Znalezione wyniki: 7

Wróć

Re: Slooodka_Kasia/Sweet_Kasia/Po_Prostu_Kasia/Kasia_UK

Badam pisze:PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ MI TEMATU ! ! ! :wild:

Jebnij im, Badama, tak od serca ;D
autor: nobody69
19 gru 2017, 23:44
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Strony ze stremami kanałów TV

Na początek - wydaje mi się, że kiedyś był już taki temat, ale nie mogę go znaleźć przez szukajkę, jakby co to proszę administrację o przesunięcie posta w istniejący już temat ;)A teraz do rzeczy. W ostatnich dniach zauważyłem, że na stronie https://www.meczyki.pl/ , z której zawsze korzystałem w potrzebie, nie ma już linków do streamów transmisji sportowych. A ponieważ zbliża się wielkimi krokami nowy sezon żużlowy mam do was takie oto pytanie:

Czy znacie jakieś dobre i sprawdzone strony ze streamami sportowymi w dobrej jakości i ze stosunkowo małym opóźnieniem?

Przede wszystkim zależy mi na streamach takich kanałów, jak Canal+ i C+Sport (gdzie transmitują GP), oraz nSport i Eleven (gdzie transmitują ME i ligę).
Pomóżcie, dobrzy ludzie!!
autor: nobody69
02 kwie 2018, 20:06
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Konkurs VIP/Szołapowiec Kwietnia 2018 - NOWY REGULAMIN

!!!BADAM!!!
I wali mnie że nie może zostać vipem, dla mnie zawsze nim jest i będzie.
autor: nobody69
08 kwie 2018, 16:02
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Prywatne wiadomości na Forum

też mam taki problem, mam ponad 10 postów a dalej muszę czekać aż zostaną zmoderowane, po za tym mam taki problem że nie wszystkie posty mi policzyło

:geek:

Edit:
Ok już naprawione :D

to samo u mnie,
pokazuje mniej postów niż napisałem
brak dostępu do działu download
brak PW. Napisać do moderatora PW też nie mogę żeby mi odblokowali :D

Bo w nie każdym dziale na forum naliczane są posty. W działach konkursowych czy off-topicu (i jeszcze gdzieś, ale już nie pamiętam) posty nie są naliczane, chodzi pewnie o to, żeby być aktywniejszym w działach o modelkach i samym szołapie.
autor: nobody69
30 maja 2018, 15:49
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Diamonda

niby gówniana drama żałosna itp ale jakoś cały czas ciągniecie ten wątek lubicie taplać sie w gównie gdyby nie wy to ja bym tutaj nie pisał ale lubie odpowiadać jak ktoś coś o mnie pisze :)
Nie "ciągniecie", ale "ciągniemy", przecież sam płakałeś na czacie, że temat zamknięty i nie możesz odpowiedzieć. Więc ciągniesz ten wóz za ten sam dyszel i w tą samą stronę.I serio? Cała ta afera o jakąś stuleję?
Stuleja to nic strasznego. 30-40 minut pod skalpelem, potem max miesiąc gojenia i można ruchać do woli. Co wam polecam, NTTT i Diami, bo to ponoć dobry sposób na pogodzenie się. Przeruchajcie się raz a dobrze i wszyscy będą szczęśliwi :)

https://showup24.tv/Diamonda
https://showup24.tv/profile/Diamonda
autor: nobody69
03 cze 2018, 17:52
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Brigitte

I te jej żałosne wytłumaczenie na profilu, że jest taka ciasna wiec nic „tam sobie nie wkłada”. To co dzieje się na priv? Pokazuje przez 20 min. cipkę i cycki? Współczuje tym co tego opisu nie przeczytali... hahahha
Jeśli ktoś nie czyta opisów przed wejściem na priw, to świadczy o nim, nie o dziewczynie.
Byłem u niej na priwie kilka razy i nie mam nic do zarzucenia. Co prawda było to dawno, ale z tego co tu czytam wynika, że nie zmieniła strategii. Ja uważam, że dziewczyna opanowała sztukę kuszenia do perfekcji, a do tego bawi się w klimaty "in public" - i nie ma tu znaczenia, czy to prawda, czy tylko odgrywa rolę. Po prostu trafiła w swoją niszę i zaprasza do siebie ludzi, których kręci kuszenie i zabawy publiczne. Jeśli ktoś tego nie lubi, to niech wzruszy ramionami i idzie szukać dalej, zamiast skamleć, że oszukuje, że kłamie, że jak tak można.
A zastanawianie się, co się dzieje na priw też trochę mija się z celem. Prywatna transmisja nazywa się prywatną nie bez powodu. Wystarczy wejść i samemu się przekonać, albo zapytać jej samej wprost, do czego jest skłonna się posunąć.

https://showup24.tv/Brigitte
https://showup24.tv/profile/Brigitte
autor: nobody69
18 cze 2018, 13:54
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu