Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 09:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28



ANALNY i ANALNY APOLLO, czy jak to tam, Chciałem wam zadać byście podali chociaż z 5 przypadków krajów, które NIE DAJĄ swoim obywatelom i rodzinom NIC. Ale rozumiem, że w zawodówce nie ma przedmiotu Geografia i możecie z tym zadaniem mieć prblemy, no to podajcie chociaż JEDEN przykład kraju, który nie daje NIC obywatelom, matkom, rodzinom..mówimy o Zachodniej Europie, of course. A tutaj żale i frustracje waszego GURU, Donalda Tuska, który się oburzał, że rząd w Londynie, nie chce dofinansowywać polskich rodzin z dziecmi,,,które to dzieci mieszkają w Polsce i nie mają z UK nic wspólnego :mocking: :sarcastic: ... https://finanse.wp.pl/premier-donald-tusk-krytykuje-davida-camerona-za-wypowiedz-o-polakach-6114569576937089a
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




panie SPARTOLONY, czy jak to tam... Nie chodzi o to, żeby w ogóle nie pomagać, ale o to, żeby pomagać z głową. O tym nie raz była tu gadka, no ale przecież ty wolisz czytać wybiórczo i wyjebiać argumentami ad personam (oczywiście wziętymi z dupy).
Jeszcze tylko taka uwaga:
Zastanawia i martwi natomiast skala wydatków socjalnych w proporcji do PKB. Niewykluczone, że po części mają one równoważyć wady systemu podatkowego, jednak państw o specyfice Polski jest więcej, lecz to my jesteśmy zdecydowanym liderem socjalu.

Tak na dobrą sprawę dopiero zaczniemy się okopywać na pozycji państwa, które przejada największą część narodowego bogactwa na pomoc obywatelom i tzw. wyrównywanie nierówności. Tylko ten rok przyniesie „obietnice przedwyborcze PiS-u”, emerytura plus, 500 plus na każde dziecko, a przecież każdego dnia dochodzą kolejne pomysły: 800 plus na opiekunkę do dziecka, 500 plus dla pracowników Poczty, 500 plus na krowę i wiele, wiele innych.

Na taką skalę wydatków socjalnych nie stać dziś żadnego państwa, które chce mieć przyszłość. Współczesna Polska jest Polską teraźniejszości, jednak realizowany program gospodarczy plusów na wszystko, w konsekwencji może zaowocować wielkim minusem dla przyszłych pokoleń.


No i co ty masz z tym guru... z Donaldów, to tylko duck i gumy do żucia.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




WOW obniżka cen gazu dla prywatnych odbiorców.
Dobry termin nie ma co.
Pewno kolejna jałmużna,rozdawnictwo albo chwyt przedwyborczy.
Jakby na to nie patrzeć będą jakieś tam oszczędności.
Tylko jak to się ma do prognozowanych przez forumowych wieszczów podwyżek cen prądu :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Mr. Bungle, Stosowanie argumentum ad personam jest słabe i świadczy tylko o tym, że nie masz nic mądrego do napisania, ale jeśli tak to lubisz, to i ja coś dorzucę...
Tytułujesz się "wielkim Polskim patriotą", a nie potrafisz sklecić jednego poprawnego zdania, więc jaki masz szacunek do Polski? Rozumiem, że Twoje pochodzenie może Ci to utrudniać, ale jeśli jesteś aż takim patriotą i najchętniej stanąłbyś na barykady, to wypada pisać poprawnie, bo pomijając już androny o których piszesz, to posługując się taką polszczyzną wypadasz niewiarygodnie i zarzucanie komuś skończenie zawodówki, bo Ty jesteś po "studiach" (wieczorowych?) jest po prostu komiczne, widocznie ich zawodówki były lepsze od Twoich "studiów". Widzisz ja nie głosuję na PiS czy Dudę, ale jestem Polakiem i patriotą, i postawię każde pieniądze na to, że większym od Ciebie, żyj w tej swojej banieczce.
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ANALNY i ANALNY APOLLO, czy jak to tam, Chciałem wam zadać byście podali chociaż z 5 przypadków krajów, które NIE DAJĄ swoim obywatelom i rodzinom NIC.

Nie wiem kurwa, jak głęboko w swoim odbycie grzebałeś, że wyciągnąłeś ten tak bardzo z dupy argument. No ale przejdźmy do rzeczy. Już drugi raz cię łapie, na manipulacji w dyskusji, o a co chodzi? Stosujesz tutaj hiperbolizację. W skrócie, bierzesz sensowny argument o tym że 500 patus to wyrzucanie pieniędzy w błoto, w twoim dziwnym rozumku zamieniasz go w zarzut, że wszystkie socjalne wydatki są złe. https://pl.wikipedia.org/wiki/Hiperbola ... literatury)
Ale rozumiem, że w zawodówce nie ma przedmiotu

Ale rozumiem, że w szkole dla debili uczą takiego pierdolenia trzy po trzy, bo inaczej tego nie da się nazwać. To nie jest zwykłe pierdolenie dzbana, żeby tak bez sensu pierdolić trzeba odbyć specjalny kurs.


Wyjaśnijmy sobie kilka rzeczy. Program 500 plus miał zwiększyć dzietność tak? No i chuj, nie poprawiło się.
https://oko.press/demograficzna-klapa-5 ... od-1946-r/
Program 500 plus został wzięty na kredyt, a spłacać go będą przyszłe pokolenia, sam Mateuszek banksterek o tym mówił:
https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... je/wrzrs5k
Przypominam, że 500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów.

Morawiecki.
A tutaj żale i frustracje waszego GURU, Donalda Tuska

Jak to kurwa jest, że 6 lat rządzi już pis, a i tak wszystko dalej jest winą PO?
Ja wiem jak. Po prostu PiS chuja robi, tylko pompuje kase w swoich i doi państwo.
Morawiecki nie potrafił wymienić ani jednej dużej inwestycji zrealizowanej przez PiS!

Także dupa cicho. Tym bardziej że ja nigdy nawet nie byłem wyborcą PO, tylko poraża mnie takie pierdolenie, że pis może kraść, bo po też kradło.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




Długi to mają wszystkie chyba kraje oprócz Hong Kongu wiec to sprawa naturalna.
Zadłuzenie Polski faktycznie w ostatnim czasie gwałtownie wzrosło bo od marca tego roku przekroczyło już bilion złotych.Na ten fakt składa sie kilka czynników nie tylko jak to podałeś kasa na 500+
Przede wszystkim na to zwiazek z wdrażaniem różnorakich form walki z wirusem.
Czy to dobrze czy źle to czas pokaże na razie jest kasa na ratowanie miejsc pracy itp itd
Mozna by nawet i rzec ze finanse Polski stały sie niejako zakładnikiem koronawirusa.
Znacznie niższy od Polski dlug ma 10 krajów w tym malutka EStonia Szwecja Dania ( dług/pkb)
Wiec nie jest chyba aż tak źle.
Perspektywy co do naszego dugu były opymistyczne bo rząd w 2019 przjał strategie zarządzania długiem sektora finansów publicznych w latach 2020-2023. Zgodnie ze strategią działania miały doprowadzić do znacznego spadku stosunku długu publicznego do PKB.
No cóz przez wirusa stało sie jednak inaczej.
Wraz z zamknięciem firm spadła i konsumpcja, i produkcja.
Rzad dwoi sie i troi wprowadzając coraz to nowe pakiety pomocowe dla firm zeby jak najszybciej pobudzic gospodarke i zeby sytuacja choc troche sie unormowała.
Czy robi to dobrze czy źle to inna już historia oby te wszystkie pieniadze nie poszły w błoto.
W polskiej konstytucji zapisany jest próg graniczny po przekroczeniu którego robi sie już nie wesoło ale na szczescie sporo nam jeszce do niego brakuje.
Wiec nie taki diabeł znowu starszy jak go tu niektórzy malują ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




No i dwóch kolesi poległo w podaniu choćby jednego kraju, który NIE DAJE :sarcastic: . Co tu więcej pisać ? Jakbyście porównali te ochłapy jakie daje Polska Polakom, z tym co sie dostaje na Zachodzie, jako: bezrobotny, otyły żarłok, alkoholik itp. itd. W Szwecji jest koleś, który pobiera zasiłek na to, że słucha Heavy Metalu, i z tego powodu nie może znależć pracy...nawet reportaż leciał ostatnio. A tu dwóch kolesi pisze, bo dzieciak dostał piniendze na zeszyty, książki i kredki, i ciągle skomli, bo muszą na to zapierdalać. To jeźdżta tam, gdzie tego nie ma..czyli nigdzie, bo nie wskazaliście ani jednego kraju. Jeden z drugim mi wkleja linki jakiś niemieckich portali, co są zapluci od jadu, jak tych dwóch tutaj i tych z oko.press- gimbo dziennikarstwo. Wklejaj dane z GUSu..ale co? nie chce się..no właśnie hehe..

Ryszard Ochodzki jaki tytuł szlachecki mi nadał: Wielki Polski Patriota... przypnę se chyba ten order do klapy marynarki..
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:W polskiej konstytucji zapisany jest próg graniczny po przekroczeniu którego robi sie już nie wesoło ale na szczescie sporo nam jeszce do niego brakuje.
Wiec nie taki diabeł znowu starszy jak go tu niektórzy malują

próg jest raczej psychologiczny, nie sądzę żebyśmy doszli do 60%, choć obecny nasz główny ekonomista prognozuje coś ciut więcej niż 55%, co jest o tyle niedobre, że przy 55% bardzo mocno ogranicza się wydatkowanie pieniędzy, np emerytury nie podlegają waloryzacjom (wzrastają tylko o inflację), do marca 2021 jest chyba obecnie podpisane 500+ (mogę się mylić plus kilka miesięcy) oby nie było tak że się okaże że dług tak wzrasta że i na to się środki skończą.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




**Pokaż Spoiler**
Obrazek

Były trzy rodzaje podatku vat na pączki (co za nonsens)
Tak samo na chleb.
Podatek na dziecięce ubranka był....23% (szok) tak rząd Tuska dbał o demografię.
Jest też smutna wiadomość vat na homary i ośmiorniczki poszedł w górę (info dla narzekaczy)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Mr. Bungle pisze:przypnę se chyba ten order do klapy marynarki..


To ty masz marynarkę?! - Jeśli tak, to spoko!
Ładnie ci będzie. :ok:

**Pokaż Spoiler**
Obrazek


Mr. Bungle pisze:bo dzieciak dostał piniendze na zeszyty, książki i kredki


,,Cudownych rodziców mam."




Co wieczór obraz ten, kołysze mnie do snu
tato młody jak maj i mama wśród bzów
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Syndrom_Apollo pisze:Co wieczór obraz ten, kołysze mnie do snu
tato młody jak maj i mama wśród bzów[/color][/size]


stereotypy, stereotypy, stereotypy....a teraz wklej scene jak dzieciaki uprawiają karatę, judo, kopią wpiłkę albo uczą sie języków, za hajs, którego nikt nie miał wczesniej.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dlaczego nie miał wcześniej? Jeśli kogoś nie stać na dzieci, to nie powinien się rozmnażać jak króliki.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




https://medianarodowe.com/nie-dajcie-sie-zwiesc-platformie-obywatelskiej-konferencja-prasowa-stowarzyszenia-marsz-niepodleglosci/

Wybór Trzaskowskiego w II turze jest nie do zaakceptowania
Bąkiewicz, pytany o rekomendację na II turę wyborów dla sympatyków Marszu Niepodległości, odpowiedział, iż „nie można głosować na osoby, które ze środowiskiem patriotycznym, czy w ogóle z myślą patriotyczną, narodową, propolską nie są związane. Taką osobą na pewno jest pan Rafał Trzaskowski. Wielokrotnie umizgiwał się do środowisk politycznych w Niemczech, wielokrotnie bardziej cenił Brukselę, niż Warszawę, to jego środowisko donosiło na Polskę w Brukseli. Na takich ludzi, na takiego prezydenta Polska nie może sobie pozwolić” – oświadczył prezes Marszu Niepodległości.

Bąkiewicz zastrzegł również, że jego środowisko bardzo krytycznie ocenia obydwie kandydatury, ale – jak podkreślił – „uważamy, że wybór mniejszego zła, wskazując na Andrzeja Dudę, jest przymusem”.

Narodowcy,prawdziwi patrioci zagłosują na Dudę brawoooooo :good3: :)
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Papaj pisze:Bąkiewicz


A ten pan, to ma amnezję, czy pamięć wybiórczą?

(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Taaaa farbowany lisek teraz bedzie robił umizgi i stosować socjotechnikę aby tylko ktoś na niego zagłosował.
Już dogadał sie z Hołownią co mnie zresztą nie dziwi.
Teraz już wszystkich kocha i zapadł na chwilową amnezje
To że wilk przebrał się w owieczkę nie zmieni faktu że mordę ma taka sama.
Ten typek jest gotów obiecać wszystkim wszystko :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Obrazek
Prawdziwi mężczyźni wiedzą na kogo głosować.
Nie bądź jak pan Sabina ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Obrazek
Kolejny przykład geniuszu wyborców dudy czy kompromitacji. W sumie to jeden chuj, dwie ideologicznie takie same partie.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




Syndrom_Apollo pisze:Dlaczego nie miał wcześniej? Jeśli kogoś nie stać na dzieci, to nie powinien się rozmnażać jak króliki.


Jakiś ty mundry i ucony... po OHP chyba, kolejny z kijem w dupie bo ktoś ma, a ja nie... :P , POWTARZAM, wymień mi kraj który NIE DAJE... tylko nie wymieniaj mi Szwajcarii, please :haha:

A po drugie, jak można wybrać faceta, który nie ogarnia Warszawki [ciągłe problemy z wypłatą programów socjalnych dla Warszawiaków i tarczy ratunkowej - chyba że robi to skurwiel celowo i sabotażuje], jakim cudem ogarnie cały kraj?..jak on jest z tej samej fabryki co Petru, Hołownia... młodzi, łądni, wykształceni chłopcy, wystawieni przez starych komuchów z WSI i Korpo-macherów. Normalny Polak, ojciec, rodzic, pracownik niezamożny idzie na Dudę, bo nie ma innego wyjścia i tyle... ma już facet doświadczenie i wydeptane ścieżki, nie robi gaf, typu pijaństwo, przejezyczenia itp. itd.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek
:laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




https://www.tvp.info/48794630/jak-gw-ro ... twa-gazety
Ja bym mu wystawił odpowiednią laurkę :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości