Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44, ta pani prokurator, Ewa Wrzosek bodajże, ma już założoną sprawę dyscyplinarną za rażące naruszenie apolityczności... Co prawda, chciała tylko zbadać złożone doniesienie i ewentualnie przesłuchać Szumowskiego, Morawieckiego i Witek, ale jej przełożona - nie widząc dokumentów (!) - postanowiła umorzyć postępowanie.

To już nawet nie jest Korea Płn, to zaczyna być kraj mafijny.

Oczywiście w TVP info nie powiedzieli o tym słowa. Natomiast puścili wystąpienie maliniaka po 20 (wtedy, gdy miał swoje orędzie Marszałek Senatu).
kill_me_now


A jak wam rachunki poczta dostarcza to też naraża wiele osób czy tylko wybory są takie groźne?
jay
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwie 2019, 22:50
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeeezusiu, juz nie pamietam kiedy rachunek pocztą dostałam :D No ale na pewno starsze osoby dostaja caly czas papierowe.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ha ha dobre jay. A co do obrońców demokracji i konstytucjonalistów, zarzucacie, że teraz rządzi mafia, dyktator … jednak ja po waszej stronie widzę więcej agresji, autorytarnych zapędów, brak pogodzenia sie z faktem, że w sferze medialnej druga strona także ma swój głos. Gdyby druga strona nie miała swoich mediów, to teraz byłbym skazany na oglądanie tylko tvn i słuchanie o tym ja Tusk dzielnie walczył z mafią vatowską, nie chciał opierdolić stoczni i Lotu i tak dalej. Tvn znany był z jeszcze lepszych ubeckich wrzutek i tuszowaniu afer rządzącej wtedy Po, ale i tak uważam, ze powinni istnieć i mieć sie dobrze, bo teraz są przeciwwagą dla tvp. TVP jest szczekaczką rządu, TVN jest szczekaczką opozycji... i nic lepszego sie tu już nie wymyśli, gdyż teraz każdy ma wybór. Ale widzę "obrońców demokracji" bardzo to boli.
Awatar użytkownika
patogen96
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 11 mar 2020, 20:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


DigitusMedius pisze:Hard mnie tam Twoje podejście nie dziwi, bo elektorat PiS to prosci, wierzacy ludzie bez wiekszego dorobku intelektualnego, ale o mocnym poczuciu polskosci (oczywiście bez urazy, ale takie są moje spostrzeżenia).


Mocno stygmatyzujesz... napiszesz może coś szerzej w takim razie o swoim dorobku intelektualnym ? Pokazywanie cipki za 5 zł się nie liczy :)
Awatar użytkownika
patogen96
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 11 mar 2020, 20:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:Jeeezusiu, juz nie pamietam kiedy rachunek pocztą dostałam :D No ale na pewno starsze osoby dostaja caly czas papierowe.

tia… młoda i nowoczesna. Poczta to nie tylko rachunki za gaz czy śmieci. Gdybyś prowadziła chociaż warzywniak to byś wiedziała, że wielu dokumentów nie otrzymasz przez neta, tylko wciąż tradycyjną pocztą.
Awatar użytkownika
patogen96
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 11 mar 2020, 20:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To jakieś pisma urzędowe wszystko jedno, bardziej martwiłbym się możliwością fałszerstw przy głosowaniu korespondencyjnym, chociaż po ostatnim sondażu nie ma czego fałszować, Kidawa za Bosakiem :lol2:
jay
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwie 2019, 22:50
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jay, jak dla mnie to dosc oczywiste kto wygra wybory... generalnie wiadomka ze Duda. Tak samo niespecjalnie mnie martwi ze przy wyborach korespondencyjnych wymrze pol Polski.
Problem widze jedynie w tym co ta wladza odpierdala... jakiekolwiek prawo przestaje miec znaczenie, co rzad(Jaroslaw) wypierdzi ze swojej glowy jest natychmiast przyklepywane bez zadnych konsekwencji...
Jeszcze troche do emerytury mam ale liczylem ze wroce na nia do wolnego kraju a ten coraz bardziej przypomina Bialorus czy Koreę
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin, a przed rządami PiS to było inaczej, oni chcą poprostu nieswoich sukinsynów zastąpoć swoimi sukinsynami. Nie ma Cię w PL to sie naoglądasz TVN czy ...uj wie czego naczytasz i Ci się wydaje, że tu jakiś zamordyzm jest, a szkoda że nie ma przynajmniej wszyscy by chodzili jak w zegarku.
jay
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwie 2019, 22:50
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jay, ale ja nie jestem oderwany od Polskiej rzeczywistosci, mam w Polsce rodzine, jakies interesy, bywam stosunkowo czesto. I ani mysle bronic PO, uwazam ich za rownie zjebana partie co PiS. Ja sobie zdaje sprawe ze Polacy juz sie przyzwyczaili ze wladza to jacys mistyczni "oni" i zyja sobie mimo wszystko, niektorzy nawet calkiem przyzwoicie. Tymczasem "klasa" polityczna zawlaszcza sobie coraz wiecej praw a spoleczenstwo udaje ze tego nie widzi. Obawiam sie ze dojdziemy do takiego etapu kiedy juz bedzie za pozno na zmiany.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,
Political fiction tu uprawiasz :sarcastic:
Te pierdoły o Białorusi, Korei gdzieś już słyszałem.
Proponuję do listy dodać państwa objęte wojną domową i będzie git :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, pierdolisz i chyba niezbyt rozumiesz... jeszcze raz podkreslam, tak samo jak nienawidze PiSu tak samo szczerze nienawidze PO. Cale to pomagdalenkowe gowno doprowadzilo do tego ze jak przed chwila patogen96, a wczesniej ktos inny napisal w Polsce sa jacys "My" i jacys "Wy"... i to mnie strasznie wkurwia. Szczerze? za PRL pod pewnym wzgledem bylo lepiej... bo bylismy tylko "My" i malenka, bardzo malutka czesc ktora byli "Oni" czyli wladza, rzad, partia... ale bylismy tylko My, spoleczenstwo, Polacy, generalnie przeciwko "Onym".
Teraz mamy wojne polsko-polską i zajeci tą wojną pozwalamy nowym "Onym" robic co zechca. Ja naprawde wspolczuje kazdemu ktory naiwnie wierzy ze PiS teraz czy PO wczesniej robilo cos dla Polski... To ze czasem nam sie jakis ruch rzadzacych podoba nie znaczy ze zrobili cos dla nas... tam od lat jest tylko i wylacznie walka o koryto a czasami spadaja nam okruchy z panskiego stolu ktore nam jako tako smakuja.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Teraz mamy wojne polsko-polską
bez przesady... zresztą konflikt na wizje jest istotą demokracji, nawet tej naszej, jaka by nie była. Problem w tym, że rzesza lemingów o czerwonej mentalności jeszcze nie dorosła do... nie wiem jak to nazwać... może dualizmu w poglądach w sferze medialnej :P. Jeszcze kilka lat temu całe te towarzystwo siedziało sobie wygodnie w fotelach zajadając orzeszki, oglądając tvn, czytając wyborczą - jedna prawda całą dobę :P. A tu nagle zonk… nagle w mediach jest druga strona, inne poglądy, i biedni do tej pory nie mogą się tą myślą oswoić.
Awatar użytkownika
patogen96
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 11 mar 2020, 20:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin,
Wiesz co Ci napiszę czytałem ostatni sondaż poparcia partii politycznych i z niego wynika że w Polsce ponad 50 % to NAIWNIACY.
No popatrz jakie głupie mamy to społeczeństwo które to potrafi się tylko zadowolić okruchami ze stołu pańskiego.
komin pisze:szczerze nienawidze PO.

Za to spory plus ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


patogen96 pisze:
komin pisze:Teraz mamy wojne polsko-polską
bez przesady... zresztą konflikt na wizje jest istotą demokracji, nawet tej naszej, jaka by nie była. Problem w tym, że rzesza lemingów o czerwonej mentalności jeszcze nie dorosła do... nie wiem jak to nazwać... może dualizmu w poglądach w sferze medialnej :P. Jeszcze kilka lat temu całe te towarzystwo siedziało sobie wygodnie w fotelach zajadając orzeszki, oglądając tvn, czytając wyborczą - jedna prawda całą dobę :P. A tu nagle zonk… nagle w mediach jest druga strona, inne poglądy, i biedni do tej pory nie mogą się tą myślą oswoić.


Coś tu przedstawiasz alternatywną wersję rzeczywistości... Polacy zawsze bardzo łatwo ulegali saturacji na dwa przeciwstawne obozy - choćby wypada wspomnieć sytuację z wyborów prezydenckich Wałęsa-Kwaśniewski, kiedy to obaj kandydaci szli łeb w łeb i nikt nie był w stanie przewidzieć zwycięzcy (nawet "jasnowidz" Jackowski który w swoim stylu miał wizję wygranej Lecha Wałęsy :); wtedy tylko słynne "podanie nogi" dzieliło Wałęse od wygranej bo ludzie byli podzieleni na równiutko, okopali się w swoich obozach i nie oddawali pola. Potem Polacy przekonali się, że czy rządzi lewica czy prawica to w sumie jeden chuj (bo lewica wbrew czarnowidzkim przepowiedniom nie tylko nie cofnęła nas do wiernopoddańczej Rosji sytuacji sprzed 89 ani nie wygoniła ludzi z kościołów ale wręcz zrobiła podwaliny pod wstąpienie do Unii i otworzyła Kościołowi szeroko wrota do nadużyć dając im ogromne prawa ratyfikowanym za rządów lewicy i Kwaśniewskiego Konkordatem) i ten zapał do bratobójczej walki słabł, ale nie wygasał - był podsycany wiele razy przy okazji każdych wyborów gdyż każdy ekspert wiedział, że najgorsza nawet nienawiść jest lepsza niż marazm u wyborcy. Dlatego podrzucano do ognia min. szczując ludzi na narodowców ("zamawianie pięciu piw"), na Ligę Polskich Rodzin (słynny filmik "Super partia, kurwo!") na "wieśniaków z Samoobrony", na "wykształciuchów z peło" i w końcu na PiS. Efekty widać jak na dłoni bo raz wygrywał PO, raz PiS i nawet prowadzenie w sondażach kilka dni przed wyborami nie dawało żadnej gwarancji niczego bo przy urnach ostatecznie działy się różne cuda a wielu wyborców podejmowało ostateczna decyzję dopiero w budynku komisji.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


HardRockCaffe666 pisze:komin,

HardRockCaffe666 pisze:Za to spory plus


jeszcze dwa plusy i wp...l. Komin uważaj na siebie :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:z niego wynika że w Polsce ponad 50 % to NAIWNIACY.


bardziej leniwi którzy dostając 500-1000 złotych w zapomogach itp są szczęśliwi, a powinni pomyśleć nad tym jak bez tego 1000 zrobić tak żeby zarabiać 2000 więcej. Tylko ludziom się nie chce, dlatego jest coraz większy podział klas społecznych, niestety ale tym którym się chce jest mniej. Jaka partia by nie rządziła to każda szuka elektoratu w tych poszkodowanych, PO czy PiS to już w od 12 lat walka na zasadzie tamci zjebali my naprawiamy. Najlepiej dla wszystkich jakby te 2 partie poszły w zapomnienie. Rządzić powinni ludzie do 50 potem już powinni przechodzić na polityczną emeryturę, tylko w takim ustawodawstwie odgórnie powinny być zapisane przywileje, prawa itp dla seniorów, emerytów i rencistów, powinny być one godne, nie być możliwe do zmiany przy każdej zmianie władzy.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Tak a propos....
Obrazek
Ciekawe kto robi ten dobry wynik pewno kilku pracoholików ;)
https://www.focus.pl/artykul/len-sie
Jpdl nie dość że naiwni to jeszcze leniwi :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Tak, tak wcześniej straszyli Pisem teraz przyszedł czas na wirusa.
Nie ładnie tak instrumentalnie wykorzystywać wirusa do walki politycznej.
Ale tonący brzytwy się chwyta.
Z badań opinii publicznej jednak jasno wynika (chęć udziału w wyborach korespondencyjnych) że Polacy to nie STRACHLIWY naród co już w historii nie raz udowodnili :!: :!:
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4461697
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości