Czy jesteś za odebraniem uprawnień moderatora Ruger44

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Czy jesteś za odebraniem uprawnień moderatorskiech Ruger44

Ankieta wygasła 14 paź 2020, 12:36

TAK - przegina
5
29%
NIE - jest super moderatorem
10
59%
Uga buga nie rozumieć nie pisać polski
2
12%
 
Liczba głosów : 17



Szybka piłka
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




A co tu się znowu odpierdala? Kto tym razem Cię wyrzuca, No chyba że już nie masz weny to jeszcze bym zrozumiał że sam szukasz pretekstu do zwolnienia stanowiska.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Precz z modem co banuje za dowolne jedno słowo przeciw niemu bądź komuś, komu próbuje się podlizać.

Sam nie wykazuje najlepszych tekstów, chociaż Wam konkretnego skrina z jednym przypadkiem nie dam... bo nie umiem go znaleźć - mnie nie dziwi, bo troll-ger ma możliwość usuwania postów, więc mógł to zatuszować.

https://imgur.com/a/ANUrwo2 -> kilka przykładów chujowego zachowania...

Osobnik, którego cała egzystencja ogranicza się do trollowania, nie powinien mieć jakiejkolwiek funkcji na forum...
Podżeganie konfliktów, wypisywanie głupot na temat innych, zachowywanie się jak pępek świata... no bez jaj.

Głównie osoby nijakie, o których nic nie można powiedzieć są za tym by ruger był modem - bo im krzywdy nie robi, a większość mnie nie lubi - chociaż nie umiecie się określić nawet czemu...

Edit: Już w przeszłości nadużywał moda do edycji wypowiedzi na czacie.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Fapka pisze:Precz z modem co banuje za dowolne jedno słowo przeciw niemu bądź komuś, komu próbuje się podlizać.

Sam nie wykazuje najlepszych tekstów, chociaż Wam konkretnego skrina z jednym przypadkiem nie dam... bo nie umiem go znaleźć - mnie nie dziwi, bo troll-ger ma możliwość usuwania postów, więc mógł to zatuszować.

https://imgur.com/a/ANUrwo2 -> kilka przykładów chujowego zachowania...

Osobnik, którego cała egzystencja ogranicza się do trollowania, nie powinien mieć jakiejkolwiek funkcji na forum...
Podżeganie konfliktów, wypisywanie głupot na temat innych, zachowywanie się jak pępek świata... no bez jaj.

Głównie osoby nijakie, o których nic nie można powiedzieć są za tym by ruger był modem - bo im krzywdy nie robi, a większość mnie nie lubi - chociaż nie umiecie się określić nawet czemu...

Edit: Już w przeszłości nadużywał moda do edycji wypowiedzi na czacie.


Fapka przestań się mazać to nie przystoi już w Twoim wieku, mamo Ruger mnie banuje zabierz go z forum :cray:
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 14:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Haha no naprawdę nikt nie napisał dlaczego cię nie trawia fapka jesteś bezczelny
uważasz się za osobę która jest najmądrzejszy

jak chcesz coś od drugiej osoby piszesz to tak beszczelnie A później dziwisz się że ktoś Cię olewa

Rozpisywać się dalej nie będę bo to sensu nie ma nie marnuj czasu na płacz do poduszki tylko idź rób te swoje wielkie projekty :scratch_one-s_head: i dupy nie zawracaj
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits




Wypijmy za błędy "na górze" - tam nie zmienia się nic mimo lat... Znasz prawdę o głowie i murze? - Daj spokój za piękny świat!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tak
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Velaves pisze:Fapka przestań się mazać to nie przystoi już w Twoim wieku, mamo Ruger mnie banuje zabierz go z forum :cray:
Robisz off topic debilu.
A ja wiedziałem, że parę osób odpowie na to co napiszę XD tylko po co? Nadal nie odpowiedzieliście zgodnie z ankietą...

W której nie widać głosów, więc pewnie ruger na multikontach jedzie ^_^ bo coś proporcje są dziwne bliskie poprzedniej ankiecie.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Kurwa te ankiety są dla mazgai.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Gałka, przestań się mazać, Ruger dobrze modzi. Porządek jest, userom pasuje. Myślałem że po Spajkim już nie będzie takich placzów.
Nie pasuje mod, załóż własne foro i rządź.
Nie trzeba jechać z multikont, większości którzy są tu aktywni po prostu pasuje taki układ jak jest i tyle.

Ruger to dobry mod.

Ps, serio? Robisz screeny z wypowiedzi Rugera, nowy Spajki się objawił, widać ilość screenowiczów na foro musi się zgadzać :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Ruger to przezajebisty mod, a Ty Fapka nie spinaj dupy i przestań się mazgaić. Masz obsesję na punkcie Rugera tylko pojebani ludzie pokroju Bengiera, Mano i Spajka siedzą na czacie i robią screeny to najwyższy poziom zjebania. Wyjdź z tej swojej nory z przed kompa i odetchnij świeżym powietrzem czasem a dobrze zrobi Tobie to na głowę.
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 14:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Tak, tak rugerr to dosyć specyficzny user.
Potroluje,pośmieje się z innych pochwali się swoim przyrodzeniem ;)
Ze mnie też się często naśmiewa ale ja mam spory dystans do siebie i nie do końca biorę do siebie co on tu pisze.
No i niegłupi przy tym też jest.
Ma sporą wiedze o tym i o owym.
Często zdarza mu się mówić mądrze i na temat.
Jak dla mnie to jest niezłym modem.
Wiec jestem na NIEEE !!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Fapka pisze:Nadal nie odpowiedzieliście zgodnie z ankietą...


Ja odpowiedziałem cytatem z piosenki.
Przecież wiadomo, że ta ankieta, to totalna ściema, służąca temu, aby policzyć stronników i wywołać efekt mrożący w szeregach potencjalnych "rebeliantów". Sytuację można porównać do władzy pewnego prezesa, który, póki będzie pociągał za wszystkie sznurki, póty zawsze będzie miał więcej zdeklarowanych zwolenników, gotowych w każdej sytuacji wycałować tyłek swojego przywódcy.
Cała reszta woli się nie ujawniać, bo nauczona doświadczeniem wie, że tu i tak nic się nie zmieni, więc po kij narażać się na niechybne i dotkliwe szykany. Inni z kolei, przyzwyczaili się przez lata pozostawać na oucie i nie rozbijając już głową muru, przyglądają się temu wszystkiemu, na luzie popijając szampejna.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ogólnie to się dziwię że powstała ta ankieta.
Może Ruggerr lubi ankiety na swój temat ;)
Wiadomo z góry że nie poleci ze stanowiska bo jest tu we większości lubiany a te jego drobne wybryki są do zaakceptowania.
A propos tego co wcześniej tu pisałem to nie zamierzam się nikomu podlizywać opisałem tylko jak go tutaj widzę i tyle.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Wiadomo z góry że nie poleci ze stanowiska bo jest tu we większości lubiany a te jego drobne wybryki są do zaakceptowania.


Zapomniałeś tylko dodać, że w większości, która na czacie ogólnym się udziela. Choć i to nie na pewno, bo większość ludzi, to konformiści, którzy nie wezmą na siebie ryzyka ostracyzmu, więc nie do końca byłbym przekonany o szczerości ich deklaracji. Nie odbieram przez to rugerowi prawa do posiadania autentycznych entuzjastów swoich poczynań, wszak swój do swego ciągnie. Potrafi być także (gdy chce, gdy mu się to opłaca) czarujący oraz uwodzicielski, a to jak wiadomo nie pozostawia obojętnymi niektórych pań.

HardRockCaffe666 pisze:A propos tego co wcześniej tu pisałem to nie zamierzam się nikomu podlizywać opisałem tylko jak go tutaj widzę i tyle.


No i wszystko jasne, po co się tłumaczysz. ;)
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ruger nic nie wnosi jako mod, poza banowaniem wybranych osób...
tomoxx pisze:Gałka, przestań się mazać, Ruger dobrze modzi. Porządek jest, userom pasuje. Myślałem że po Spajkim już nie będzie takich placzów.
Nie pasuje mod, załóż własne foro i rządź.
Podaj mi przykłady co "ruger dobrze modzi". Gadasz tak, bo wiesz, że mnie podenerwujesz, tak jak tym, że jakimś gównianym (według ciebie) filmikiem zarobiłeś o wiele więcej na YT niż ja. Gratulacje.

Wy jak mantrę powtarzacie to samo, ale brakuje rzeczowych argumentów. Nie jesteście obiektywni, tylko dupę liżecie rugerowi - tak się boicie jego bana czy co?
Jakoś za moje posty mnie ten ciula nie banuje, tylko jak na miniczacie się udzielam? Dlaczego? Bo się wpierdalam w teren flaka44.

A skriny zrobiłem przy próbie odnalezienia jego karygodnego zachowania kompletnego wyzywania userów... no ale cóż, załóżcie od razu, że trzymałem je od daty napisania...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Fapka, wczuwasz sie jakbys na emeryturę tutaj pracował... To forum erotyczne tylko, a Ty jak zwykle jesteś zaangażowany jakby chodziło o cos istotnego.
Wiekszosc wpada sie tutaj posmiac, pożartować itp, Ty wchodzisz tutaj jakas dziwna kariere robic i wyładowujesz swoje niepowodzenia na innych. Jak w każdym takim miejscu sa osoby które sie bedzie lubic i takie ktorych nie bedzie sie lubilo. Ty chyba nie oczekiwałeś, ze wszyscy będziemy sie tutaj uwielbiać? O tych atakach słownych, to tez zal wspominać, bo jak mówiłam, to raczej luźne foro i gorsze rzeczy tutaj widzialam.
Osobiscie nic bym do Ciebie nie miala gdyby nie to, ze ciagle oczekujesz od wszystkich uznania za jakieś nic nie znaczące pierdoly. Lubisz takie pierdoly i spoko baw się tym nawet do tej emerytury, ale nie udawaj, ze robisz cos ważnego i wartościowego, bo to nadal tylko forum erotyczne i kamerki. Wypomniales kiedyś, ze marnujemy czas na czacie, ale chociaż nikt tam na czacie nie udaje, ze robi wlasnie cos ważnego dla ludzkości, tylko wszyscy wpadaja sie posmiac i marnują swój czas w pelni świadomie.

A foro bez rugera, to nie to samo foro! :P
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




"Porządek jest, userom pasuje."


Co do tego porządku, który podobno jest, to pewnie zależy z czyjego punktu widzenia. Prawdopodobnie niektórzy go widzą, inni z kolei obserwują nieprawdopodobny burdel. Szkoda, że nie ma wglądu do nicków userów, którym to pasuje - nie byłoby wątpliwości komu, a w związku z tym łatwo byłoby można wysnuć wnioski dlaczego.

Fapka pisze:Nie jesteście obiektywni


Obiektywizm już dawno zastąpiono tu: a - argumentem siły (ban i/lub inne szykany) b - lakoniczną, acz bardzo wymowną sugestią, że jak się nie podoba, to...
- "WYPIERDALAJ!"

Zresztą często tu powtarzają, że "to prywatne forum, więc admin może robić co chce", a w związku z tym, o jakimkolwiek obiektywizmie można tu zapomnieć.

Spokojna pisze:Fapka, wczuwasz sie jakbys na emeryturę tutaj pracował... To forum erotyczne tylko, a Ty jak zwykle jesteś zaangażowany jakby chodziło o cos istotnego.


Jak cię czytam Spokojna, to jakbym czytał... a zresztą mniejsza o to.
Prawda jest taka, że ten zarzut możesz zaserwować każdemu, kto siedzi tu dłużej niż 4 lata. Jak można poświęcić tyle czasu, ze swojego cennego życia na jakieś "forum erotyczne tylko". Przecież to zaangażowanie pełną gębą! Niektóre małżeństwa nie doczekały i nie doczekają takiego stażu.

Spokojna pisze:Osobiscie nic bym do Ciebie nie miala


Jak na Spokojną, to do zbyt wielu osób coś masz, bo przecież wiadomo, że to nie tylko Fapka.
Oczywiście ruger ci pasuje i wcale mnie to nie dziwi. ;)

Spokojna pisze:A foro bez rugera, to nie to samo foro!


Nie zauważyłem, żeby go ktoś wyrzucał.

Jeszcze coś...

Spokojna pisze:Wiekszosc wpada sie tutaj posmiac, pożartować itp


Większość? - Masz na myśli te kilkanaście, regularnie pląsających przez kilka lat, na ogóle, we własnym towarzystwie nicków?
Większość?! - To tu nie dostała szansy na dobrą zabawę!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Fapka pisze:Gadasz tak, bo wiesz, że mnie podenerwujesz


serio ? denerwuje Cie kilka nieznaczących wyrazów napisanych przez randoma z foro? Za szybko się denerwujesz. Reszty bzdetów nawet nie chce mi się komentować bo się offtop zrobi.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Apollo marudzisz...
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości