Znalezione wyniki: 2

Wróć

Re: Czy widzowie na prywatnych transmisjach pokazują twarz?

Połowa osób która odpala swoje kamerki pokazuje twarz.
autor: Irina
18 kwie 2019, 15:07
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Daisy6/IIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Niestety nie ma takiego człowieka który każdemu by dogodził. Jedna osoba stwierdzi że to najgorszy , beznadziejny priv jaki miał , a kolejna powie że najlepszy jaki miał w życiu. Taka prawda każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie na ten temat . Jestem tu od ponad 4 lat i jak chyba każda nadająca mam swoich fanów i wrogów taka kolej rzeczy , najważniejsze jest to aby być tego świadomym ,że tu są różni ludzi z różnymi oczekiwaniami. Po to jest forum aby właśnie dzielić się swoimi doświadczeniami.
Natomiast Tymi do Ciebie się zwrócę bezpośrednio , bo widzisz tak bardzo przeszkadzają Ci tematy na które rozmawiam, to moja drobna sugestia , wyjdź.
Moi drodzy Panowie nie zapominajcie że rozmowę tworzycie Wy . Mój dialog z Wami polega na nawiązaniu relacji na temat przez Was narzucony. Jeśli przychodzi osoba X i mówi o wiadrze sików stojącym na balkonie , to ja rozwijam ten temat, a nie opowiadam gościowi że miałam dużo kserowania dokumentów w pracy :) Nie jest to logiczne że komuś przeszkadza poziom rozmów skoro sam taki poziom tworzy. To jest portal o tematyce chyba dla każdego oczywistej , każdy pisze to co uważa. Kończąc ogłoszenie niedzielne chcę powiedzieć że będę nadal rozmawiać z moimi widzami , nie jestem osobą siedzącą jak manekin wyczekującą na priv ani dostającą padaczki od jajek.
PS ten post miał być zupełnie o czym innym , ale już szkoda kasować więc kiedyś napiszę kolejny.
autor: Irina
19 maja 2019, 20:16
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu