Znalezione wyniki: 14

Wróć

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

nigdy nie wiem czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra, tych lasek co robią transmisję czy tych wszystkich przegrywów co je oglądają . Tak czy tak sylwester na ShowUp.tv to przegrana sprawa i dla tych i dla tych.

Nigdy nie wiem, czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra. Tych ludzi, którzy się upijają i nawet nie pamiętają, jak spędzali ten dzień, czy też przegrywów, którzy spędzają sylwestra przed telewizorem. Mnie nawet gdyby płacili za udział w jakiejś imprezie, to bym szukał wymówek. Po prostu tego dnia najbardziej cenię sobie spokój i możliwość odpoczynku, zregenerowania się. Ale ani się nie chwalę, ani nie żalę. Niech każdy robi to, co mu sprawia największą przyjemność, czyli niech żyje i daje żyć innym.
autor: Pirat
26 lis 2019, 18:51
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: niebezpieczna24/x_Majka_x

Nie wiem, czy była pierwsza, ale bądź co bądź jazda nago samochodem po mieście nie należy do powszechnych widoków na pokazach. Doceniam - podobnie zresztą jak moi przedmówcy - pomysłowość i odwagę. Ponadto mam nadzieję, że nie znajdzie się żaden debil, który będzie chciał zniechęcać do kontynuowania odważniejszych pokazów.

https://showup24.tv/x_Majka_x
https://showup24.tv/profile/x_Majka_x
autor: Pirat
02 gru 2019, 01:06
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: "Jak zostałem wyruchany przez camgirl" - odcinek 1673.

Ten temat tak można podsumować:
Obrazek
autor: Pirat
04 gru 2019, 15:57
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: "Jak zostałem wyruchany przez camgirl" - odcinek 1673.

od_taaki , nie doszukiwałbym się tutaj przerabiania dokumentów. Z fragmentu uzasadnienia wynika, że postanowiono przesłuchać modelkę. Dalszej części uzasadnienia nie ma, więc można się jedynie domyślać, że policja nie ustaliła danych tej modelki. Ponieważ modelka jest podejrzana, to musi być przesłuchana, bo ma prawo złożyć wyjaśnienia w sprawie. Dlatego też postępowanie umorzono, ewentualnie zawieszono. Jeśli umorzono, to można było złożyć zażalenie do sądu i wtedy sąd by zbadał, czy np. policja zrobiła wszystko, żeby ustalić dane sprawczyni i wezwać ją na przesłuchanie. Tak się przeważnie kończą sprawy, gdy ktoś nie ma pojęcia o prawie i zamiast skorzystać z pomocy specjalisty sam się zabiera za prowadzenie sprawy. Trzeba też pamiętać, że nawet gdyby udało się ustalić dane kontaktowe modelki, to nie oznacza, że po złożeniu przez nią wyjaśnień postępowanie nie zostałoby umorzone. Takie są po prostu procedury, że trzeba ustalić sprawcę i go przesłuchać.
autor: Pirat
05 gru 2019, 14:32
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Jak usunąć nagrania z wyszukiwarki Google?

Nie. Takie życie jest niemoralne i nie ma co z tym polemizować. Oczywiście zakazywanie nie ma sensu jednak każdy kto zachowuje się niemoralnie powinien liczyć się z krytyką i MUSI liczyć się z postrzeganiem go negatywnie czy to tutaj czy w realu. Oczywiście wszyscy święci nie jesteśmy, ja sam nie jestem jednak bardziej niż zaklinania rzeczywistości i próby wybielania czynów niemoralnych, brzydzę się hipokryzją i kłamstwem.
Oczywiście, że mniejsze krytykowanie nie sprawi, że nagle wszyscy zaczną pracować w sex biznesie ale na pewno zwiększy ilość ludzi tym zainteresowanych co NIE JEST pozytywne i uważam, że jeśli ktoś sądzi odwrotnie to albo mówi tak bo sam czerpie z tego jakąś korzyść albo powinien się poważnie zastanowić nad swoją psychiką bo na 100% jest w nim coś nie tak.

Tłumaczenia typu "ja to lubię, a że kasa z tego jest" to mniej więcej takie samo tłumaczenie jak ludzi sprzedających garnki albo pościele z merynosów, owszem trafiają na głupców którzy dobrowolnie zostawią im pieniądze jednak nikt o zdrowych zmysłach nie powie o takim działaniu jako moralnie pozytywne.

W całej sytuacji mniejszym złem jest siedzenie dobrowolnie na kamerce i pokazywanie dupy za hajs niż stanie na ulicy, narażanie się na utratę zdrowia jednak drugą stroną medalu jest w tej sytuacji coś co ma związek z tematem tego wątku czyli prywatność, którą w ten sposób trudniej zachować.

Ze swojej strony podsumowując, nie mam zamiaru na siłę kogoś uszczęśliwiać bo każdy każdy normalny człowiek ogarnia, że lepiej by było mieć normalną robotę niż ta na ShowUp.tv ale z różnych powodów jest jak jest i ja dziewczyn za to co robią krytykować nie mam zamiaru jednocześnie nie oszukujmy się każdy wie, że to jest negatywne. Faceci też nie są święci bo przychodzą do dziewczyn, a nie jedna żona może się tylko domyślać, czy jej mąż jest taki czysty jak diament i chodził albo chodzi na "dziewczynki" czy to w realu czy to w sieci jest to tak samo negatywne i nie należy tego pochwalać, a jak jest każdy wie ;)

Po pierwsze, należałoby zacząć od tego, co rozumiesz pod pojęciem "życie moralne" i "życie niemoralne". Po drugie, jest z czym polemizować. I to od wieków, wystarczy przypomnieć Antygonę. Dzisiaj patrzymy na to dzieło z punktu widzenia konfliktu prawa i moralności (zwyczaju). Jednak w czasach starożytnych Antygona była postrzegana negatywnie, ponieważ utożsamiano wówczas moralność z prawem. Nawet współcześnie dominuje pozytywizm prawniczy i prawo nie zawsze musi respektować normy moralne. Podobnie rzecz ma się z dramatem Szekspira "Romeo i Julia". Współcześnie patrzymy na parę kochanków pozytywnie, ale w średniowieczu ich zachowanie było czymś niemoralnym. To tylko dwa przykłady, które pokazują, że jest z czym polemizować.

Patrząc na zjawiska społeczne, trzeba potrafić uchwycić pewien trend. W średniowieczu dominowała scholastyka, która w czasach renesansu zaczęła oznaczać coś negatywnego. Współcześnie mamy trend, że prostytutka (czy to kamerkowa zwana camgirl , czy "tradycyjna") to zawód jak każdy inny. Możesz się obrażać na rzeczywistość, ale to tak, jakby się obrażać, że kot je myszy, a pies goni koty. I to dobry trend z punktu widzenia dobra społeczeństwa. Dla klientów jako konsumentów, którzy będą mogli chociażby wymagać lepszej jakości usług seksualnych i dla prostytutek, których problemy zarysowano w postach powyżej.
autor: Pirat
22 gru 2019, 20:21
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Jak usunąć nagrania z wyszukiwarki Google?

Myślę, że społeczeństwo na pewno nie uzna że bycie kurwą jest tak samo ok jak bycie pielęgniarką :) Nie należę do koalicji i nie popieram wszystkiego co robią, moim zdaniem bardzo brakuje tam jakiegoś wpisu na temat tego jak praca seksualna może wpłynąć na życie, psychikę itd. Żeby zbyt kolorowo nie bylo, że są same plusy.

Pół żartem, pół serio, ale na próżno by szukać informacji, jak np. prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce może wpłynąć na życie, psychikę itd. Podejrzewam, że więcej przedsiębiorców niż prostytutek popełnia samobójstwa. Nie ma też za wiele informacji, jak praca lekarza czy policjanta wpływa na życie, psychikę itd. człowieka. Nawet zawód programisty nie ma samych plusów.
autor: Pirat
22 gru 2019, 23:09
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Jak usunąć nagrania z wyszukiwarki Google?

Ja napisałam, co miałam napisać, podałam fakty, ale wy je negujecie, ponieważ wiecie lepiej.

Ale co ja neguję? Napisałaś, że prostytucja nie jest uznawana jako praca według polskiego prawa oraz że pracownicy seksualni nie mogą zalegalizować czy założyć swojej działalności, płacić podatków oraz składek, nie mogą otrzymać pomocy ze strony władzy. Potwierdziłem, bo napisałem, że nie mamy modelu holenderskiego, lecz model między skandynawskim a holenderskim. U nas nie karze się klientów prostytutek jak w modelu skandynawskim, ale prostytucja nie jest zawodem jak w modelu holenderskim. Zgadzasz się z tym czy nie? Jeśli tak, to Twój zarzut jest bezpodstawny. Zresztą ja nie neguję, lecz staram się jedynie poznać argumenty, żeby lepiej rozeznać się w temacie. Wrodzona ciekawość.

Moim zdaniem tendencja jest ku modelowi holenderskiemu, chociaż to kwestia dalece dyskusyjna. Nie jestem pracownikiem seksualnym, nie korzystam z usług seksualnych, dlatego liczyłem na jakąś merytoryczną dyskusję. @komin stwierdził, że raczej tendencja jest odwrotna, tzn. bardziej ku modelowi skandynawskiemu. Jednak nie wypowiedział się - podobnie jak ja - w sposób kategoryczny. I słusznie, u nas może wahnąć zarówno w jedną, jak i drugą stronę. Moim zdaniem jednak jakby w Polsce wprowadzono model skandynawski, to w pierwszej kolejności na ulice by wyszli protestować pracownicy seksualni. Mogę się jednak mylić, bo nie wiem, jakie panują nastroje w środowisku pracowników seksualnych. Wybacz @Medroxyprogesterone, ale z takim podejściem nie oswajasz mnie ze środowiskiem pracowników seksualnych.

Pisałaś o pomocy psychologicznej dla pracowników seksualnych. Moim zdaniem wzrośnie popyt na usługi seksualne w Polsce, ale wzrosną również wymagania klientów. Spółkowanie czy rozbieranie się przed kamerkami będzie niewystarczające, bo pracownicy seksualni będą musieli zaspokajać również potrzeby psychologiczne klientów. Nigdy nie korzystałem z usług seksualnych, ale też nigdy nie mówię nigdy. Jednak na samą myśl, że trafiłaby mi się jakaś pracownica seksualna, która musi dostawać gumki od fundacji czy pomoc psychologiczną, bo nie radzi sobie z pracą, powoduje, że nie chciałbym nigdy mieć cokolwiek do czynienia z tym środowiskiem.

I jeszcze jedno. Rozumiem, że możesz nie mieć lekko, stąd to rozdrażnienie, ale skoro już podjęłaś się takiego wyzwania, to warto pracować nad sobą. Pamiętaj też, że nie wystarczy mieć rację, trzeba umieć ją również udowodnić.
autor: Pirat
23 gru 2019, 02:55
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: niebezpieczna24/x_Majka_x

Casual69 , aktorzy porno też uprawiają seks, taki biznes. Ponadto nie 6 tys., lecz niemal 9 tys. (344 x 25 = 8600). Każda nadająca, która robi pokazy z nagością, zarabiając ciałem przecież wpisuje się w definicję prostytutki. Nazywanie nadających modelkami wynika z tutejszego zwyczaju, a nie z definicji. Tradycyjne modelki nie wykonują czynności seksualnych, aby wywołać podniecenie u odbiorcy. A że komuś stanie na widok kobiecej piersi to jego problem. Jest różnica między erotyką a pornografią. Pokazy z nagością to w większości wypadków pornografia. Takie porno na żywo, a nie z kasety vhs.www.ShowUp.blog
autor: Pirat
31 gru 2019, 01:13
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: niebezpieczna24/x_Majka_x

Nie każda jeśli nikt jej nie rucha a aktorki porno to dziwki, mają płacone i wytwórnia dobiera im partnera do filmu.

A jak sama siebie rucha, to co wtedy? Nie widzisz różnicy między modelką, która występuje nago a camgirls, która masturbuje się przed kamerką? Pierwsza to przykład erotyki, druga prostytucji. Granica między erotyką a prostytucją polega na wykonywaniu czynności seksualnych. Nagi mężczyzna pozujący do zdjęcia to model, ale jak zacznie walić konia przed kamerą, to już porno, a więc prostytucja. Uważasz, że ekshibicjonista obnażając się publicznie, ale nie dotykając ofiary nie robi nic złego? On w ten sposób osiąga satysfakcję seksualną. Po prostu kompletnie nie masz pojęcia o branży, w której pracujesz i tworzysz własne definicje, aby usprawiedliwić to, że w większości wypadków nadawanie na kamerkach to nic innego jak prostytucja. Tak jak nie każdy nadaje się na lekarza, tak nie każdy nadaje się na kamerki.

https://showup24.tv/x_Majka_x
https://showup24.tv/profile/x_Majka_x
autor: Pirat
31 gru 2019, 01:48
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: niebezpieczna24/x_Majka_x

Hmm, ale mam nadzieję, że to ściema jednak i panowie jej znani... Opierdalać laskę zupełnie obcemu i to na kamerce? Kompletny brak wyobraźni(z wielu powodów, a choroby to przychodzą mi pierwsze do głowy). Chociaż niektóre osoby dla żetona/$ zrobią wszystko ;).

Szołap to strona dla ludzi pełnoletnich, więc chyba oczywiste jest, że dla ludzi, którzy przynajmniej powinni mieć podstawową wiedzę dotyczącą konsekwencji uprawiania seksu bez zabezpieczenia. A tymczasem widocznie wzorem amerykańskich produkcji trzeba uprzedzać widzów, że sceny robienia loda na pokazie była wykonywana przez profesjonalistkę. Nie powtarzajcie tego sami w domu.

To co robisz to nie jest pokaz tylko sex, za pieniądze. Masturbacji nie można nazwać seksem.

Nawet na wikipedii masz napisane, że: "Z badań wynika, że masturbacja jest powszechna wśród osób obu płci. Jest też uznawana przez naukę za normalny element seksualnej ekspresji człowieka". Masturbacja to seks, z braku laku dobry kit. W sex shopie można kupić gadżety do masturbacji, więc powinni zmienić nazwę tych sklepów?

Gdyby prostytucja polegała tylko na do prowadzeniu faceta do spustu za kasę to każda kobieta by nią była bo niektórym wystarczy ładna twarz i uśmiech żeby trysnąć. Ty kobieto bierzesz do buzi facetowi bo widzowie zapłacili. Nie wciągaj w to osób, które nie mają nic wspólnego z seksem za pieniądze.

Jeśli mężczyzna ma orgazm tylko na widok ładnej twarzy i uśmiechu kobiet, to po prostu ma zaburzenie seksualne, np. przedwczesny wytrysk. Pisałem wyżej czym różni się erotyka od pornografii. W klubie go-go mamy tancerki erotyczne. Normalny (jakkolwiek byśmy go definiowali) mężczyzna nie dostanie orgazmu na sam widok pięknej, nagiej kobiety. Do tego konieczne są czynności seksualne, czyli po stronie mężczyzny np. walenie konia. Gość, który by zaczął walić konia do ładnej kobiety na ulicy, mógłby mieć z tego tytułu problemy, ale przede wszystkim to jest często fetyszysta. Jednych podniecają stópki, innych mogą twarze. Seksualność to bardzo złożony temat. Nie spodziewałem się, że będę musiał na forum dotyczącym sekskamerek takie rzeczy tłumaczyć...
autor: Pirat
31 gru 2019, 12:29
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: niebezpieczna24/x_Majka_x

Ubaw to jest z Casual69 tutaj, która chciałaby, żeby mężczyźni dostawali orgazmu na widok jej twarzy i uśmiechu i sypali żetonem xD Casual69 , zrozum, jeśli masturbowałaś się na kamerce, to jedziecie na jednym wózku z Majka24 , z tą różnicą, że jesteś tanią prostytutką, a Majka24 drogą. To tyle ode mnie, bo kopać z koniem się nie będę.
autor: Pirat
31 gru 2019, 12:56
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: niebezpieczna24/x_Majka_x

Nie wiem co ma wykonywanie loda przez profesjonalistkę do nieznajomego typa i jego spermy ;), ale okej, widać tak mamy wyedukowane społeczeństwo.

Chodzi o to, że w amerykańskich programach często w ostrzeżeniach mówi się, że wyczyny wykonują profesjonaliści i żeby ich nie powtarzać samemu w domu. Majka24 w pewnym sensie jest taką kaskaderką, która robi niebezpieczne szoł. Jeśli niewydedukowane społeczeństwo będzie starało się powtórzyć to, co zrobiła Majka24, robi to na własną odpowiedzialność.
autor: Pirat
01 sty 2020, 03:51
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

BlackMidnightAngel_, zorganizuj dla Spajka i Harda taki pojedynek na transmisji: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/wi ... mi/7jq31dd
autor: Pirat
15 sty 2020, 19:45
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu

Re: Wydziarana96/Malwina96/Boska_Suczita/_Cristal_

Wydziarana96 , jeśli nie chcesz być porównywana, to proszę zrezygnować z transmitowania. Jeśli kupujesz kosmetyki, to przecież porównujesz jedne do drugich. Jeśli ktoś wchodzi Ci na transmisję i mówi, że mu się nie podoba, to przyznam Ci rację. Taka osoba powinna iść tam, gdzie jej się podoba. To tak, jakbym nie lubił BMW i chodził po salonach tej marki i narzekał, że Mercedes lepszy. Natomiast forum to miejsce do wyrażenia opinii.Na forum poświęconym motoryzacji mogę napisać, że jakaś marka bardziej mi się podoba od innej. Żadna marka nie robi z tego powodu komuś problemów, bo tak działa wolny rynek. Co więcej, często konstruktywna krytyka jest dla firm bardzo ważna, bo dzięki temu mogą lepiej dostosowywać oferty do potrzeb klientów. Ergo kosić hajs.
autor: Pirat
16 sty 2020, 14:28
 
Przejdź do forum
Przejdź do tematu