Cześć Wszystkim pięknym Kobietom i fajnym facetom na forum

Jesteś nowym użytkownikiem forum? Wejdź i się przedstaw.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Cześć Wszystkim !!! 8-) 8-) 8-) :D :D :D
Awatar użytkownika
NiceMan3131
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2020, 16:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zniewalajaca
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: niceman3131


Tak sobie myslę ,ze kazdy z nas chcialby aby kobieta połkęła nasz nektarek rozkoszy dlatego tez jestem zdania , ze kazdy facet ktory tego oczekuje powinien chociaz raz skosztowac swojej spermy połykając ją . Przyznam , że mam to już za sobą i mimo to ze pierwszy raz do najlatwiejszych nie nalezal, to mimo to jest w tym cos uzalezniajacego,bo po jakims czasie połknałem drugi raz,potem kolejny i kolejny , az doszlo do tego ze moim fetyszem jest teraz klimat FEMDOM zwlaszcza JOI + CEI czyli instrukcja trzepania kutasa + instrukcja polykania wlasnej spermy !!! Jestem ciekaw ilu facetow przyzna sie do polkniecia wlasnej spermy :) . Na poczatek ja przyznam sie pierwszy,powiem więcej ...... juz przestalem liczyc ile to juz polykow mam na koncie ... poprostu jara i podnieca mnie to w chuj !!!
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na spotkaniu z parą, gdzie poszło trochę białego, kobieta nie namawiając nikogo, w bardzo uroczy i zachęcający sposób oznajmiła, że chciałaby żeby jej mąż zrobił przy niej facetowi laskę.. byłem tam, zaczeła mi robić, uśmiechneła się do niego, machneła ręką wołając, a on dołączył.

Poźniej robiła jemu i mi mówiła, żebym dołączył. Powiedziałem, że nie.. ale po chwili, nie chcąc jej rozczarować też dołączyłem..

Po białym jestem jeszcze bardziej otwarty na różne eksperymenty niż normalnie, a normalnie tych ograniczeń za bardzo nie mam, po białym to gdyby chciała, zeby mnie 10 facetów brało, to wydaje mi się, ze bym się zgodził. A faceci mnie nie kręcą, dla niej bym to zrobił
Na górę
Awatar użytkownika
Scyzoryk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2020, 20:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przywitaj się



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości