Znalezione wyniki: 11

Wróć

Re: Płynność wypłat z SU

A ja wierzę, że już ruszy
autor: Przyjazna
06 kwie 2019, 21:33
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Tak jak rozumiem podbramkową sytuację niektórych z Was, tak nie rozumiem pisania tu postów czy wypłacili czy nie. Przecież jak tylko ktoś z forum by dostał jakikolwiek przelew to by od razu o tym było głośno, nawet nie trzeba by tego szukać specjalnie.

Nie mam żadnych info od środka, ale bazując powiedzmy na swoim doświadczeniu i wiedzy na temat tak rejestrowanych spółek, szanse na to że wypłat nie będzie oceniam na 15% na 85% będą (osobiście uważam że po majówce, a już na pewno nie przed świętami, choć przed majówką to się mogą postarać, bo to dla nich dobry czas jak ludzie mają wolne). Jedynym argumentem mówiącym za tym że portal się zamknie, to jest jego sprzedaż komuś większemu (nie bardzo widzę taki podmiot szczerze mówiąc, bo cb livejasmin to dużo więksi gracze, chyba ze mają zamiar się nacjonalizować i mieć wersje dla każdego kraju oddzielnie, to wtedy ten ruch jest najbardziej logiczny) który chce przejąć klientów pod swój szyld, a zamyka obecny portal (takie przejęcie kiedyś zrobiło LAYS z chipsami StarFoods , kupili je i przestali produkować). To dla mnie logiczny powód kiedy wiedząc że portal się zamyka wyprowadza się z niego ile się da, inna sprawa też ze przejmujący taki portal, robiąc przekierowanie na domenie, woli mieć dobry PR i w tej sytuacji by kupił to z żetonami, i po prostu przewalutował je na swoje konto, wcześniej dając możliwość wypłaty po stawkach ShowUp.tv. Inną opcją jest że portal bankrutuje bo ktoś z niego wyprowadza kasę, i będzie chciał coś nowego otworzyć, ale musiał by to jakoś promować, a jakiekolwiek powiązania z upadłym ShowUp.tv raczej mu wiarygodności nie dodadzą.

Wypłaty myślę że będą, pytanie kiedy nie ma sensu, bo tego i tak nikt z ShowUp.tv nie napisze, podanie konkretnego terminu to jest danie sobie deadline bo którym każdy kolejny dzień wpływa na panikę, spadek zaufania itp. Dziwie się jeszcze że nie wpadli na magiczne słowo "niezwłocznie" które tak bardzo uspokaja w każdym piśmie, bo myśli że to już tuż tuż, a równie dobrze może być i za miesiąc. Najwidoczniej ten co piszę komunikaty nie bardzo umie w PR i Martketing (za 10000 netto, mogę Wam to ogarniać :beach: ).

Portal jest za duży by tak po prostu upaść, to jest top 150 polskich stron internetowych, odejmując takie strony jak banki, poczty itp, plasuje się jeszcze wyżej. Prawie 80% wychodzącego ruchu ze strony kierowane jest na dotpay, czyli zakup żetonów jest na bardzo dużym odsetku, ten portal zarobił już miliony, i ma potencjał na kolejne, ciężko się zarzyna taką kurę znoszącą złote jaja, chyba że przychodzi ktoś i po audycie mówi "kupuję ten biznes z dobrodziejstwem inwentarza, za 6 krotny roczny zysk" tylko w tej sytuacji nikt nie wyprowadza z niego gotówki.

Niewpisanie daty to był mistrzowski chwyt marketingowy. Ktoś z administracji powinien dostać za to podwyżkę... tylko że nawet oni nie dostają już pensji od tego upadłego portalu

W marketing to oni bardzo "nie umieją" takim komunikatem nikogo nie uspokoili, a co do upadłości portalu, to wskaż jeden dowód na to że on upadł ?

Straszysz te dziewczyny strasznie :)
autor: tomoxx
17 kwie 2019, 07:03
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

ELIZABETH2 to niezly trol kochane...
autor: komin
17 kwie 2019, 09:45
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Nie no muszę tutaj napisać że strasznie mało profesjonalne jest podejście właściciela tego portalu do was miłe panie.
Ktoś dzięki komuś nieźle się zarabia na coś takiego nie zasługuje.
Po prostu... ŻENADA!!!
autor: hardrockcaffe696
17 kwie 2019, 10:08
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Ja w to nie wierzę, po prostu nie wierzę... tu się nic nie klei. Przecież gdyby chodziło stricte o bank, to panel wypłat by działał. A jak go nie było tak dalej nie ma. Jedno wielkie mataczenie. Szczerze mówiąc jestem rozżalona, że już nie wiem co myśleć. Gdzieś we mnie była nadzieja, że to ruszy lada moment, teraz już wiem, że pieniędzy nie wypłacą jeszcze długo. Nagle jaki dziwny zbieg okoliczności, nie dość że prawie miesiąc robią coś przy panelu wypłat to jeszcze kiedy już mieli wypłacać, znienacka bank zdeponował środki. Już nie wiem śmiać się czy płakać i co będzie następne, jakie wymówki.
autor: LunaMoon
17 kwie 2019, 18:21
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

wiecie co problemy problemami każda firma czasem je miewa....Ale przyznam,że największy żal mam do ShowUp.tv o to,że nie uprzedzono użytkowników o sytuacji choćby kilka dni wcześniej.Może dobrym rozwiązaniem było by poruszenie tej kwestii z ShowUp.tv kiedy cała sprawa się juz zakończy?Aby tego typu zmiany były zapowiadane dla użytkowników?Ciężko napisać do nich list zbiorowy ponieważ mamy do dyspozycji jedynie BOK ale może gdyby wszystkie dziewczyny zebrał się jakoś i zawnioskowały o taki przespis z ich strony by informowali i takich sprawach wcześniej to może coś by to zmieniło na przyszłość...co o tym myślicie?
autor: Leila87
24 kwie 2019, 16:40
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

No to kobitki jedźcie,pijcie i bawcie się dobrze :beach: :yahoo:


To że dali panel to tylko połowa sukcesu, teraz żeby zlecili to będzie zabawa przez zaległy miesiąc hehe
Nie no jasne ale skoro ruszyło a przetrzymali was tak długo to chyba będą realizować teraz na bieżąco i będą słać hajsy tego samego dnia co zlecicie..
Przynajmniej te pierwsze wypłaty, tak było by uczciwie.. Pomijając nerwy to uważam że z tego tematu można wyciągnąć sporo cennych wniosków..
Gratuluje Wam :hi:
autor: Tymi
25 kwie 2019, 08:23
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

komin pisze:KaFka, tez Cie troche kocham ;) Propsuje riposte, dobra, szczera, od serca :yes4: :D

Wiem,że miałam się już nie udzielać...ale po wczorajszej rozmowie z Adminem zmieniłam zdanie,jestem tu potrzebna...hahahaha:):):):)
autor: KaFka
26 kwie 2019, 08:44
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

W środę będzie 6tygodni ale kuźwa oni mają 7dni XD paranoja...
autor: Przyjazna
29 kwie 2019, 10:30
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

Ciekawa pisze:
Sexy_Lejdis pisze:Łee to jutro puszcza :D Te wielkie :hypnotized:Tak jutro jasne i tak codziennie będzie że jutro.A co za różnica wielkie czy te mniejsze, powinni puszczać według daty zlecenia
autor: Curvishon
29 kwie 2019, 10:44
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Płynność wypłat z SU

No dobra, ale wam niektórym zlecili z dzisiaj ponad tysiaki. A my czekamy po kilka-kilkanascie tysi.
To nie są małe pieniadze, a każdy ma swoje zobowiązania :x :dontknow:
autor: Sexy_Lejdis
29 kwie 2019, 11:26
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu