Znalezione wyniki: 4

Wróć

Re: DiamondStar/LIMITOWANA_EDYCJA/GLAMOURIOUS

Dzisiejszy napiwek na ogólnej
http://i68.tinypic.com/106ykx4.png

HAHAHAHAHAHAAHA, hicik, nie chce mi się robić wszystkich screenów po kolei, ale... wchodzimy na:
Pies_na_kobiety napiwek od IQ_44+500
IQ_44 napiwek od LIMITOWANA_EDYCJA+80 Ajron_Maidan+266
Ajron_Maidan napiwek od IQ_44+82 Milla01+400
Milla01 napiwek od Ajron_Maidan+ 11000
http://i67.tinypic.com/xdsapx.png

wszystko to puste profile,
gratulujemy !
autor: Ambroise
20 cze 2018, 21:35
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: _Keiiiti_/Cherry_Lips/Julitta / SweetLips (zbiornik.tv)

Ponadto zauważyłem, że robi chcę aby w ukrytej brało udział jak najwięcej ludzi co przy tego typu transmisji jest dość głupie bo czym mniej ludzi tym łatwiej ogarnąć. Nie zdziwię się jak polowe trans sprawdza listę z około 20 osobami czy wszystko się zgadza.
Jej o to chodzi żeby było najwięcej osób, większy zysk niż z konkursów. W profilu ma napisane że jak ktoś inny jeszcze wejdzie na ukrytą trans to ją przerywa i nie zwraca zet, więc idealnie jakby ktoś co chwilę wchodził i miałaby powód do końca trans.
Widać że ma strategię jak najwięcej jak najmniej, jak najwięcej zet, jak najmniej wkładu własnego, roboty, czasu, pokazów itp....Nowy Blog ShowUp.tv
autor: radosny26
25 cze 2018, 19:15
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: SCATQueen

Ruger, a widziales film "Sponsoring"?. Tam jest scena gdzie facet oddaje mocz na dziewczyne. Czy wobec tego Joanne Kulig tez nazwiesz "kinodziwka" ?
No wiesz... rożne obliczenia wskazują ze Arnold Schwarzenegger zabił w swoich filmach co najmniej 500 osób. Czy ktokolwiek nazywa go masowym morderca? Dostrzegasz ta mało subtelna różnicę?
autor: komin
25 gru 2018, 17:41
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Maua_Zua (SU) / bunny_marthy (chaturbate)

Chyba u każdej camgirl motywem nr.1 do wyboru tego zawodu jest możliwość łatwego zarabiania przez net dużej kasy a swoistym Świętym Gralem jest możliwość łatwego zarabianie przez net dużej kasy bez rozbierania się, naturalnym krokiem więc gdy ma się prawie 100 000 followersów jest próba przyatakowania youtube/instagrama/twittera innym kontentem niż picza i cycki. Emily Bloom próbowała się wybić śpiewając (nawiasem mówiąc - internauci docenili jedynie wersję w którym ubrana jest tylko w uśmiech https://pl.redtube.com/761773 ) Evelyn Claire i Mia Rand próbowały coś zdziałać w temacie cosplay/Twitch gamer's channel (co niezbyt się udało, głównie przez to, że głowny target widzów - czyli pryszczaci biali nastolatkowie nie mogli wybaczyć tej pierwszej, że lizała dupę Murzynowi https://www.pornhub.com/view_video.php? ... 8752c07ebe i temat ten pojawiał się na jej kanale cześciej niż temat gier :) Raczej wątpie by Mauej udało się przepchać bocznymi drzwiami do mainstreamu i przestać zarabiać ciałem, a tym bardziej nie uda jej się zmienić podejścia całej populacji do kwestii camgirls ale trzymam kciuki!
autor: ruger44
03 lut 2019, 14:26
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu