu to jest danie sobie deadline bo którym każdy kolejny dzień wpływa na panikę, spadek zaufania itp. Dziwie się jeszcze że nie wpadli na magiczne słowo "niezwłocznie" które tak bardzo uspokaja w każdym piśmie, bo myśli że to już tuż tuż, a równie dobrze może być i za miesiąc. Najwidoczniej ten co piszę komunikaty nie bardzo umie w PR i Martketing (za 10000 netto, mogę Wam to ogarniać :beach: ).

Portal jest za duży by tak po prostu upaść, to jest top 150 polskich stron internetowych, odejmując takie strony jak banki, poczty itp, plasuje się jeszcze wyżej. Prawie 80% wychodzącego ruchu ze strony kierowane jest na dotpay, czyli zakup żetonów jest na bardzo dużym odsetku, ten portal zarobił już miliony, i ma potencjał na kolejne, ciężko się zarzyna taką kurę znoszącą złote jaja, chyba że przychodzi ktoś i po audycie mówi "kupuję ten biznes z dobrodziejstwem inwentarza, za 6 krotny roczny zysk" tylko w tej sytuacji nikt nie wyprowadza z niego gotówki.

Niewpisanie daty to był mistrzowski chwyt marketingowy. Ktoś z administracji powinien dostać za to podwyżkę... tylko że nawet oni nie dostają już pensji od tego upadłego portalu

W marketing to oni bardzo "nie umieją" takim komunikatem nikogo nie uspokoili, a co do upadłości portalu, to wskaż jeden dowód na to że on upadł ?

Straszysz te dziewczyny strasznie :)
autor: tomoxx
17 kwie 2019, 08:03
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

opóźnienia myślę że będą conajmniej do majówki, oni są w takiej pozycji że im się może po prostu nie chcieć robić wypłat ręcznie, bardzo możliwe tak jak pisał bomba że poza implementacją nowego systemu wypłat chodzi o uniknięcie podwójnego opodatkowania, to może potrwać, dni wolne jakie teraz mamy przed sobą, też nie wpłyną na szybkość przelewów. Jeśli by natomiast chcieli zmienić podmiot i przenieść zasoby SU na inną założoną spółkę córkę, to wszystkie te zapisy, przeniesienie kont bankowych, umowy między bankiem w Polsce a tym zarejestrowanym w miejscu spółki też trwają. Komunikatu nie wydadzą, bo w takich sytuacjach nie wypuszcza się takich informacji. Nie napiszą "dzień dobry, przenosimy zasoby, (zmieniamy operatora, nie możemy zainstalować systemu itp ) i nie wiemy kiedy puścimy przelewy. Firma jest zarejestrowana w Buffalo, jako firma virtualna, to też nie usprawnia weryfikacji, ani nie podnosi wiarygodności dla banków. Pomijam to że czasem trzeba osobiście się stawić i coś podpisać.

Trzeba cierpliwie czekać, tak jak pisałem oceniam na 15% to ze ktoś zakopuje portal, bardziej prawdopodobne są wg mnie któreś z wcześniejszych opcji (nowy system, zmiana spółki, zmiana banku czy operatora)
autor: tomoxx
17 kwie 2019, 08:19
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

est robiony wałek (najbardziej bije po oczach to, że KUPOWAĆ żetony można i ta część portalu działa nienagannie i bez opóźnień, problemy są tylko z wypłatą - czemu?

za bardzo wierzysz w teorie spiskowe :)

W tego typu spółkach (działających w wielu krajach lub mających siedzibę w jednym a działającym i innym) w zdecydowanej większości płatności przechodzą przez konta techniczne, lub przez kilka kont, to nie jest tak że kupując żetony kasa od razu jest na koncie spółki (w tym przypadku w USA) najpierw trafia do polskiego banku, i z tamtąd pewnie na koniec dnia albo co tydzień jest wysyłana na konto właściciela, po wcześniejszym przewalutowaniu, każdy większy (już jak dobrze pamiętam powyżej 4000 euro) wypływ gotówki w walucie z kraju musi być zgłoszony, tak samo jak każdy wpływ (to dlatego też jak wwozisz walutę do kraju typu 3000 dolarów, to musisz ją na lotnisku zgłosić (pomijam że mało kto to robi :). Przelew wychodzący do wypłat, też nie idzie bezpośrednio z konta na które są robione wpłaty, z USA idą pieniądze na to konto polskie i potem są wysyłane do nadających, wszystko to po to aby jak najlepiej wyjść na tym podatkowo. Jeśli jest przenoszona spółka, implementowany nowy system (który kieruje wypłatami z konta w USA na polskie) to nie nie ma to nic wspólnego z kontem na które są dokonywane wpłaty, nadal można je robić. Te pieniądze mogą nawet być trzymane na polskim koncie a przesłane do stanów dopiero jak rozwiążą swoje sprawy. I z tych wszystkich opcji mi bardziej wiarygodna wydaje się ta o systemie do wypłat. Coś gdzieś im tam nie poszło i szukają rozwiązania, wypłaty muszą wyjść od nich, to musi być dokładni zaksięgowane itp, wpłaty realizujesz za pomocą DotPay czy tam przelewów24, firma nie mająca nic wspólnego z SU, dlatego wpłaty możesz bez problemu robić.
autor: tomoxx
17 kwie 2019, 08:31
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

ELIZABETH2 pisze:Upadłość portalu jest odpisują na maila.


fake, wszyscy wiedzą że informację o upadłości roznoszą gołębie pocztowe, bo wtedy serwery już są powyłączane. Najpierw wyłączasz serwery potem upadasz, wstajesz wysyłasz gołębia. Nigdy na odwrót.
autor: tomoxx
17 kwie 2019, 11:35
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

większość nadających uważa że to koniec, ale daje twardo żetony po 100 lub max po 80 by sprzedały. Jak jesteście pewne ze to padnie to i po 30 powinniście sprzedawać.


że dostanę swoje zarobione 8 tysięcy.
Z całym należnym szacunkiem , jeszcze chwila i to że zarobiłaś 8 tysięcy napiszesz na forum po raz 8000. Wszyscy którzy choć raz tu byli to wiedzą, namawiasz wszystkich do strajku tylko przez pryzmat swoich pieniędzy. Teraz nie jest istotne kto ile ma, ile zarobił itp, (uwierz mi że są ludzie którzy mają zamrożone dużo więcej, jak i tacy dla których nawet 1000 czy 500 złotych to w tej chwili dużo) Problem jest taki ze nikt tych wypłat nie ma, i rzucanie tu kwotami ile kto ma i jak bardzo cierpi jest bez sensu. Jak chcesz to CI zapłacę za te 80000 żetonów 1000 złotych. Skoro uważasz że SU padnie to jest jest to propozycja gdzie ktoś kupuje od Ciebie coś o wartości zero, za 1000 złotych. :beach:
autor: tomoxx
18 kwie 2019, 09:19
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Musiałem, tak dla rozluźnienia napiętej sytuacji :)

Obrazek
autor: tomoxx
18 kwie 2019, 09:59
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Ciekawa jestem co powiedzą Panowie jak już wypłacą nam pieniądze i gdzie swoje teorie, że portal zdechł będą umieszczać

ja Cięgle uważam że wypłacą, mam może trochę większe wątpliwości niż wcześniej, ale w dalszym ciągu jestem zdania że to nie jest firma krzak tylko duża spółka która ma tak skonstruowany regulamin żeby trudno było do nich dotrzeć podmiotom prywatnym, chcącym ich pozywać itp, (w razie pozwów za nagrywanie, jakby się nieletni pojawili itp.) skarbówka i banki mają swoje dojścia itp.

Więc jestem jak najdalej od zdania że portal zdycha. Za niewiarygodnego też go nie uważam, jest prowadzony tak dobrze że ciężko dotrzeć do właścicieli. Ja jeśli nawet by się okazało ze tego co mają wypłacić nie wypłacą, po to tylu latach działalności nie powiem że to była firma krzak. Max 20% daję na to że właściciel zabiera swoje zabawki i wyciąga teraz ile się da, ale jeśli nawet tak, to robi to bardzo przemyślanie. Tak jak pisał bomba wcześniej, nie zakłada się spółek na słupów (nawet tych LLC ) na więcej niż klika miesięcy. SU to warta kilka milionów podmiot. Po zasięgnięciu informacji u znajomych którzy bardziej się na finansach takich spółek znają, ciągle obstaję że wypłaty będą, ale obstawiam że jednak po majówce.
autor: tomoxx
18 kwie 2019, 12:18
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

To już oficjalne, od dzisiaj firma zrezygnowała z usług moderacji, jak widać straciłem kolor :( Prawdopodobnie po świętach oficjalne zamknięcie portalu i przenosiny po cichu na show-it.tv Na tamtym portalu "nasze" żetony nie będą honorowane ale mimo to zapraszam, może warto budować tam karierę i fanbase od początku

Oficjalne? Podaj źródło informacji

Chodzi mu o to, że miał od 1 kwietnia moderatora na forum i zielony kolor nicka, ARMIN stwierdził że się nie sprawdził i mu to zabrał. To tyle jeśli chodzi o rezygnację z usług moderacji. Admin zrezygnował z moderatora Rugra44 na forum to wszystko :)

Ale fakt pisanie takich głupot jest bez sensu i nikomu nie służy.

Jak beznadzieja pozwoli (bo pisałem jej to na PW ) to mogę się podzielić z Wami moim przemyśleniami na ten temat (Beza tematy poza tym co sądzę o tej sytuacji oczywiście wytnę :) )
autor: tomoxx
18 kwie 2019, 12:44
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Szczerze mówiąc to zaniepokoił mnie trochę ten komunikat o banku, z jednej strony jest to sytuacja która się może zdarzyć, banki kontrolują swoich klientów. Ale ja na ich miejscu bym puścił coś mniej szczegółowego, tym bardziej że raczej większość na SU ma tylko taką wiedzę o działaniu banków która jest potrzeba do wchodzenia na swoje konto. Z rzeczy które mnie uspokajają to jest to że nawet jak dali taki komunikat, to bardzo prawdopodobne jest to że zmieniają bank lub nazwę spółki i stąd ta kontrola. To nawet się w całość układa, że mają nowy bank, wysyłają nagle dużo pieniędzy do polskiego banku pieniądze z USA które na ich kontach się pojawiły za od firmy pośredniczącej przelewami przez internet. Bank ma informacje jaka to jest działalność więc patrzy na to podejrzliwie, czy te pieniądze nie pochodzą z szarej strefy, tak analizując, to może się boją ze nadające są niepełnoletnie, i że wtedy te środki są z przestępstwa itp. Podejrzeń może być dużo. To że mamy do czynienia z bankiem polskim i spółką z USA też nie pomaga w terminach, bo pewnie wszystkie dokumenty wyjaśniające jakie daje tamten bank muszą być tłumaczone itp, to wymaga czasu. Ponoć był taki problem kilka lat temu jak się przenosili do innego kraju. To jest to wszystko co mnie nastawia pozytywnie. Z negatywnych stron, to taki komunikat jaki dają jest dziwny , bo pisanie o problemach z bankiem nikogo nie uspokoiło raczej. No i zawsze jest taka opcja że np właściciel zmarł i wtedy trzeba zrobić postępowanie kto może tym zarządzać itp, albo że jednak stwierdził że zawija portal i ucieka z kasą, lub że otwiera nowy. W bankructwo nie wieżę, bo to za duży portal. Też mając spółkę LLC nie płaci podatku dochodowego więc to może nasz skarbowy chce trochę z tortu dla siebie. Osobiście wierzę w opcję ze zmianą banku lub danych. Ale ponieważ nie mamy żadnych informacji wiarygodnych ze środka SU (modów i tego co piszę nie liczę) to szanse na to że coś się stało i nie wypłaca są wg mnie na max 20%

Ja liczę że to ruszy po majówce, choć do majówki albo i do świąt będzie się musiał pojawić nowy komunikat, bo ten bankowy jak wpisali tam datę tyle nie powinien wisieć. Bo z każdym dniem będzie bardziej stresował. I jakby to wszystko miało się zawalić, (w co nie wierzę) to raczej jebnie to do końca miesiąca, jeśli się zamykają, to takiego dogorywającego trupa do połowy maja nie będę mieli jak reanimować.
autor: tomoxx
18 kwie 2019, 13:12
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Przyjazna, wiem :) pracuje nad tym cały czas :)
beznadzieja, tak obiektywnie to średnią ale dzięki :)
HardRockCaffe666, masz racje , tam ktoś dał dupy z planowaniem i to bardzo , a o bank to chodzi wg mnie ten w Polsce.
autor: tomoxx
18 kwie 2019, 13:49
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Off topnę Wam tutaj, bo to najbardziej oblegany wątek teraz :)


Wesołych Świąt, i dobrych jaj :).

Czasu będzie mniej to pewnie wpadnę tu dopiero po świętach :)

Wesołych :) i szybkich wypłat (żeby zostać w temacie)
autor: tomoxx
19 kwie 2019, 11:21
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Ale tu się wątków pojawiło przez ostanie 3 dni, mafie, pralnia brudnych pieniędzy, prokurator. Doszukują się tu niektórzy trzeciego, piątego i ósmego dna.

Opcje są dwie:

1. Ta bardzo mało prawdopodobna, to taka że właściciel zawija zabawki i wyciąga jeszcze ile kasy się da żeby potem wyłączyć stronę.
2. Ta bardziej realna, że rzeczywiście robili zmiany w panelu, lub przepisywali spółkę na inne miejsce, i bank po otrzymaniu bardzo dużej kwoty z zagranicznego konta zlecił kontrolę.

Co do pytania czemu to tyle trwa a nie 24 godziny, 3 dni czy inne dziwne terminy. Kontrolę można zrobić w 72 godziny jak masz wszystkie dane, jak konto jest w polskim banku, spółka jest transparentna itp, to takie informacje skąd na koncie zlecającym są środki ma się po kilku mailach między departamentami.
Tu trzeba dotrzeć do spółki która jest tak zrobiona by trudniej było do niej dotrzeć, zlecającym jest bank w USA(o ile się nie przenieśli), to on na polskie konto przelewa pieniądze z którego potem są wypłaty. Mogę tylko teoretyzować, ale bank w Polsce dostał zlecenie na duże wypłaty z innego kraju na różne kontam i sprawdza skąd to są środki. Czy nie pochodzą z nielegalnych procederów itp. A że komunikują się z bankiem z zagranicy to trwa to o wiele dłużej, sam dostęp do spółek typu LCC zakładanych na wirtualnych adresach wymaga więcej zachodu niż zwykle. Dokumenty pewnie muszą być tłumaczone, co też zabiera czas.
To musi trochę potrwać, widać bankowi się nie spieszy bo nie jest stroną, a SU nie bardzo ma to jak przyspieszyć, nawet jak dali dokumenty o jakie prosili to ich weryfikacja też potrwa. To nie problem banku że nie ma wypłat, oni robią swoje, a banki lubią działać powoli ale dokładnie.
Kasa wg mnie w tym tygodniu lub po majówce.
Jakby na tym siedział prokurator, FBI, US, CBŚ, ZHP, Klub Ronalda McDonalda czy inne bractwo Kappa, to również konto do wpłat było by zamknięte. Teorie o półrocznej kontroli można między bajki włożyć, takich kontroli banki w firmach opierających się na handlu zagranicznym (kwestia wypływu i wypływu waluty z i do kraju) robią sporo, i tam nikt nie zamyka kont na 6 miesięcy.
Nie zdziwię się wcale jak nowe przelewy będą z nowego konta, jak również że już od spółki zarejestrowanej na nowym adresie.
Rozumiem Wasze rozgoryczenie, ale ciągłe pisanie maili nic nie da. Do czasu aż nie pojawi się nowy komunikat, lub żetony na update nie macie co liczyć. Takich informacji się nie podaje do wiadomości publicznej, zawsze to są lakoniczne komunikaty (nawet z tak prozaicznego powodu, żeby ew konkurencja nie wiedziała o ich problemach i tak samo jak reszta mogła tylko zgadywać co się dzieje i do kiedy to się zakończy).
To wszystko co tu piszę to też tylko moje domysły, nie mam żadnego dowodu na poparcie powyższego posta, ale to są wg mnie najbardziej prawdopodobne rozwiązania, i ingerencji obcych sił w SU też bym się nie doszukiwał na siłę.

A transmisji może jest mniej bo się nadające najadły w święta i nie chciały z wydętymi brzuchami nadawać. :scratch_one-s_head:
autor: tomoxx
23 kwie 2019, 09:54
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

W kwestii wróżek i innych Panoramixów

Obrazek
autor: tomoxx
24 kwie 2019, 11:51
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

MOZE CHOCIAŻ RAZ BĘDZIEMY SOLIDARNE I WRZUCIMY TRANSMISJE @MODERATOR BRAK POKAZÓW ZAMIAST TRACIĆ TUTAJ ENERGIE .... TO MOZE PRZED MAJÓWKĄ COŚ WYWALCZYMY BO TUTAJ POST ZALE NIC NIE DADZA I GADANIE ,ŻE INNE TEGO NIE ZROBIĄ JEST BEZ SENSU ILE NAS TUTAJ SIEDZI.... 140 Z CZEGO 100 TO RÓZOWE WIEC WIECEJ NIZ NA PORTALU JAK ZROBIMY ŚCIANE Z TYM SAMYM OPISEM TO MOZE BEDZIE POSMIEWISKO NAWET NAPEWNO ALE CHOCIAZ COŚ ZACZNIEMY DZIAŁAĆ BO ŻAL POSTY NIC JUZ NIE DAJĄ

Nie bardzo wiem jak to można jeszcze napisać, a było tu już kilkadziesiąt postów na ten temat, użytkownicy nic nie mogą zrobić. Nawet jak wszyscy napiszą sobie brak pokazów, wystąpią w koszulkach z napisem konstytucja i przebrani a w tle puścicie muzykę z Kapitana Planety to nic nie osiągniecie. SU co miał zrobić to już zrobił, teraz może tylko czekać. To czy dostaniesz wypłaty jest zależne od banku a nie od SU. Z tych bardziej brutalnych powodów dla którego nic nie możesz zdziałać, to główny jest taki, że przed zalogowaniem się zaakceptowałaś regulamin który ogranicza Twoje prawa do minimum, więc nawet nie masz dobrych podstaw prawnych aby dochodzić swoich praw. Już jeden komitet strajkowy tu był, kilka dziewczyn strajkowało, potem się okazało że te które nie strajkują zarabiają działkę tych strajkujących i się tyle łamistrajków zrobiło że niektóre nie zdążyły do strajki dołączyć a już było po strajku.
autor: tomoxx
24 kwie 2019, 12:21
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Drogie Panie panel odblokowany

Z małym komunikatem:
Obecny limit minimalnej ilości 10 000 żetonów jest tymczasowy i zostanie wkrótce zmniejszony.


A teraz... JEBAĆ WAS HEJTERZY i podkręcacze atmosfery!
O kurwafa, nie było mnie 2 dni i tyle stron do czytania, żetony odblokowane, koniec bessy na żetonie, kto ryzykował to zarobił, kto sprzedawał to nie miał stresu związanego z brakiem pieniędzy i wie że zaraz sobie to odrobi.

Ekonomicznie info z wypłacaniem tylko od 1000 złotych i marketingowo zajebiste rozwiązanie, i myślę że szybko teraz nie zmienią.
Raz mają mniej wypłat po 100 i więcej złotych, a mniej ale grubszych trudniej zachwiać płynnością finansową portalu.
Wszystkie dziewczyny robiące dużą kasę są zadowolone więc te "drobne" zostaną szybko zakrzyczane i będą musiały tu siedzieć i ciułać do 1000, te które nadają rzadko żeby sobie 500-800 dorobić albo odejdą (nie mają gdzie), albo skończą nadawać, albo będą musiały nadawać więcej.
Unikają sytuacji w której po awarii wszyscy się rzucą do małych wypłat ze strachu.
Z ich punktu widzenia same plusy, afera im za bardzo nie zaszkodziła, jednak to co najbardziej prawdopodobne (nowy adres) było prawdą.
Co do hejterów to nie wiem czy życzyli oni źle nadającym czy portalowi, ale tak jak to gdzieś wspomniałem, to za duży portal żeby się wysypał tak po prostu. A wszystkie sprawy z dokumentami itp, są normalne więc i SU to wprowadził, co do Skarbowego to lepiej być ostrożnym ale też nie siejmy paniki że będą teraz pukać w każde drzwi :)

I witamy znowu po jasnej stronie mocy :) Żetony się pojawią, to i stres na foro zniknie,
ps mam nadzieję że chociaż cześć nowych "różowych" użytkowniczek zostanie i wniesie pierwiastek kobiecości do naszego głównie męskiego bałaganu :)

EDIT: czytając co tu się wypisuje przewiduję zaraz szybki wysyp postów w temacie https://showsu.org/viewtopic.php?f=10&t=5228

EDIT2:
Heh,pamiętam dyskusję w innym wątku,czym jest "siedzenie" na SU.Generalnie prawie wszystkie panie stwierdziły,że "my nie dziwki tylko modelki" i ja się z tym raczej zgadzam.Teraz jednak wychodzi na to,że ze względów podatkowych,większość z was to by chciała mieć nawet urzędowy "papier" że jest prostytutką :mrgreen:

Tu niektóre się nazywają modelkami, inne z grubej rury e-dziwkami itp. Myślę że najrozsądniej przyjąć że działacie w branży internetowej, nawet e-rotycznej :), ale stwierdzenie że jest się modelką na SU, Insta czy FB ma tyle samego z rzeczywvstowością co mówienie o sobie że jest się piłkarzem w FIFIE19 albo żołnierzem w Battlefieldzie.
autor: tomoxx
26 kwie 2019, 05:34
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Cały czas mówicie o tych powyżej 10000 żetonów, bo że zaczną szybko realizować te mniejsze, nawet zlecone przed awarią to nie do końca wierzę, ale to tylko moje domysły jak zawsze :)

zatrudnili Harda do rozwożenia przelewów.

I podobno przelewy rozwożą w bilonie :) , to powyżej 2 piętra bez windy mogą nie dojść.
autor: tomoxx
26 kwie 2019, 09:56
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Wczoraj zleciłem wypłatę, dziś oni ją zrealizowali o 8.25 kilka minut temu pojawiła się na koncie.

Obrazek

Obrazek
Wypłacają :)
autor: tomoxx
26 kwie 2019, 14:47
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Hej

Siema Domi :) myślałem że już Was a dobre wywiało :)
autor: tomoxx
26 kwie 2019, 18:48
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

300 pyklo ale do liczby odslon w temacie Pauli jeszcze sporo brakuje
przy tylu off-topach jakie tu się pojawiły, zaraz wyjdzie na to że ktoś komuś sprzedał a nie przelał, albo obiecał a się wycofał jak zaczęli wypłacać. Dołożymy do tego jakieś zwierzę domowe, wątek miłosny i temat ma potencjał na stron 600

jak handlowala na czarnym rynku zetonami za polowe cceny by miec na baterie do vibratora a na sam konic bana dostala


nie wierzę w to że ktoś dostał bana za handel żetonami ;)
autor: tomoxx
26 kwie 2019, 18:56
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: sisis25

wy też, widzę nie jestem osamotniony ;) , wyszedł by jej nick i jakby miała wszystkie części ciała i nie wyglądała tak

Obrazek

to zaraz by była topką :)
autor: tomoxx
27 kwie 2019, 08:16
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Co do limitu,to też uważam,że zbyt szybko tego nie zmienią...stracili w uj kasy przez ostatnie 5 tygodni,a w ten sposób najnormalniej w świecie "zachęcają" nas do roboty
ps.przelew nadal wisi...wrrrr

do poniedziałku przelew ruszy, przez weekend się z tego odkopią, pewnie zlecają, a że w weekendy kasa nie idzie to wisi. Tu wg mnie możesz być dobrej myśli.

Może nie tyle zaganianie do pracy, co utrzymanie wszystkich tych co mają po 2000-5000 zet na koncie by nie uciekły.
I jednym z 3 moim zdaniem najważniejszych powodów limitu jest to że dzięki temu mają płynność finansową, nie będzie sytuacji że każde 100 złotych będzie wypłacane i na koniec każdego dnia będą bez pieniędzy. a tak to do wypłaty przynajmniej 900 złotych od każdej nadającej jest na koncie.
autor: tomoxx
27 kwie 2019, 08:43
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

tomoxx ,
A na twój gust myślisz, że portal jest wypłacaly? Zastanawiam się czy najzwyczajniej w świecie mają środki które gdzieś tam włożyli a teraz zbieramy nadając do ich skarbonki na nasze zaległe wypłaty do tego podniesiony próg do minimalnej 1tys zł to oczywiście tylko moje gdybanie :cray:

Wg mnie (tylko opinia :) ) to jest na 100% wypłacalny, nie robili by takich podchodów że części płacą części nie, albo że zbierają na wypłaty. Wg mnie to trzymają kasę żeby budować wiarygodność nowej spółki i żeby nie patrzyli na nich jak na pralnie pieniędzy, a co do zleconych wypłat, to nawet jak w panelu jest napisane że zlecono 10-tego, to zlecenie może być z datą 7 dni w przód więc przelew wyjdzie 19-tego. I jestem prawie pewny że tu tak jest, rozbili to na kilka dni, bo jeśli ktoś zakłada spółkę która opiera się na tym by nie płacić podatków, to jeśli jednego dnia przelali do niej wszystkie aktywa z SU, i (co wydaje się być prawdą) mieli kontrolę z banku, to wypłata od razu po jej zdjęciu takiej kwoty pieniędzy mogła by być obarczona ryzykiem kolejnej kontroli. Im dłużej o tym myśle tym większe mam wrażenie że oni to wszystko robią tak byście nie były stratne i możliwie szybko dostały swoje pieniądze. A że kontakt z nimi zawsze był taki że odpisywali co chcieli i jak się im chciało, to do tego można się było przyzwyczaić.


A co do księgowań itp, to tu jest tabelka z tym jak i co banki księgują (chyba aktualna ),

KaFka z BPS zwracam honor co do wypłat :), z tego co widzę ponieważ ING ma poźno księgowania, to niektórzy mogli dostać wypłątę tego samego dnia co zlecenie.

https://zapodaj.net/images/aa2987bfb2362.png
autor: tomoxx
30 kwie 2019, 13:51
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

posong
chodzi o to?
https://nick-intl.mtvnimages.com/uri/mgid:file:gsp:kids-assets:/nick/video/images/kung-fu-panda-legends-of-awesomeness/po-awesome-song-16x9.jpg?quality=1&height=360&width=640&matte=true&crop=false

czy o to ?
https://media.giphy.com/media/l0Iy8ti1uoqyPFiHC/giphy.gif

nieważne obie piosenki były zajebiste ;)
autor: tomoxx
01 maja 2019, 08:01
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Te zarobione tysiące to lepiej na edukacje wydać lub coś własnego założyć, skład itp. Za lat 5 czy 10 te wszystkie młode piękne które nie maja niszowych transmisji tylko idą w mainstream zostaną zastąpione przez inne, a bez doświadczenia czy własnej działalności mając 35 lat trudno będzie dobrze płatne zajęcie znaleźć , a z oszczędzonych nawet 400000 ciężko do końca życia nie pracować , facet ogarnięty tez będzie wolał kobietę co umie na siebie zarobić niż nic nie robiąca i nie umiejąca.
autor: tomoxx
01 maja 2019, 13:36
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Widzę chłopie ze specjalisty od finansów nagle stałeś sie ekspertem od cytowania cudzych cytatów.
Baw sie dalej skoro sprawia ci to przyjemność.
nigdy nie powiedziałem że jestem ekspertem, ale miło że tak uważasz :)
Hard, z całym szacunkiem, nawet chętnie bym się z Tobą w polemikę wdał, ale Ty masz dziwną strategię, aby do każdego zdania lub opinii która jest inna z Twoją odnosić się tylko ogólnie atakując kogoś innego a nie odnosisz się do sensu wypowiedzi. Robienie tu off topu mija się z celem, dlatego nie ma co tego bardziej rozwijać.
autor: tomoxx
05 maja 2019, 10:41
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: limit wypłat

Było to wałkowane już kilka razy w przynajmniej 2 wątkach, wklejam wypowiedź z innego wątku.
Komunikat od SU zawsze będzie lakoniczny na ale na tyle miękki żeby Was uspokoić, tak samo jak z bankiem, jak już wiedzieli że kontrola jest standardowa i że ją przejdą, bo mimo iż kombinują by nie płacić podatków robią to legalnie to napisali o tym w komunikacie.

Co do wypłat to cofnięcie się kilka - kilkanaście stron i będziecie miały odpowiedź, ale w skrócie Wam napiszę co myślę (nieskromnie przyznam że wydaje mi się że tak będzie, bo to są najbardziej logiczne kroki jakie można zrobić i jakie by były doradzane każdej firmie w ich położeniu (z dużą liczbą klientów, bez mocnej konkurencji na rynku, z nadszarpniętym zaufaniem )

Na tyle na ile miałem styczność z ekonomią i spółkami zagranicznymi w rajach podatkowych, SU to nowa spółka, nawet jak właściciel ten sam to dla banków, i instytucji podatkowych itp, to jest nowy podmiot bez historii i dlatego są te limity, wprowadzono je po to aby:

1. Zapobiec częstym wypłatom i drenażowi konta (teraz 99% wypłacało by każde 100 złoych) co by powodowało że na koniec bardzo mało zostało by środków na kontach obrotowych spółki.
2. Oddalenie kolejnych kontroli (takie częste wypłaty będą podejrzane, co dzień klika tysięcy wpływu i zaraz wypłaty (zakup 1000 żet przez oglądającego często = jego wydaniu ) może budzić podejrzenia o pranie pieniędzy, tym bardziej że to są pieniądze za wirtualne usługi które ciężko zweryfikować czy się odbyły.
3. Budowanie wiarygodności spółki, limit 1000 powoduje że zawsze sporo środków jest na koncie, jak dziewczyny wypłacają po 1000 to inne mają po 500-800 które są liczone do wyniku finansowego spółki, jak te co mają 500 nazbierają do wypłaty, to te które wypłaciły mają teraz ok 500 i w ten sposób kasa jest na koncie.
4. Brak konkurencji, możesz tu wypłacić 1000 albo robić małe przelewy na zbiorniku, tylko że przeliczając w czasie kiedy tu zbierasz na 1000 na zbiorniku masz np 6 wypłat po 100, czyli w plecy i tak jesteś. To powoduje że zostajesz na SU i nadajesz więcej żeby szybciej zarobić (to działa głównie na nowe, albo nadające sporadycznie).SU opiera się na stałych nadających, a tych SU wie że limit 1000 nie będzie ograniczał.

Czemu 1000? Tu już wchodzi trochę marketingu wygląda na to że 500 było by zbyt łatwo osiągalne, po drugie to jak dziewczyna nadaje i dobija do 1000, to nie wypłaca i nie zamyka konta (może zrobią tak jednostki) ale nadaje dalej. Zrobi zlecenie, a się okazuje że zarobiła kolejne 50 czy 100 złotych, szkoda je tracić to dalej dobija do 1000. Mało która będzie się bawiła w czarny rynek.

Limity wg mnie zniosą ale nie do poziomu 100 złotych, myślę że do końca wakacji na pewno będzie ten 1000, potem może będą zmniejszać, obstawiał bym raczej równowartość 100-110 dolarów.(te 10 różnice kursowe itp) żeby nie zmieniać limitu w zależności od kursu dolara a utrzymać wypłaty na minimalnym poziomie 100 dolarów.
Jak zawsze to tylko teoria

ps, fajnie czasem użyć opcji szukaj na forum.
autor: tomoxx
05 maja 2019, 13:27
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Związek (nie) tylko z ShowUpem

beznadzieja, u mnie zawsze jest luz i ogólne wyjebanie :)
autor: tomoxx
09 maja 2019, 09:13
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

komin pisze:Jest pewna szansa ze Armani na mojej dupie jest sponsorowane z pieniedzy Spajkela.

no nie założył bym mając świadomość że na gumę do nich dokładał się HRC :) (bez urazy Hardziu ale musiałem)
autor: tomoxx
09 maja 2019, 09:39
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

według mnie limit na chwile obecną ma sprawić abyście były na smyczy i za daleko nie odchodziły od kamerek. Dzięki temu wiele z Was siedzi dłużej i częściej a ostatnie zawirowania z wypłatami tylko ich utwierdziły w przekonaniu, że i tak nie zrezygnujecie z SU.

i dobre zabezpieczenie przed konkurencją, masz 500 to nie pójdziesz nadawać gdzieś indziej bo kasa na SU zamrożona. Zlecisz wypłatę, wpadnie jakiś priv na koniec, ktoś coś napisze, i się okazuje że już 100 nazbierana, i dalej siedzisz:). Zlecisz wypłatę i się wylogujesz bo zmieniasz portal, wejdziesz po miesiącu z ciekawości, a tam wiadomości prywatne i już pare złotych. A takich co mają tu konta i przenosząc się gdzieś indziej je zlikwidują jest bardzo mało (pewnie zero)
autor: tomoxx
10 maja 2019, 07:58
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Polska i świat!!!

komin pisze:Poprosze o konkrety


Prosisz Harda o konkrety? przecież to jest "człowiek ogólnik"
autor: tomoxx
12 maja 2019, 11:41
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: JAK PŁACICIE PODATKI OD ZAROBKU NA SU?

Biustwo, wpędzisz chłopaka w kompleksy :) a uczciwie napisał że student, na tym etapie wystarczy jak ładnie cytuje czyjeś wypowiedzi ;)
autor: tomoxx
12 maja 2019, 16:29
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Owszem jest lepiej zarobić 10000 i wypłacić w jednym przelewie ale chociaż by zmienili do 5000 szybciej by szło i gotówka szybciej na koncie by była.
właśnie obawa przed tym że każdy będzie wypłacał co tylko się da, to jeden z powodów że jest ten limit.

P.s wiecie może kiedy ten limin 10000 w końcu zejdzie ? i będzie tak jak dawniej ?
nie będzie tak jak dawniej, limit zejdzie najprędzej po wakacjach i to max o 50-60%. zatrzyma się pewnie na poziomie 400 żetonów
mogę się nawet o to założyć (np o 500 żetonów z jedną osobą )że do końca wakacji nic nie ruszy z limitem.

to już było wyjaśniane tyle razy, jak coś się zmieni to SU wyda komunikat lub zmieni limity, nie będzie tu na tydzień czy miesiąc przed żadnych przecieków.

Ale lubię jak leżą już one w domciu a nie na SU xD
Każdy z nas woli jak pieniądze są na koncie lub pod poduszką, niestety SU woli jak są one u niego, a tak długo jak będzie monopolistą w kraju na tego typu zabawę, tak długo może się bawić według własnych reguł.
autor: tomoxx
13 maja 2019, 09:16
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

nawet jednoemotowe odpowiedzi ściągasz od innych :laughingnew: , 2 dni temu tak Ci odpisali, to stwierdziłeś że zrobisz tak samo :ok:
HardRockCaffe666 pisze: :facepalm:Obrazek
autor: tomoxx
20 maja 2019, 12:24
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Dupa boli ze ty zapierdalasz clay miesiac tyle co my pare dni !

Z całym szacunkiem jak tyle wyciągasz to dupa raczej boli Ciebie. (i to nie była przenośnia)

To że zarabiasz 10000 w kilka dni, jest pokłosiem tego, że klika osób ma na tyle dużo kasy że może wydać na Ciebie 16800 abyś tą 10000 mogła zarobić. Jeśli uważasz że na tu pieniądze wydają głównie biedaki które ostatni gorsz przeznaczą na to żeby zobaczyć jak się zabawiasz to jesteś w dużym błędzie. Kiedyś pisałem że cyfra i 4 zera na koncie mogą człowieka zmienić.
Po pierwsze, to szanuj swoich widzów, jak nie będziesz szanować ich to oni nie będą szanować Ciebie. To dzięki nim możesz udawać przed znajomymi królową biznesu i rekina finansjery. Zachowujesz się trochę tak jakbyś tymi 10000 leczyła swoje kompleksy i uważała się za lepszą niż inni tu obecni. Weź przykład z bardziej rozsądnych koleżanek i pisz z sensem, a jak nie umiesz to lepiej czasem się nie odzywać, dobrze że jesteś na tyle noname na forum że nikt Twoich słów nie będzie traktował specjalnie poważnie, bo super Ci wychodzi psucie opinii o kobietach nadających na SU.

Polaczkowa mentalność ciągle wisi na etapie zwykłej zawiści że ktoś ma więcej

Masz dużo racji, jednak jak przeanalizujesz posty mówiące o zarobkach to zauważysz że mało kogo tu obchodzi ile kto zarabia przez tydzień czy miesiąc. To niektóre z Was co chwilę muszą podkreślić że zarobili parę tysięcy w tydzień czy tam weekend. Taka ciężka bieda w domu była że teraz się trzeba każdym tysiącem chwalić? Nikt Wam tu nie przeszkadza zarabiać, ani zarobków nie wypomina, a pamiętając wątki z kryzysu żetonowego to Wy dziewczyny skakaliście sobie do gardeł licytując się zarobkami i tym jak bardzo wam tych tysięcy z konta SU teraz brakuje.
autor: tomoxx
21 maja 2019, 07:52
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

beznadzieja , mylisz trochę kontekst wcześniejszych wypowiedzi, przecież możecie sobie rozmawiać, Biustwo , słusznie uważa że nie ma co się dowartościowywać tym ile kto wyciągnął, ale to utopia i jak chcą to nich piszą, tylko po co dodawać to tego wstawki że zarabiają tyle w tydzień ile inni w miesiąc i tym się wywyższać. Bo częściej damska cześć się wywyższy tym że "zarabiam tyle w weekend ile Ty w miesiąc" niż wypomni jej to jakiś facet.
autor: tomoxx
21 maja 2019, 08:33
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Adela , ale nas na prawdę nie boli ile zarabiacie, było to wałkowane 1000 razy, nikt Wam tego nie liczy i nie ma tego za złe, zdajemy sobie sprawę jaka jest specyfika tego co robicie i jakie są z tym związane przychody. I zarabiajcie jak najwiecej.
ZmysłowaOna23 , ale to Ty się jak to ujęłaś „dojebałaś” a nie my, tu była normalna rozmowa do czasu aż zaczęłaś pisać swoje posty.
Leila87 , ostatni post o wspieraniu bardzo Ok, tak to powinno działać, nie wierze w to za bardzo pamiętając jak sobie skakały tu co niektóre licytując się komu więcej nie wypłaciło SU.
HardRockCaffe666 , za każdym razem jak myśle że sięgnąłeś dna to Ty je przebijasz i lądujesz niżej, pisanie postów sugerujących że teraz na pewno się pojawię i coś odpowiem pod postem, w którym zostałem wymieniony i który jest do mnie skierowany ? Przecież kultura wymaga tego żeby odpisać, wiadomo że odpiszę, widzę skończyły Ci się pomysły żeby zabłysnąć. I widzę że starasz się zostać mentorem dziewczyn :), brawo może to Cię zbliży do kobiety, tylko je lojalnie ostrzeż że w momencie jak będą miały inne zdanie jak Ty, nie będą odwzajemniać Twojej "miłości" i nie będzie to szło po Twojej myśli to że zaczniesz je nazywać Kurwami, tak jak masz w zwyczaju. ( tylko w ich przypadku pomiń zezowate)
A niektore laski to jeszcze sie boją forumowych nerdow i im przyklaskuja masakra
Jeśli sugerujesz że Biustwo czy Beza się nas boją to albo nie czytasz postów albo masz problemy z ich zrozumieniem, bo obie mają swoje poglądy za które tu często obrywały, i mają jaja większe niż niektórzy na forum. Jak chcesz być na forum traktowana poważnie, to proponuję więcej elastyczności i kompromisu, bo na postawie rozkapryszonej dziewczynki to daleko nie zajedziesz.
autor: tomoxx
22 maja 2019, 05:43
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Wybory do PE !!!

Hard, skąd ty bierzesz te teksty?

Hard, nawet jak człowiek chce z Tobą podyskutować to naprawdę jest ciężko, poszukałeś i znalazłeś, wszystko fajnie, ale jeśli przepisujesz czyjeś wypowiedzi 1 do 1 to rób to w cudzysłowie, żeby było wiadomo ze to cytat a nie Twoje przemyślenia. Większość wziąłeś z https://wpolityce.pl/gospodarka/375173-prof-maczynska-wejscie-polski-do-strefy-euro-wymaga-dlugich-przygotowan-dowodzi-tego-doswiadczenie-panstw-ktore-przeszly-te-droge

pomiąłeś niewygodne wypowiedzi z których wynika że będzie też dużo pozytywnych następstw, jak umocnienie pozycji Polski w UE oraz naszej gospodarki, i to są te następstwa która wg cytowanej przez Ciebie profesor, będą dominujące na początku. I to jest ten moment żeby przestać ludziom dawać 500 plus itp, tylko wprowadzić ulgi lub inne formy odliczeń, które napędzą gospodarkę a nie będą kupowaniem głosów wyborców za kilkaset złotych miesięcznie.
Partia która obecnie jest u władzy nie może na to pozwolić bo jej cała siła opiera się na mocno nacjonalistycznych wartościach które bardziej izolują Polskę jako kraj odcięty poglądowo od Unii, niż tworzą z niej jeden z wielu krajów Europy.

Ps może tak poczytaj co pisze na ten temat noblista z dziedziny ekonomi Joseph Stiglitz w książce " Euro. W jaki sposób wspólna waluta zagraża przyszłości Europy"
Hard a wiesz coś więcej na ten temat niż "Stiglitz pokazuje, że dla krajów, które nie mają jeszcze dostatecznie silnej gospodarki, korzyści związane z euro są mniejsze niż negatywne zjawiska"
oraz "Dodała, że w opinii Stiglitza strefy euro nie da się uratować w jej obecnym kształcie - konieczne byłoby wyjście z niej niektórych słabszych krajów."
Czy zanim przeczytałeś te cytaty to wiedziałeś kto to był Stiglitz? (mi osobiście to niewiele mówiło) bardziej kojarzyło mi się z filmem. Miałeś tę książkę choćby w ręku.
idąc tropem cytowanego artykułu teraz powinieneś coś napisać o Kawalcu i Pytlarczyku, bo oni są wspomnieni w następnej kolejności.
Hard, spoko ze masz własne zdanie, ale jeśli jest ono w 100% czyimś cytatem bo pasuje akurat do przekazu Partii którą wspierasz (czyli nie dla Euro) to przynajmniej nie stwarzaj wrażenie że to są Twoje przemyślenia.
Wracając jeszcze do tego że jestem za wprowadzeniem euro, to ten mój prywatny powód dla którego mi to odpowiada to jest właśnie ten o którym wspomniał Jakim, czyli kwestie rozliczeń, przy płatnościach rozłożonych na 90 lub 120 dni, różnice kursowe zaczynają mieć spore znaczenie.

Cytując jeszcze Profesor na której się ostatnio oparłeś
"Według ekonomistki, ważnym argumentem za przystąpieniem do strefy euro jest kwestia ryzyka kursowego.
To jest wyjaśnienie, dlaczego biznes jest za tym, żeby przyspieszyć prace dotyczące wchodzenia Polski do strefy euro. W momencie, kiedy większość eksportu Polski to eksport do UE, posiadanie waluty euro oznacza, że eksporterzy nie są narażeni na ryzyko kursowe. Jest to istotne tym bardziej, że są też inne obszary funkcjonowania eksportu i te obszary w przypadku Polski się zwiększają"

Tłumacząc na prosty język, możesz dużo bardziej rozwijać gospodarkę będąc pozbawionym ryzyka kursowego.
ps. kształtować politykę monetarną to może Szwajcaria która jedną decyzją zwiększyła klika lat temu stosunek swojej waluty do innych. W kraju z deficytem prawie 30 miliardów złotych rocznie, możesz sobie kształtować co najwyżej wizerunek królów na banknotach. Bo to jak silna jest złotówka zależy od tego jak nas postrzegają rynki światowe a nie co sobie będzie robiło ministerstwo finansów. Gdyby to kształtowanie polityki monetarnej było możliwe przez nas, to już dawno powinniśmy mieć stosunek złotówki do euro na poziomie choćby 3:1.
I jeszcze wracając do tematu wyborów, i następstw, rozwój nakręca Państwo i podnosi jego dobrobyt, nie dawanie jałmużny w postaci 13 stek czy 500 plus, nie tędy droga. Za 1 czy za 5 lat jak się zmieni partia to z czasem to będzie wygaszane, i wtedy się zacznie płacz że narobiło się 4 dzieci a teraz brakuje 2000 miesięcznie które wcześniej spływały z nieba. W Polsce nadal mamy jeszcze przekonanie że od Państwa to się należy, i najlepiej się nie rozwiać, niech państwo samo da. Odliczenia ok, ale czemu np te 500 miesięcznie na dziecko nie może być odkładane na poczet przyszłej szkoły, idzie taki na studia i dostaje to co się przez 18 lat nazbierało przez 5 lat studiów co miesiąc przy zachowaniu jakiejś tam wysokiej średniej? Albo jak rolnik to żeby szło to na poczet KRUSU. Jest wiele sposobów aktywizacji społeczeństwa, ale jak naród leniwy i chcieli by tylko dostawać, to taka motywacja na nich nie zadziała, ludzie będą woleli siedzieć w domu i mieć tyle co mieli, niż się postarać żeby mieć więcej. Tak działa świat, że jak zapierdalasz to potem możesz coś z tego mieć. Ale jak nie robisz nic, to nie oczekuj że ktoś Ci da.

https://youtu.be/hJMEHxw4_98?t=49 (nie wiem czemu nie wchodzi mi to w BB cody)

https://www.youtube.com/embed/hJMEHxw4_98?start=49

EDIT: Hard, pewnie się Tobie nie będzie chciało bo to ponad 40 stron (ale pisane w miarę prostym językiem), ale masz tu zapis panelu dyskusyjnego, w ramach spotkań organizowanych przez PTE i tam jest dyskusja na temat euro z której pochodzi część wypowiedzi przez Ciebie cytowanych.
Na przyszłość lepiej włóż trochę pracy w to co piszesz, przygotuj się do tego, poczytaj. Kopiowanie wygodnych części wypowiedzi nie mając wiedzy na temat w którym się wypowiadasz, jest raz bez sensu bo nie możesz się włączyć do dyskusji a dwa nie rozumiesz o czym piszesz.

ps. To nie było złośliwe, tylko pomyślałem że może Ty się tak na wszystkich wkurzasz, bo cytujesz coś z internetu nie czytając tego, i potem nie rozumiesz co my Tobie odpisujemy? I to może budzi u Ciebie tą frustrację i nerwowość
autor: tomoxx
23 maja 2019, 06:53
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Wybory do PE !!!

Dyskutować na tematy ideologiczne nie ma sensu. Jesteś tak mocno skrzywiony na prawo, że bez problemu mógłyś wziąć ślub z Pawłowicz. Skoro jednak wywołałeś mnie do tablicy to zmuszę się i Tobie odpisze na 2 zagadnienia.

A to że mój język którym się tutaj posługuje trochę odbiega od tego waszego ''bełkotu'' to już wasz problem.
Nie stawiasz przecinków (jak już wstawiasz, to w miejsce gdzie ich być nie powinno), masz bardzo ubogie słownictwo. Prawie każde zdanie zaczynasz od "A", "ale", "no", podałem tu tylko dwie rzeczy, większej ilości pomyłek i tak nie ogarniesz jednocześnie. Popraw najpierw te dwa niedociągnięcia abyśmy mogli uczyć Cię kolejnych.

Aha panie @tommoxx jak już kogoś oskarżasz o cytowanie innych to proszę udowodnij to tak żeby nie było żadnych wątpliwości.
Ale oskarżane mnie że kogoś cytuję słowo w słowo to zwykłe kłamstwo.

Dostaniesz pierwszy przykład z brzegu, nie mam zamiaru poświęcać Tobie więcej niż 5 minut.
Na jeden rok przypada tutaj około 70 miliardów euro a więc roczny budżet Polski.
i z artykułu.
https://zapodaj.net/images/b4d285f29e89d.png
Całe stwierdzenie brzmiało "Na jeden rok przypada tutaj około 70 miliardów euro, a więc Roczny budżet Polski zakłada przychody w wysokości 355 milionów złotych . Przy dzisiejszym kursie euro, byłyby to nieomalże porównywalne kwoty."
Jakbyś bardziej uważał na lekcjach polskiego, zauważył być przecinek po słowie "euro". Zmienia on zupełnie sens zdania. W pierwszej chwili myślałem że napisałeś tak dlatego, ponieważ tak Ci bardziej pasowało, napisać że Unia nam dokłada drugi budżet. Myliłem się, Ty po prostu nie wiesz po co są przecinki, jak się ich używa i jakie je odczytywać.

Więcej czasu tracić na Ciebie nie chce, nic przyjemnego udowadniać idiocie że jest idiotą, jesteś tak nieogarnięty, żę przegrał byś z głuchym w "Jaka to melodia"

ps. nauczony zostałem że słabszym należy podawać pomocną dłoń, to na zakończenie mały prezent, mam nadzieję że wykorzystasz tę wiedzę.
http://bfy.tw/NpSu
autor: tomoxx
26 maja 2019, 07:56
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Wybory do PE !!!


A tą gadkę o idiocie to mógł byś sobie darować.
Bo z tego co widzisz ja jakoś ciebie tutaj nie obrażam.
:
Tu masz racje źle to ująłem, nie miałem zamiaru Cię obrażać, poziom powinienem trzymać, nawet bacząc na to że, Ty w każdym poście podkreślasz brak szacunku do mnie, bez obawy, mi na nim nie zależy.
Tak wiec Hard, nie chce mi się więcej tracić czasu na kogoś kto pisze posty w sposób taki, jak by chciał być postrzegany przez pryzmat takiego idioty, który przegrał by z głuchym w „Jaka to melodia”
Reszty nie chce mi się komentować, do Ciebie nie docieraj nawet najbardziej proste wyjaśnienia, aż trudno uwierzyć, że można wymyślić tak abstrakcyjne tłumaczenia aby postawić na swoim.
autor: tomoxx
26 maja 2019, 14:58
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: HornyKitty/ADAXRAFATUS

Człowiek powinnien sie kierować zasadami a nie płacić za cos co można mieć za darmo. Tylkonprzegrywy korzystaj z usług prostytutek
A to nie Ty przypadkiem wydałeś trochę więcej pieniędzy niż przeciętny szołapowicz na e-związek z dziewczyną która była prostytutką? Pomijam już fakt, że z tego co się twierdzi tutaj, to Ty płaciłeś i nic nie dostałeś w zamian.
Dziwne masz te zasady, płacić za coś co można mieć za darmo to źle, ale płacić za to co można mieć za darmo i jeszcze tego nie dostać, to już dobrze?

EDIT: tak wiem nie płaciłeś jej za sex, tylko za iluzję uczucia. Uczucie też można mieć za darmo tak swoją drogą.
autor: tomoxx
06 cze 2019, 18:54
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu