Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

Obrazek
Akcja z konsulem nie wypaliła.. szukamy dalej :sarcastic:
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4454136
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


https://www.o2.pl/artykul/wybory-2020-k ... 445109377a Ciekawe ile u nas wywali zakażeń po 10.05
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Obrazek
HUSTON MAMY PROBLEM.
Tym razem to pan Schetyna ma problem.
Z tygodnia na tydzień ich kandydat pikuje w dół.
Ale jaki kandydat takie i notowania.
Ludzie chyba na reszcie tym NIEUDACZNIKOM POLITYCZNYM przestali wierzyć.
Ale lepiej późno niż nadal rwać w tym politycznym absurdzie który to oni mam fundowali i chcą nam nadal fundować :!: :!:
Ps ale reszta kandydatów opozycji tylko zaciera ręce i cieszy się z tego faktu.
https://dorzeczy.pl/kraj/137183/bosak-g ... -bylo.html
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Swoją drogą ja tam kibicuję panu Kamyszowi bo on moim zdaniem na opozycji prezentuje jak tak poziom.
Reszta kandydatów to mniejsza lub większa porażka.
I mam nadzieję że to właśnie on przejdzie do drugiej tury
I nie mogę się już doczekać w jaki to pokrętny sposób pan Schetyna po raz kolejny wytłumaczy swoim wyborcom PORAŻKĘ.
Ja tam na jego miejscu już za to bym się wziął :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Akcja z konsulem nie wypaliła.. szukamy dalej

Hard ty czytasz to co wklejasz? Przecież to piękny strzał (a właściwie strzały) w stopę z Twojej strony :D Wybory w USA mają się odbyć w tradycyjny sposób (pierwszy strzał).
"Art. 2. 1. Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzone w 2020 r. zostaną przeprowadzone wyłącznie w drodze głosowania korespondencyjnego" - czyli władza łamie prawo, które sama stworzyła.
W miastach w których utworzono obwody głosowania obowiązuje zakaz wychodzenia (drugi strzał) - ewentualne wyjście na wybory będzie stanowiło złamanie prawa w USA.
Konsul nie ma możliwości wydania zaświadczenia o prawie do głosowania (trzeci strzał) - zabrania mu tego artykuł 120 ustawy z 16 kwietnia tego roku.
Wszystko w sprawie wyborów w USA jest spójne i logiczne :laughingnew:
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:No dobrze postanowiłem jednak pocholic się nad Twoimi pytaniami coby nie było że się uchlam od odpowiedzi.
Typer pisze:Hard, czy Twoim zdaniem wszyscy Polacy dostaną szansę głosowania jeśli odbędą się w maju drogą korespondencyjną? :P (osoby z zagranicy czy setki tysiące na kwarantannie)

Mam nadzieje że tak będzie choć zdaję sobie z tego sprawę że jest to spore wyzwanie logistyczne.
Ale żeby wybory były ważne to każdy uprawniony do tego głosownia powinien otrzymać taka możliwość.I to już wszystko w rekach Poczty Polskiej.
Typer pisze:czy wiesz gdzie masz skrzynkę na listy gdzie trzeba wrzucić swoją kartę do głosowania? :P (ja nie mam pojęcia gdzie jest...myślałem, że zrezygnowali z tego jak z budek telefonicznych)

Też tego jeszcze nie wiem ale pewno się dowiemy coby nie błądzic po osiedlu.
Podobno one mają być przeznaczone tylko i wyłącznie do tego celu.
Typer pisze:czy wierzysz w to, że karty do głosowania będą sprawdzane pod względem autentyczności? :P (mam tu na myśli że każdy pesel będzie sprawdzany z imieniem, nazwiskiem, podpisem)

Z podpisem może być problem bo skąd oni mogą mieć wzory do porównania.
Ale nie sądzę żeby też w innych krajach komisja siedziała z lupa i wszystko rozkminiała czy aby to ten delikwent się podpisał.
Typer pisze:czy nie masz absolutnie żadnych wątpliwości, że tak przeprowadzone wybory nie zwiększą możliwości zachorowań/zgonów? (przypominam o wielu ograniczeniach, które obecnie obowiązują[nawet po ich poluzowaniu])

Jasne że mam wątpliwości.Ale podejrzewam że szanse zarażenia sie w drodze do skrzynki są małe.
I jak wszyscy będą stosować się już do panujących zaleceń to będzie dobrze
Sporo tych znaków zapytania ale wszystko w rekach organizatorów tego głosowania żeby wszystko miało ręce i nogi :!: :!:


no dobra, zacznijmy od początku :P
jeśli niczego nie przeoczyłem, to Polacy mieszkający w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji etc nie będą mieli możliwości głosowania a to kilka milionów rodaków rozsianych po świecie w mniej lub bardziej egzotycznych krajach.
Poczta Polska jest jaka jest, każdy miał z nimi doświadczenie i niech sam oceni. Tak czy inaczej nie będą to przesyłki polecone z obowiązkiem pokwitowania a wrzucane do skrzynek na listy. Są miejsca czy ludzie, którzy ów skrzynek nie mają nawet. Są ludzie, którzy są zameldowani w miejscu X a mieszkają w miejscu Y. W jaki sposób ma zagłosować np. student mieszkający w akademiku? Biorąc pod uwagę wyżej wymienione osoby, jest to wystarczający pretekst aby anulować wynik wyborów.

Skrzynki. Być może nawet dobudują na szybko jakieś, jeśli tego nie zrobią to jest możliwość, że się nie zmieszczą do niej pakiety wyborcze, co wtedy? Zostawiamy je "pod skrzynką"? Warto też dodać że koronawirus najlepiej się utrzymuje na plastiku, metalu, aluminium etc więc dotknięcie takiej skrzyneczki to już potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia. Jest to zachowanie delikatnie mówiąc nieodpowiedzialne a od strony prawnej jest to karalne(świadome narażenie życia, nakłanianie innych[tak swoją drogą wszystkich którzy podnieśli rękę za takim głosowaniem skarżyć wtedy?])

Sprawdzanie. Do liczenia głosów, sprawdzania ich poprawności i zgodności jest powołana instytucja nazywana PKW. Jest ona pominięta i zastąpiona przez Państwową firmę, która jest nadzorowana przez partię rządzącą. Warto nadmienić, że partia o której mowa, najczęściej zgłaszała różnego rodzaju uchybienia związane z liczeniem głosów, zwłaszcza gdy przegrywali. Zaufanie działa w dwie strony, jeśli jedni oskarżają drugich to drudzy będą oskarżać pierwszych, zwłaszcza że wszystko ma być organizowane przez PARTIĘ POLITYCZNĄ czyli tak jak było za czasów słusznie minionych.
To, że prawdopodobnie nikt nie będzie sprawdzał peselów i podpisów lub tylko wyrywkowo może skutkować tym, że będą głosować osoby, które głosować nie powinny. Pesel można zmyślić, karty do głosowania można wyciągnąć z czyjejś skrzynki, wnuczek może zniszczyć pakiet wyborczy zamiast go dostarczyć w odpowiednie miejsce(możliwości jest dużo)

warto też dodać, że Sasin już na początku tygodnia w RMF FM powiedział, że odpowiednie pakiety są już drukowane :D w tym samym wywiadzie zmienił zdanie aby w dniu wczorajszym oficjalnie ponownie przyznać się do łamania prawa. Nie wiem na jakiej podstawie są drukowane tego typu dokumenty, skoro odpowiednia ustawa nie przeszła jeszcze przez senat, nie wróciła do sejmu(najprawdopodobniej) i nie została klepnięta przez obecnego prezydenta.

wszystkie sondaże na tą chwile pokazują kto wygra i to w pierwszej turze. Wszystkie sondaże wskazują również, że im później odbędą się wybory, tym więcej PRZECIWNIKÓW obecnego prezydenta pójdzie głosować. W drugiej turze najprawdopodobniej wygra kandydat opozycji(chyba tylko Bosak i Biedroń nie mają większych szans)

P.S
kolejny raz głosy są kupowane poprzez 13ste emerytury, chyba nie ma naiwniaka, który powie, że termin ich wypłaty w poprzednim roku jak i teraz jest przypadkowy :D
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer, gratki :good3: mysle ze na luziku przekonales Harda :D logika i oczywiste oczywistosci to argumenty ktore od zawsze przekonuja kazdego zatwardzialego wyznawce PiSu :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Dodam od siebie, że jest możliwość sprzedawania pakietów wyborczych i pewnie znajda się osoby, które wpiszą swój Pesel podpiszą się i za pół litra oddadzą swój pakiecik.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nom...500+ mocno sie zdewaluowalo ostatnio to pakiecik wyborczy za flaszke mozna sprzedac, czemu nie... :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


To jest fajne, telewizja rządowa, bo przecież nie publiczna:

"Duda pojawiał się w TVP Info w marcu przez ok. 20 godzin. Komitet Kidawy przez 20 minut."

No to jak pis-owcy mają nie mieć wypranych mózgów, skoro w niektórych rejonach jest tylko telewizja naziemna i prym wiedzie wesoła paczka TVP?
kill_me_now


kill_me_now, marudzisz... Hard mowil ze wszyscy maja rowne szanse bo jest internet :)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Typer pisze:no dobra, zacznijmy od początku

No to jadymy.
Typer pisze: nie będą mieli możliwości głosowania a to kilka milionów rodaków rozsianych po świecie w mniej lub bardziej egzotycznych krajach.

Taaa ale z Ciebie TROSKLIWY MIŚ.
Widzę że o wszystkich rodakach myślisz o tych w Burkina Faso i polskich aborygenach mieszkających wśród kangurów.
No tak jpdl gdzie oni będą głosować.
Nie wiem czy Poczta Polska na pustyniach też roznosi list ale jak by co to można wykorzystać GOŁĘBIE aby tylko pan@Typek już nie zadawał swoich pytań.
Typer pisze:Skrzynki. Być może nawet dobudują na szybko jakieś, jeśli tego nie zrobią to jest możliwość, że się nie zmieszczą do niej pakiety wyborcze, co wtedy? Zostawiamy je "pod skrzynką"?

Jpdl a co ty myślisz że urny będą mikroskopijne widoczne tylko pod lupa.
A w razie W można podstawić kontener coby od razu wszystkie głosy opozycji lądowały w KOSZU ;)
Warto też dodać że koronawirus najlepiej się utrzymuje na plastiku, metalu, aluminium etc więc dotknięcie takiej skrzyneczki to już potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia.
A co Ty chłopie zamierzasz się przytulać,całować ze skrzynka.
Przychodzisz,wpierdalasz kopertę w otwór bez gry wstępnej :sarcastic:
Kpw czy nie bardzo.
Typer pisze:Sprawdzanie. Do liczenia głosów, sprawdzania ich poprawności i zgodności jest powołana instytucja nazywana PKW. Jest ona pominięta i zastąpiona przez Państwową firmę, która jest nadzorowana przez partię rządzącą

A kto Ci powiedział że poczta polska będzie liczyć głosy.
Pewno pan Schetyna albo inny INTELLIGGENTT.
Typer pisze:To, że prawdopodobnie nikt nie będzie sprawdzał peselów i podpisów lub tylko wyrywkowo może skutkować tym, że będą głosować osoby, które głosować nie powinny. Pesel można zmyślić, karty do głosowania można wyciągnąć z czyjejś skrzynki, wnuczek może zniszczyć pakiet wyborczy zamiast go dostarczyć w odpowiednie miejsce(możliwości jest dużo)

Brawa za kreatywność.
Jestem pewny że mógłbyś do tego śmiało jeszcze dodać porwanie urny przez kosmitów i co wtedy.
Tyle głosów oddanych no opozycje poszło się jebać (i mamy przyczyny porażki)
Typer pisze:pakiety są już drukowane :D w tym samym wywiadzie zmienił zdanie aby w dniu wczorajszym oficjalnie ponownie przyznać się do łamania prawa.

A co mają być drukowane w dzień wyborów.
Ale nie bój się wszystko jest zgodne z prawem ale pomarudzić zawsze można :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


kill_me_now pisze:Duda pojawiał się w TVP Info w marcu przez ok. 20 godzin. Komitet Kidawy przez 20 minut."

WOW co za wyliczenia.
Mam tylko nadzieję że nie ślęczałeś nad tv aby to wszystko wyliczać.
Co do pani Kidawy to i tak za długo na słuchanie jej BREDNI.
Ale ona nie jest zła przecież zawiesiła swoją kampanijjjje i nawołuje niczym z minaretu do bojkotu wyborów.
A to że reszta opozycji ma ją w d... to już inna historia :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, juz chuj z Twoimi przemysleniami ze nie widzisz zadnych problemow organizacyjno-prawnych. Zadaj sobie tylko jedno pytanie..DLACZEGO nasz maly Napoleon, ostoja uczciwosci, troski o Polske i Polakow nie zaczeka z tymi wyborami chocby do wrzesnia? I bez zaslaniania sie konstytucja i prawem wyborczym... bo to przeciez dla PiSu zaden problem? nowe prawo to oni w jednym ekspresowym czytaniu zatwierdza, jakie tylko pan kierownik sobie zazyczy... Nie myslisz chyba ze boi sie o przegrana Adriana? Przeciez to taki dobry kandydat... nawet Maciek juz sie dawno zdeklarowal...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


HardRockCaffe666 pisze:Ale nie bój się wszystko jest zgodne z prawem


:facepalm:, kuuuuurwa, Hard, ja naprawdę coraz bardziej nabieram przekonania, że głowę masz tylko po to, żeby deszcz Ci się nie lał do środka.

Nic nie jest zgodne z prawem, właśnie w tym sęk. Ustawa jest w Senacie i nikt nie ma prawa drukować kart wyborczych. Co to kogo obchodzi, że potem nie będzie czasu? To jest tylko jeden z czynników, dla których te wybory nie powinny być teraz przeprowadzane.

Poza tym, czasem dodajesz do swoich postów, że odpowiadasz HUMORYSTYCZNIE. Proszę, rób to częściej, bo ten Twój dowcip jest tak siermiężny, że co prawda kąciki ust nieco mi się rozchylają, ale niestety jest to efekt jakiegoś tiku nerwowego, gdy czytam Twoje kolejne wypowiedzi w tym temacie.

:facepalm:
kill_me_now


komin pisze:ze nie widzisz zadnych problemow organizacyjno-prawnych

Taa czytając Was widzę same problemy.
Jedynym problemem jest niechęć opozycji to zmierzenia się z kolejną PORAŻKĄ.
Mi tam osobiście to loto czy będą w maju czy we wrześniu.
Ps k_m_n skończ już z tymi złośliwościami pod moim adresem a skup się na temacie czyli wyborach a nie co myślisz o mnie.
Wiem że w ten sposób punktujesz tu i reszty ale tak uwagi co do mojej osoby zostaw dla siebie.
Bywaj zdrów :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek

Obrazek
4 % ..cieniutko.
Panie Schetyna... toniemy a koła ratunkowego nie widać :laugh3:
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4456255
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, gdybyś choć raz napisał coś merytorycznego, powstałaby jakaś polemika, to chapeau bas, sam bym Ci słał pokłony. No, ale Ty niczego nie zauważasz, każda przeciwstawna opinia jest pomijana lub teoretycznie "dezawuowana" przez wklejenie jakiegoś gniota z Twoich propagandystycznych źródeł.

Weźmy powyższy - to żaden sondaż tylko pewnie Sasin już sobie wydrukował wyniki wyborów, bo jak wytłumaczyć fakt, że na opozycję w wyborach 2019 roku głosowało łącznie więcej osób niż na pis (ponad 10 mln głosów, więcej o ok. 2 mln niż na pis), a NIKT z popierających opozycję nie poprze przecież maliniaka? Poumierali wszyscy? Czy może koronawirus dotyka tylko tych złych, czyli opozycji, bezczelnie nawołującej do przestrzegania prawa?

Pytałeś, skąd te dane, że o Dudzie było 20 godzin w TVP info, a o Kidawie 20 minut - otóż to sama Twoja telewizja podała. :) Tak, to dane Telewizji Polskiej.

Rozumiem, że kompletnie w dupie masz to, że Komisja Europejska już teraz zaznaczyła, że z dużym prawdopodobieństwem nie uzna wyników tych wyborów, ale to też takiego Harda nie interesuje, prawda?

Po prostu wszyscy się na nas uwzięli, a my i Węgry jesteśmy jedynymi, prawymi Państwami w UE.

Pytanie retoryczne: czy Ty chciałeś upadku PRL-u? Serio pytam. No bo po wielu Twoich postach widać, że PRL-bis bardzo Ci odpowiada. I po co było to zmieniać w tym '89...
kill_me_now


kill_me_now pisze:gdybyś choć raz napisał coś merytorycznego

Taaaaa.
Zapomniałem że tylko Twoje posty są merytoryczne,mądre itp itd.
Każdy kto ma inne poglądy niż Nasz forumowy mędrzec Syjonu to idiota.
Nie wiem skąd bierzesz te swoje prawdy objawione pewno z TVN-u lub masz kontakt telefoniczny z panem Stuhrem
kill_me_now pisze:Weźmy powyższy - to żaden sondaż tylko pewnie Sasin już sobie wydrukował wyniki wyborów, bo jak wytłumaczyć fakt, że na opozycję w wyborach 2019 roku głosowało łącznie więcej osób niż na pis (ponad 10 mln głosów, więcej o ok. 2 mln niż na pis), a NIKT z popierających opozycję nie poprze przecież maliniaka? Poumierali wszyscy? Czy może koronawirus dotyka tylko tych złych, czyli opozycji, bezczelnie nawołującej do przestrzegania prawa?

No racja każdy tylko sondaż nie po myśli pozycji to jawna manipulacja i oszukaństwo.
kill_me_now pisze:Rozumiem, że kompletnie w dupie masz to, że Komisja Europejska już teraz zaznaczyła, że z dużym prawdopodobieństwem nie uzna wyników tych wyborów, ale to też takiego Harda nie interesuje, prawda?

A co można się spodziewać po instytucji która to jawnie jest nie przychylna temu rządowi.
Podejrzewam że jakby te wybory przeprowadzała partia służalcza w stosunku do UE np KO to problem by nie istniał a tak mamy co mamy.
Tak tak straszono już nas karami za odmowę przyjmowania uchodźców.
Panowie pogadają wezmą za to niemałe pieniądze i rozejdą się do mieszkań :!: :!:
kill_me_now pisze:Pytanie retoryczne: czy Ty chciałeś upadku PRL-u? Serio pytam. No bo po wielu Twoich postach widać, że PRL-bis bardzo Ci odpowiada. I po co było to zmieniać w tym '89...

To jak pytanie retoryczne czy serio pytasz mógłbyś się zdecydować :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Taaaaa.
Zapomniałem że tylko Twoje posty są merytoryczne,mądre itp itd.
Każdy kto ma inne poglądy niż Nasz forumowy mędrzec Syjonu to idiota.
Nie wiem skąd bierzesz te swoje prawdy objawione pewno z TVN-u lub masz kontakt telefoniczny z panem Stuhrem


Właśnie to nie jest merytoryczne. Bardzo chętnie podjąłbym polemikę, ale Ty nie masz własnego zdania, tylko jakieś wyrywki z gazet, w innym wątku przytoczyłeś Żaryna. Typowy nepotyzm w tym pisuarowym państwie, wiesz, kim jest ojciec Żaryna, czyli Żaryn starszy? Coś na kształt zwidów macierewiczowskich, zwolennik wszelkich teorii spiskowych i zwykły kabotyn. Czy widziałeś, żebym ja tu wklejał jakieś przedruki albo obrazki z TVN-u? W ogóle nie wiem, po co przyczepiasz się akurat do tej telewizji. Widziałeś chociaż jeden program publicystyczny tam? Zawsze jest ktoś z obozu rządzącego i opozycji. Natomiast w TVP info program publicystyczny polega na tym, że zaprasza się 5 gości, trzech z tygodnika Sieci i dwóch z Gazety Polskiej.

HardRockCaffe666 pisze:No racja każdy tylko sondaż nie po myśli pozycji to jawna manipulacja i oszukaństwo.


Kolejna niemerytoryczna odpowiedź. Pytałem co z ponad 10 mln głosów oddanych na opozycję w wyborach 2019 roku, a Ty mi takim prostym tekstem odpisujesz. Po prostu załamka.

HardRockCaffe666 pisze:A co można się spodziewać po instytucji która to jawnie jest nie przychylna temu rządowi.
Podejrzewam że jakby te wybory przeprowadzała partia służalcza w stosunku do UE np KO to problem by nie istniał a tak mamy co mamy.
Tak tak straszono już nas karami za odmowę przyjmowania uchodźców.
Panowie pogadają wezmą za to niemałe pieniądze i rozejdą się do mieszkań :!: :!:


Słuchaj, nikt nas na siłę do UE nie wprowadzał, sami chcieliśmy, zgodziliśmy się na standardy demokratyczne i przestrzeganie prawa. I do tej pory czerpiemy z tego miliardowe korzyści. Polska się bardzo zmieniła od 2004 roku, wystarczy trochę pojeździć. Nie wiem, czy Ty gdzieś w ogóle jeździsz, czy masz samochód, czy tylko siedzisz w internecie, ale nawet ten szybki internet to również niejednokrotnie efekt programów unijnych. Jeśli nie przeszkadza Ci, że Twoja partia robi wszystko, żeby nas wypieprzono z tej Unii, to Twoja sprawa, ale jest wielu młodych ludzi, którzy już nie pamiętają, jak to jest mieć zamknięte granice, wyrabiać paszporty, nie mieć swobody przepływu środków, ludzi itp.

HardRockCaffe666 pisze:To jak pytanie retoryczne czy serio pytasz mógłbyś się zdecydować :sarcastic:


Gdybyś nie tęsknił za PRL-em, to pewnie oburzyłbyś się na to pytanie... Ale czułem, że nie odpowiesz, bo odpowiedź jest oczywista, dlatego napisałem, że jest to kwestia retoryczna.
kill_me_now


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości